Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lea99

Do samotnych - czy pogodzilyscie sie z tym, ze byc moze od konca zycia bedziecie

Polecane posty

Gość obiektywne spojrzenie
gość 2018.08.07 Nie czytałam całego tematu,więcnie wiemile maszlat. Ile masz wzrostu,że twierdzisz,że to Cię dyskwalifikuje? Wiadomo,że jak kobieta wysoka,jak ja np.mam 172cm,to niższego facet by nie chciała,to normalne. Chociaż i takie pary są:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamierzam byc singielka do konca zycia, facet to wulgarny tepy debil, nie mam zamiaru z tym guwnem meczyc sie ani tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wow, pisałam tu w 2014.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.43 I jak,jakieś zmiany zaszły?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 14.43 I jak,jakieś zmiany zaszły?usmiech.gif xxx Powiem tak, wiedziałam, ze łatwo nie będzie, ale nie spodziewałam się, że 4 lata później będę ciągle sama. Dziwne uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja daje sobie 5 lat a właściwie to 4.5 roku. A później mogę iść w piach. Bo dalej nie będzie sensu walczyć i mieć nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie 5 lat już minęło :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie też od lat cisza i nie wierzę w żadną zmianę już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to chyba OCZYWISTE i nie wymaga tłumaczenia, że stara panna po 35 rż już sobie nikogo wartościowego nie znajdzie. jej dwa jedyne atrybuty czyli uroda i potencjalne macierzyństwo - oba należą już do schyłkowych ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś no to chyba OCZYWISTE i nie wymaga tłumaczenia, że stara panna po 35 rż już sobie nikogo wartościowego nie znajdzie. jej dwa jedyne atrybuty czyli uroda i potencjalne macierzyństwo - oba należą już do schyłkowych ... 1234qwerty Odpadzie, a kogo obchodzą twoje pierdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego na nie znaleźć, może akurat teraz znajdzie. Czy odrazu trzeba skreśla osoby które w wieku 35+ są samotne. Takie osoby też chcą poczuć się komuś potrzebne dla kogoś ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hue hue. Stare panny się burzą i tupią (otyłymi) nogami - ale natury nie zmienią :D Po 35 r/ż nie mają już nic wartościowego do zaoferowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co wartościowego ma do zaoferowania mężczyzna po 35 rz.często gęsto z zakolami i piwnym brzuchem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łał pojawiła się autorka. Skąd jesteś autorko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem autorką. Poza tym nie odp. na moje pytanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj A dlaczego na nie znaleźć, może akurat teraz znajdzie. Czy odrazu trzeba skreśla osoby które w wieku 35+ są samotne. Takie osoby też chcą poczuć się komuś potrzebne dla kogoś ważne. To akurat pisałem ja, czyli facet 35 lat, bez brzucha piwnego ani lysiny za to niestety niski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To szukaj niskiej kobiety. Ja akurat jestem wysoka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się ludzie xakochaja w sobie to nie ważne czy mają po 20 lat czy po 50, Nikt nikogo nie wybiera jedynie na podstawie wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale niestety psychicznie jestesmy wrakami. przez ta glupia samotnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pogodziłem się, bo nigdy mnie nie będzie stać na rodzinę. W biedzie się urodziłem i w biedzie umrę, ale nikt już nie będzie musiał jej po mnie dziedziczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba tak. Długo szukałam, ale nie tedy droga. Zmeczylo mnie to i teraz jak mam być sama to będę sama. Muszę sobie parę rzeczy poukładać w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za miesiąc kończę 36 lat. Moje życie uczuciowe to porażka. Nie potrafię rozmawiać z facetami, jestem nieśmiała. Przestałam szukać na siłę bo to nie ma sensu. Martwię się tylko czy finansowo dam sobie radę sama. W ciągu ostatnich pięciu lat bardzo się zmieniłam. Byłam rozszczebiotaną optymistką a stałam się zgorzkniała. Nigdy nie marzyłam o bogactwie czy luksusach, pragnęłam tylko miłości, szczerego i dobrego mężczyzny dla którego byłabym jedyna. Ciężko jest być samemu ale im szybciej się człowiek pogodzi z sytuacją, tym spokojniejszy będzie. Czasem popłaczę do poduszki ale to mija. Widocznie nie było mi pisane znaleźć szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Dawno temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś szukasz niby miłości ale facet ma mieć ileś tam netto, ileś tam wzrostu, być przystojny jak model i mieć mieszkanie, hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gdybyś nie miała wymagań z kosmosu to już dawno byś miała faceta a może i dzieci, a tak, du'pa, tylko twoja wina niestety, popatrz w lustro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Chyba tak. Długo szukałam, ale nie tedy droga. Zmeczylo mnie to i teraz jak mam być sama to będę sama. Muszę sobie parę rzeczy poukładać w głowie. > przestań szukać modela z TV, to kogoś znajdziesz, proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja powoli oswajam sie z tą myślą, że będe już sam. Mam 37l i jestem po rozwodzie, nowych ludzi nie poznaje więc pozostaje internet. A tam...chyba jestem zbyt przeciętny żeby zainteresować sobą kobietę przez internet :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:27 Ale ja bardzo lubię modeli. Chcesz to szukaj sobie kopciucha, ja wolę wyższa półkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:37 To współczuję, tzn, że małżeństwo nie wyszło. Ja też ostatnio ciągle się dowiaduję, że para była ze sobą 10 czy 15 lat a teraz rozwód. Samemu nie jest lekko ale związek też ma swoje minusy. W sumie każda sytuacja ma swoje plusy i minusy. Wiadomo, że nie ma to jak udany związek, ale jak człowiek jest sam, to też musi sobie jakoś radzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 15:27 Ale ja bardzo lubię modeli. Chcesz to szukaj sobie kopciucha, ja wolę wyższa półkę jezyk.gif > wyższa pólka to była dla ciebie 20 lat temu, teraz został wybór z niskiej półki pod monopolowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×