Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Masz rację im więcej lekarz ma tytułów tym mniej się będzie przykładał. Wracam do mojej wyszywanki, jeszcze sporo jej zostało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mi się wydaje, że wszystkiemu winne są te piekielne plamienia. Może endo znajdzie w końcu na nie cudowne panaceum i w końcu się ich pozbędę. Na razie za radą jednej z was przerzuciłam się z magnezu na B kompleks. Zobaczę co będzie w tym cyklu. Jak to nie pomoże to będę brała tylko to co zapisał lekarz i chyba dam na mszę (może ten tam na górze w końcu się nade mną ulituje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netta - może bierz tylko tego leku z mg ponad norma, którą w ulotce proponują. Jakaś masakra z tymi plamieniami. Mam nadzieję, ze wkrótce (jak większość z nas) się ich pozbędziesz. Na razie są krótsze i z tego trzeba się cieszyć. Naczytałam się w necie, że główka 2 tyg większa to jeszcze nie tragedia. Kurde przecież gin by mi powiedział jak coś byłoby nie tak. Poza tym na połówkowym była ok - teraz tak urosła - Mikołajek chyba za dużo myśli. Byłam po zakupy i oczywiście zaszłam do peppko - kupiłam kolejne ciuszki :(((( - wariatka ze mnie - nie pokażę je M Hania - jesteś twarda (z tego co czytam na forum) - może czasem warto się w głos wyryczeć, pożalić - nie ukrywaj emocji - daj im upust. Masz kryzys ale, by się podnieść trzeba pierw upaść. Przesyłam Tobie telepatycznie swoją nadzieję i siłę i oczywiśćie w dużej paczce fluidki ciążowe. Całusek w zapłakany policzek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove dzięki Tobie dowiedziała się że istnieje też małogłowie i szukam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda - darujmy sobie - nikt przed nami prawdy nie urywa a tym bardziej ginowie :)))). Ale brzuch mnie boli od śmiechu - Wanda nie chciałam ciebie wprowadzać na trop małogłowia :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wandzia pierwsza strona nie istnieje, a 2 hmm jakas dziwna ta tabelka, znaczy te pytania. Chyba musze poczekać. A wizyte też mam 15.11 :-) , ale chyba nie bede miala usg, bo po co mam płacic jak i tak nie wiadomo czy sie dowiem. Dziewczyny nie przejmujcie sie starajcie sie jakoss nie myslec i tym wiem, ze to trudne, ale mysle, ze Waszych partnerow tez o moze meczec :-(. Mnie tez bylo przykro jak co mies nic nie wychodzilo. Nie wiem co bym zrobila na dluzsza mete ehh Trzymam za Was kciuki :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguśka wpisz w wyszukiwarce chiński kalendarz płci- trójmiasto- wyskoczy ci stronka, na której ktoś zebrał wszystkie tabelki z wieku matki i miesiąca zapłodnienia(mnie zawsze wychodził chłopiec, bratowej córka i sie sprawdzxiło, ale jak mówiłam na starcie miałyśmy 50% szans) Nikt nie mówi, że to mądre:):):) Lovekrove akurat tym się nie przejmuje są jakieś odchylenia standardowe (choć liczyłam to przez 5lat za cholerę nie wiem), które działają na zasadzie mieszczenia się w normie przy głowce akurat o wadzie śwaidczy trzykrotne odchylenie standardowe Tak jak się martwiłam tą przeziornościa karkową a okazuje się, że dwa różne aparaty i wynik o tydzień prawie rózny i jeszcze dopisane +/- 10dni- cokolwiek to znaczy Koleżankę (tę samą od tarczycy) wysłano do poradni genetycznej, bo jej 2miesieczny syne miał dużą głowęwg lekarza rodzinnego a pani w poradni genetycznej powiedziała, że lekarz rodzinny widocznie ma za małą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove na ostatnim zdjęciu dostałam jeszcze takie porównanie (teraz znalazałam)np. fl/hc,fl/bpd fl/hc i normy długość czyli kości udowej w stosunku do obwodu głowki i znów zagłebiam się cóz to może znaczyć Na szczęscie mieścimy się w normach czytam też zę nie mieszczenie się w normach też jest ok:):):) o słodka niewiedzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski! A ja się zmagam z niemiłym problemem.... Strasznie mnie to swędzi i jak dziś zajrzałam lusterkiem to byłam w szoku! OTÓŻ przy moim odbyci*wyszły mi same chrostki i jest to meeegaaa czerowne RATUNKUUUU!!!!!! Nie wygląda to za ciekawie tak jak bym miała baardzooo mocno od parzone a czuję to od piątku dzisiaj postanowiłam zobaczyć i w szoku jestem i byłam! Znacie jakieś sposoby?:( Strasznie swędzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie mam pojęcia co to może być i czym to zwalczyć. Zora jak po wizycie ? I Kala chyba dziś miała mieć, jeśli dobrze pamiętam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( Chyba oszaleje:( To tak wygląda jak by było BARDZO MOCNO odparzone:( Jeszcze tego mi brakowało:( Od dzisiaj jestem sama w domu do soboty:(:(:(:(:(:(:(:(:( Mam mega doła:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora, mam nadzieje,ze ten lekarz był bardziej konkretny Karolina, skoro od piątku dokuczają Ci te objawy, czyli dzis 6 dzien, to bym tego nie lekceważyła, jesli to odparzenie to pól biedy, ale jeśli kąpiele i dbanie o higienę do tej pory nie pomogły, to bym bardziej skłaniała się za szybką wizytą u lekarza..... ginekolog czy rodzinny Cię zruga, bo rzucajac okiem na stopień rozwoju tego stanu, sam będzie wiedział ile mniej więcej to trwa... domowe sposoby lepiej odpuść, bo za mało czasu do porodu,zeby zastanawiac sie, co jest przyczyną tych krostek, a potem czekac na efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
lekarz mowil tez zeby przerwac jak zblizy mi @ a dzis nadal nie mam okresu i to mnie dziwy moze za malo luteiny wzielam 2 razy dziennie dopochwowo ale lekarz mowila tylko ze na 5 dni dzis 31 dc a ja zawsze mam jak w zegarku jak tabletki lykam a dzis nic wiem wiem ze masc ta super jest lepsza jest niz ta za 20 zl co mnie poprzednia lekarz napisala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ale jesli to trwa 6 dni, jak napisałas od piatku, to TO jest długo jutro melduj sie u lekarza...wiesz,ze owszem, mozesz urodzic w terminie, czego Ci życzę, ale rownie dobrze, moze zdarzyc sie to wczesniej....lub pojawic sie tzw.fałszywy alarm...i jak tu rozłożyc nogi na oddziale...a jesli to infekcja, to jeszcze zagwostka przy naturalnym porodzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro podjadę do rodzinnej zobaczymy co powie...:( Mama mi poradziła żeby troszkę kartoflanką posypać i właśnie to zrobiłam. Jeszcze sama jestem w domu wpadnijcie Laski na herbatkę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Riolek, nie wiem, ale ja bym poki nie ma @ użyłabym maści ....a @ sie nie pojawi....moze zacznij łykac lacibios femine? mnie grzybki po dopochwowej dopadly w 16 tyg. jadłam lacibios i do tej pory cisza...a lutke dopoch.biore ciagle i przez najblizsze 2 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Dawno nie pisałam, mam nadzieję, że mnie jeszcze pamiętacie ;) Nie mam ostatnio siły na nic, wszystko mnie normalnie przerasta, o 22 już padam a zawsze bez problemu dawałam radę do 1 nad ranem. Do tego te mdłości 24 godziny na dobę, myślałam, że tą ciążę przejdę bezobjawowo jak pierwszą a tu nie ma tak dobrze. W którym tygodniu skończyły się Wam mdłości? ....bo ja czekam na ten dzień jak na zbawienie :) Pierwszą wizytę u lekarza mam w tą sobotę o godz. 10-tej, będzie to 7t4d, trzymajcie kciuki. Netta, a jaki B-Complex zakupiłaś, tzn. z jaką dawką B6? Czytałam żeby zaczynać od 50 mg i zwiększać jeśli nie ma poprawy, ja zaczęłam od 100 mg i pomogło :) a w 3 cyklu zobaczyłam 2 krechy. To nie magnez a witamina B6 inhibituje wydzielanie prolaktyny, do tego musi być łykana w dużych dawkach (na szczęście nadmiar usuwamy z moczem), te mniejsze nie działają. Trzymam za Ciebie mocno kciuki, mnie też plamienia doprowadzały do szału. Justysiu, ale piękny wykresik! Trzymam mocno kciuki za ten cykl ...i oby śliczne bliźniaki były :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam u endo i jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty. Lekarz był zaskoczony slysząc że jego poprzednik odmowił przyjęcia mnie i tym że opierał się na samym tsh w dodatku raz na 3 miesiące. Dal mi skierowanie na tsh i ft4 na za miesiąc. Ogólnie powiedział że maleństu nic nie grozi i jest wszystko w porzadku. Dodal że bardzo ważne by robić badania po 20-tym tc. I że jest pewnien że dziecko urodzi się zdrowe bo regularnie biore leki. Kazał mi brać tabletki tak jak brałam po 1 tabl dziennie, z tym że w soboty i niedziele mam brac po 1,5 tabletki. Teraz juz jestem spokojna :) Zaraz nadrobię wasze wpisy. Trochę mi to zajmie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
zamierzam smarowac a w poniedzialek jak @ nie przyjdzie zrobie test ciazowy poczekam z kikla dni jescze ma prawo sie spozniac fajnie byloby zebym byla w ciazy zeby nie przyszla ten wstretny okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, ja mam tak samo z wizytami w wc. A jak się uda to bardzo dużo papieru uzywam. Przepraszam jesli ktoś je. RIOLEK, mnie nigdy żaden gin nie mówil o odstawieniu tabl itp tuż przed @ ponieważ NIE WOLNO PRZERYWAĆ KURACJI! Jeden gin mi mowił żeby cały czas brać a jakby przyszła @ to wtedy już w ten dzień nie. U mnie w porzadeczku i objawy minęly ale oczywiście do niedzieli nadal biorę tabl dopoch. Tylko że trudno mi się je aplikuje bo tak jakoś ciasno mi się ,,tam'' zrobiło a szyjka uciekla na sam koniec - dzieciak mi przemeblowanie zrobił :D hahaha. Acga, grzybica nie wpływa na @ ale leki na nią mogą. Karolina, ale stringow to chyba nie nosisz? Posmaruj to może kremem dla dzieci i śpij dzis bez gatek. Lub tez podmyj się rumiankiem (uwaga, farbuje tkaniny), nie mam pojęcia co to może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam miało być ACHA. Ale z drugiej str, tak myślę że każda infekcja może przesunąć @ więc chyba jednak jest o możliwe. Riolek, kuruj się bo jak nie doleczysz lub leczysz na raty to paskuda wróci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove i/lub Asia: powiedzcie mi kochane kiedy mierzy sie poziom cukru? Czy 2h po posiłku? Moja mama ma cukrzyce i mierzy wlasnie 2h po posiłku. Czy to wystarczy i czy daje to dokładny pomiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda, ja już ten test kiedyś robiłam i wyszedł mi chłopak a dziś dziewczynka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora, bo wydaje mi się zeby odstawic jak przychodzi @- mnie tak gin kazał mnie wtedy @ przyszła mimo infekcji, a musiałam ja szybko wyleczyć bo zaraz po @ miałam hsg(nie zrobią jak infekcja) od tego czasu boję sie basenu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda, masz racje ale z tego co zrozumiałam to Riolek napisała że miała odstawić gdy miesiaczka miała się zbliżać. Albo dziś czytać ze zrozumieniem nie potrafię. Ja w kazdym razie nigdy @ nie dostalam podczas brania lekow (raz tylko ale to pewnie dlatego bo wywolalam @ luteina a tabl brałam tylko raz dziennie na noc).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba ja raczej nie doczytałam o co chodziło :) ale dzisiaj wszystko robie nie tak mammega lenia i od tego siedzenia z kompem dwoi mi sie w oczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×