Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Dzień dobry:) Ja wczoraj siedziałam i siedziałam i wymyśliłam ciasteczka biszkoptowe, trup trup do kuchni i szybko je zrobiłam jak M wrócił z pracy były już gotowe i jakie pyszne, jeszcze dzisiaj parę :) Beti to mamy kolejnego chłopca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusiii - Jeśli mogę coś powiedzieć odnośnie spodni, to jak masz możliwość pójścia do lumpka to się wybierz i weźmiesz porcięta za groszę o rozmiar lub dwa większe i po kłopocie. Ja miałam problem ze spodniami a trafiłam na super sztruksy w sierpniu rozmiar co prawda 36 i śmigam w nich do tej pory, nic mi nie uciska i kosztowały grosze. Kombinezon dla Maluszka też wyszperałam w lumpku i wygląda jak nowy i do tego firmowy:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia1893- dziękuje za linki, te drugie spodnie wydaja sie fajniejsze, bo mają dłuższy ten panel. Wczoraj pojechałam do Wawy spotka sie z M po jego pracy i mieliśmy zajśc do Centrum Wileńska, bo przez allegro zobaczyłam że tam obok jest sklep z ubraniami ciążowymi, ale niestety do 18.00 a ja o tej właśnie tam dotarłam, a w całym centrum juz nie ma takiego sklepu, ale i tak udało mi się kupi ciepła tuniko - sukienke, niedroga i całkiem fajna, rozciagliwa :), ale spodnie i tak musze kupic. mala_gosienka- to fajny pomysł, musze poszperac, choc na razie mam mało takich dni, ze coś mi sie chce robic :) Ale dziś mam zamair miec aktywny dzień, w końcu chce odwiedzic moją koleżanke , urodziła w marcu i przez to , że tyle pracowałam, a jak nie to byłam chora to jeszcze jej nie widziałam ani jej synka, teraz w koncu mam nadzieje się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie np jest dużo sklepów z używaną odzieżą i tylko jeden z odzieżą ciążową a takie ceny mają, że po prostu to się nie opłaca, bo materiał też zostawia wiele do życzenia. Dlatego wolę poszperać i wyłowić coś używanego i innego niż mają wszyscy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie spodnie ciązowe nie sprawdziły się wcale!!! Daltego, ze ich poprostu nie lubie, nigdy nie lubiłam spodni i wbrew dobrym radom w ciązy też ich nie polubiłam Jak nosiłam spódniczki tak nosze, ale to kwestia tego komu w czym wygodnie Ostrzegam tylko przed krótkim panelem, bo może właśnie dlatego tak tych spodni nie lubie- panel jest do pepka i spodnie mi z tyłka zjeżdzaja Kupiłam wczoraj łóżeczko i pościel Jeśli idzie o wózek nie jestem ani odrobinę mądrzejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Witajcie Mamusie i przyszłe Mamusie!!!! Podczytuję Was cały czas....oj dzieje się u Was a dzieje!!!!!:D:D:D:D Ja chciałam Was prosić o pomoc. Odebrałam dziś wyniki z 2 DC i się podłamałam. Moje FSH to 17,08 i wskazuje na niską rezerwę jajnikową. Stosunek LH do FSH, to 0,658 i wskazuje na niewydolność przysadki (a właściwie na granicy, bo w normach niewydolność jest poniżej 0,6) Nie wiem co się porobiło, do tej pory miałam wszystkie wyniki w normie......to już chyba serio koniec starań, nie wiem czy można jeszcze coś z tym zrobić????? Czy któraś Mama miała kiedyś podobne wyniki a się jej udało???? Z głupot zapisałam się jutro do gina na NFZ , żeby podpytać o inseminację na NFZ, ciekawe co mi powie na te wyniki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hania - ten stosunek wskazuje na niedomogę lutealną - badałaś progesteron??? Z tym FSH to nieciekawie - ze względu na określoną (małą liczbę) jajeczek nie można tracić czasu...... Zbytnio się na tym temacie nie znam ale dziewczyny z Twoim problemem też myślały o IUI i wiem , ze jest jeszcze jakiś inny zabieg (nie chodzi o invitro) - nie pamiętam nazwy. Nie załamuj się tylko działaj i walcz - by wykorzystać każde jajeczko !!!! Czy ty wiesz czy masz owulację???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Lovekrove, do tej pory miałam potwierdzoną kilka razy,( wyrywkowo bo nie chodziłam co miesiąc na monitoring) z moich wykresów też wychodzi owulacja, no i jak testy owu robiłam czasem to też wskazywały, że owu mam. Nie wiem czy to po tym wycięciu prawego jajnika czy co......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka, tym stosunkiem LH:FSH to się za bardzo nie martw, w cyklu w którym zaszłam w ciążę (a udało się za 4 razem) moje LH:FSH wynosiło 0,39, progesteron w 7 dpo był bardzo ładny więc nie zawsze jest to niedomoga lutealna ...gorzej z tym wysokim FSH ale jeśli u Ciebie występuje owulacja to to też nie powinno być chyba problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie jak pisze Aragiua - może warto byłoby wspomóc tę owulację clo - może te jajeczka są nie pełnowartościowe - ciężko mi coś powiedzieć. A wycięcie jajnika - na chłopski rozum - musiał mieć wpływ na te badania. Tutaj przesyłam wątek z dziewczynami, które kiedyś mi pomogły i dużo wiedzą na temat hormonów: http://www.nasz-bocian.pl/phpbbforum/viewtopic.php?f=6&t=63409 Napisz do nich pewnie coś poradzą. Ja nie chciałabym pisać o czymś o czym mam blade pojęcie. Jeżeli owulacja występuje to nie jest źle a niedomoga jest do naprawienia :). Będzie dobrze - tylko musisz mieć gina, który Cię pokieruje i będzie w te klocki dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
co do mojej owulacji to tak se mysle i jakos czuje ze ja przegapilam byla mokra jak sie wkladalo tzn ze to moglo byc plodne dni bo juz 2 dni pozniej byla ciasniejsza mi sie wydaje ze ja przegapilam a teraz propo inne pytanie co to oznacza taki mocny scisk w macicy czuje sie tak jakby miala odpasc dzis lepiej sie czuje ale wczoraj masakra i te bole brzucha tez moga coe swiadczyc dlatego mysle ze przegapilam ta owulke zobaczymy 4 grudnia czy dostane okres od jutro lutka od nowa itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
lekarz mowila za czeste wspolzycie tez nic nie skora dlatego chciala odczekac te 2 dni zeby bylo wiecej plemnikow i ze przy 25 mm peka pechezyk dlatego obliczyla i powiedziala 2 dni tzn w sobote wieczorem i rano w niedziele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Riolek - nikt tego nie wiem, ani Ty, ani my, nawet Twój gin może mieć jedynie podejrzenia - nie rozmyślaj i nie dręcz się - już nic nie zmienisz !!! Musisz czekać i żyć dalej - okaże się za 2 tygodnie. Życzę byś była szczęśliwa. Podejdź do tego jak do jednej z paru szans, którą daje Ci medycyna - nie teraz to następnym razem. Skuteczność clo potwierdziło wiele przykładów na tym forum - jesteś na dobrej drodze, Trzymaj się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka głowa do góry będzie dobrze. Ja dziś byłam znowu na badaniach, ciekawe co mi wyjdzie. Robilam FSH, LH, estradiol i prolaktyna (na czczo, po godzinie i po dwóch). Znowu spędziła upojne 2,5 godziny w przychodni i spóźniłam się nieźle do pracy. Dobrze, że nie robią mi z tego powodu problemów. Hani z tego co pamiętam mnie stosunek LH do FSH też wychodził ostatnio gdzieś w okolicy 0,6 albo trochę wyżej. Poza tym mnie gin straszył PCO, ale chyba sam nie wiem co za mną jest nie tak, bo hormony jako tako mam w normie, a plamienia jak były tak są :( Na razie kazał zwiększyć duphaston do 2 tabletek i pokazać się z wynikami (idę w przyszłą środę). Stwierdził tez, że zrobimy mini monitoring. Cóż pożyjemy zobaczymy. Mam tylko nadzieję, że nie padnę jak odbiorę wyniki mojej zwariowanej prolaktyny. Wczoraj odebrałam tez tą nieszczęsna bete. Było 0,1 więc o maluszku nawet nie było co marzyć. Może w tym cyklu się uda, ale nie nastawiam się na cud. Będzie co będzie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Dziękuję Wam dziewczyny:):) Jesteście kochane. Ja też sie zastanawiam jak to działa z tym FSH jak wytną jajnik....logiczne by było, że jajeczek jest o połowę mniej....ale nic mnie już nie zdziwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Chyba jednak sobie daruję tę jutrzejszą wizytę...poczytałam opinie o tym lekarzu w poradni przy szpitalu i nie chcę się z nim spotkać.......jakiś rzeźnik, na dodatek kobity piszą o niewybrednym poczuciu humoru i tekstach " zobaczymy co się w dziurce dzieje...." HELP!!!!!!!!!! Już chyba wiem dlaczego chodzę od 5 lat do prywatnych gabinetów.... Netta, mam nadzieję, że Twój lekarz coś szybko pomoże. Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Słonka:) dziś troszke znowu mi sie spanie poprzestawiało... Beti:) Agusiii, a mi się wydaje,zę to są jedne i te same spodnie, tylko wystawione przez 2 rózne firmy/osoby. Tak jak Małgosia mówi, warto zobaczyc co okoliczne lumpki oferują. W moim rozmiarze niestety nic nie oferowały, ale dostałam w spadku po siostrze 2 pary po domu :) i tak jak Wanda mówi-pas nad pępek-na początku bedzie aż pod piersi. po domu mam sztruksy do polowy...szkoda slow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda - Nie słyszałam i nie widziałam :) Byłam u okulisty - M powtarza mi, że żle widzę, że ślepa jestem - siadam do przyrządów okulistycznych i badam się i słyszę, żę mam bardzo dobry wzrok !!! Mała krótkowzroczność, którą nawet szkła nie regulują bo raczej przez nie gorzej widzę niż bez nich !!! Ciśnienie w oku 11 czegoś tam - wzorowe itd. Jak wróci ten mój M to go opierdziele - jak ja mogłam sobie dać wmówić wadę wzroku ??? Miałam sobie już upatrzone oprawki - na święta taki prezent sobie wybrałam - a ty dupka !!! Nałaziłam się tylko aż słabo mi się zrobiła - zmierzyłam cukier a tu 77 - czyli kurde jakby mało - zjadłam swoje otrębowe placuszki Dulanowskie z jabłuszkiem i cynamonem i od razu lepiej na duszy, CO u Was laski !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda wózek ciekawy, tylko musisz poszukać opinii o nim. Mnie bolą ręce po tym pobraniu :( nie mogę jednej zgiąć tak mi dokucza. Mam nadzieję, że siniaka nie będę miała. Teraz pozostaje mi czekać na wyniki i środową wizytę u doktorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie pomarudze, bo za cicho tu POjechałam wczoraj kupić łożeczko i obejrzeć wózek i nic nie wiem Jak zapytałam o wózki mutsy, mura 4 oraz peg perego- oczywiściew sklepie ich nie mieli(pani nawet zasugerowała, że to nie ta półka cenoewa) Obejrzałam x-landera XQ oczywiście spacerówka obracana, ale już nie taki ładny jak XA no i niestety tak jak pisałaś Love-sztywny, nie na nasze chodniki No i żeby w wózku za 1800zł spqawania były na wieżchu to szczyt:) Pani poleciła mi grandera(ten link co wstawiłąm), ale jeszcze o nim nie słyszałam A cały czas mnie kusi ten implast bolder, ale opinie ma fatalne Pani w sklepie nie słyszała, żeby było tak źle, koła-często reklamują, ale to wynika z jak to powiedziała nieprawidłowej ich konserwacji mówi że najczęsciej reklamują TAKO!!!bo stelaże pękają, No i co tu dużo mówić nic nie wymyśliłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda- spawy są na zewnątrz bo z tego co rozmawiałam nie można inaczej zespawać aluminium :))) - mój tata to potwierdził :))też patrząc na niego w domu to zauważyłam - nawet zaczęłam porównywać z innymi - wszystkie x-landery mają tak wzmocnione spawy- fatalnie to wygląda. Faktycznie są twarde jak cholerka :))). O idealny wózek trudno - może mniej patrz na wygląd a na jakość i funkcje :))). Masz jeszcze czas -nie musisz się śpieszyć. A Jedo fyn 4 widziałaś? Mi się spacerówka nie podoba - ale prócz wyglądu podobno to idealny wózek :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Lovekrove, to tylko się cieszyć, ze wady wzroku nie ma :) A męża sama wyślij do okulisty ;) Hanka, trzymam kciuki, zeby nie było tak źle. Może spróbuj zrobić tak jak pisze Love - spytaj lekarza o wspomaganie owulacji i działajcie. netta, głowa do góry. Po burzy wychodzi słońce. Uda się, na pewno :) A ja byłam dziś na spacerku - pogoda oczywiście "pod zdechłym burkiem" (gdzie to słońce?) - ale jak zobaczyłam, ze w weekend ma padać to szybko pognałam z wózkiem :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia - super że jesteś. Napisz mi czy moge leczyć zęby w ciąży? Bo chyba coś zaczyna się z moim uzębieniem robić jak jestem na tej diecie - nie mogę przetworów mlecznych :((. Spacerki - kiedy to będzie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam problem :(:(:(
Hej Mam do Was pytanie.Nie mam okresu 5 miesięcy dzisiaj już myślałam,że dostałam okres a jednak skończyło się tylko na plamieniu. Co to może być???Może być to spowodowane od stresu i troszkę nadwagi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski:) A co tutaj tak pusto???? Wchodzę,żeby sobie poczytać co naskrobałyście a tu tylko kilka postów. Ja czekam aż mała się obudzi.Jutro miałyśmy iść do pediatry,ale zadzwoniłam i poprosiłam żeby On przyjechał do Nas. Dzisiaj wysłałam zdjęcie kuzynce do Anglii i była w szoku,że mała taka duża a mnie własnie się wydaję,że jest baaardzo malutka:( Dzisiaj pozwoliłam sobie z Nią zrobić zdjęcie:) NIE PRZESTRASZCIE SIĘ!!!!:D http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/61283fa908e2f284.html Buźka dla Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu ostatnio wogóle jakaś pustka świeci. Karola byłaś na swojej poczcie ?? Nie spodobało Ci się pewnie :-) Fajne zdjęcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×