Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pferd

Sukienka na studniówkę

Polecane posty

Gość gość
Ja na swoją studniówkę zamówiłam aż 3 sukienki.. cenowo naprawdę nie oszczędzałam, a byłam najbardziej zadowolona z najtańszej.. Strona Impress Me spisała się najlepiej, materiał meciutki, nie prześwitujący, jakość ubrać naprawdę porządna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam czerwona mimo ze nie lubie tego koloru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zapraszamy do zakupów:)

Piękne i unikatowe sukienki

www.molie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova

A może by tak... NOVA Centrum Edukacyjne?
NOVA Centrum Edukacyjne da Ci to, czego potrzebujesz? 
Bezpłatne kierunki, własne pracownie specjalistyczne i nauczyciele z pasją? Tak, to u Nas 
Przyjdź z dowodem osobistym i zapisz się! Liczba miejsc ograniczona, dlatego zapraszamy, jak najszybciej! 
ul. Krakowska 17/9  Tarnów 143000350/796400893

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolka

Na studniówce w tamtym roku poszłam w jednej z takich kreacji lejdi.pl/index.php?szukaj=luna&d=szukaj&szukaj_opis=1. Bardzo fajna ekspozycja nóg moim zdaniem. Jestem dość wysoka, więc lepiej wyglądałam. Poza tym bardzo lubię oryginalne rozwiązania, szczególnie polskich producentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją ...enkę na studniówkę kupiłam w sklepie internetowym CosmoModa.pl i jestem z niej bardzo zadowolona. Spełniła wszystkie oczekiwania. Wygląda rewelacyjnie, jest wygodna i świetnie uszyta a co najważniejsze czułam się w niej przepięknie.

https://cosmosmoda.pl/...enki-maxi/17628-produkt-polski-...enka-dluga-z-rozporem-cmk936-czarna.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja mając już swój słuszny wiek zdecydowanie nie kupuje odzieży, która będzie przeznaczona dla nastolatek i jeśli chodzi o sklepy internetowe to zdecydowanie mogę polecić stylija.pl/. bardzo fajna oferta, dużo różnych ciekawych ...enek zdecydowanie w klasycznej formie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja mając już swój słuszny wiek zdecydowanie nie kupuje odzieży, która będzie przeznaczona dla nastolatek i jeśli chodzi o sklepy internetowe to zdecydowanie mogę polecić stylija.pl/. bardzo fajna oferta, dużo różnych ciekawych ...enek zdecydowanie w klasycznej formie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja mając już swój słuszny wiek zdecydowanie nie kupuje odzieży, która będzie przeznaczona dla nastolatek i jeśli chodzi o sklepy internetowe to zdecydowanie mogę polecić stylija.pl/. bardzo fajna oferta, dużo różnych ciekawych ...enek zdecydowanie w klasycznej formie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×