Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Monia głowa do góry może jednak się uda. Pociesz się tym, że ja staram się już 2 lata z mizernym skutkiem :( Nikt do końca nie potrafi mi powiedzieć co jest nie tak ze mną :( Monia masz dopiero za sobą kilka miesięcy stań. Może ten cykl okaże się jednak szczęśliwy. Pamiętaj nigdy nie jest tak źle żeby gorzej być nie mogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roma ma pytanie odnośnie tej prolaktyny, ponieważ ja również mam za wysoką. Czym lekarz Ci ją zbił i czy zrobił to skutecznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Witajcie Dziewczyny!! Love, super że z dzidzią wszystko OK!!!! Chciałam Was zapytać bo nie wiem czy już się pytałam....czy któraś z Was ma zdiagnozowaną endometriozę????? Monia, nie łam się-tak jak Netta pisze jeszcze się może okazać, że ten " nieudany" cykl będzie szczęśliwym!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma01
RIOLEK no i przede wszystkim prolaktyna skacze do góry jak się denerwujesz. a za to wszystko odpowiedzialna jest przysadka mózgowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej netta:)może i masz racje:)wiem kiedy była owu:)w ten dzień były starania:)tylko czy nie za późno...bo wiadomo że plemniczki muszą dojrzec..więc czy aby jajeczko wytrzymało do nich..:)zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda my oboje z mężem lubimy kołdrę między nogami :-) u nas każdy ma swoją. Czasem śpię z poduszką :-) Ja staram się jak najwięcej na tym lewym, ale też się przekręcam na prawy, jak mi już strasznie niewygodnie... a w dzień jak np.leżę przed telewizorem to też nie zawsze na lewym, czasem na plecach tak półsiedząco...mam nadzieję, że nie zaszkodzę...mąż mówi, że pewnie połowa o tym nie wie i śpią jak im wygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma01
netta ja miałam 15 krotnie podwyższoną. Zbiła mi Bromergonem jest tani, skuteczny ale bardzo ciężko przyzwyczaić do niego organizm. ja byłam na szczęście tylko miesiąc i spadła mi super szybko teraz mam zastępcze ziołowe castagnus i jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Witaj Glorias!!!! Napisz coś o sobie:):) i wpisz się do tabelki, jest chyba na 75 stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani GINEKOLOG
hej ja tez staram sie zajsc w ciaze , jak mam sie do tej tabeli wpisac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma01
STARACZKI: ********************************************************* ************************** NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** Anirak..................32.........pomorskie.........38.. .. ......... Roma01.................25.......małopolskie.........7... ...........12.11 justysia88.............23........lubelskie.............13 . .. .........13.11 zaczynam od nowa...31........zach-pom............14.............18.11 HANKA81...............30........ŚLĄSKIE.............49? .. .........21.11 Sophia123..............25........śląsk................1 2.............11-12.12 netta2..................27.......mazowieckie.......30.... . .......18.12 CIĘŻARÓWKI: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU ********************************************************* ************************* Asia1983.............28......zach-pom............ Dz ...........12.12.2011 Mooniaaa123........35..........maz................Dz..... ......24.12.2011 Monia__aa...........24......wielkopolska.........CH...... .....28.01.2012 Lovekrove ..........29......warm-maz........... CH.........02.02.2012 Wanda23............24.......wielkopolskie........CH...... .17.02.2012 Aguśka1.............26.......podlaskie.................. .......03.03.2012 Mala_Gosienka.....25......zach-pom....................... .30.03.2012 KALA85..............26.......pomorskie........DZ....... ....08.04.2012 Zora85..............26........kuj-pom...........CH....... ....19.04.2012 Beti2905............31......mazowieckie.................. ....03.05.2012 Agusiiiii28..........28......mazowieckie................. .....06.2012 Araguaia............33......dolnośląskie............... .......22.06.2012 MAMUSIE: ********************************************************* ***************************** NICK...........WIEK........SKĄD...........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA ********************************************************* ***************************** krakowianka....29......małopolskie.........18.06.2011... ....(córka) Vilia.............27.........łódzkie........... 17.08.2011.......Bartuś justynp.........32.....świętokrzyskie........21. 08.2011......(syn) **Karolina23** 23....wielkopolskie.....18.11.2011.........Marysieńka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma01
odświeżę tabelkę bo i tak musiałam u siebie nanieś zmiany kopiuj wpisz się i enter:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja sie wpisze:) STARACZKI: ********************************************************* ************************** NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** Anirak..................32.........pomorskie.........38.. .. ......... Roma01.................25.......małopolskie.........7... ...........12.11 justysia88.............23........lubelskie.............13 . .. .........13.11 zaczynam od nowa...31........zach-pom............14.............18.11 HANKA81...............30........ŚLĄSKIE.............49? .. .........21.11 Sophia123..............25........śląsk................1 2.............11-12.12 staraczka Monisia......23.......podkarpacie.......6...............12.12 netta2..................27.......mazowieckie.......30.... . .......18.12 CIĘŻARÓWKI: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU ********************************************************* ************************* Asia1983.............28......zach-pom............ Dz ...........12.12.2011 Mooniaaa123........35..........maz................Dz..... ......24.12.2011 Monia__aa...........24......wielkopolska.........CH...... .....28.01.2012 Lovekrove ..........29......warm-maz........... CH.........02.02.2012 Wanda23............24.......wielkopolskie........CH...... .17.02.2012 Aguśka1.............26.......podlaskie.................. .......03.03.2012 Mala_Gosienka.....25......zach-pom....................... .30.03.2012 KALA85..............26.......pomorskie........DZ....... ....08.04.2012 Zora85..............26........kuj-pom...........CH....... ....19.04.2012 Beti2905............31......mazowieckie.................. ....03.05.2012 Agusiiiii28..........28......mazowieckie................. .....06.2012 Araguaia............33......dolnośląskie............... .......22.06.2012 MAMUSIE: ********************************************************* ***************************** NICK...........WIEK........SKĄD...........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA ********************************************************* ***************************** krakowianka....29......małopolskie.........18.06.2011... ....(córka) Vilia.............27.........łódzkie........... 17.08.2011.......Bartuś justynp.........32.....świętokrzyskie........21. 08.2011......(syn) **Karolina23** 23....wielkopolskie.....18.11.2011.........Marysieńka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma01
STARACZKI: ********************************************************* ************************** NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** Anirak..................32.........pomorskie.........38.. .. ......... Roma01.................25.......małopolskie.........7... ...........30.11 justysia88.............23........lubelskie.............13 . .. .........13.11 zaczynam od nowa...31........zach-pom............14.............18.11 HANKA81...............30........ŚLĄSKIE.............49? .. .........21.11 Sophia123..............25........śląsk................1 2.............11-12.12 staraczka Monisia......23.......podkarpacie.......6...............12.1 2 netta2..................27.......mazowieckie.......30.... . .......18.12 CIĘŻARÓWKI: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU ********************************************************* ************************* Asia1983.............28......zach-pom............ Dz ...........12.12.2011 Mooniaaa123........35..........maz................Dz..... ......24.12.2011 Monia__aa...........24......wielkopolska.........CH...... .....28.01.2012 Lovekrove ..........29......warm-maz........... CH.........02.02.2012 Wanda23............24.......wielkopolskie........CH...... .17.02.2012 Aguśka1.............26.......podlaskie.................. .......03.03.2012 Mala_Gosienka.....25......zach-pom....................... .30.03.2012 KALA85..............26.......pomorskie........DZ....... ....08.04.2012 Zora85..............26........kuj-pom...........CH....... ....19.04.2012 Beti2905............31......mazowieckie.................. ....03.05.2012 Agusiiiii28..........28......mazowieckie................. .....06.2012 Araguaia............33......dolnośląskie............... .......22.06.2012 MAMUSIE: ********************************************************* ***************************** NICK...........WIEK........SKĄD...........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA ********************************************************* ***************************** krakowianka....29......małopolskie.........18.06.2011... ....(córka) Vilia.............27.........łódzkie........... 17.08.2011.......Bartuś justynp.........32.....świętokrzyskie........21. 08.2011......(syn) **Karolina23** 23....wielkopolskie.....18.11.2011.........Marysieńka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
To i ja skopiuję tabelkę i wpiszę mój nowy termin @.... STARACZKI: ********************************************************* ************************** NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** Anirak..................32.........pomorskie.........38.. .. ......... Roma01.................25.......małopolskie.........7... ...........30.11 justysia88.............23........lubelskie.............13 . .. .........13.11 zaczynam od nowa...31........zach-pom............14.............18.11 HANKA81...............30........ŚLĄSKIE.............49? .............19.12. Sophia123..............25........śląsk................1 2.............11-12.12 staraczka Monisia......23.......podkarpacie.......6...............12.1 2 netta2..................27.......mazowieckie.......30.... . .......18.12 CIĘŻARÓWKI: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU ********************************************************* ************************* Asia1983.............28......zach-pom............ Dz ...........12.12.2011 Mooniaaa123........35..........maz................Dz..... ......24.12.2011 Monia__aa...........24......wielkopolska.........CH...... .....28.01.2012 Lovekrove ..........29......warm-maz........... CH.........02.02.2012 Wanda23............24.......wielkopolskie........CH...... .17.02.2012 Aguśka1.............26.......podlaskie.................. .......03.03.2012 Mala_Gosienka.....25......zach-pom....................... .30.03.2012 KALA85..............26.......pomorskie........DZ....... ....08.04.2012 Zora85..............26........kuj-pom...........CH....... ....19.04.2012 Beti2905............31......mazowieckie.................. ....03.05.2012 Agusiiiii28..........28......mazowieckie................. .....06.2012 Araguaia............33......dolnośląskie............... .......22.06.2012 MAMUSIE: ********************************************************* ***************************** NICK...........WIEK........SKĄD...........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA ********************************************************* ***************************** krakowianka....29......małopolskie.........18.06.2011... ....(córka) Vilia.............27.........łódzkie........... 17.08.2011.......Bartuś justynp.........32.....świętokrzyskie........21. 08.2011......(syn) **Karolina23** 23....wielkopolskie.....18.11.2011.........Marysieńka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roma to bardzo szybko Ci spadła ta prolaktyna. Ja biorę bromka już 3 cykl. Na razie kazali zbadać ponownie poziom prolaktyny, ale przez ostatni stres mam wrażenie, że zamiast spaść to poszła do góry, bo wróciły objawy które miałam przed braniem bromka. Zresztą okaże się jutro bo mam odebrać wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ależ się wkurzyłam :))). Stoję w wielgaśnej kolejce - przede mną same stare ramole - to ich pora wychodzenia z nory :)) - miliony mocherów przede mną - no nic stoję dalej. Tuż przede mną stoi pijaczek - pyta: - mogę pójść po jeszcze jedno piwo - będę stał przed Panią - zaraz wrócę - ok - odpowiadam - polazł chwiejnym krokiem między czasie pani kasjerka widzi, że stoi brzuchata więc podchodzi do nieczynnej kasy i mnie zaprasza - otwiera ją jakby dla mnie ;) - jestem w szoku ale idę - korzystam w końcu Mikołaj na ich emeryturę będzie pracował - coś za te dźwiganie mi się należy. Ledwo stanęłam, słyszę z za pleców: - stałem przed Panią - i widzę 4 browary pchające się na taśmę. O ku....wa myślę, odpowiadam: - to już inna kolejka - jestem pierwsza !!!! Poza tym widzi Pan, że jestem w ciąży to pcha się z tymi browarami !!!!! Tak się Panu do chlania śpieszy !!!! - ojeju jeju - odpowiada - nie jeju jeju tylko do tego śmierdzi pan niemiłosiernie - proszę się dalej odsunąć - fuknęłąm. Wszyscy się zaśmiali - teraz tylko pytanie, czy nie ze mnie :))) - ale mam to w dupie :)) Tym oto sposobem wczorajszy stres zszedł ze mnie do końca - :))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove jak sie ciesze, że u Ciebie i synka wszystko dobrze ! myślałam o Tobie przed zaśnieciem :) Dziewczyny byłam u gina, ale jak sie denerwowałam przed wizyta i M mnie denrerwował troche bez powodu. Zobaczył wyniki mam dalej brac jod i to coś na e 25, ale wyniki tarczycy są dobre. POpatrzył na te inne wyniki spytał czy mnie coś szczypie itd, powiedziałam że lekki dyskomfort czuje ale nie pieczenie itd, i powiedział, ze białka nie mam w mocu (?) a czegoś tam śladowe ilości i że moze byc tak ze jak mocz jest stoi w ciepłym pomieszczeniu to namnażaja sie bakterie i to moze przez to, i mam zrobic dzis lub jutro posiew z moczu i jak cos wyrosnie wtedy leczymy a jak nie to nie leczymy. ale tez dodał ze jutro wyjeżdża i wraca 7 bedzie poza Polską :(, no a jak coś wyjdzie ? podobno rośnie 4,5 dni w laboratorium i dopiero sa wyniki, hymm Miałam usg i widziałam moje szczęscie :) płąkac mi sie chciało i teraz tez jak sobie przypomne :) biło mu serduszko, ma 4 cm i 10 milimetrów i powiedział ze ok. na 13 zapisał mnie na " poważne usg" nie wiem co to znaczy, pytał czy tu czy w Wawie , bo tam ma lepszy sprzęd ale drozsze badanie 250 zł a tu 150 i wybrałam w wawie, bo i M po pracy zdaży i moze nawet ze mną wejdzie :) Noi 27 mam wizyte tu gdzie teraz i też ma byc usg, nie wiem czemu tak czesto i czemu to 13 ma byc powazne. co o tym myślicie teraz dzwoniłąm do laboratorium , mam ten posiew przywiesc do 12-13 to wyśla do wawy na badania, także zamierzam teraz skupic sie na piciu wody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też o Tobie myślałam - cieszę się że wszystko ok. Jeżeli coś z tego posiewu wyjdzie to może do rodzinnego idz - oni tez wiedzą jakie leki można przepisać ciężarnej :). Te poważane usg to pewnie prenatalne - tzn. do 14 tc gin musi takie dokładne pomiary fasoleczki porobić by wykluczyć choroby genetyczne - każda z nas to miała - Oj naoglądasz się swojej fasolki wtedy bo to trochę trwa - może zapytaj się gina przed ta wizytą czy może Ci nagrać płytę z tych pomiarów - fajna pamiątka. Ps. Ciesz się i nie szukaj problemów jak ich nie ma :))). Ten mocz tylko skontroluj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej bezczelna - to nic z dzielnością wspólnego nie miało - jak się wkurzę to zawsze swoje muszę powiedzieć :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mnie uspokoiłaś, chętnie się naoglądam moje słoneczko najdłużej jak sie da :), mój M się pytał mnie jak bedzie to badanie wygladało bo jak dopochwowo to onnie chce patrzec (?) musze tam zadzwonic i się dowiedziec, masz dobry pomysł spytam o nagranie na płyte :) Pije i pije ta wode i nie chce mi się do łazienki :) Lovekrove ja to bym chciała czasem tak potafic, ja jestem taka spokojna i opanowana zwykle ( choc teraz gdy jestem w ciazy czsami siebie nie poznaje przez te nerwy i stresy :)). glorias- witaj ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie i wyższa ciąża tym większa agresja :))). Wszystko przed Tobą - to taki przyśpieszony kurs asertywności :))). Zapytaj się o to jaką płytkę (dvd czy normalną).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma01
netta No miałam szczęście że mi tak spadła nawet moja gin była w szoku. ona mówiła że jeżeli mi nie spanie odrazu to mogę się leczyć miesiącami a nawet latami:( ale na szczęście jest już ok. a jak się czujesz po bromergonie? ja codziennie 5.15 wymiotowałam na początku się budziłam później w ogóle nie spałam:( rozdrażniona byłam co mój M ciężko znosił no i przytyłam:( czytałam o tym dużo i odstaw kawę i wszystkie napoje z kofeiną staraj się nie denerwować zażywasz magnez? jeśli nie to sobie kup i witaminę B6 "no stres" pamiętaj :P oczywiście robisz prolaktynę z obciążeniem tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma01
Daj znać jak ci wyszły te badania:) a tak na pocieszenie to mi się też wydawało że na 100% mi nie spadła a tu bach... :) także głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roma kawy wcale nie pije bo mi nigdy za specjalnie nie smakowała. Po bromku o dziwo czuje się w miarę dobrze. Najgorszy był pierwszy tydzień brania, bo czułam się jak na mega kacu, ciągle chciało mi się pić. Na razie odpukać waga stoi w miejscu i to pomimo, że do kompletu mam doopka. Jedyne co mi doskwiera to problemy z cerą, rano wygląda jak pomidor taka jestem czerwona. Do tego zawsze miałam skłonność do przetłuszczania się cery a teraz mi się łuszczy i jest lekko przesuszona. Nie wiem czy to od leków, czy od ogrzewania. Ze stresem to niestety gorzej, bo rodzinka tara się, żebym się nie nudziła. Dbają o to, żeby mi podnieść od czasu do czasu adrenalinę. Na szczęście w pracy mam spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roma za radą dziewczyn obecnie biorę B kompleks, wcześniej łykałam magnez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma01
z cerą też miałam problem do tego się strasznie pociłam:( trzymam kciuki za jutrzejsze badania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dam znać wieczorem jutro jak je odbiorę. Jestem ciekawa co mi tym razem gin powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove uśmiechnęłam się pod nosem z tego co napisałaś, ale ja ostatnio też nie mam oporów w sklepie, bo u nas jest tabliczka, że kobiety w ciąży są obsługiwane poza kolejnością, trzeba korzystać bo potem nikt nie przepuści:) Znam ja takich żuli w sklepie jedzie od nich aż nos wykręca. Ja dzisiaj człapałam na rynek po świeże jajka. Będę robić ciasto drożdżowe, bo inne nie służą. Monisia trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosik Ty piszesz tu o takich pysznościach - a ja korzonkach żyję - obiecaj, że wyślesz mi do szpitala jak urodzę jeden ze swoich wypieków - coś właśnie drożdzowego z duuuuużżżżżąąąą ilością kruszonki. Ja wtedy posmaruje to masełkiem i popiję mleczkiem - którego też nie mogę :((.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×