Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Tak losowo wstawilam link :-) tego wozka I zapomnialam napisac, ze jutro beda zdjecia ślubne i płytka w koncu juz nie moglam sie doczekac. Ciekawo jak wyszly. :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda moja koleżanka kupiła taki wózek,ale nie powiem Ci jej hm "sprawdzenia go" bo ona ma termin na koniec listopada :) Aguska bardzo podoba mi sie ten wózek z linku co wstawiłaś :) Karolina ja też poprosze o zdjęcie rączki i jakieś inne Twoje :) a my chcemy auto sprzedać ale coś to nam nie idzie hm:/ ide zmywać po obiedzie,ale sie objadłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak uwazacie ze ladny do zapisze ten link moze kiedy skorzystam :-). A orientowałyscie sie w cenach sklepowych po ile sa wózki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti - 1355 zł - spacerówka, gondola, moskitiera, folie przeciwdeszczowe (na gond, i spac), śpiworek na spacerówkę i to chyba tyle - szkoda, ze nie ma torby - bo to pewnie byłoby jeszcze do szczęścia potrzebne. netta - ja ma to samo - jak jedziemy do teściowej to ona staje się jego żoną - to do niej się przytula, tylo z nią rozmawia - dla mnie czasami staje się wręcz nieprzyjemny - ile my już razy z tego powodu się kłóciliśmy. Wanda - mutsy to solidna firma Aguska 1 0 nie znam tej firmy - podejrzanie mało kosztuje jak za tyle gadgetów :))) - lepiej trochę dodać niż kupowac za pół roku - poczytaj w necie na temat tej firmy - wygląd to za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia wiesz co może troszkę więcej mam mokra ale nie ma dużej różnicy.:) Jeszcze 26 dni na pewno będziecie mnie słyszeć wszystkie gorzej jak będę rodzic w nocy i Was obudzę:):D Co do zdjęć to mam tam jakieś ale strasznie na nich wyglądam,a nie chce żebyście miały z mojej winy koszmary w nocy:P:P:P:P Nie mam dzisiaj na nic ochoty chyba zgrzeszę i zamówię pizzę jak M wróci z pracy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguska...to ustawiam sie w kolejce ,zaraz po rodzinie i znajomych, na obejrzenie choc kilku zdjec :) KArolina, no nie wiecej tak duzo, ale tak troszkę więcej...zdjątko tez proszę, tej rączki zwłaszcza :) ide zamulac do łóżka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę spać nie czekam na M...:( Aż brzuch zaczął mnie boleć:( DOBRANOC LASKI!:( Najlepiej jak odezwę się po porodzie,bo teraz Wam tylko smęce i głowę zawracam.:( PRZEPRASZAM!:( Odezwę się "PO":( Pa.Pa.:* Trzymajcie za mnie i MOJĄ Niunię Kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justysiu, GRATULUJĘ z całego serca!!!! Wiedziałam, że tym razem MUSI się udać! :) Niech Maleństwo rośnie zdrowo!!! Kiedy idziesz na 1 wizytę? ...i teraz te emocje: czy będą bliźniaki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Justysiu!!!!!!!!!!!! Gratuluję!!!!!!!!! Dawno nie słyszałam tak dobrej wiadomości :*:*:*:*:**:*:*:*:*:*)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Araguaia, tak nieśmiało dziękuję :) ja tu przyszłam się pochwalić, a Ty już to zrobiłaś za mnie :P nie ładnie :P hehe, żartuję ;) AAAAAAAAAAAAAA, zobaczyłam cień na teście i to taki bez patrzenia pod światło :) i widać go pod każdym kątem, nawet jak test sobie normalnie leży :) NIE WIERZĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D w niedzielę powtórzę i mam nadzieję, że będzie już wyraźna kreseczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dzwoniłam właśnie do gina i mam jutro zrobić badania progesteronu, estradiolu i betę HCG i jak będą wyniki to zadzwonić do niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justysia!!!!!!!!!!! O to ten Dzień Zwycięstwa zapamiętasz!!!!!!!!! 11.11.2011 !!! BUZIAKI!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justysia!!! wiedzialam ze ci sie uda, wykresik piekny super teraz do niedzieli i na pewno zobaczysz dwie grube krechy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda ten wózek ma bardzo dobre opinie, bo znajoma go miała i nam tez go polecała, nadaje się na polskie chodniki i nie tylko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja się wlaśnie nie tylko dobrych opinii naczytalam- kólka sie podobno wypaczają ale spacerówka ładna, prawie jak w xlanderze, a obracana:) Chciałabym żeby wózek po pierwsze byl solidny-dla mnie najważniejsze są duże koła- na misto tylko po zakupy, a na spacer to raczej na pola lub do lasu Wózek może być cięzki nigdzie go wnosić nie bede, ale musi być zgrabny, bo przy moim wzroście z wielkim wózkiem wyglądam komicznie- jakbym była jeszcze mniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie się zdziwiłam dlaczego dziewczyny gratulują Justysi skoro ona sama nie zdążyła jeszcze napisać o ciąży.. Uroki poczty pantoflowej. Justysia Gratuluję ❤️ i z niecierpliwością czekam na wieści i ilości maleństw w Twoim brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×