Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
tak to ja i nikt inny

dr. Maciej Kulicki ??

Polecane posty

Gość Magdalena_888
Dziękuję za wszystkie opinie. Zebrałam się na odwagę i zadzwoniłam. Odebrała bardzo miła pani, która po potwierdzeniu z Doktorem umówiła mnie na wstępną konsultację. Mam bardzo dobre wrażenia póki co, chyba będzie ok i zdecyduję się na zabieg, no ale zobaczymy jeszcze po rozmowie z doktorem. Trzymajcie za mnie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że moja opinia pokrywa się z większością tutaj. Jakiś czas temu miałam robiony u dr Kulickiego zabieg powiększania piersi i to byla baaardzo dobra decyzja. Przyszłam na konsultację niezdecydowana, ale Doktor mi super wszystko doradził i odpowiedział na wszystkie pytania i wątpliwości. Teraz z małego A mam małe... Ale C :) Minął około rok i jestem zadowolona z decyzji która wtedy podjelam :) Polecam tego lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hey mam operacje za tydzien i mam pytania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy moze ktos mi powiedziec jak noski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaB

Witam, czy są tu jakieś osoby z Wawy, który miały lub planują operację nosa w Wawie u dr Kulickiego?

Będę wdzięczna za kontakt żeby wymienić opinie. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad tym zabiegiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaB
Dnia 1.12.2018 o 01:07, Gość gość napisał:

Hey mam operacje za tydzien i mam pytania 😉

Cześć, w Wawie miałaś zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pacjentka

Jestem bardzo, bardzo zadowolona!!!

Doktor Kulicki zoperował mi nos oraz powiększał piersi implantami.

Każdą z operacji poprzedzała długa i wyczerpująca moje pytania wizyta konsultacyjna. Pan Maciej jest bardzo miłym i sympatycznym lekarzem, lecz przede wszystkim wybitnym fachowcem z dużym doświadczeniem i wiedzą (jest to odczuwalne już podczas samej konsultacji).

Przed operacją nosa doktor porobił zdjęcia, po czym naniósł na nich szkice mające przybliżyć nowy kształt. Propozycji było kilka, z których mogłam osobiście dokonać wyboru. Operacja (zniwelowanie garbka, skrócenie noska oraz zmniejszenie czubka i wyprostowanie przegrody nosowej) jak i rekonwalescencja  przebiegły bez komplikacji,  a nos był identycznie odwzorowany jak na wybranym przeze mnie szkicu. Całe życie zastanawiałam się również nad powiększeniem piersi, aż w końcu powiedziałam dr Kulicki, albo nikt inny. Po pół roku udałam się do doktora z prośbą powiększenia piersi. Podczas przedoperacyjnej wizyty Pan Maciej dokonał pomiarów klatki piersiowej oraz piersi, po czym przedstawił rozmiary implantów jakie może mi zaproponować z uwzględnieniem mojej szczupłej figury. Zdecydowałam się na okrągłe implanty 350 ml marki Mentor.  Efekt po operacji jest lepszy niż oczekiwałam!!! Biust nie wygląda sztucznie, jest adekwatnie dobrany do mojej figury, blizny są cienkie i z dnia na dzień coraz bardziej niewidoczne (jestem 2 miesiące po operacji).

Naprawdę polecam Pana Macieja z całego serca! 🙂

 

P.S. Przeglądając opinie widzę, że niektórzy piszą, że drogo...

Każda z tych operacji to inwestycja na całe życie. Nasze zdrowie jest bezcenne, więc akurat na tym nie ma co oszczędzać.

Jest taka zasada: nie da się jednocześnie zrobić czegoś tanio, szybko i dobrze. Wiedza i doświadczenie wymagają wielu wyrzeczeń i czasu.  Osobiście uważam, że te pieniądze są warte tego profesjonalizmu i jakości!!! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pacjentka

Jestem bardzo, bardzo zadowolona!!!

Doktor Kulicki zoperował mi nos oraz powiększał piersi implantami.

Każdą z operacji poprzedzała długa i wyczerpująca moje pytania wizyta konsultacyjna. Pan Maciej jest bardzo miłym i sympatycznym lekarzem, lecz przede wszystkim wybitnym fachowcem z dużym doświadczeniem i wiedzą (jest to odczuwalne już podczas samej konsultacji).

Przed operacją nosa doktor porobił zdjęcia, po czym naniósł na nich szkice mające przybliżyć nowy kształt. Propozycji było kilka, z których mogłam osobiście dokonać wyboru. Operacja (zniwelowanie garbka, skrócenie noska oraz zmniejszenie czubka i wyprostowanie przegrody nosowej) jak i rekonwalescencja  przebiegły bez komplikacji,  a nos był identycznie odwzorowany jak na wybranym przeze mnie szkicu. Całe życie zastanawiałam się również nad powiększeniem piersi, aż w końcu powiedziałam dr Kulicki, albo nikt inny. Po pół roku udałam się do doktora z prośbą powiększenia piersi. Podczas przedoperacyjnej wizyty Pan Maciej dokonał pomiarów klatki piersiowej oraz piersi, po czym przedstawił rozmiary implantów jakie może mi zaproponować z uwzględnieniem mojej szczupłej figury. Zdecydowałam się na okrągłe implanty 350 ml marki Mentor.  Efekt po operacji jest lepszy niż oczekiwałam!!! Biust nie wygląda sztucznie, jest adekwatnie dobrany do mojej figury, blizny są cienkie i z dnia na dzień coraz bardziej niewidoczne (jestem 2 miesiące po operacji).

Naprawdę polecam Pana Macieja z całego serca! 🙂

 

P.S. Przeglądając opinie widzę, że niektórzy piszą, że drogo...

Każda z tych operacji to inwestycja na całe życie. Nasze zdrowie jest bezcenne, więc akurat na tym nie ma co oszczędzać.

Jest taka zasada: nie da się jednocześnie zrobić czegoś tanio, szybko i dobrze. Wiedza i doświadczenie wymagają wielu wyrzeczeń i czasu.  Osobiście uważam, że te pieniądze są warte tego profesjonalizmu i jakości!!! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktor Kulicki-nos i persi

Jestem bardzo, bardzo zadowolona!!!

Doktor Kulicki zoperował mi nos oraz powiększał piersi implantami.

Każdą z operacji poprzedzała długa i wyczerpująca moje pytania wizyta konsultacyjna. Pan Maciej jest bardzo miłym i sympatycznym lekarzem, lecz przede wszystkim wybitnym fachowcem z dużym doświadczeniem i wiedzą (jest to odczuwalne już podczas samej konsultacji).

Przed operacją nosa doktor porobił zdjęcia, po czym naniósł na nich szkice mające przybliżyć nowy kształt. Propozycji było kilka, z których mogłam osobiście dokonać wyboru. Operacja (zniwelowanie garbka, skrócenie noska oraz zmniejszenie czubka i wyprostowanie przegrody nosowej) jak i rekonwalescencja  przebiegły bez komplikacji,  a nos był identycznie odwzorowany jak na wybranym przeze mnie szkicu. Całe życie zastanawiałam się również nad powiększeniem piersi, aż w końcu powiedziałam dr Kulicki, albo nikt inny. Po pół roku udałam się do doktora z prośbą powiększenia piersi. Podczas przedoperacyjnej wizyty Pan Maciej dokonał pomiarów klatki piersiowej oraz piersi, po czym przedstawił rozmiary implantów jakie może mi zaproponować z uwzględnieniem mojej szczupłej figury. Zdecydowałam się na okrągłe implanty 350 ml marki Mentor.  Efekt po operacji jest lepszy niż oczekiwałam!!! Biust nie wygląda sztucznie, jest adekwatnie dobrany do mojej figury, blizny są cienkie i z dnia na dzień coraz bardziej niewidoczne (jestem 2 miesiące po operacji).

Naprawdę polecam Pana Macieja z całego serca! 🙂

 

P.S. Przeglądając opinie widzę, że niektórzy piszą, że drogo...

Każda z tych operacji to inwestycja na całe życie. Nasze zdrowie jest bezcenne, więc akurat na tym nie ma co oszczędzać.

Jest taka zasada: nie da się jednocześnie zrobić czegoś tanio, szybko i dobrze. Wiedza i doświadczenie wymagają wielu wyrzeczeń i czasu.  Osobiście uważam, że te pieniądze są warte tego profesjonalizmu i jakości!!! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Sorry, dodało się x3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ol_aa25

Cześć, 

konsultacje u dr Kulickiego miałam we wrześniu. Doktor faktycznie zrobił zdjęcia, opowiedział mi o swoich propozycjach, wszystko naniósł na zrobione zdjęcia. Odpowiadał szczerze i cierpliwie na pytania (bardzo sympatyczny, elegancki pan). 8 stycznia miałam operacje, nos już pod gipsem wydawał się mniejszy, rekonwalescencja tez poszła super 🙂 17 stycznia doktor zdjął szwy oraz gips 🙂 efekt widać od razu! Miałam całkowitą korektę nosa razem z przegrodą i przerośniętymi małżowinami. Nos jest prosty (był ostro garbaty) zgrabny, po prostu śliczny 🙂 widoczna jest na nim opuchlizna ale i tak jest efekt wow. Szczerze polecam doktora Kulickiego 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robiła któraś z was ostatnio korektę nosa u dr Kulickiego? Chciałabym się dowiedzieć czy nadal tak świetnie mu noski wychodzą. Planuję zapisać się na wizytę na początku 2021 roku. Po przeczytaniu wielu opinii na jego temat itd. wzbudza moje zaufanie. Polecacie go przy korekcie bulwiastego nosa (części chrzęstnej)?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja mam konsultacje dzisiaj a operacje za 8 dni...jest ktoś po operacji w tym roku? Wszystkie wpisy są dosyc stare...trochę się denerwuje 😞

Edytowano przez beataAnna1987
bledy ortograficzne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×