Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lemingi pierdolone z was

Dzień po wyborach a Tusk już przyznał się, że was okłamał!!!

Polecane posty

wytłumaczcie mi o co wam chodzi? czy naprawdę jesteście takimi głupcami że propaganda urobiła was tak że ustawy, gospodarka, podatki, długi się dla was nie liczą i jedyne co potraficie to nienawidzić "kaczora"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demoralizacja - : albo piszesz sensownie i masz spokój, albo sadzisz takie androny jak ten o "podnieceniu Jarkiem", za co jesteś bezwzględnie kasowana. Wybór należy do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oni już teraz idą w zaparte. Niewielu jest się w stanie przyznać, jak Kazik Staszewski, że dało z siebie zrobić idiotów. Tak więc idą w zaparte, bo oprócz tego, że są idiotami, to są jeszcze nędznymi tchórzami, którzy nie są w stanie przyznać się do błędu. Słowem - żałosne kreatury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie do błędu, szkoda tylko, że tak ciężko to przychodzi. Pewnie dlatego, że boją się linczu, ale w przeciwieństwie do PO nikt by po nich nie jechał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Gruby, jakiego błędu?" takiego błędu który durnie popełniają od dwudziestu lat wybierając do sejmu złodziei i kanalie, nie wiesz jakiego błędu? czy przypadkiem ten twój ukochany palikot nie wycofał się już ze swojego sztandarowego hasła - opodatkowania kościoła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mistrz Gruby "Do błędu polegającego na uwierzeniu w absolutnie kłamliwą propagandę i dokonanie na tej podstawie wyboru." Chodzi Ci tylko o elektorat PO? I napisz kto Twoim zdaniem powinien wygrać? PiS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!offerma "czy przypadkiem ten twój ukochany palikot nie wycofał się już ze swojego sztandarowego hasła - opodatkowania kościoła?" Dzisiaj był u Moniki Olejnik, mogłeś oglądać, rozsądnie się wypowiadał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOŚCIÓŁ JEST OPODATKOWANY
księża płącą normalny podatek - ryczałt + dochodowy od dodatkowej pracy kościół też płaci podatek zresztą organizacje charytatywne też nie płacą podatków od zebranych kwot przeznaczonych na cele statutowe 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róża kurwaaaaa
przeczytaj ten artykuł co wkleję link i się ustosunkuj do niego. Artykuł z poważnej gazety i nie przegrali spektakularnego procesu. http://www.wprost.pl/ar/173394/Drzewiecki-lobbowal-takze-za-golfem/ przypomnij sobie, że to ten sam Drzewiecki co robił aferę hazardową.... i inni posłowie PO. I co im się stało za stary budżetu, w dobie kryzysu, idące w setki mln zł rocznie? i kto na tym zyskał? Bo jakoś nie wydaje mi się, że ktoś daje komuś setki mln zł za darmo. Ja bym nie dał :classic_cool: No i delegalizacja hazardu którym się teraz mafia zajmuje. :O absurd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość religia nie jest obowiązkowa
nie musisz chodzić. A szkoła ma OBOWIĄZEK zapewnić ETYKĘ. To, że nikomu się nie chce to inna sprawa. Jesteś w prawie i możesz walczyć o przestrzeganie prawa. Zresztą o to nie należy walczyć bo prawo powinno być święte :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przepadam za PiS, bo nie mają kadr - a przynajmniej - nie mają tyle ile trzeba, by dobrze rządzić. Ale jestem przekonany, że nie zdradziliby, wysługując się i włażąc w doopska Europejsom, Niemiaszkom i Ruskim. I nie doprowadziliby raczej do śmierci Prezydenta Polski. Mieszkam zagranicą i 10 kwietnia czułem wstyd gdy obcokrajowcy pytali - jak to możliwe, że tak ważny samolot spadł? Widziałem politowanie na twarzach. Cóż za nędzny naród, który daje swemu prezydentowi zginąć gdzieś w leśnym błocie. Żal dupę ściska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na kogo byście nie zagłosowali... nigdy nie będzie dobrze. Oni obiecują, bo chcą dominować a prawda i tak siedzi i siedzieć będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ty nie powinnaś
wierzyć komuś kto ciebie 10x okłamał. Jak facet by ci takie rzeczy opowiadał to po 5-6 razie dostałby kopa w dupę. Ale polityk robi was bardziej w jajo a wy go popieracie bardziej i bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chyba nawet średnio
rozgarnięty leming wie, że budżet nie jest bez dna i nie da się dać jak się nie zabierze. WIęc te wszystki - laptopy dla każdego ucznia (tusk pierwszy to rzucał, potem sld pożyczyło) to skrajne bzdury. Żeby tylko ten jeden przykłąd Policzmy Dzieci w wieku 0-18 jest koło 7 mln Powiedzmy na oko, że młodzież szkolna to 5 mln. Najtańszy laptop kupiony hurtowo to 1000 zł sztuka. 5000000 sztuk * 1000 zł = 5000000000. = 5 mld zł i kto w to wierzy? Do tego wymiana, serwis itd Zresztą on chyba chciał je dać a nie zrobić z nich szkolne wyposażenie. Jakim trzeba być głąbem żeby w to wierzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mistrzu, ja mieszkam w UK, jest tu o wiele lepiej, ale też wszystko idzie w gore i już wszędzie przestaje być ciekawie. Pozyj za granicą, tylko pożyj, nie praca i spanie w 4 osoby w małym pokoju, to się dowiesz. Tylko tyle, że niektore państwa umieją zarządzać swoimi, a Polska nie... Te wszystkie donaldy kaczki robią wszystko by to im było wygodnie. Polska to kupa zydowskich centusiów. Umieja brac, ale dawac hmmm niestety. Ja pisałam wczesniej na temat polskich, nie zagranicznych. Wiadomo, ze nie wszedzie jest az tak zle, ale ludzie w innych panstwach odczuwaja drożyzne, natomiast ja pisalam o polskich knypkach. Na kogo nie zaglosujecie, zawsze będzie źle. Czy to winiarz, czy to donald, czy kaczka, obojetnie. Zawsze bedzie źle, bo kazdy z nich chce dla siebie jak najwiecej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plaaam
samantha przyuważyłaś , że przez 40 lat byliśmy pod opupacją radziecką ,? do kogo chcesz się porównywać ? porównuj się do krajów które mają podobną historię co my

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Cóż za nędzny naród, który daje swemu prezydentowi zginąć gdzieś w leśnym błocie. Żal d**ę ściska. " biełyje rozy tak nie uważą. wielokrotnie mówiła że fakt "zajmowania się smoleńskiem" to wg niej jeden z głównych grzechów pisu. wg niej to pewnie ruscy powinni wszystkie te szczątki wysadzić a po wysadzeniu zaorać i tyle. żaden normalny kraj nie pozwolił by na to na cośmy pozwolili w sprawie smoleńska a dla niej i to za dużo było. a ja jestem zwolennikiem WOLNOŚCI. samodzielnego myślenia i decydowania o własnym życiu. dlatego nie potrafię zrozumieć tego że ciągle wybieramy socjalistów. choć faktycznie ze wszystkich "liczących się" jedynie pis wydaje mi się w miarę uczciwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zawsze bedzie źle, bo kazdy z nich chce dla siebie jak najwiecej :/" będzie źle tylko i wyłącznie dlatego że polacy są debilami którym można wmówić wszystko. skoro od dwudziestu lat wybierają złodziei to niech potem nie narzekają że ich ci złodzieje okradają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a pie**olisz głupoty. Za rzadow pis dlug wynosił 22 mld a po zadluzylo kraj na 400 i co?" właśnie choćby i to. nawet nie potraficie zauważyć tak prostej rzeczy że w ciągu 20 lat "demokracji" (kulawej bo kulawej ale jednak jakiejś) tylko "kaczor" nie musiał po swoich rządach wynajdywać wykrętów mających usprawiedliwić wzrost długów i podatków. buzek miał "ważne reformy" belka i miller "dziurę bauca" teraz tusk ma "kryzys" jeszcze wcześniejsi mięli "transformację ustrojową" a po dwóch latach rządów kaczora deficyt budżetowy się zmniejszył, obniżono podatki i dano podwyżki pielęgniarkom. i okazało się że można. że nawet socjalistą można być choć trochę uczciwszym od innych. ale ten głupi naród nawet tego nie jest w stanie zauważyć tylko głosuje na tych malwersantów chwalonych przez telwizyjną propagandę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kradną, marnują,
podnoszą podatki, zatrudniają rodziny i udają, że są lepsi niż w rzeczywistości. Ciekawe jak się skończą polskie łupki. Bo przez rok tusk nic nie zrobił i pozwolił gęgać francuzom i Rosjanom w celu zabronienia eksploatacji w europie. Przed wyborami gadka o obronie polskiego gazu a co będzie za rok? Założę się iż ostatecznie komisja europejska zabroni wydobycia i będą nass wrabiać we francuski atom i ruski gaz :classic_cool: i tusku powie, że on biedaczek nic nie mógł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mistrz Gruby "Ale jestem przekonany, że nie zdradziliby, wysługując się i włażąc w doopska Europejsom, Niemiaszkom i Ruskim. I nie doprowadziliby raczej do śmierci Prezydenta Polski." Oj, zdecydowanie PiS nie wchodziłby w dupy naszym sąsiadom, wręcz przeciwnie! Od razu można by było śpiewać fragment pewnej ruskiej pieśni: " IDIOT wajna narodnaja". Co do 'doprowadzenia' do śmierci prezydenta, to zdania są podzielone. Na PiS i resztę Polski, ja jestem w tej reszcie i twierdzę, że żadnego zamachu NIE było. Tak samo twierdzę, że Lepperowi też NIKT nie pomógł się zabić. Nie wiem czemu niektórzy widzą tylko spiski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plaaam
jacy wy żałośni jesteście kiedyś była taka ankieta , na temat sympatii do poszczególnych narodów , ze wszystkich krajów w europię polaków najbardziej nie lubimy my sami , nawet niemcy i austriacy mają lepsze od nas zdanie co zresztą dobitnie widać po wpisach a tak na marginesie jakim cudem francuzi mogą nas coś zakazać , chyba w twoim śnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a 3 kolesi w pierdlu
od sprawy "olewnika" też się samodzielnie powiesiło. taaaaaaaaa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo prostym
francja + niemcy = trzęsienie komisją europejską jak chcą. UE zabroni i możesz najwyżej ugryźć się w dupę :classic_cool: francji się nasz gaz nie opłaca niemcom też nie współczuję braku wiedzy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×