Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lemingi pierdolone z was

Dzień po wyborach a Tusk już przyznał się, że was okłamał!!!

Polecane posty

Gość bo jakiś oszołom obiecuje
narkotyki i inne hasełka dla młodych lewaków to warto na niego głosować. A potem zdziwienie, że mamy kryzys bo ludzie wybierają kłamców, złodziei, nieefektywnych showmanów czy socjalistów. Siedzi za granicą i ma czelność wybierać jakiegoś showmana bo jej ziółko obiecał. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zawsze jestem z JKM
Palikot zrobił niespodziankę, Tusk napewno nie dotrzyma obietnic , Jarek obiecuje Budapeszt , SLD to tonacy okręt PSL wazeliniarze , a ja jestem za Januszem Korwinem Mikke i przeciwko bandzie czworga ;) oddałam głos na wyborach , rodacy się znowu nie POPiSali poszło tylko 48% a gdzie reszta ? przyłożyliście rękę do takiego wyniku , teraz nie narzekać tylko postanowić ,żeby banda czworga miała znikome poparcie następnym razem.Zakaz narzekania , nie poszliście na wybory to co ? stulcie ryje i nie krytykujcie innych , wybory sa raz na 4 lata więc dupe można ruszyć i oddać głos . Nie chcecie niespodzianek następnym razem zwiększcie frekwencje następnym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.Zakaz narzekania , nie poszliście na wybory to co ? stulcie ryje i nie krytykujcie innych , wybory sa raz na 4 lata więc d**e można ruszyć i oddać głos . Nie chcecie niespodzianek następnym razem zwiększcie frekwencje następnym razem. zgadzam sie calkowicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buah ha ha hah ah
to twoje poglądy są dalekie od poglądów JKM. Szczególnie te bzdury o frekwencji i mordach :O🖐️ żal no ale ty jesteś taka postPZPRowska maskotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przestańcie narzekać
Nie oddaliście głosu to teraz morda w kubeł lenie pierdolone, Samanta26 piszesz ,że nie oddałaś głosu i poszłaś na zakupy a potem ,że jesteś za palikotem :P kurwa jak jesteś za Palikotem jak nie oddałaś głosu debilko , od 7:00 do 21:00 były otwarte okręgi wyborcze , trzeba było wygospodarować te 10 min na wybory i zagłosować na niego leniu smierdzący, gadać to se możesz ,że za nim jesteś ale nie oddałaś głosu więc co. Ja jestem za Jaruzelskim i co? mój głos poszedł na inna partię prawie nie znaczącą ale poszedł , nie szkoda mi było 10 min wyjętych z życia na wybory. To nie szopka jak ci się wydaje.Teraz morda w kubeł i nie narzekaj bo nie masz prawa, nie oddałaś głosu kretynko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisać kto poszedł na wybory
a potem narzekać ,że takie a śmakie opcje polityczne :P jeśli tak jesteście za JKM (pewnie jak samnta26 za Palikotem to się nie dziwie)to czemu uzyskał tylko 1,5% ? Mówic mozna wszystko gorzej z robieniem,żebys ty jeszcze słyszał jak Korwin Mikke zjebać innych potrafi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziunia125.
Naiwniacy i tak będą mu wierzyć. Ciekawe,czy nawet wtedy jak będą dziadować,bo na podstawowe potrzeby im nie wystarczy. On będzie miał ich gdzieś,bo sam ma tyle kasy,że stać go w soboty wynajętym helikopterem lecieć do rodzinnego domu,a to wynosi go około 10 tys. tygodniowo i państwo mu to finansuje,czyli my naszymi podatkami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zawsze jestem z JKM
PZPR się dawno rozpadł przed moim narodzeniem,bo było to wiele lat temu;) ty pewnie siedziałeś na kafe i nie wyszedłeś z domu w niedzielę 9 października- dla jasności, więc stul ryj bałwanie, nie głosowałeś teraz nie narzekaj :P trzeba było zagłosować na Nową Prawicę jakby faktycznie wszyscy jego zwolennicy poszliby zagłosować to miałby taki wynik jak Palikot albo wyższy.Obłudnicy i tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej iść i zagłosować
na PO 🖐️ SLD 🖐️ PSL 🖐️ PALIKOTA 🖐️ PIS 🖐️ buhahahaha hahah ahah lepiej nie iść i kontestować matołów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy z polityków ściemę wali dlatego nie głosowałam na nikogo i wolałam pojechać z psem za miasto niż uczesticzyć w takim gównie.Każdy kłamie i liczą się tylko ze swoim tyłkiem a nie,żeby ludziom się lepiej żyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PeOwskie lemingi
doprowadziły do wyboru najgorszego "ja nic nie mogę" rządu na drugą kadencję. Ciekawe co powiecie za 2 lata jak kryzys po bankructwie Grecji, Włoch, Irlandii i Hiszpanii uderzy w Polskę? Będziecie mieszkać na gazecie pod mostem i jeść szczury, jak się wam uda jakieś upolować 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zawsze jestem z JKM
dziunia125. Naiwniacy i tak będą mu wierzyć. Ciekawe,czy nawet wtedy jak będą dziadować,bo na podstawowe potrzeby im nie wystarczy. On będzie miał ich gdzieś,bo sam ma tyle kasy,że stać go w soboty wynajętym helikopterem lecieć do rodzinnego domu,a to wynosi go około 10 tys. tygodniowo i państwo mu to finansuje,czyli my naszymi podatkami! dziunia ale ci co głosowali na złodziejską PO nie czytali nawet programu tej partii, czyli podpisali jakby zgodę "róbta co chceta z nami a my wam zapłacita" za podatek kastralny, za każdy procent VAT-u dodatkowo co roku, godzimy się na to aby dzieci oddać w wieku 5lat do szkół i będziemy tyrać zgodnie z życzeniem naszej partii rządzącej do 70 a nawet będziemy się prosić o kolejne dodatkowe lata. Z tego wszystkiego to już lepsze SLD albo Palikot , Jarek chciałby nowy Budapeszt ale na tym by się nie skończyło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żal żal żal 777
ciekawe ile POwskich lemingów wie, że wspaniały minister finansów już zapisał podniesienie vatu do 24% od następnego roku. Oczywiśće przed wyborami to tylko jako "możliwość" ale wszyscy wiemy, że w 2012 będziemy mieli podstawowy vat 24 a w 2013 25. A ci na niego głosują :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki scenariusz b. możliwy
PeOwskie lemingi doprowadziły do wyboru najgorszego "ja nic nie mogę" rządu na drugą kadencję. Ciekawe co powiecie za 2 lata jak kryzys po bankructwie Grecji, Włoch, Irlandii i Hiszpanii uderzy w Polskę? Będziecie mieszkać na gazecie pod mostem i jeść szczury, jak się wam uda jakieś upolować ciekawe gdzie kibole , Donek matole ;) kto na PO głosował ? jak widać gdyby jeszcze poszło z 20-30% wyborców więcej i może zagłosowaliby na inne partie nawet mniej znane to by pewnie nie wygrał :( drugi raz ta sama śpiewka , Wałęsa dobrze powiedział ,że wybory gdzie uczestniczy mniej niż 50% wyborców są niebezpieczne Francja płaci za Grecję a obywatele się zbuntowali i strajk na każdej linii , wierzycie ,że będą anioły co poratują POlskę ? Włochy Hiszpania w kolejce po Grecji......chcecie burdel to głosujcie dalej na PO albo olewajcie wybory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki scenariusz b. możliwy
ja wiem o tym podnoszeniu VAT-u heh i mój głos poszedł na inna partię , poczekajcie jak wam jeszcze upchają kolejne procenty akcyzy w paliwo , będą się tłumaczyć wysokim kursem dolara ale z Ukrainy sobie za często nie przywieziecie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień po wyborach, a partie... SUPERPRAWICA, wspomagana kibolami, ściskała różańce i kleiła modele TU-154, wierząc, że Wielki Szef w końcu wygra, zwłaszcza z samym sobą; wprawdzie nie obiecywał działaczom, że w przypadku wygranej przeniesie stolicę do Torunia ani że zniesie AMBONAment emerytkom, ale dzielnie zapewniał, że "przyjdzie taki dzień, że nam się uda...", zapewne mając na myśli wspólną utratę własnego prawictwa z cnotą liderki najaktywniejszego kółka różańcowego. ----------- SUPERTUSKOWICA programowo nieuTuskiwała na kryzys, lecz na wszelki wypadek, by nie kłuć w oczy pracowników budżetówki, zamiast limuzynami woziła się na wycieczki w niewesołym autobusie, robiąc małe postoje na meczyki rozgrywane w przydrożnych Orlikach z wyborcami przeciwnika. ----------- SUPERLEWICA sama nie wiedzieła , czy ich szef ma lekko i z gracją Napier...niczać, czy bardziej dosadnie się poBiedronić z mniejszością, która się zresztą na niego wypięła... i to nie w celu wspólnego flirtu, a wręcz przeciwnie - by pokazać, że ma go w d... ----------- SUPERWSICA czekała spokojnie na przekroczenie progu... koalicji, obojętnie z kim. I tak wiadomo, że jak bije się Tusk z Kaczyńskim albo SLD z Palikotem - to i tak zawsze wygra nieśmiertelny Wicepremier Pawlak, ksywa Koalicjant. ----------- SUPERKOT RP nie palił się w blokach, tylko biegał z pęcherzem pełnym laickiego moczu wylewanego na rozpanoszony w podobno wyznaniowej Polsce watykański oddział BenedictenXVIJugend. Udało mu się nawet zahaczyć o podium, ku rozpaczy biznesmenów, bo teraz dopiero będą mieli krzyż Pański z przyjaznym państwem. ----------- SUPERKORWINICA okazała się Wielkim Przegranym, a raczej Wielkim Wydymanym i to przez samą Wielką Komisję Wybiórczą, która przeliczyła się z własnymi umiejętnościami liczenia. Nie dość, że nie odbyli pełnego stosunku głosów, to jeszcze ejakulowali wynik po dozwolonym czasie. Nic dziwnego. Wszak to nie matematycy, ale ch*jmaniści. ----------- Wyrodne dzieci Prezesa Kaczyńskiego, czyli dowcipnisie z POLSKA JEST NAJŚMIESZNIEJSZA z uśmiechem obiecywali, że na pewno wejdą w d... sejmowi, ale sflaczeli na finiszu, okazując się prawiczkami i impotentami jednocześnie. Teraz będą musieli działać na własną rękę, jako opozycja, poza agencją sejmową... ----------- Polskiej Partii braku Pracy nie warto wspominać, bo są Kiepscy. Nigdy nie mieli pracy w Sejmie, i nie będą jej mieli nadal, nawet jakby niespodziewanie opublikowali swój program na drzwiach UP (Urzędu Pracy). ---------------------------------------------- Rozgorzała dyskusja nad wynikami. Ś.P. WYBORCY siedzą po domach i bez przerwy dyskutują zawzięcie (co widać również na Planecie Kafe) o tym, co też, Panie, z tego wyniknie. Zapewne nic specjalnego, ale nadchodzi jesień, i tak nie ma co robić. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto nie poszedł na wybory
niech nie narzeka "zamknie jape i w realu i na forach" , wkurwiają mnie takie cioty co mówią a nie pójde bo sie i tak nic nie zmieni, a próbować oddać głos na kogoś nowego na np PJN czy Nową Prawicę, czy nawet dla Palikota ,żeby chociaz przeciwwaga urosła dla PO i PiS to nie bo po co ? nikt was nie roztrzela a przynajmniej nie stała banda zomo z pałami przed lokalem wyborczym i nie groziła "podejdź kurwa tylko nooo..... to tak Ci przypierdole ,że..." u mnie tacy nie stali i strach mnie nie obleciał. Właśnie większość z was się tak zachowuje jakby przed lokalem wyborczym stało zomo i conajmniej z pałą szturmówką i uzbrojeni w karabin z ostra amunicją albo twierdzicie ,że wybory to gówno i dajecie sobie jeszcze prawo do narzekania na Polske, na rząd i na polską rzeczywistość.Co bracie siostro zrobiłeś aby było inaczej ? Oddałeś głos? Jak nie to facjata w pojemnik na odpady i jak Ci źle opuść rodaków i wjedź , może uliczne korki się zmniejszą albo tłok na chodnikach chociaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstyd na rzeszowszczyźnie
Wyobraźcie sobie ,że proboszcz jednej parafii powiedział "kto zagłosuje na Palikota nie dostanie rozgrzeszenia" - w mieście Rzeszów ale nie w mojej parafii , strach się przyznać ,że dałam głos na SLD na naszą Martę N.W innej parafii bodajże Strzyżów ksiądz powiedział ,że głosowanie na PiS to obowiązek a jak kto na nich nie zagłosuje to rozgrzeszenia nie dostanie. Głosowali głownie młodzi i moherowe babcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstyd na rzeszowszczyźnie
powracając do poprzedniego postu, pójdźcie za te 2(możliwe ,że rząd Tuska nie przetrwa) czy 4 lata i zaoszczędźcie wstydu, na Podkarpaciu największa frekwencja była w małych miasteczkach w samym Rzeszowie prym wiódł PiS :( babcie o kulach i z balkonikami zasuwały do urn szybciej niż nie jeden młodziak, młodzi Rzeszowiacy nie słuchajcie swoich babć i nie róbcie na nowo wstydu. Jarkowi musi spaść poparcie poniżej dopuszczalnego minimum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy kłamie i liczą się tylko ze swoim tyłkiem a nie,żeby ludziom się lepiej żyło. ja pierd. jak ludzie nie chca by zylo im sie lepiej (vide nie chodza na wybory) to dlaczego ma na tym zalezec politykom? im sie zyje ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty masz mózg wyprany
jaruś był jedynym efektywny rządem a już w szczególności w zestawieniu z tuskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto obniżył podatki
najbogatszym? Tusk czy Jarosław? no? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstyd na rzeszowszczyźnie
Jarkowi się pomieszało już dużo wcześniej nawet przed śmiercią brata, on się nie nadaje :( dawny prezydent powiedział "po owocach ich po znacie" jaki był rząd PiSu? -wyciąganie teczek -komisje śledcze -szukanie jeszcze żyjących agentów UB i SB -szukanie komunistycznych układów - utworzenie CBA czym spokojnie do tamtej pory zajmowało się CBŚ -podnoszenie sobie diet i opłat własnych gabinetów(najdroższe właśnie są te z PiSu) -rozliczanie poprzednich rządów za błędy - spadek złotówki i przeganianie inwestorów mnie coś takiego drażni nawet bardziej , niż to co wyprawia PO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"arkowi musi spaść poparcie poniżej dopuszczalnego minimum" pokolenie rydzykowych babć wkrótce zacznie się wykruszać, a większość owczego pędu pewnie przerzuci się na populistów/demagogów takich jak Palikot i jemu podobni przewrotowcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstyd na rzeszowszczyźnie
Palikot jest niespodzianką i gada bardziej z sensem niż Kaczyński, wątpię żeby owczy pęd się na niego przerzucił, na pewno nie będą to homofoby i ksenofoby i innych nietolerancyjnych grup społecznych, każde ugrupowanie w kierunku lewicy kojarzy się Polakom z komunistami. Palikot uderzył w pewną grupę społeczną jak homoseksualiści, dawni księża i zakonnice, transseksualiści, dawni więźniowie i osoby zawiedzione oraz te które czuły się pomijane.Sami sobie odpowiedzcie ;)znalazł po prostu swoją "niszę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam na mysli konkretnie palikota, ale schemat. Wystarczy rzucić kilka populistycznych haseł i szybko znajdzie się elektorat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam nic do kota....
Palikot pokazał ,że głupi nie jest "rachu ciachu i po strachu " uzyskał 10% z groszami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobrzeee
- wyciąganie teczek BO nikt tego nie zrobił kiedy był na to czas. I SBckie świnie ciągle są obecne w życiu politycznym. Gdyby raz się otworzyło wszystko to problem z grą teczkami by się rozwiązał. + ustawa dekomunizacyjna. POLSKA TEGO NIE ZROBIŁA przez okrągły stół i girki agenturalne 🖐️ -komisje śledcze A tusk to nie robił komisji? :D Zresztą przychodzi miro i zbycho na cmentarz albo obniżają podatek od pół golfowych. Takie powiązania powinny być zbadane a PO tego nie zrobi. Chcesz przyklepywać możliwą korupcję? -szukanie jeszcze żyjących agentów UB i SB bo jeszcze żyją i mają się świetnie na wysokich stanowiskach. Patrz pkt 1. Inne kraje co uciekły od ruskich dawno to zrobiły. -szukanie komunistycznych układów to jest to samo co teczi. dublujesz się - utworzenie CBA czym spokojnie do tamtej pory zajmowało się CBŚ. tu się można zgodzić :P ale CBŚ byoło jakoś mało skuteczne -podnoszenie sobie diet i opłat własnych gabinetów(najdroższe właśnie są te z PiSu) co można zarzucić każdemu rządowi :classic_cool: -rozliczanie poprzednich rządów za błędy jak były eiwdentne błędy czy korpucja... podlegające odpowiedzialności karnej to należy ich posadzić. kimkolwiek by nie byli - spadek złotówki i przeganianie inwestorów katarski inwestor dla stoczni :classic_cool: buhahahah zresztąty chyba nie pojmujesz działania rynku walutowego. I tych "inwestorów" to są inwestycje krótkoterminowe - czyli coś co się kiedyś za komuny spekulacją nazywało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×