Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
tak to ja i nikt inny

dr. Maciej Kulicki ??

Polecane posty

Gość gość
Piszcie o tym lekarzu jak robi nosy. Jest o tym lekarzu niewiele informacji. Dzielcie sie swoimi odczuciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Być moze nie wiele pomoze to co napisze bo jak czytam pytacie o powazne operacje ..ja 7 lat temu u dr Kulickiego usuwalam duzy pieprzyk ktory mialam pod samym okiem...balam sie nie tyle zabiegu co ewentualnego oszpecenia..wiadomo ciecie bylo na twarzy... Dr kulicki tak mi zrobil to ciecie i zszycie ze sladu nie ma....To bylo 7 lat temu mysle ze przez te lata robiąc operacje wciąz sie doszkalał...nie mam pojecia jak robi nocy czy zmniejsza piersi ale wiem jak mi zszył skore ze nie bylo sladu...sadze ze to dobry chirurg!!!! no a samo to ze pracuje u Szczyta swiadczy o jego renomie.!!! osobiscie polecam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć. Dobrze że ruszył temat doktora, ale interesuje mnie fakt czy dr operuje w Krakowie. , chodzi mi o nos . Piszcie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć. Dobrze że ruszył temat doktora, ale interesuje mnie fakt czy dr operuje w Krakowie. , chodzi mi o nos . Piszcie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć. Dobrze że ruszył temat doktora, ale interesuje mnie fakt czy dr operuje w Krakowie. , chodzi mi o nos . Piszcie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki111
dzięki za info,każda opinia się liczy:)proszę,błagam o jeszcze,zwłaszcza jeśli chodzi o NOSY:)ja mam już wyznaczony kolejny termin (z poprzedniego jak wcześniej wspominałam musiałam niestety zrezygnować).Jeszcze jedno czy jest ktoś kto tu zagląda i szykuje się na operację do dr Kulickiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki111
lola...kiedy masz operację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatDyb
Cześć wszystkim. Również chce zoperować sobie nos u dr Kulickiego. Po długich próbach ustalenia z doktorem terminu konsultacji w końcu udało mi się umówić w najbliższą sobotę w Krakowie (cena takiej wizyty 150 zł). Byłabym również wdzięczna jakby ktoś udzielił info jaki jest efekt po operacji... lepiej stracić 150zł i wycofać się wcześniej niż zapłacić 10 tys i chodzić oszpecona... Pozdrawiam i oczywiście postaram się zdać relacje jak wyglądała moja konsultacja u doktora Kulickiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do KatDyb cześć, ja też jutro mam konsultacje u dr w Krakowie, na którą godzinę masz konsultacje, bo ja chciałbym porozmawiać z osobą która ma też problem z nosem, może się spotkamy na konsultacji u dr, bo ja nie wiem na jakiego lekarza się zdecydować odpisz jak to przeczytasz, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatDyb
Hej. Wstępnie umówił się ze mną o 16 ale wziął mój numer tel w razie jakbym musiał mnie przesunąć na później więc nie wiem czy na 100% o 16... a Ty na którą masz być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam konsultacje o 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki111
i jak dziewczyny wrażenia?jak konsultację?dlaczego akurat Kraków?tak się zastanawiam czy ceny są korzystniejsze niż w klinice u dr Szczyta?ile Was będzię kosztowała ta przyjemność i czy się decydujecie?u mnie termin wyznaczony na polowę lipca,cena 9 tys w warszawie,nos chrzęstny plus lekki garbek.Jak u Was to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatDyb
Hej:) Ja osobiście po wizycie jestem bardzo zadowolona i pełna entuzjazmu! Moja wizyta nie trwała długo jakieś niecałe pół godziny- dr nie musiał mi za wiele tłumaczyć ponieważ od kilku dobrych lat chciałam to zrobić ale nie miałam na to pieniędzy. Za ten czas zdążyłam poczytać i pooglądać dużo rzeczy związanych z tego typu operacją więc wiedziałam na co się piszę :) Dr pooglądał podotykał mój nos zrobił zdjęcia i ustalił że do zrobienia jest tzw. nos totalny czyli całość do zmiany:) podał mi 3 warianty jeśli chodzi o cenę mianowicie mogę zrobić nos w W-wie u Szczyta koszt pomiędzy 12-14 tys. mogę zrobić w Krakowie koszt ok 10 tys. oraz jest jeszcze jedna opcja mianowicie ja kiedyś miałam pękniętą przegrodę nosową i dr Kulicki powiedział że można by było tak zrobić że w związku z tym podciągnąć to pod operacje w szpitalu w ramach tego pęknięcia a przy okazji zrobić plastykę nosa i to miało by miejsce w Warszawie koszt ok 8 tys. ale ma mi jeszcze wysłać maila z propozycjami dat operacji oraz zorientować się dokładne jak to wygląda z tym szpitalem i dać mi znać. Odnośnie tego dlaczego wybrałam Kraków ponieważ tu pracuje i tu można powiedzieć że mieszkam - nie jestem stąd ale w związku z tym ze właśnie mam tu pracę i chodziłam tu na studia osiedliłam się w Krakowie:) i po prostu wyszłam z założenia że miałabym na miejscu wszystko i blisko ale jestem gotowa jechać do Warszawy nie jest to dla mnie przeszkodą:) w szczególności że jak sam dr Kulicki stwierdził w Warszawie miał by mnie pod ręką więc w razie czego byłby szybki kontakt. Aha i terminy powiedział że nie wcześniej jak listopad...A odpowiedz na pytanie czy się decyduje brzmi TAK TAK TAK :) Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ściemniasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Ty rozjaśnij ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki111
Ktoś jeszcze był na konsultacjach?i ma wyznaczony termin, jak opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola 1992
Tak. Ja mam termin operacji nosa w polowie wrzesnia. Operacja w warszawie. Wiec takze czekam tu na opinie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maddie1212
mam konsultacje u właśnie tego lekarza w październiku :) bardzo mnie ciekawi ile oczekuje się na zabieg? ktos kto miał juz konsultacje moze mi powiedziec ile czekal na zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia5
Dzis bylam na konsultacji u dr.Kulickiego,bardzo mily czlowiek wszystko wytłumaczył nie spieszyl sie poswiecil tyle czasu ile trzeba.Mam termin operacji na 25 listopad.Bede robila plastyke brzucha.Ogolne wrazenie bardzo dobre polecam tego doktora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beebe
cieszę się,że rozwinął się ten wątek.Brakuje tylko informacji od osób,które są już po operacji u dr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny Pan Maciej to oszust!! Zarabia dodatkowo poprzez organizowanie konsultacji dla klientek, których nigdy nie zamierza przyjąć na operacje zapewne z braku czasu !!!! W przerwach w pracy przyjeżdża na konsultacje 5 min konsultacji 150 zł, nie podaje terminu operacji tylko mówi, że jak wróci z krótkiego wyjazdu to weźmie kalendarz i wyznaczy dokładny termin, ale na pewno uda się ten termin co ja chcę i potrafi tak zbywać tygodniami!!! Nigdy nie wiedział która to ja i jaki mam problem, kazał przypominać, bo ma tyle powpisywanych klientek! A później w ogóle przestał się odzywać. nigdy nie byłam niemiła, zawsze mówiłam dobrze proszę spokojnie sprawdzić kalendarz... i mineły już 4 miesiące i nic !!! To jest fabryka do robienia pięniędzy a nie profesjonalne i osobiste podejście do pacjenta. Naprawdę szkoda poeniędzy nawet na tę głupią konsultację, czasu i straconej nadziei... Ja już wszystko miałam przygotowane pieniądze, urlop, przesunięte wakacje itd... Naprawdę zastanówcie się i poszukajcie rzetelniejszego i poważnego lekarza, bo to nie zabawa Panie doktorze tylko ludzkie zdrowie i życie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli komuś doktor nie określił terminu operacji na konsultacji ( po to jest konsultacja między innymi - ale już brak mi słów), nie nastawiałabym się, że kiedyś to nastąpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli zostaje zawsze słowny i miły Osuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze trochę zbladłam jak czytam teraz o tym że doktor to "oszust" sama byłam na konsultacji i czekam na odzew ze strony doktora, który nastawił mnie na listopad... jeśli nic z tego nie będzie do miesiąca to sama się odezwę pierwsza choć teraz jestem już wyprana trochę z nadziei jedynie jaka pozostaje to to, że ktoś w końcu kto jest już po operacji nosa się odezwie i napisze jak jest naprawdę !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebebebe1
no proszę...no ja przesunęłam z własnej woli m.in ze względów zdrowotnych.Zadzwoniłam do lekarza,odwołałam a on tylko poprosił żebym przedzwoniła również do kliniki.Mnie lekarz również zapewnił,ze termin się znajdzie po jego urlopie zwłaszcza,że juz mialam wyznaczony i nie powinno być wiekszych problemów bo ciągle są "roszady" w grafiku.Dlaczego dziewczyny nie dzwonicie na recepcję z terminami?ja na konsulatacjach nie zdecydowałam sie na termin bo musiałam sie zastanowic nad tym wszystkim,ale jak zadzwoniłam to wyznaczyli mi i nie musiałam dzwonic w tej sprawie do dr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebebebe1
a ta wypowiedz goscia jakos mnie nie przekonała...i jeszcze podanie nazwiska innego lekarza,brzmi jak reklama,sorry ale tak to odbieram...argument,ze ma wielu klientow, nie oddzwania ...mysle ze ma sporo i jakby mial siedziec i latac za klientami to nie skupil by sie na najwazniejszym to niestety nam powinno zalezec,zwłaszcza ze od termnow to chyba recepcja jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebebebe1
nie chce tu podnosic buntu,ale bezsensu jest tez siać panikę.Najważniejsze moim zdaniem jest zadowolenie klientów,ocena efektów itp.Tego chciałabym się bardzo dowiedzieć i czekam z niecierpliwością na takie info od prawdziwych klientek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula111111
Ja podałam nazwisko innego doktora? Nie przypominam sobie. Pan Doktor powiedział, że on ustala terminy operacji według kalendarza, który ma przy sobie, tak mi powiedział i powiedział, że w tej sprawie kontaktuje się z nim. I ja nigdy nie czekałam miesiąc na jego kontakt, tylko cały czas starałam się przymoniać o sibie i o operacji, która jest dla mnie tak ważna. W gabinecie dostałam słowo, że kwalifikuje się do operacji i dostanę najbardziej dogodny dla mnie termin. Nie będę chować głowy w piasek i udawać, że nic się nie stało, bo czuję się zawiedziona i oszukana. Bo jesteśmy dorosłymi ludzmi i wystarczyło napisać jednego maila, że przepraszam, ale nie mam czasu Pani zoperować przez najbliższe 1000 lat.... Po prostu dla mnie to jest tak mega niepoważne, że nie mam słów. I nazywanie mnie nieprawdziwą klientą też jest idiotyczne, bo najpierw czekamy na szczere wypowiedzi ( ja również czekałam tutaj na opinie pacjentek po operacjach u Doktora) a później nawzajem sibie nie wierzymy. Całą korespondencję z Doktorem mam na mailu ( do wglądu), bardzo jest mi przykro, że zostałam tak potraktowana przez lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula111111
Ale jeśli macie już terminy to oczywiście trzymam kciuki i wciąż jestem zainteresowana opiniami. Ja będę próbować zapisywać się na grudzień ale nie mam pojęcia do kogo. Od początku moimi typami był Szczyt/ Kulicki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka2208
hej ja mam jutro termin na konsultacje z dr.Kulickim w Warszawie na zmniejszenie piersi tez chcialabym sie dowiedziec jak je robi bo to powazna operacja a nie szczepienie widzialam w programie jak operowal zmniejszajac biust dr.Szszyt porazka okropnie wyglada ale marzenia marzenia mi sie marzy miseczka c a mam f przy rozmiarze 34 36 koszmar widzialam gdzies kiedys jakas opinie niestetey nie moge sobie przypomniec gdzie jaka to strona w necie o dr.Kulickim byla bardzo pozytywna odnosnie piersi dlatego zdecydowalam sie zaryzykowac chcialam do dr.Szczyta ale niestety w marcu 2013 dostalam termin konsultacji na wrzesien 2014 a pielegniarka powiedziala ze do operacji od konsultacji jest jeszcze ze dwa lata oczekiwania ho ho juz chyba bede za stara i znudzi mnie to oczekiwania ja ryzykuje renomowana klinika bardzo dobrzy wszyscy specjalisci nie przypadkowo wspolpracownicy dr.Szczyta mam nadzieje ze wszystko sie uda super wiecej napisze po konsultacji dziewczyny trzymajcie prosze kciuki za mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×