Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

staraczka Monisia może castagnus przesunął Ci owu. Robiłaś testy wcześniej? Mnie skrócił cykle o 2 dni. Do tego bardzo bolały mnie po nim piersi i brzuch przed @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda - to już jest nas trzy - dokładnie o te masełko mi chodzi :). Leże i myślę jak to będzie, jak mały bedzie wyglądał - wczoraj dostałam zdjęcia z usg jego twarzy - podobny z twarzy zupełnie do nikogo -ale wiadomo jak to usg :). Między po świętach biorę się za kupowanie wyprawki - nic na razie nie mam z ciuszków. Dzisiaj dostane od siory M całą torbę to zobaczę co jest do dokupienia :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczęta! :) Mam chwilę bo BArtek zasnał :) Dziś znów obudził się z minimalną opuchlizną prawego oczka - ale teraz już wiem, ze to na pewno od spania na prawym boku, bo dziś znów spał w takiej pozycji. Oko nie łzawi, nie ropieje, więc obserwuję i nie śmigam dziś na sygnale do pediatry. Wczoraj i dziś męczą go ząbki - jakby mógl to by do buzi wpakował wszystkie zabawki jakie ma plus piątki :o i ryk...Trochę odpuszcza jak masuję mu dziąsła taką silikonową szczoteczką :) (made in CAnpol) - polecam! :) Wanda, mnie właśnie nie udało się karmić m.in. przez te brodawki - też mam płaskie. Teraz od ciągłego "laktatorowania"już wystają, ale Mały jak poczuł, ze z butli leci szybko i nie musi się natrudzić to ryczał przy przystawianiu - nie dość, że złapać ciężko to jeszcze trzeba się bardziej namęczyć przy jedzeniu :( Ale to nie znaczy, ze u Ciebie będzie tak samo. Moja kuzynka przy płaskich brodawkach wykarmiła (bez kapturków) dwójkę dzieci - dawały sobie świetnie radę :) Wiem, że są takie nakładki formujące wklęsłe i płaskie brodawki - firmy Medela. Ponoć super. JA za późno się o nich dowiedziałam i już nie kupowałam. Zaczyna je się nosić już w ciąży. Poszukaj info o nich - może akurat :) Ceny niestety nie znam. Lecę brać się za ciasta - zobowiązałam się upiec :) A święta poza domem - w rozjazdach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcześniej nie robiłam..wiem że owu zawsze miałam ok 14 dc....zreszta wcześniejsze temp zawsze mi wzrastały 13-14 dzień jak mierzyłam..ale nie będe panikować bo to może faktycznie castagnus robi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji Świąt życzymy Wam dużo zdrowia, uśmiechu, radosnych ciąż, pociechy z dzieci, dwóch kresek na teście (niepotrzebna skreślić ;) ) - żeby się spełniły Wasze marzenia :) no i spokoju ducha każdej z Was życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aby Święta były wyjątkowymi dniami w roku, by choinka w każdych oczach zalśniła blaskiem, By kolacja wigilijna wniosła w serca spokój a radość pojawiała się z każdym nowym brzaskiem. By prezenty ucieszyły każde smutne oczy, by spokojna przerwa ukoiła złość By Sylwester zapewnił szampańską zabawę, a kolędowych śpiewów nie było dość! wesolych swiat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Życzę wam wesołych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia w rodzinnym gronie oraz spełnienia najskrytszych marzeń!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
a ja właśnie wracam z KTG, ani pół skurcza nie wykazało, mam się zgłosić w sylwestra na wywołanie, jak samo nie ruszy. No nic, będzie dłużej macierzyński najwyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jeszcze na moment wpadłam :) Zaraz idę się "relaksować" przy prasowaniu :o Moniaaa123, i tak miałąbyś dłuższy macierzyński - obojętnie czy urodzisz teraz czy po Nowym Roku :) Ja nawet mam dłuższy. Bo to chodzi o to, że podstawowy macierzyński trwa zawsze 20 tygodni (ciąża pojedyncza), a jeśli ten podstawowy macierzyński skończy Ci się w 2012r. to należy Ci się 4 tyg. dodatkowego. Mnie kończy się podstawowy (czyli te 20 tyg.) 3 stycznia i łapię się już na 4 tyg. dodatkowego :) Już tydzień temu złożyłam wniosek w pracy o dodatkowy i po wykorzystaniu zaległego urlopu do pracy wracam 21 marca :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba, że chodziło Ci o to, że później zaczniesz macierzyński :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja dołączam się do życzeń: tym, które starają się o dzidziusia - dzidziusiów życzę, tym , którym te marzenie się spełniło i są w ciąży - krótkiego i bezbolesnego rozwiązania a tym, które mają już to za sobą - pięknego macierzyństwa i zdrowych maleństw !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wigilijny nadszedł czas, całujemy mocno Was chcemy złożyć Wam życzenia w Dniu Bożego Narodzenia, niechaj Gwiazdka Betlejemska, która świeci Wam o zmroku doprowadzi Was do szczęścia w nadchodzącym Nowym Roku! Wesołych Świąt dla Was..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji Świat Bożego Narodzenia, życzę Wam na stole dużo jedzenia. By ryba świetnie smakowała i kapusta pięknie się prezentowała. Choinka ślicznie świeciła i każda bombka się mieniła. Byście znalazły pod choinką prezentów moc, w tę świąteczną wigilijna noc. Gorące życzenia świąteczne składają Aniołki niegrzeczne :D () _,,,,_ () ,' _; , _ () / ,-' .. _ , \/ \ () / ,. _,- ' C/ () |; ,' _ _ \ () \\/ A _ A | () ) /' , Y ,' () / \..>, _ v _ ,< () \__// \ () | / , , \ | () \ \ / / () \ | | / () |\,,/ :: :: : \,,/| () ;"""""""""""""""" ; () | """"""""""""""" | () ; , - ,_, - , | () ( =(_ )= ) '| () |' - /T\ - | () |. // " \\ | () |. | () | \ () / , \ () | : : : , , () | : : : : , , () | : : : : : , , : \ () \ : : : : : , : : : : | () -: : : , :: :: : / () -,_ : : : : : () -, __ : : :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) Zoombie wrciło-2 godz spałam:) i teraz udaje,ze spie,a maż bawi sie :) Kochane zostawcie piersi w spokoju-zaklejają sie,bo coś cieknie,ale tego jest malo,wiec wysycha,klei sie i zatyka-umyć i nie ruszaćbo bawiąc sie piersiami mozna zrobic skurcze macicy (dobra sprawa chwile po urodzeniu naturalnie,bo szybciej z macicy wypływa "zawartość")... zaopatrzcie sie w bepanten do szpitala Vilia...dokładnie,butla jest lepszym karmicielem niz piersi-nie trzeba sie męczyc.moja tez sie wycwaniła-sciagam do butli,mimo,ze warunki dokarminia mam,to i tak uzywam kapturków-jakos źle chwyta Monia...trzymam kciuki...za lekki poród:) Kochane...życzę Wam udanych i sppokojnych świąt..żebyście pod choinką znalazły wymarzone prezenty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
Asia, no widać, że zarobiona jesteś. Może to i dobrze, że mała siedzi w brzuszku. Jednak ciąża to super luz. Fajnie, że przedłużają macierzyński o miesiąć. Vilia, a masz kogoś zaufanego do opieki? Ja chyba z rok będę musiała zostać, bo mama trochę niedomaga. Uroki późnego macierzyństwa (ja 35 lat, mama jak mnie rodziła 32)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za mną kolejna fantastyczna noc Mam nadziję, że mimo wszysytko jakoś uda mi się karmić, choćby odciągać i podawać butlą, ale do tego jeszcze czas Więc zamówie te kapturki, ale bede je nosić dopiero po porodzie, nawet jeśli to za późno, to znajac moje szczęscie jeszcze bym coś nawywijała... Asia masz rację od kiedy tego intensywnie nie myję, to też nie zdrapuję i nic nie kapie Życzę Wam w te święta dużo miłości, uśmiechu i ciepła Owocnych starń o dzidzię, pozytywnych testów Szczęsliwych rozwiązań, zdrowych Dzieciątek I najpiękniejszych świąt Mamusiom, które swoje szczęscie mają już przy sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniaaa..zarobiona to nie,ale "lekko" niewyspana:) mieszkam z mamą i mam cudownego męża-dużo oni robią:) ale to spanie po 4 godz...zamulona jestem na maxa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiidzicie jak nieogarnieta jestem..juz pisze po raz 3 Monia jakby zdarzylo sie wczesniej...oczywiscie spakowana jestes? ...klapki:) mokre chusteczki dla siebie...butelka z dziubkiem,pomadka ochronna...tantum rosażyczę wspaniałego i krótkiego porodu...najlepiej żeby omineły Cie bole z krzyza i miednicy...a samo wypieranie dziecka jest wspaniałym przezyciem-nie boli, tylko jest to wysiłek....no i miej zamkniete oczy i pilnuj oddechu...bucz,jęcz,mrucz-nie krzycz za duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Straszycie straszycie, a ja i tak chciałabym mieć już TO WSZYSTKO za sobą:):):) CZyli jednak spać na zapas, chyba sie walne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznanski kwiat polny
ja się boję porodu, Dżizas!!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wanda te kapturki zaklada sie wtedy gdy dziecko przystawiamy do karmienia. teraz nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
Asia, no spakowana, a te mokre chusteczki to po co mi? Tantum roza też kupiłam po Twoim "sympatycznym opisie" porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
o oczach też słyszałam, moja mama miała czerwone przez miesiąc, także mi już dawno o tym też mówiła. Wczoraj położna mówiła, żeby w ciąży się jak najwięcej ruszać, to wtedy jest lekki poród .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym dniu radosnym, oczekiwanym, gdzie gasną spory, goją się rany, życzę wam zdrowia, życzę miłości, niech mały Jezus w sercach zagości, szczerości duszy, zapachu ciasta, przyjaźni, która jak miłość wzrasta, kochanej twarzy, co rano budzi, i wokół pełno życzliwych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×