Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ssssssdefd

Pierścionki z Cyrkonią

Polecane posty

Gość ssssssdefd

co sądzicie o pierścionkach z białego złota, ale z cyrkonią? Czy widać, że to cyrkonia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssdefd
no wszystkie macie z brylantem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stolikdokawy
na początku nie widać różnicy, potem cyrkonia blaknie i matowieje i wtedy widać różnice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brylant to brylant, cyrkonia to cyrkonia, każdy różnicę widzi, a jeśli nie to albo ma słaby wzrok albo kompletny brak obycia. Ja mam pierścionki głównie z brylantami, ale te z cyrkoniami nie zmatowiały i tandetnie nie wyglądają. Zależy wszystko od fasonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paź k
matowieją po kilku latach i blakną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolllllllllllllll
wiecie co... znaczenie ma to, że się kochacie. A jeśli już zwraca sie uwagę, że narzeczony Wam kupił pierścionek z cyrkonią, a nie z brylantem to jest sygnał, że może to nie moment (albo osoba) na ślub....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezgodzę sie. Nie dlatego że jestem materialistką, bo pierścionki z brylantami mogę kupić sobie sama, ale to trochę nie tak, jeśli facet już od samego początku próbuje na małżeństwie oszczędzać. dla mnie to brak szacunku (chyba ze naprawdę jest biedny-to inna historia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnaattaallllllia
co za bzdury cyrkonia wcale nie blaknie ja dostalam od mamy pierscionek z cyrkonia i ten pierscionek ma blisko 30 lat i cyrkonia wcale nie zblakla, porownalam z pierscionkiem ktory tez ma cyrkonie ktory kupilam w tym roku i nie ma roznicy wiec co wy za bzdury gadacie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam z cyrkonia
ja mam swoj pierscionek jeszcze od komunii, ktory dostalam i nadal go nosze i nadal jest piekny:) oczywiscie on jest z cyrkonia, zloty:) róznica jakas moze i jest nie wiem, bo ja nie mialam okazji porownywac go do brylantow, bo nie mam takowych, ale nosze go juz 15 lat i nadal jest sliczny;) nic sie nie zmienilo wiec jesli chodzi o trwalosc to jest rownie trwala i nie ma co sie bac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×