Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
tak to ja i nikt inny

dr. Maciej Kulicki ??

Polecane posty

Gość en__
ja też miałam operacje nosa u dr Kulickiego, szukałam opinii na jego temat, niestety za duzo ich nie jest :(, zaryzykowałam i jestem mega zadowolona. u mnie minął miesiąc od operacji, a wyglądam rewelacyjnie ;p jest troche spuchniety, ale osoby z otoczenia tego nie dostrzegają. Dr Kulickiego, bardzo polecam, dla mnie bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeklętynos
Witam strasznie długo trzeba czekać na samą konsultacje. Dzisiaj się umówiłem i konsultacja u dr. Kulickiego bedzie 10.02.2015. Ale opinia Loli zachęciła mnie, że warto zaczekać. Też mam obawy związane z tym jakby nie wyszło i ten sam problem co lola. Niby nie ma dramatu ale nie lubię zdjęć przez moją krzywiznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HURAA!! od 29 czerwca 2013 (!) staram się ustalić coś z doktorem głównie termin zabiegu - udało się wczoraj:)))) mam termin na 4 kwietnia mam nadzieje, że było warto tyle czekać 3 majcie kciuki oczywiście jak będę po to napisze jak wyglądało to u mnie i mam nadzieje ze dołączę do grona szczęśliwych z pięknym noskiem;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukujemy pacjentów z powikłaniami po zabiegach medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Mamy na celu ustrzec innych przed wykonywaniem zabiegów u osób nieurpawnionych do ich wykonywania oraz przed tymi które ignorują swoich pacjentów pozostawiając ich bez pomocy. Masz powikłanie lub podejrzewasz, że możesz borykać się z takim problemem. Przyslij zdjęcia i krótki opis na info@feelbeauty.eu http://feelbeauty.eu/articles/show/id/487/koniec-z-udawaniem-ze-powiklania-nie-istnieja-w-medycynie-estetycznej-koniec-z-zabiegami-u-osob-nieuprawnionych.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie najlepiej jest dzwonić na siłę do recepcji i tam umawiać terminy, ja u dr Kulickiego w klinice w Warszawie czekałam na operacje 3 miesiące, okazalo sie jednak, że jestem chora (katar,kaszel) i nie mogę jej przejść, ale po kilku dniach poczułam się lepiej i operacja została wykonana z dwutygodniowym opóźnieniem (oczywiście spowodowanym przeze mnie) terminem. Byłam konsekwentna zależało mi na czasie i termin znaleźli, dlatego jestem w szoku ze niektórzy z Was czekają tak długo.. pamiętajcie dzwonić do recepcji i być upierdliwym wtedy masz operacje jak Ty chcesz, a nie jak oni Ci dyktuja.. Ja mialam operacje nosa u dr Kulickiego..jednak nie wyszla.. mialam pełną korekte, jednak po operacji nos okazal się gigantycznie krzywy.. kazdy sie ze mnie smieje, dowiedziałam się, że jestem przypadkiem, w którym wyjątkowo owa operacja się nie powiodła i zaproponowano mi nastepna, ale już tylko prostująca nos... z samych efektów jestem niby zadowolona bo nie mam garba nos jest smuklejszy ale to chyba nie jest to, dla mnie to zmiana znikoma i nie wiem czy wypada prosić o jeszcze pomniejszenie, bo obiecano mi po portsu tylko ze będą go teraz tylko prostować... pomóżcie mi...doradzcie....proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchaj nie oczerniaj kliniki dr Szczyta tam zabiegi zawsze wychodzą a tobie coś się ubzdurało . Wszyscy są zachwyceni tylko jednej coś nie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie oczerniam jestem bardzo zadwolona, ale zabieg nie wyszedl i sam dr Kulicki to powiedzial ze jest bardzo niezadowolony z efektów wiec sory nei wiem gdzie tu oczernianie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataŚląsk
Ja też jestem już po konsultacji u Dr Kulickiego w Warszawie (operacja noska). Generalnie jestem pozytywnie nastawiona. Termin zabiegu mam na 16 kwietnia i juz bardzo sie stresuje.. czas szybko leci. Oby tylko wszystko dobrze poszło. Juz nie moge sie doczekac jak bedzie po wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czegoś nie rozumiem , zabieg nie wyszedł a ty zadowolona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem zadowolona z calej obslugi i podejscia personelu(panie pielegniarki i recepcja) i z samego dr Kulickiego, jestem zadowolona z przebiegu rekonwalescencji itp, nos jest w lepszym stanie, ale operacja (a nie zabieg) nie wyszla do konca, co nie znaczy ze mam zle podejscie do dra Kulickiego i nawet nie przeszlo mi przez mysl by go oczerniac czy klinike dr Szczyta! Po prostu zastanawiam sie jak bedzi ewygladala kolejna operacja i czego moge wymagac i czego spodziewac tyle.. to samo co napisalam wyzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czym się różni operacja od zabiegu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lola1992 jak postepy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO TYCH CO SĄ JUŻ PO
Witam mam ustalony termin operacji na 4 kwietnia w Warszawie jestem z Krakowa i muszę tam jechać samochodem, w związku z tym mam kilka pytań organizacyjnych do osób które są już po ponieważ nie wiem czy mam załatwiać hotel bo nie będzie się opłacać jeździć tam i z powrotem lepiej zostać na miejscu czy czy jak mam to sobie zorganizować, mianowicie : 1. jak długo byłyście w szpitalu 2. po wyjściu ze szpitala po ilu dnia jest konsultacja/wizyta kontrolna 3. jak się mam przygotować do zabiegu, czy były robione jakieś badania (morfologia, krzepliwość itp) na tą chwile te najważniejsze kwestie mnie interesują jeśli jest coś istotnego co powinnam w tej kwestii jeszcze wiedzieć proszę informację pomoc z góry dziękuję za odpowiedzi pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO TYCH CO SĄ JUŻ PO
Dodam ze nie robię w klinice tylko w szpitalu (skierowanie) dlatego nie zatrzymam się pewnie na dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tych co sa juz po: masz wyznaczony termin a pytasz o podstawowe informacje ktore lekarz informuje pacjentke.. to albo nie bylas na konsultacji albo nie sluchalas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO TYCH CO SĄ JUŻ PO
Owszem podstawowe....ale zanim będę się kontaktować z lekarzem (a będę) chciałam już wiedzieć jak to wygląda w praktyce a nie w teorii i od osób które już przez to przeszły ale skoro to takie nie na miejscu to przepraszam a swoją drogą kontakt telefoniczny i ustalenie czegoś z dr Kulickim jest trochę trudne. Pozdrawiam i thx za odpowiedzi i pomoc (myślałam że to forum po to tutaj jest)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzi o to. Patrz co napisalas.. mam ustalony zabieg na.. chyba raczej konsultacje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO TYCH CO SĄ JUŻ PO
nie nie konsultacje tą miałam ponad pół roku temu... 4 kwietnia mam o-p-e-r-a-c-j-e wiem co pisze... ok nieważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeklętynos
Powiedz długo czekałaś na konsultację? Bo ja mam rok czekania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeklętynos
Dostaliście jakieś potwierdzenie terminu konsultacji czy tylko wzięli numer telefonu i podali termin? Teraz zacząłem się zastanawiać bo tak naprawdę nie mam żadnego potwierdzenia. hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ma ktoś inny mail do dr Kulickiego niż kulicki@mp.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej mam operacje początkiem kwietnia i chciałabym się poradzić tych co są już po co najlepiej wziąć ze sobą do szpitala? co jest przydatne? co mieć przy sobie? kapcie, ręcznik, jakieś kosmetyki nawilżające czy coś w tym stylu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataŚląsk
JA juz odliczam dni do operacji. Stres coraz większy. 16 kwietnia - data. Mam kilka mysli na raz.. nikt juz widze nie wypowiada sie na temat Dr a chetnie dowiedzialabym sie co u tych ktorzy są już "po"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beataSkask
Wczoraj mialam calkowita korekte nosa. Jutro juz zdejmuje setony. Nie wiem jaki jest nosek bo zaslania gips ale po krztalcie gipsu wyglada ze jest ok. Klinikw super, lekarze i obsluga rowniez. O efektach moge napisac cos wiecej za 10 dni po zdjeciu gipsu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam 4 kwietnia miałam operacje jestem już po wszystkim efekt REWELACYJNY jestem bardzo zadowolona wszystkim wtajemniczonym też się bardzo podoba. Polecam gorąco dr Kulickiemu daje mu 10 na 10 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataŚląsk
Do komentarza wyżej,,, czego operacje miałaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23Magda23
Witam :) Beata czekam na więcej info od Ciebie :) za 1,5 miesiąca mam również operację - totalna korekcja nosa. Nie ukrywam, że bardzo się boję ale Wasze słowa dodają otuchy ;) Jak się czułaś po operacji? Czy rzeczywiście strach ma wielkie oczy? ;) Pozdrawiam i życzę zadowalającego efektu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czego miałam operacje? no chyba nie nogi.... tego czego dotyczy to forum czyli nosa. Dokładnie miałam totalną plastykę nosa. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataŚląsk
Do komentarza wyżej... wiem że operacja nosa.. pytałam bo nie napisałaś jaką w sensie garbek, skrócenie czy totalna korekta.. ehh spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×