Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Asia no ja w dalszym ciagu czekam za zdjatkiem :) A moj mi robi imieninowe ciasto wlasnie jutro gosci sie spodziewamy wiec bedzie co podac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski Was pewnie znowu nie ma buuuu:( Ja właśnie upiekłam placek szybki przepis gotowe w pół godziny:D A pychaaaa(ja mogę tylko popatrzeć):) Mała śpi dzisiaj bardzo grzeczna jest,ale ciekawe jak będzie wieczorem... Aż się boję nie wiem dlaczego tak nagle zmienia się jej nastrój gdy nadchodzi wieczór.:( Jutro mam zamiar iść wyszukać jakiś wózek,bo jeszcze nie mamy:( Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę Wam się pochwalić,że w tydzień waga mi zjechała o 8,5 kg:D Wczoraj mała zasnęła o 23 to później się obudziła o 3 i o 6:30 także super:):) Oby tak dalej:) Kikutek pępowiny już też mamy z głowy dzisiaj rano odpadł:D Zostawiliśmy sobie na pamiątkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Katia, super, że z Dzidzią wszystko dobrze :D lepiej nie mieć zdjęcia, ale pewność, że wszystko jest OK :) Karolinka, super :) waga spada, Marysieńka coraz grzeczniejsza :) to tylko się cieszyć :) a ja zaraz wychodzę, bo o 18:20 mam wizytę :) ale ten czas szybko zleciał... Niedawno było prawie 2 tygodnie do niej, a tu już pół godzinki zostało... :) dobrze, że mam blisko do gabinetu, bo tylko 10 minut spacerkiem :) jak wrócę zdam relację :) oby było już widać/słychać serduszko (albo i dwa) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justysia trzymam kciuki :) Karolina a Ty już czasem nie kupowałaś wózka??? tego różowego?? Asia dzięki za maile,nie miałam neta w szpitalu. bólów i skurczy nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia_aa kupowałam,ale po przyjściu ze szpitala dopiero dojzalam ze ma same plamy i odesłałam!!!! Więcej nie zamowie na allegro. Weszłąm zobaczyć czy justysia juz dała znac ale jeszcze nie lece kapac małą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a więc tak... Pęcherzyk ciążowy jest jeden. I jak na razie tylko pęcherzyk - zarodka jeszcze nie było widać... I do tego mam spłaszczony ten pęcherzyk (wymiary 3,72cm na 0,89cm)... :( Ech... Boję się trochę, jak to będzie dalej, chociaż wiem, że jeszcze może być za wcześnie na to, żeby było widać zarodek, ale ten spłaszczony pęcherzyk... :( a kolejna wizyta dopiero 20 grudnia... a do tego jeszcze znowu pojawiło się lekkie plamienie... W domu nic nie było, ale jak rozbierałam się do USG, wkładka była lekko zaróżowiona... Gin sprawdził to i mam małą nadżerkę na szyjce i to z niej prawdopodobnie te plamienia... Zapewnił mnie, że na pewno nie są one z jamy macicy, bo tam wszystko wygląda OK. Chociaż tyle dobrego... Do tego miałam zrobione badania: morfologia, analiza moczu, toksoplazmoza, cytomegalia, WR i HBS. Wyniki będę miała w poniedziałek po 19... No i oprócz Duphastonu dostałam jeszcze Luteinę podjęzykową 2x1 i Encorton mam brać rano całą tabletkę, a wieczorem pół...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justysia, bądz dobrej myśli. Do tego 20 bedzie Ci się dłużyć jak cholera niestety. Najważniejsze że nie masz bóli i że są tylko lekkie plamienia. Dużo wypoczywaj. Jestesmy z Tobą :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justysia będzie wszystko dobrze zobaczysz!!:* Odpoczywaj jak najwięcej buziaki!:* A my już po kąpieli mała z Tatusiem leży a ja lecę po prysznic. Spokojnej Nocy !:) Do Usłyszenia:*:*:*:*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justysiu, zobaczysz, że wszystko będzie dobrze. Zerknęłam na Twój suwaczek i Ty dopiero zaczynasz 6 tydzień ciąży, na tym etapie bardzo często nie widać jeszcze zarodka. Ja dlatego właśnie poszłam na pierwszą wizytę dopiero w 8 tygodniu, też bym się przejmowała a tak to za jednym zamachem chciałam wiedzieć czy jest zarodek i czy bije serduszko. Co do spłaszczonego pęcherzyka to czytałam, że często tak na początku jest i pęcherzyk szybko nabiera odpowiedniego kształtu, moja koleżanka też miała spłaszczony na 1 wizycie a na 2 już wszystko było idealnie. Tak więc głowa do góry i nie zamartwiaj się, będzie dobrze, zobaczysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie, sorki, Ty skończyłaś już 6 tygodni i zaczęłaś właśnie siódmy. Czytałam jednak, że i na tym etapie często nie widać jeszcze zarodka więc głowa do góry! ...a nie możesz pójść wcześniej na wizytę (np. za 2 tygodnie) żeby się za długo nie zamartwiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
hej dziewczyny od kiedy bylam u lekarza w 17dc ciagle mnie boli podbrzusze czy to cos zlego do okresu mi pozostalo 8 dni tak szybko zaczyna mnie bolec brzuch tym sie martwie bo nigdy mnie tak dlugo nic nie boli a teraz czasami bol jest nie dowytrzymania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
justysia 88 dziwne to u ciebie u mojej kolezanki juz stwierdzil jakbyla w 4 tyg ciazy a u drugiej 5 a kolejna wiedziala bo okres sie spoznial i nie musiala isc do lekarza bo wiedziala ze to ciaza nie znam sie ale moze u ciebie jest inaczej i badz w dobrej mysli zebys miala juz pewnosc do swiat bedzie chociaz prezent na swieta z glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justysia :) super :) gin ciążę stwierdził, a na "kuleczkowy" kształt jeszcze poczekaj (moze z 2 tyg) jak patrzę na swoje usg z 7 tyg skonczonego to regularne to to nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałabym coś, ale się powstrzymam... Justysia, super, że jest pęcherzyk, a w tak wczesnej ciąży, bardzo możliwe, że jeszcze nie widać zarodka. Myślę, że powinnaś pójść za jakieś dwa tygodnie, żeby się uspokoić i nie myśleć aż do 20 grudnia. Trzymam kciukaski :-) na pewno będzie wszystko dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti...chyba domtyslam sie co chciałaś napisać :D ...ale u mnie zwalę to na karb zboczenia zawodowego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justysia...Beti ma rację...za2 tyg prezencik na Mikołajki- usg ...i niech tylo gin nie da zdjeciaq!...to Mikołaj nie przyjdzie do niego na gwiazdkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ważne-gra słów... ale mój Bliźniaczku podejrzewam, że myślimy podobnie...chociaż czasem :) Beti...czasem brakuje mi Twojego maila w skrzynce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak stworzę fikcyjnego na potrzeby cafe to dam znać :-) Na razie sprzątam i przygotowuję się na wizytę teściów, jeszcze nie byli na naszym nowym mieszkanku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Riolek - u jednych widać serduszko wcześniej u innych później !!! Każda jest inna !!! Nie ma sensu pisać, że to bardzo dziwna sprawa jak się nie ma o tym pojęcia !!! Bardzo zaciekawiła mnie kwestia jak Twoja koleżanka stwierdziła ciążę bez ginekologa - ma usg w domu??? Jeżeli masz na myśli test lub beta - hcg to Justyna ma to dawno potwierdzone. A poza tym medycznie ciąża nazwana może być ciążą gdy widać serduszko. Ps. sorry dziewczyny ale ja już taka jestem ..... :). Cierpliwość i wyrozumiałość to u mnie towar deficytowy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×