Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Boże Beti tak strasnie mi przykro, miałam styczność z 4 samobójstwami i wiem co to za ból...tak z dnia na dzień:(:( Strasznie mi przykro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski ja mam inny problem na jednym topiku pokazałam jaki wózek kupiliśmy dla Małej i wszystkie dziewczyny mówiły,że ochydny:( Chyba Go sprzedam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku, Kala, nie wyobrażam sobie stanu, w jakim trzeba być, żeby się na coś takiego zdecydować... :( u mnie w akademiku w ubiegłym roku chłopak skoczył z 11 piętra, ale skończyło się tylko na połamanych kilku kościach i lekkich obrażeniach wewnętrznych, bo miał to szczęście w nieszczęściu, że spadł na drzewo i gałęzie zamortyzowały upadek... Karola, przejmujesz się tym co mówią dziewczyny z innego forum??? Przecież to Tobie ma się podobać ten wózek, a nie komuś innemu :) w końcu to Twoja córeczka będzie w nim jeździła, a nie ich :) ja też mam trochę inny gust niż większość moich znajomych i jakoś nie patrzę nigdy na to co oni powiedzą, tylko jak mi się to podoba, to będę w tym chodziła, czy tego używała :) a najbardziej różnię się ze swoją mamą :P to co mi się podoba, to jej się nie podoba i odwrotnie :P więc we wcześniejszych latach, jak jeszcze mama mnie utrzymywała, to często dochodziło do sprzeczek w tym temacie :) ale i tak zawsze stawiałam na swoim, bo mówiłam jej, że to ja będę w tym chodziła, a nie ona (przeważnie szło o ubrania :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka, wózek jak wózek :) mi on się strasznie podoba, bo uwielbiam różowy kolor :) ale niestety nie każdy go lubi, więc jak komuś się nie podoba różowy, to automatycznie nie będzie mu się podobał ten wózek :) nie przejmuj się tym :) ważne, żeby się Tobie podobał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"na zywo"jest jeszcze ladniejszy,a ktos mi napisal ze mu sie nie podoba bo cytuje"wyglada tanio"a dla mnie wozek nie musi byc drogi wazne zeby byl praktyczny! justysia88 dziękuje za miłe słowa:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti strasznie mi przykro :( :( :( Karolina nie przesadzaj,ważne żeby Tobie sie podobał a nie komuś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie Karolka :) a co kogo obchodzi cena? ważne, żeby dobrze służył :) no chyba że ktoś ma kasę, to może i 5000zł za wózek dać... Ale takie osoby to raczej na palcach można by było policzyć... A swoją drogą, ciekawe ile te dziewczyny dały za swoje wózki... Jakoś wątpię w to, że dużo więcej niż Ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina mam wrażenie,że sie gniewasz na mnie. Bo kilka razy już tu pisałam czy dostałaś zdjęcia na maila ode mnie i nic,zero odzewu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia_aa ja na Ciebie w życiu!!!!!!!!!!!!!!!!:):** Jestem tutaj tylko po 15 i kurczę nie daje rady wszystkiego czytać!:( Jak byś mogła to przyślij jeszcze raz mi fotki hmmm????? :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tą toxo to rzeczywiście wystrzeliłam - czyli co tylko Beti i ja jesteśmy nieskażone :)))). Same kociary tutaj? Ale my z Beti nie damy się toxoplazmozie :))) Beti - przykro z powodu samobójstwa :(((. Karolina - mnie ten kolor nie zachwyca ale widzę dużo takich wózków na ulicy - jak się komuś nie podoba to trudno - ale to nie powód byś wózek zmieniała. Twoje dziecko - twój wózek. Jak maryia zacznie mieć swój gust to będzie się stroić - teraz Ty rządzisz a resztę miej w dupie. NIe wiem co znaczy wygląda tanio - widziałam drogie wózki, które były okropne ......olej to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Love ja nie chorowałam na toxo,też sie dziwie bo w domu od zawsze był kot,czasem dwa. Teraz naszą Ździche niestety rozjechało i koniec kotów eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to już jest nas trzy.... A wiecie co napiszę coś głupiego - chyba: nie wiem czy to jest zbieg okoliczności ale zawsze jak idę do kuchni i gotuję lub robię śniadanie/kolacje i stuknę garnkiem lub uderzę sztućcami o talerz (takie typowe częstotliwości kuchenne) to mały się uaktywnia :))) - zaczyna tak fikać i się rozpycha. Nie wiem dlaczego, ja twierdzę, że nie lubi tego dźwięku (dźwięk musi być w pobliżu brzucha oczywiście), a M twirdzi, że mały wie, że będzie żarełko i się skacząc cieszy - ale mnie tą teorią rozsmieszył. Powiedziałam mu, że to chyba zbyt skomplikowany proces myślowy - na co on, że świnki też do korytka lecą jak idzie się z wiaderkiem, kurki zbiegają się z podwórka jak woła się cip cip cip. Macie też coś takiego - zaobserowałyście coś takiego lub reakcję na coś innego? Czy może ciąża mi mózg wytopiła i głupoty piszę - hahaah.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove hihi a widziałaś ten link co podałam wyżej?Laska chce kupić taki wózek...:/ Oj Marysia ciekawe jak będzie się stroić póki co bardzo się rozpycha w brzuszku i chyba by chciała już wyjść do Nas:) Monia fajne uczucie ta czkawka nie?:):D Marysia za często nie miała chyba z 2-3 razy ale się wtedy naśmiałam a M w jakim był szoku:D Głupol:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam - jak się podoba to niech kupuje. Ciekawe dzieciątko będzie ubierać w ciuszki z XX - lecia wojennego. Żartuję oczywiśćie :)))). PS. zawsze jak oglądam reklamę z textem " uuuuu, chyba ktoś puścił oko" - to mi się humor poprawia - świetne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**Karolina23** moim zdaniem wózek jest ładny i ma przede wszystkim podobać się Tobie a nie komuś innemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałam wyjśc do pracy, tylko na 2 godziny a już po godzinie miałam dosc, czułam sie zmęcozna i znów mdłosci itd :/ Beti2905 - to straszne, a jak się z nią widziałaś 25 pażdziernika to coś wskazywało, że moze coś takiego zrobic, depresja itd ? Dziewczyny, dziękuje za pocieszenie, troche podniosłyście mnie na duchu, ale i tak sie tym martwie, staram się o tym nie myślec by się nie stresowac, do następnej wizyty jeszcze 3 tygodnie, co to toxo to ja zawsze miałam jakiegoś psa, teraz też mam, miałam i koty, wiec nie wiem, musiały byc bardzo zdrowe :) Lovekrove- tak chodziło mi o to, że miał miec 2 dni wiecej, według poprzedniego usg, a potem jak przeczytałam, że Araguaia ma tylko dzień wczesniej ustalona date porodu a jest taka różnica w wielkości to się wystraszyłam :( Wanda87- no mam nadzieje, że twój synek bedzie zdowy, ale może rzeczywiscie lepiej by przy porodzie miał mniej niż 4500 :), ciesze się, że teraz rośnie dobrze twój synek :) zora85- nie wiedziałam, że to odchody zarażają- nie doczytałam nigdzie, no kotki i to tez małe, ale już samodzielne ma moja babcia, co prawda siedzą na dworzu, lub na schodach lub w oddzielnym pomieszczeniu- ale tam nie wchodze, tylko mi żal jak do mnie biegną, a ja musze je omijac :/ Surowego miesa nie jem, ale dziewczyny czy można jeśc łososia wędzonego ?, bo surowego pewnie nie ? Uwielbiam łososia, i z mężem lubimy sushi, od prawie 2 miesiecy za mną chodzi, ale wiem, ze nie powinnam, a taką mam ochote ! :) TSH też myślałam, że mam w normie, ale gin powiedział, że jak już jest 2,5 to sprawdza sie czy kobieta nie ma niedoczynności tarczyce i na razie kazałó mi braż raz dziennie na czczo- co jest straszne i już raz zwymiotowałam-Jodid 200, Euthyrox N 25 Araguaia-okres miałam 15 września, a z tesów owulacyjnych owulacje miałam 1 pażdziernika- ak mi sie wydaje, bo ja przez 3 dni miałam grube kreski a przed 1 były najbardziej całe różowe takie same dwie :). Lekarz podał mi termin, nie wiem jak wyliczył bo juz miał usg a pytał kiedy okres miaam ostatni ile dni najczęsciej trał itd. dziewczyny myślałam, ze jak bede w ciaży to będe sie tylko cieszyc, a ja ledwo żyje i ciągle sie czymś martwie :) To się rozpisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×