Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Araguaia...życzę szybkiego pozegnania pawia..ja biłam rekordy - od 12 do czasem 26 tyg :) Zora-świtnie,ze trafiłaś na konkretnego gościa, nie dość,ze zna się to jeszcze nastawia Cię pozytywnie do problemu :) a z cukrzycą to indywidualna sprawa, zależna od stanu zdrowia, czasu trwania cukrzycy, poziomu cukru i pewnie od wielu innych aspektów...spotkałam babeczkę z pracy, juz emerytkę i ona norme po jedzeniu ma do 150 (!) w ciazy każą mierzyc godz po jedzeniu i norma to do 80 na czczo i do 120 godz. po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Araguaia...przepraszam , Ty piszesz o mdlosciach, nie pawiach...miej pod reka herbatniki - ponoc pomagaja, chodzi o cos,zeby przeryzc...mdlosci nie mialam, od razu paw:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie pomagał chleb z masłem ale u mnie były raczej mdłości z głodu, nie zwymiotowałam ani razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po wizycie i niby wszystko ok, ale jestem niepocieszona :-( 1) Tak długo patrzyła i nic nie mówiła,że aż się wystraszyłam,że coś nie tak, ale w końcu mówi - serduszko bije. 2) Pyta czy mi zwolnienie potrzebne???I teraz się czuję, jakby mi się nie należało... 3) Nie zmierzyła okruszka, bo niby się nie mieści w ekran??? mało co w ogóle widziałam na tym usg, ale to raczej wina jej kiepskiego sprzętu... Ogólnie jest mi teraz jakoś dziwnie. Zora na zaparcia poradziła pić rano szklankę wody+łyżeczka miodu+cytryna ( przygotowane najlepiej poprzedniego dnia ), albo siemię lniane, do przegryzania figi, pestki słonecznika, dynia, orzechy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny! Odmeldowuję się po długim weekendzie :) Byliśmy u moich rodziców - było cudownie :) BAbcia to świetna instytucja :D A BArtek jest nią zachwycony, bo "gadała" z nim non-stop. I ta jego uśmiechnięta buzia - bezcenne :D Banan nie schoził mu z twarzy :) Wandzia, dobrze pamiętasz - wg tych "kalkulatorów" mnie wyszła dziewczynka :) No i coś jej urósł siusiak w rzeczywistości ;) Araguaia, mnie na mdłości nic nie pomagało - tylko leżenie z tułowiem wyżej (słyszałam, ze pomaga woda z cytryną). Ale co mnie miało wymęczyć to wymęczyło :( I tak jak Asia pisze, zawsze miałam coś w torebce - żeby z głodu nie paść i żeby mdłości nie były większe. Lovekrove, nie martw się. Bartuś też nie był proporcjonalny. No i do teraz główkę ma mniejszą w stosunku do ciała wg siatek centylowych. Ale nie ma co panikować, wyrówna się :) Mimo, ze głowa mała to gada, śmieje się jak ponad 3 miesięczne dziecko :) Acha, co do mitów ciążowych to ja kiedyś wklejałąm takie na forum Costagnusowym. Teraz tego nie znajdę, bo muszę zmykać, ale nie ma co się sugerować. Pół rzeczy to jakieś bzdury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda - co znaczy 3 - krotne przekroczenie normy czy standartu ? Czy no 3 tygodnie więcej niż w rzeczywistości? - piszę o tych naszych nieszczęsnych główkach :)) Zorka super że endo wpożo Aragiuaia - mdłości od ok 7 tc do 16 tc. Musiałam być ciągle najedzona by ich nie mieć. Karolina - tak na przyszłość - ja miałam potworne infekcja jak przeprowadziłam się do innego miasta (zmiana wody) - wracały co miesiąc. Mi pomógł żel PLIVA fem F -oczywiście prewencyjnie działa nie jako środek lecznicy. Tylko coś lekko zaswędzi - umyje nim i przechodzi. To płyn do higieny intymnej - używam go codziennie i odpukać. Drogi ale wart ceny... Beti - gratulacje - teraz tylko do przodu. Mam nadzieję, ze przyjęłaś to zwolnienie. Mój gin też zawsze milczy i skupia się na obrazie - zamieram wtedy i go budzę z letargu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora ja miałam takie zaparcia że szkoda gadać i bardzo mi pomagał sok jabłkowy w kartoniku i pestki dyni. Lovekrove a d\ie dostanę ten płyn i ile kosztuję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w aptece - to moja rada na przyszłość - teraz raczej nie pomoże - chyba, że jako łagodzący obiawy - ale nie wyleczy. Jest lepszy niż Lactacyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina, fakt że rumianek może pofarbować ręcznik, bielizne ale mnie chodziło o to by skora w podraznionym miejscu miała możliwość pooddychania choć przez noc :) Najlepiej spać w bawełnianej piżamie (choć żadko kto taka teraz miewa ;) ) i bez majteczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wstalam. Gdyby nie to że musiałam zrobic mężowi kanapki do pracy to spałabym chyba do rana. Nawet nie wiem kiedy zasnęłam a w dzień w ogóle nie czulam zmeczenia.. Tak mnie nagle dopadło :) Karolina, mnie rumianek pomagal na uczulenie po depilacji miejsc intymnych. Tak jak pisała Lovekrove o swoim plynie, tak i rumianek nie leczy tylko lagodzi objawy typu świąd, pieczenie.. Chodzi o to żebyś nie meczyla się do czasu wizyty. Uciekam bo lecą modelki -lubie to oglądać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobity, Ja już od 6 nie śpię, coraz wcześniej wstaję, ehh. M o 6 wychodzi do pracy, chodzi na paluszkach, żeby mnie nie obudzić, ale ja nie wiedzieć po co sama wstaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
Melduję się:) Musiałam poświęcic ok godziny na czytanie Was bo mam tyły. Beti doobrze pamiętasz:) byliśmy wczoraj na badaniu, chciałam koniecznie zobaczyć płeć, małe się tak wierciło , miało nóżko podkurczone i ciężko było widać, ale przypuszcza że najprawdopodobniej będzie moja wymarzona Córeczka,bo widział tam dwie kreski.....ehhh jak oni widzą to niewiem,czyli pipulinka raczej, ale że niby nadzieja dla Męża na syna jakaś jest....a mój M mówi że będzie Córcia i koniec:) 22 listopada mam 4D więc mam nadzieję będzie wszystko jasne. Pozatym dzidzia idealna co do swojego 18tyg, z łozyskiem dobrze, dawka luteiny z 4 tabl. na 2 tabl....więc aby szybko zleciały te 3tyg. a pozatym to jakoś przetrwałam 1 listopada, nie obyło sie bez łez...:(:( ale musiałam się powstrzymywać dla kolejnego Naszego dzieciątka... ale i tak strasznie tęsknie za Niunią:( niedługo kolejne Swięta bez Niej:( ehhhh Buziakiiii:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Pogoda kiepska, za to ciepło jest w domu i to najważniejsze. Kala jak dziweczynka to cudownie. My jeszcze nie wiemy, może jak 17.11 pójdę na wizytę to się czegoś więcej dowiemy:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry z rana :) Wczoraj przelezalam caly dzien i jest bez plamien dzis powtorka dnia wczorajszego. Jeszcze troche a nie bede miala co czytac :P Od dzis biore doopka maz mi wkoncu kupil a tak to mialam lutke. Ogolnie psychicznie chyba jestem spokojniejsza wiec i koszmary przestaly mi sie dzis snic. Chociaz i tak mialam sen ze uciekam na koniu przed dinozaurem :P Lece zjesc sniadanko i do lozka :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove:) jak czytałam co Ci napisałam to sama siebie nie zrozumiałam:) co się ze mną dzieje? Przy każdym pomiarze jest granica tolerancji +/- ileś dni (jesli nie masz na zdjęciu to poszukam zaraz straonki-choc na tej stronce trochę się różnią) i to jest właśnie odchylenie standardowe. mnożysz to sobie pięknie x3 i masz trzy odchylenia standardowe Dodatkowo z usg 3d mam takie zestawienia główki z brzuszkiem- i jakieś liczby wyliczone dla nich i podane normy- ale nie doszłam i przy obecnej pracy mojego mózgu nie dojde jak to liczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny mnie wczoraj endokrynolog dobił diagnozą. Sam lekarz był bardzo miły, wypytał o wszystko, przejrzał wyniki. Stwierdził, że dotychczasowe leczenie jest ok, bo mam brać dalej bromka i doopka tak jak kazał gin - lekka hiperprolaktemia czynnościowa. Stwierdził jednak, że jeśli nie będzie poprawy po 3 miesiącach kuracji to trzeba będzie zmienić na mocniejsze leki. Gorzej, że na ostatnim USG dopatrzył się nieprawidłowości. Ten nadmiar pęcherzyków to prawdopodobnie PCO. Dostałam skierowanie na masę dodatkowych badań, w tym na krzywą cukrową i androgeny. Jeśli diagnoza się potwierdzi czeka mnie branie leków na stymulacje jajników lub tego na cukrzycę o którym pisała kiedyś któraś z was. Endo stwierdził, że od PCO mogą być te plamienia również. Jestem porządnie przełamana. Efekt był taki, że wyłam cały wieczór. M starał się mnie pocieszać, ale kiepsko mu to szło. Zastanawiam się jak to możliwe, że tyle razy miałam robione USG i nikt wcześniej niczego się nie dopatrzył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netta mnie tez tak załamano Dopiero później jak samo doczytałam są dwie rożne rzeczy pco, pcos A żeby je potwierdzić musi być jeszcze szereg innych czynników- badania hormonalne itp. Spokojnie, ktoś się wreszcie za Ciebie wziął jak należy i z tego trzeba się cieszyć Samego clo nie traktuj źle- są tu po nim ciąże a Zora bardziej narzekała na luteinę niż na samo clo (jeśli dobrze pamiętam) Poszukaj w tym plusów nie każdemu jest dane być mama z marszu, ot tak a jak sie zaczyna leczenie, to zaczyna się nadzieja, nie wolno się smucić:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Słonka :) ja dzis poczułam napływ energii-obiad juz mam , a teraz piorę...nawet w pizamie juz nie łażę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia ja dziś też działam od rana, pranie już włączone, kuchnia ogarnięta, teraz robię porządki w szafach :-) Za niebawem śmigam do apteki, bo mi się skończyły witaminy, na jakieś małe zakupy i spacer :-) Potem obiad i czekanie na M. Netta nie smutaj się, wszystko się ułoży zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurrr tak ladnie napisałam i mi wcięło wrrrrrr spadam do diablicy - trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: ********************************************************* ************************** NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** Anirak..................32.........pomorskie.........38.. .. ......... Sophia123..............25........śląsk................10.............1-3.11 justysia88.............23........lubelskie.............13. .. .........13.11 zaczynam od nowa...31........zach-pom............14.............18.11 HANKA81...............30........ŚLĄSKIE.............49? .. .........21.11 netta2..................27.......mazowieckie.......29.... . .......23.10 CIĘŻARÓWKI: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU ********************************************************* ************************* **Karolina23** 23....wielkopolskie.................Dz............06.12.2011 Asia1983.............28......zach-pom............ Dz ...........12.12.2011 Mooniaaa123........35..........maz................Dz..... ......24.12.2011 Monia__aa...........24......wielkopolska.........CH...... .....28.01.2012 Lovekrove ..........29......warm-maz........... CH..........02.02.2012 Wanda23............24.......wielkopolskie........CH...... ...17.02.2012 Aguśka1.............26.......podlaskie...........😍..............03.03.2012 Mala_Gosienka.....25......zach-pom..........[love...............30.03.2012 KALA85..............26.......pomorskie.........😍..............08.04.2012 Zora85..............26........kuj-pom...........CH....... ....19.04.2012 Beti2905............31......mazowieckie......😍..............03.05.2012 Agusiiiii28..........28......mazowieckie.......😍..............06.2012 MAMUSIE: ********************************************************* ***************************** NICK...........WIEK........SKĄD...........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA ********************************************************* ***************************** krakowianka....29......małopolskie.........18.06.2011.......(córka) Vilia.............27.........łódzkie........... 17.08.2011.......Bartuś justynp.........32.....świętokrzyskie........21. 08.2011......(syn) uaktualniłam swoją pozycję i przy okazji przeniosłam bliżej tabelkę, bo w tym natłoku postów się trochę zagubiła ;) nie piszę ostatnio, bo u mnie nic ciekawego się nie dzieje. Jeszcze tydzień i 1 dzień oczekiwania do zrobienia testu, więc czekam, czekam, czekam i doczekać się nie mogę :P a ten czas tak powoli leci... :) a tak poza tym to siedzę sobie teraz u mamy i leniuchuję :P Hania :* a co do prezentu, to zobaczymy czy byłaś grzeczna w tym roku ;) :P ale postaram się ;) Araguaia, a co do mojego wykresu, to fajnie wygląda, ale śmiesznie mi tempka spada :) codziennie o parę setnych :) jeszcze takiego czegoś to ja nie miałam chyba :P ale liczę, że na dniach skoczy i będzie wykres 3 stopniowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma01
Cześć dziewczyny:) można się dołączyć? od trzech miesięcy czytałam "CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?" i wasze wypowiedzi no i W KOŃCU odważyłam się do was napisać:) oczywiście gratuluję wszystkim mamusiom i trzymam mocno kciuki za przyszłe mamy:) razem chyba lepiej przejść przez nieudane miesiące:) ale co się odwlecze to nie uciecze:) Staramy się z mężem o dzidzie od sierpnia.Byłam u gin i po pierwsze podwyższona prolaktyna 15 krotnie, po miesiącu bromergonu spadła całkowicie a teraz CASTAGNUS +luteina 50 od 19-26dc czy któraś z Was miała podobny problem? Mogę coś jeszcze zrobić aby pomóc sobie (hehe sama nie ale...) w zajściu w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Roma :) pewnie, że możesz dołączyć :) ja niestety nie pomogę, bo nie mam takiego problemu, ale któraś z dziewczyn na pewno później coś podpowie :) zapraszam też do dopisania się do tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma01
fiu fiu fiu nieźle dziewczyny:) oczywiście dopisuję się:) wiem że jeszcze za wcześnie na panikę ale zaczynam się stresować a cholerka wiem że nie powinnam dlatego szukam pomocy u was:) ja też mam wszystko obcykane jeżeli chodzi o ciąże także również służę pomocą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma01
ooo.... ja też taką chcę:) Justysia gdzie mogę taką dostać?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: ********************************************************* ************************** NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** Anirak..................32.........pomorskie.........38.. .. ......... Sophia123..............25........śląsk................1 0.............1-3.11 justysia88.............23........lubelskie.............13 . .. .........13.11 zaczynam od nowa...31........zach-pom............14.............18.11 HANKA81...............30........ŚLĄSKIE.............49? .. .........21.11 netta2..................27.......mazowieckie.......29.... . .......23.10 CIĘŻARÓWKI: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU ********************************************************* ************************* **Karolina23** 23....wielkopolskie.................Dz............06.12.2011 Asia1983.............28......zach-pom............ Dz ...........12.12.2011 Mooniaaa123........35..........maz................Dz..... ......24.12.2011 Monia__aa...........24......wielkopolska.........CH...... .....28.01.2012 Lovekrove ..........29......warm-maz........... CH..........02.02.2012 Wanda23............24.......wielkopolskie........CH...... ...17.02.2012 Aguśka1.............26.......podlaskie........... ..............03.03.2012 Mala_Gosienka.....25......zach-pom..........😍........ .......30.03.2012 KALA85..............26.......pomorskie......... 😍..............08.04.2012 Zora85..............26........kuj-pom...........CH....... ....19.04.2012 Beti2905............31......mazowieckie...... 😍..............03.05.2012 Agusiiiii28..........28......mazowieckie....... 😍..............06.2012 MAMUSIE: ********************************************************* ***************************** NICK...........WIEK........SKĄD...........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA ********************************************************* ***************************** krakowianka....29......małopolskie.........18.06.2011... ....(córka) Vilia.............27.........łódzkie........... 17.08.2011.......Bartuś justynp.........32.....świętokrzyskie........21. 08.2011......(syn)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×