Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Cześć dziewczyny była dziś rano na badania. Spędziłam upojne 2,5 godziny w przychodni na badaniach. Kłuli mnie , aż 4 razy. Ręce bolą mnie jak diabli. Ale może w końcu dowiem się wreszcie na czym dokładnie stoję. Najgorsza była jednak do wypicia ta glukoza. Świństwo niemiłosierne. Myślałam, że pójdę pawia po niej puścić. Wyniki będę miała za jakieś dwa dni. Od razu będę mogla je pokazać ginowi. Mam nadzieję, że powie mi coś sensownego. A poza tym ma pytanie z innej beczki. Miała z was któraś plamienia w okolicy owulacji? Dziś mam 12dc i na papierze pojawił się podbarwiony na brązowo śluz, a wczoraj wieczorem była jedna brązowa niteczka. Zastanawiam się czy to może pojawiła się owu, czy mój organizm ześwirował już na dobre. Pomału wykańcza mnie to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff.... :-) A jednak są jeszcze porządni ludzie na tym świecie :-) Właśnie oddzwoniła do mnie poprzednia właścicielka, że bardzo przeprasza itp.itd. że do tej pory tego nie uregulowała, ale ma trudną sytuację i na pewno opłaci w przyszłym miesiącu... sory za smęty nie na temat, ale komu jak nie Wam mam płakać w rękaw ? :-) Dzięki za wsparcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti - niech bab zadzoni do spółdzielni i im to powie. Albo najlepiej napisze zobowiązanie że zapłaci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzwoniłam do spółdzielni, a jej staram się wierzyć, bo to naprawdę baba na poziomie, aż dziw mnie brał, że tak może się zachować. Jestem już spokojniejsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie,tak jak mowi Lovekrove bierzesz męza na spacer, pismo,ze pani o nr dw.os. zobowiazuje sie do dn. zaplacic im ksero do adminstracji (z oryginalem do okazania-strzela se pieczatke zgodne z or)...na "gębę" to mozna sie umawiac...zeby nie wlaczyli Wam jej oplaty doWaszej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti-pismo. pol roku sie zbiera kobieta i zaraz swieta, sezon grzewczy i tyle zaplaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
administracja nie pyta sie Ciebie czy masz pieniadze. dolicza Ci, zbiorczy rach wystawia i tyle. niech napisze,ze wszelkie roszczenia do 21.03.2011 przysylal;i na jej aktualny adres, ze zobowiazuje sie pokryc je do dn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netta ja miałam plamienia i przed @ w okolicy owu ale jak już wiesz nie doszłam przyczyny- akurat plamieniem w okolicy owu az tak się nie przejmuj-gorzej z tym przed @ czekaj na wyniki bo od myslenia można na głowę dostać Przynajmniej masz kompleksowe badania Beti dziweczyny mają rację na piśmie to na piśmie A żyjemy w takim świecie, że na słowo uwierzyc niestety nie można :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netta - jak będziesz miała wyniki to napisz, każda z nas - cytując klasyczkę - "wie coś tam coś tam" :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że podzielę się wynikami ;) idę po nie w poniedziałek i od razu do gina. Więc będę już coś wiedziała. Na razie nie mogę dojść do siebie po tych badaniach. Taka jakaś zamulona jestem. Najchętniej położyłabym się spać, ale niestety w pracy nie da rady :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
i zadzwonilam przyjmnie mnie 12dc u siebie w gabinecie dosc pozna godz ale lepiej niech bedzie niz wcale moze nie bede miala stracony cykl jak bede miala wszysko porobione tak sie ciesze teraz tylko musze poprosic meza zeby zawiozl mnie i poszedl ze mna oczywiscie on posiedzi w aucie tak sie ciesze a juz sie martiwllam ze nic z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem juz. Gin powiedział że mam lekką anemie.Muszę kupić żelazo mimo że w tych witaminach dla ciężarnych ono jest ale widocznie za mało. Więc mam pytanie dla naszej dietetyczki Asi ;) Napisz mi proszę, co powinnam teraz jeść?? Wiem że wątrobkę ale z nią ostroznie, buraczki, mięsa i co jeszcze?? Poza tym dzidzia ok, za mamą wygimnastykowany bo dziś na główce stoi :D Szyjka w porządku. Nastepna wizyta za 2tyg - M wscieklizny dostanie na wieść że kolejna stówka w tym miesiącu pojdzie, ach.. Luteine mam brac tylko na noc 2tabl a jak skończy się to już nie muszę jej brać. Beti, cos ostatio pisałaś o tych witaminach dha (czy jakoś tak), ile one kosztują? bo gin kazał tez je brać + te PregnaPlus. To chyba ta sama marka więc domyslam się ze tyle co tamte. No i bym zapomniala; możemy z mężem po mału, po troszku uprawiac seks :) Ale mi się papa cieszy :P Tylko że się troszkę odzwyczailam od M hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zorka - te przyzwyczajanie się jest najlepsze :))))). A jak sex smakuje w ciąż - hmhmmhmhmhmm Ja nie miałam chyba nigdy lepszego niż teraz :))). Byłam u diaba - obyło się bez insulki - lekarz ze mnie dumny. Aha no zapowiedziała m już, że w 38 tyg kładą już wszystkie słodkie mamki do szpitala. Więc w połowie stycznia Was opuszczę, chyba, że tam jest net wifi - w co wątpię :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zora Pragna Plus maja kwasy dha, ale Twój gin chyba sie pomylił, albo coś żle zrozumiałaś ponieważ te kwasy są akurat potrzebne w trzecim trymestrze- odopowiadają za rozwoj mózgu, wzroku Co do anemi to żelazo z preparatów witaminowych cięzko sie przyswaja wiec czesto trzeba brać dodatkowe- u mnie też nie każde działa M chyba chętniej przystanie na te stówkę, jeśli usłyszy o seksiku:):) Suoer że z Synkiem oky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda, no własnie gin mówił coś na temat mózgu i czegos tam jeszcze. Powiedziałam że biore już PregnaPlus a on i tak kazał brać z tym że co 2, 3 dni. Wspomniał tez że jesli jem duzo ryb to tabletki nie sa konieczne. Ja mam to ,,szczęście'' że zawsze w okolicy Świąt wydatki mi sie mnożą.. Cześć Karola, kochanie Ty moje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie myślę że ten mój synek to będzie mega rozmiarów i inteligencja geniusza po tych wszystkich witamianch :D A wy tez miałyście tak często obserwowaną szyjkę w II trymestrze?? Kiedy już dadzą mi spokój???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora ja nie wiem uważam, że jednak taki nadmiar może szkodzić SAme kwasy DHA to poprostu żeby nie brać kolejnej chemii kup sobie może tran Tabletki DHA to Omegamed A rybki jak lubisz jedz niezależnie od tabletek:) Co do szyjki to ja mam ok. 35mm nie chce mi się ksiązeczki sięgać Wizytę mam co 4 tyg Z wyjątkiem początków- wtedy co miałam 3 w miesiącu, jak plamiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora-wątróbka,buraczki (surowe buraki+jablka do sokowirowki, mozesz dodac i wyciskac natke pietruszki),pokrzywa... ACTIFEROL-przyswaja sie w jelitach nie w zoladku, nie powoduje zaparac ani czarnej kupki, wg mnie jest fajny ok20zł , jest w saszetkach ja mialam dha z prenatalem-osobne pudeleczko...ale bralam jak mi sie przypomnialo Lovekrove-gratuluję!!!!!pogrzeszysz dzis? moze serduszko czekoladowe? mnie nie rusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia grzech grzechowi nie równy - pozwolę sobie na jabłuszko całe a nie jak codziennie połowę :((((. Nie kuś diabliczko :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ale mnie nie ruszają :))) do 17,00 moge a właśnie podwieczorek jem o 17,00 :))) - a może zjem coś innego - bo jabłuszka wsiowe się kończą :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane a ja czuję się dzisiaj jak nigdy(tak dobrze)! Bym zapomniała ,że jestem w ciąży gdyby nie to,że troszkę mi ciężko:) W nocy do wc wstałam TYLKO 3 razy:P to jest dopiero sukces!:D Ciekawe kiedy wyląduje na porodówce.:) Będę poźniej Lece(idę:D)M obiad podgrzać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna28///
Cześć dziewczyny ja z Narzeczonym również się staramy o dziecko póki co bez skutecznie...:( Powiedzcie mi to będzie trochę głupie pytanie,ale zaniepokoiło mnie to czy Wy na pochwie też macie takie tak by żyłki sinego koloru?czy to nic złego????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×