Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Oczywiście, że nie ma reguły z mądrościami, ale jak nie było USG to babcie musiały sobie jakoś radzić no i tak im zostało Vilia wiekszość dzieci z tego forum bedzie homoseksualistami- także dadzą rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove progesteron miałam badany i mam ponad 23:)więc w jak najlepszym porządku.a plamienia przed @ owszenm mam.byłam nawet stąd u gina i on stwierdził że mam je bo mi hormony bardzo wolno spadaja przed okresem.i pocieszył tez że nie tylko ja tak mam...no ja bardzo chce żeby sie już udało:)no tempki nie mierze bo boje sie że znowu sie za bardzo nakręce..ale może od następnego cyklu zaczne jeśli teraz sie nie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do objawów płciowych: - mdłości tylko jak głodna - poprawa cery - spiczasty brzuch - ochota na słodkie - zwłaszcza na początku ciąży - szybki wzrost włosów i ich umocnienie - na nogach, pachach i okolicach bikini mimo, że jestem blondynką odrastały szybciej niż wcześniej. No i więcej włosków na brzuch 0 ale tu już takie białe i długie :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wandzia to ty jubilatka jak ja jestes:P A co tez sie pochwale ze juz starsza jestem o rok. Buu jak ten czas leci a nie dawno mialo sie 20 lat . Sto lat sto lat WAndzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia - no to ładne wyniki. Te plamienia to rzeczywiście może od wolnego spadku - ile trwają. Kup sobie Slowmag B i jedz z dziennie - mi to pomogło. CAstagnus też może być. Zostań z nami to cię zarazimy ciążą :))). Jak nie chcesz mierzyć to w następnym cyklu spróbuj z testami owulacyjnymi - może nie trafiacie :). Katia - no to Tobie również nudnej ciąży bo chyba to teraz najważniejsze :))). 20 lat - kiedy to było ......10 lat temu :))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda i Katiaa - dużo zdrówka, miłości, spokojnego dalszego przebiegu ciąży i szybkich, bezbolesnych porodów życzę :-) Vilia ja mam przepis na szarlotkę, która raczej zawsze wychodzi i wszystkim smakuje, dość prosta, pisać ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z chęcią sie zaraże:)no może i nie trafiamy..ale ten cykl postanowiliśmy że nie będziemy liczyć kiedy najlepiej tylko regularnie co 3 dni będziemy sie starać:)może ta metoda okaże się skuteczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnisia - to czekamy :)))). Tutaj wirus ciążowy szaleje - nie jedna już padła jego ofiarą :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)się wszystko okaże 12 grudnia:)wtedy ma byc @..aha a mam jeszcze jedendowód na to że owu mogła byc w piątek:)otóż od wczoraj mam biały gęsty sluz , czyli taki jak po owu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti :) pisz :D dziękuję :) Katiaa, również Tobie sto lat :) w zdrowiu oczywiście :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Witajcie Kobietki!! Wandzia i Katia -WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!!! Lovekrove, trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę. Ktoś jeszcze miał chyba dziś ale nie mogę znaleźć:):) Asiu, mam nadzieję, że jak to przeczytasz to już będziesz po wszystkim z maleństwem w domu!!!!! Justysiu, nic nie piszesz jak się czujesz???? Do 20-tego chyba jeszcze jakoś wytrzymasz:):) Zorka, jak tam sprawy z teściem???? Sama jestem pełna obaw bo w przyszłym roku wprowadzam się do rodziców i będę miała mojego ojca z zaawansowaną cukrzycą pod jednym dachem. Boję się tego, choć jego nie trzeba nosić ale stracił wzrok i lubi się czasem gdzieś wybrać sam na piwko......ach te chłopy. Vilia, widzę, że Bartuś coraz więcej czasu Mamusi daje!!!!! Życzę dużo zdrówka!!!! Karolina, Twoja córeczka jest piękna!!! Pokazywałam wczoraj M, był zachwycony:):) Netta, Anirak i inne dziewczyny z górnej części tabelki-co u Was?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam :-) Potrzebne: Na ciasto: 3 całe jajka 1 i 1/4 szkl. cukru ( ja daję ok.1 szkl., bo nie lubię bardzo słodkiej ) 2 i 1/4 szkl. mąki 1 margaryna 1 i 1/2 łyżeczki proszku do pieczenia cukier waniliowy Masło utrzeć z cukrem, dodać pozostałe składniki i dobrze wymieszać ( ja to robię mikserem ). Na "farsz" :-) : jabłka ( ok.6 dużych ) niepełna szkl. cukru 1 1/2 łyżeczki cynamonu trochę cukru waniliowego 3 łyżki stołowe bułki tartej Jabłka zetrzeć na grubych oczkach, dodać pozostałe składniki i wymieszać. Wyłożyć połowę ciasta na blachę ( wysmarowaną masłem i posypaną bułką tartą ), na to jabłka i drugą część ciasta. Ciasto strasznie lepi się do łyżki, można się wspomóc maczaniem łyżki we wrzątku :-) Piekę w piekarniku ok. godziny, nigdy nie wiem ile trzymać, sprawdzam po kolorze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda, wszystkiego najlepszego! Monisiu, u mnie prolaktyna po obciążeniu rosła aż 15 razy, miałam bardzo niskie LH:FSH (0,39) oraz plamienia przed okresem, pomimo tego progesteron w 7 dniu po owulacji był ładny i wynosił 18 mIU/ml ....wyniki takie miałam w cyklu, w którym zaszłam w ciążę :) Co do objawów ciążowych i ich związku z płcią to nie wierzę w to. W pierwszej ciąży odrzuciło mnie od mięsa, zajadałam się mlekiem ze słodkimi płatkami, cera mi się popsuła i był chłopak :) ...za to nie miałam mdłości a brzuch sterczał w przód, ale pewnie nie miało to związku z płcią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia, Tobie również życzę wszystkiego najlepszego i spełnienia wszystkich marzeń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti - dziękuję :) A w jakiej temp. pieczesz? Biegnę do mojego urwisa :) Miłego dnia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ja również mam za wysoką prolaktynę, ale u mnie jest ona powyżej 24 i lekarz dal mi na nią bromergon. Progesteron masz ładny, u mnie niestety jest w granicach 11-14 i przez to wcinam jeszcze doopka. Plamienia mam też przed @, tylko w moim przypadku biją rekordy od 7 do 11 dni :( Hanka czekam teraz na wyniki i środowa wizytę u gina. Mam nadzieję, że prolaktyna znowu mi nie skoczyła mimo bromka, ponieważ w zeszłym cyklu bardzo bolały mnie piersi i miałam straszne mdłości (miałam tak zanim zaczęłam brać bromka :( ). Jestem tez ciekawa jak wyjście FSH i LH, oby nie było tragedii. Gorzej, że chyba się znowu podziębiłam. Czuje się jak mrożonka. Na dodatek przez ten wiatr nie mogłam wcale zasnąć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Netta, a jakie miałaś FSH i LH ostatnio??? Mi się spierniczyły wyniki, do kwietnia miałam 0,95 czy jakoś tak blisko 1 a teraz mi wyszło 0,658, przy czym to FSH 17,08 mnie przeraziło. Chyba też się umówię na wizytę na środę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HANKA, no ja już własnie wprawiam się w przewijaniu (póki co teścia). Normalnie chlopaki (mąż, szwagier) się tym zajmuja ale dziś oboje są w pracy więc nie mogłam teścia zostawić w takim stanie. Narazie jest cerata pod przescieradłem ale coraz częściej zastanawiam się nad pampersami dla doroslych tylko nie wiem jak teść zareaguje.. Vilia, no my tak parami dzieci ustawiamy a jak mój syn po luteinie bedzie wolał chłopców to może zamiast żony dla niego poszukam od razu męża :P :) Katiaa, Wanda WSZYSTKIEGO NAJ.. SZCZĘŚLIWEGO ROZWIĄZANIA I SZYBKIEGO PORODU ORAZ PIĘKNEJ FIGURY PO CIĄŻY ;) ;* LOVEKROVE, będzie ok!! A to już na Aśkę pora przyszła??? Asia trzymaj się. Czekamy na wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się schizuje bo wydaje mi się że ostatnio mały mniej kopie :( Jak tylko zaczął to już po 3 dniach nawalał mocno a teraz tylko pojedyńcze, lekkie puknięcia. Zjem zaraz kabanosa (po nim kopał zawsze) i zobacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netta u mnie te plamienia trwaja góra 3 dni.ale przez nie nigdy dokładnie nie moge wyznaczyc kiedy @ sie zaczyna:(bo wiem że je sie liczy jeszcze do starego cyklu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zorka - też miałam schizy - to mały człowieczek ze swoim charakterkiem - jak wcześniej się zmęczył to teraz odpoczywa - tak będzie do końca - mój raz się nie odzywał cały dzień- co ja nie jadłam by go obudzić - za tow nocy nadrobił :))). Nic złego się nie dzieje - daj chłopu podrzemać :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda wszystkie go naj.... :) Monia plamienia liczy się do starego cyklu. Nowy cykl zaczyna się krwawieniem. W stosunku do moich masz je króciutko, ale i tak zapewne nie napawają cię optymizmem. U mnie do końca nie sa pewni co je powoduje. Najgorzej, że w ostatnim cyklu zamiast plamień miałam lekkie krwawienia. Wystraszyłam się jak niewidem. Lekarz kazał zwiększyć dawkę doopka i zobaczymy co będzie się działo w tym cyklu. Po drodze narobił mi jeszcze złudnej nadziej, że się jednak udało, a wyszło jak zwykle :( Hania nie liczyłam stosunku FSH/LH ale pewnie był w granicach 0,6-0,7. Policzę go sobie jak znajdę wyniki w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kopnął ze 3 razy ale tak leciuteńko. Może faktycznie teraz wypoczywa :) Wizytę u gina mam 9 grudnia - powinno szybko zlecieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie napawają..jak już się zaczynaja to wiem że nic z tego i będzie @ :(no staram się liczyć od krwawienia,,i np ostatnio krwawienie zaczęło sie pod wieczór 28dc więć od tego liczyłam że jest @.mam nadzieję że dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziekuje bardzo za życzenia Katia Tobie również wszystkiego co najlepsze JAkich fajnych rzeczy nam życzą Sam sobie tego zyczę jak najbardziej nudnej ciązy, szybkiego porodu no i ZOra przebiła wszystko figury :):):) A wiecie jaki miałam sen Urodziłam juz, ale bez szczegółow generalnie chodziło o to, ze poszłam na te pierwszą wizyte kontrolną po porodzie i okazuje sie , że znów jestem w ciązy:) Zora dzieci mają swoje charakterki Ostatnio mam wrażenie, że moje dziecko najadło się szaleju- kopie i kopie wykonując dzikie akrobacje i psując mi pempek:) a chciałam zapytać bo w nocy potrafi mnie kopnąc tak, że mnie obudzi- czyżbym była nadwrażliwa ale jak akuarat chce pokazać M jak kopie to ani rusz Ostatnio tylko jak się do M przytuliłam (czyt. zetkneliśmy sie brzuchami) to go kopnął, ale się wtedy uśmiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianek taki mały a już zazdrosny o tatę - musisz go Wandzia stopniowo oswajać, że nie jest jedynym mężczyzną w Twoim życiu :))) - a nie od razu brzuch do brzucha :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×