Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lemingi pierdolone z was

Dzień po wyborach a Tusk już przyznał się, że was okłamał!!!

Polecane posty

Gość lemingi pierdolone z was

Co mówił przed wyborami? Pamiętacie? Że zostanie 5 ministrów jak wygra. A teraz? Ten sam rząd do końca roku... a pewnie i dłużej. Co mówił przed wyborami? Dobry budżet.... A teraz? Do zmiany. Dalej wierzycie swojemu guru? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvvvvvvvvffff
no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w góre bo ważne dla
lemingów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciebie pewnie by
usatysfakcjonował, gdyby władzę oddał wodzowi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobrze gada wodzu
by zaraz napisal ustawe o nowym swiecie 10 kwietnia wolnym od pracy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usatysfkacjonowałoby mnie
gdyby 1. NIE KŁAMAŁ 2. NIE OSZUKIWAŁ 3. NIE PROWADZIŁ KREATYWNEJ KSIĘGOWOŚCI 4. NIE ZATRUDNIAŁ W 4 LATA 75 tys URZĘDNIKÓW 5. NIE PODNOSIŁ VATu OD 2012 do 24% (zobaczysz, że podniesie) już Rostowski to zapisał w tamtej kadencji 6. NIE PRZEJADAŁ OSZCZĘDNOŚCI Z OFE 7. NIE ZADŁUŻAŁ KRAJU NA SETKI MLD i starczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie jednakowe lebiegi pieprza przed wyborami.:( Szkoda że młodzież się nie garnie,wywaliła by tych obesrańców z złoba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej popuść se wentylek
bo ci łeb albo duupę rozsadzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten rząd padnie za 2 lata
jak kryzys nadejdzie do polski i bezrobocie dobije do 50 % :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już dzisiaj przeciez
przyznali się, że zamierzają majstrować przy budżecie 🖐️ o porsze http://forsal.pl/artykuly/554766,boni_prace_nad_budzetem_2012_beda_kontynuowane_bez_wiekszych_zmian.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki był zajebisty-mówię Ci :classic_cool: Nie rozumiem po prostu tego podniecenia Jarkiem.Nie mówię,że Tusk czy Palikot lepszy ale Kaczyński to pomyłka.Żeruje na śmierci brata i bratowej,nie umie się wysłowić,mówi jakby ciągle miał kluski w gębie.Ani wyglądu ani nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez zmienia ministrów
chocby Hallową czy tego od kolei, wiec o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ktoś tu wykazywał jakieś podniecenie Jarkiem? Myśl co piszesz, bo ja to nie te tutejsze kwoki, co to wszystko łykną. Ja się nie będę opieerdalał, więc ogarnij się zanim ponownie napiszesz coś głupiego. Zrozumiano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usatysfkacjonowałoby mnie "gdyby 1. NIE KŁAMAŁ" Chciałam się odnieść do tego punktu. Jarosław też nas teraz okłamał, ponieważ w 2008 roku obiecał, że odejdzie jeśli teraz nie wygra: 'Jeżeli w 2011 roku wyborów nie wygramy, to ja pozostawię miejsce innym, pewnie młodszym, oni dalej będą to prowadzili.' Mógłby już faktycznie zejść ze sceny politycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahaha będę pisała co mi się podoba i nie będziesz mi rozkazywał.A z tym,żeby ktoś zrozumiał Twoje polecenia to sobie żonę lub dupę tresuj :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy wreszcie, przygłupy, zrozumiecie, że Tusk ma pełnię władzy wykonawczej i ustawodawczej, a Kaczyński ma mikrofon. Nie kumacie tej różnicy? Kłamstwa Tuska mają wpływ na rzeczywistość. Kłamstwa Kaczyńskiego - nie mają najmniejszego. Mam to wam napisać drukowanymi literami, żebyście skumali wreszcie? Boże, co za durnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demoralizacja - ja ci nie zabraniam pisać nawet największych bredni. Ja tylko ostrzegam, że zostaniesz zmieszana z błotem w razie popełnienia kolejnego kretyńskiego wpisu. To masz zrozumieć i zapamietać. Dasz radę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruby, nie denerwuj się tak, od tego nie schudniesz, jedynie podniesiesz sobie ciśnienie, a taki nabuzowany później nie zaśniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mistrz Gruby "Pewne poziomy głupoty bulwersują." Oczywiście, że bulwersują, ale czy Twoje inwektywy w nocy o północy sprawią, że ten poziom głupoty się obniży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"masz zrozumieć i zapamiętać" Nie mów mi co mam a czego nie A pisać mogę co mi się podoba tak jak i Ty,więc się tak nie spinaj bo Ci zaszkodzi albo dupę rozerwie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głosujący na PO to tacy debile że własnymi rękami sobie pętle na szyje zakłądaja byle tylko móc uznać się za "fajnych". zagłosować na tych których w tv chwalą. do nich żadne racjonalny argumenty nie przemówią. można im pokazywać ustawy wprowadzające w polsce totalitarny zamordyzm które wprowadza tusk a oni na to "a kaczor to powiedział ze nie będzie premierem", można im pokazywać setki mliardów długów a ich kontrarguement to "a kaczor to jest mały", na podwyżki podatków mają odpowiedź "a kaczor to tylko o smoleńsku" itd itd. ta idiotka "biełyje rozy" głosowała na palikota i wczoraj stwierdziłą że "to kaczor rozwalił koalicję POPiS" choć to właśnie palikot w swojej książce opisał jak tusk tę koalicję rozwalił. debilizm tych ludzi jest tak ogromny że żadna logika, fakty ani argumenty do nich nie trafiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×