Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Oj Zorka u Nas lodówka to nic....mieszkamy 2 lata i 8 miesięcy na tym mieszkaniu a mieliśmy już dwa razy zalane,pierwszy raz 4 dni po Naszym ślubie a za drugim w czerwcu w tamtym roku, pływało dosłownie wszystko, byłam wtedy w 7 mies ciąży, poprostu brak słów.....a teraz do tego zepsuł się nam jeszcze samochód, na szczęście mój M genialny mechanik sam go naprawił..uffff, czekamy na wieści czy da się naprawić ten panel sterujący od lodówki.....a nowy gdzieś w Grudziądzu do 200zł, to jeszcze tragedii nie ma. Beti tak tak zaczyna pobolewać bo się rozciąga wszystko, dzidzia rośnie, mnie już od 3 tyg boli krocze, tak mocno że jak wstaje z łóżka trzymam się stolika, potem stołu i krzesła i zgięta idę do łazienki;/;/...nareszcie jutro idę do ginaaaa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala ja te bóle mam od 15 tygodnia, wcześniej nie były tak bolesne, a teraz to normalnie nie mogę czasem stanąć na prawej nodze, bo straasznie boli przy kroczu właśnie. Chodzę jak stara babka :-) Wanda ja po Twoim zajściu z obrączką zdjęłam swoją :-) głupio bez niej ale teraz sprzątam to nie zakładam :-) Myślę, że lepiej założyć srebrną, złota przecież lada moment znowu będzie dobra. To już jest nas trzy na wizyty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy nasza Hania to się odzywała po tych testach ? Bo jakoś nie namierzyłam... Haniu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczynam od nowa czyżbyś też chciala mi zrobic prezent na ur i nie dostac @ :-) ?? Beti Hania robila test, ale cos nie wyszlo, pisała ze negatywny. Wanda chyba ten wlasnie wozek co mowisz ze najfajniejszy najbardziej mi przypada do gustu, wlasnie i te kola i gondola. No fakt nie jest jakas znana firma jak x-lander czy tam inna, ale mi sie podoba. I chyba co najwazniejsza posiada wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hania zrobiła jeden test i był cień cienia, potem powtórzyła i wyszedł po długim czasie cień cienia - ale Hania w to nie wierzyła i pojechała do siostry w odwiedziny - od tamtej pory żyjemy w niepewności :). Haniu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Napisz co tam ????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam u okulisty wczoraj i powiedział że na dzień dzisiejszy mogę rodzić siłami natury:) Bardzo się cieszę, ale i tak mnie czeka jeszcze jedna wizyta kontrolna w lutym 2012 i wtedy będzie wiadomo na czym jadę:) W ogóle wczoraj to wodę zabrali w całym mieście nie było, także z jakiegokolwiek sprzątania wyszły nici. A dzisiaj weny brak... Hania też jestem bardzo jak tam u Ciebie ma się sytuacja?? Sophia daj znać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, mnie krocze nie boli ani nie bolało jeszcze ;) Ale za to synek musi sie niezle obracać bo czasami kopniaka czuje w pupie :D Czyzby wypychał zbedny balast by zrobic sobie miejsce? hahaha. Znowu mam głupawke :D A dziś w nocy kopal jak oszalaly - kombinowałam ze zmiana pozycji ale nie pomagało. Zmęczył się o 2:00 w nocy ale co z tego skoro chyba sie ze starym zmówił bo gdy jeden przestał kopać to drugi chrapał w niebogłosy :) Lovekrove, no własnie się zastanawiałam czy dobrze doczytałam o Hanii bo przyznaję ze sama juz zgupialam z tymi testami - wyszły czy nie? Teraz juz wiem. Hanka, wołam do Ciebie a Ty mnie nie slyszysz!! Daj znaka życia ;) No i co z testowaniem!! Wanda, a ja obrączkę noszę tylko w dzień. A gdy robię pranie czy sprzątam to nie zakładam jej w ogóle. Tez mi powoli puchna paluszki :P i chyba nadgarstki bo zegarek zostawia mi odcisk na ręce. KALA, nas zalało zaraz po remoncie łazienki. Zalało 2 pietra i parter. Niby to nie wina sąsiadow bo rura pękła w pionie a nie u nich w mieszkaniu ale mieszkaniówka nas spławiła że oni tez nie ponosza za to odpowiedzialności tylko jakas tam ekipa ktora zakładała te rury. I szukaj wiatru w polu - remont na swój koszt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak patrze na swój suwaczek i widze że zostało 120 dni do porodu. Zaczynam sie bać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mnie za to wczoraj pływała łazienka. Popsuł się kranik z wodą od pralki. Na szczęście woda nie wyszła z łazienki. Spędziłam dzięki temu upojne chwile ze ścierą na pilnowaniu pralki, bo musiało skończyć prać :( M miał dziś zajęcie z jego wymianą. Zbieram się dziś do ubrania choinki. Na szczęście mam malutką, więc nie powinno mi zejść z tym długo. Mam tylko nadzieje, że przy okazji nic nie potłukę. Pomału też szykuje składniki na ciasta na święta. Mam do zrobienia 4, bo muszę obdzieli teściów i dziadków. Obym tylko je dowiozła do nich w całości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu wybacz czyba sie cos przeczytalam :-/ Wlasnie odezwij sie hallo :-) Ja jeszcze nosze obraczke, moj M sie pyta czy nie cisnie, ale jak bedzie za mala to zdejme, mysle tak moze w styczniu, zeby nie bylo tak jak u Wandy, ze na hama bede ciagnac wiem jak to boli,kiedys jeden piersionek od M tak zdejowalam to musialam pozniej masowac palucha. No i przydalyby sie butki wciagane ehh Musze sie pochwalic :-) kupilam wczoraj fajne zaczepiste spodnie :-p wczoraj Zora mi przypomnialas jak napisalas, ze w gatkach bedziesz na świeta. A kolor moze i Wam śmieszny, ale ni to żółty ni pomaranczowy od razu mi wpadl w oko. Mam nadzieje, ze czarna bluzka bedzie pasowac do nich :-) ktora odkupiłam od kolezanki za jedyne 20zł, nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na szczęście mam spodnie na święta i nawet sukienkę:) Także ciuchy mam z głowy i czekają na swoją kolej, w razie czego zapowiedziałam M że przywłaszczę sobie jego koszule jako tuniki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Gosia to tak jak moj zawalil jak lezalam w szpitalu, ze on swoje koszulki przywiezie :-) no bo remont w domu dla nich ciazko bylo znalesc, ale w koncu dzis przyjada i za jakis czas bede miala ladnie :-) znaczy czysto Ja tez mam pelno tunik jakie chcesz, bo sprzedaje ciuszki czasem na allegro lub na innych stronkach nowe, w koncu cos trzeba robic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle to uwielbiam ciuchy z esprita, ale na nie poluje w lumpku, bo materiałowo mi najlepiej pasują. Czasami może być jeszcze s.oliver:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Witajcie Dziewczyny. Przepraszam, że się nie odezwałam, myślałam że mój negatywny test wszyscy widzieli:) Temp spadła w sobotę czy w niedzielę więc już wiedziałam, że @. Dziewczyny, długo się do tego zbierałam ale w końcu postanowiłam. Kończę starania o dzidzię i żegnam się z Wami. Muszę zmienić całe moje życie więc muszę między innymi przestać Was czytać. Złożyło się to ze Świętami więc przy okazji życzę Wam szczęśliwego macierzyństwa, miłości i spokoju. Wierzę, że te dziewczyny, które dalej czekają już niedługo będą wybierać wózki!!!! Życzę Wam tego z całego serca!!! Dziewczynom, które już niedługo zobaczą swoje maleństwa, żeby były wspaniałymi i mądrymi Mamami!!!! Wszystkie jesteście mi b. bliskie choć się nie znamy.... ciężko mi będzie tu nie zaglądać ..... wierzę że wszystkie Wasze historie będą miały dobre zakończenie!! Wszystkiego dobrego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! STARACZKI: ********************************************************* ************************** NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** Anirak..................32.........pomorskie.........38.. .. ......... Sophia123..............25........śląsk................1 2.............11-12.12 NIka0503...............21...... małopolska...........3............28.12 Roma01.................25.......małopolskie.........7... ...........27.12 staraczka Monisia......23.......podkarpacie.......7...............07.0 1 netta2..................27.......mazowieckie........20... . . .......15.01 zaczynam od nowa...31........zach-pom............16.............17.01 CIĘŻARÓWKI: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU ********************************************************* ************************* Mooniaaa123........35..........maz................Dz..... ......24.12.2011 Monia__aa...........24......wielkopolska.........CH...... .....28.01.2012 Lovekrove ..........29......warm-maz........... CH.........02.02.2012 Wanda23............24.......wielkopolskie........CH...... .17.02.2012 Aguśka1.............26.......podlaskie.............. ...........03.03.2012 Mala_Gosienka.....25......zach-pom............DZ......... .30.03.2012 KALA85..............26.......pomorskie........DZ....... ....08.04.2012 Zora85..............26........kuj-pom...........CH....... ....19.04.2012 Beti2905............31......mazowieckie...... CH............03.05.2012 katiaa85...........26..........WLKP...........?.......... 12.06.2012 Agusiiiii28..........28......mazowieckie........... ...... .....27.06.2012 Araguaia............33......dolnośląskie............. .. .......22.06.2012 justysia88...........23........lubelskie............ ............21.07.2012 Polny Kwiat..........20.......podkarpackie................... 07.2012 MAMUSIE: ********************************************************* ***************************** NICK...........WIEK........SKĄD...........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA ********************************************************* ***************************** krakowianka.....29......małopolskie.........18.06.2011.. . ....(córka) Vilia..............27.........łódzkie........... 17.08.2011.......Bartuś justynp..........32.....świętokrzyskie........21.08.201 1......(syn) **Karolina23**...23....wielkopolskie..........18.11.2011. .....Marysieńka Asia1893.....28.....zachodniopomorskie.....3.12.2011..... ..Julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((' Hania najlepszego na nowej drodze życia!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hania będzie ma Ciebie bardzo brakowało. Pamiętaj życie pełne jest niespodzianek, więc może i Tobie w końcu splata figla i obdarzy Cię maleństwem w przyszłości. Życzę Ci z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia słońca, uśmiech i przede wszystkim spełnienia marzeń. Niech te Święta będą dla Ciebie pełne rodzinnego ciepła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu moze jak przestaniesz sie starac akurat wam sie uda czego Ci zycze z calego serduszka. Bedzie nam cie brakowalo ale daj znac jak sie wszystko ulozy ok? Tobie tez zycze udanych swiat i obys doczekala sie malego KTOSIA pod serduszkiem. Bedziemy trzymac kciuki. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HANIU Życzymy Tobie wiele spokoju i radości w tym wybranym Nowym życiu....ale pamiętaj jakby coś się zmieniło...Czekamy na Ciebie, na wieści:*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu w takim razie do " napisania", kiedyś tam, kiedy będziesz mogła i będziesz gotowa... Życzę Ci z całego serducha wszystkiego co najlepsze z okazji Świąt, żeby spełniły Ci się najskrytsze marzenia :-) Całuski :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jednak dobrze przeczytalam :-( Haniu wszystkiego naj naj trzymaj sie cieplutko i pamietaj cuda sie zdarzaja. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia tam to akurat kazdy by chcial wszystko za darmo i na wymiane co mnie to drazni. Na allegro sa chetni, ale tez nie rozumiam jak odliczaja od sprzedazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguśka masz rację na szafie dużo osób chce się wymieniać. Na allegro zaś rożnie bywa. Sprzedaż czy nie to i tak musisz zapłacić za aukcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu, życzymy Ci tego jednego wysnionego i wymarzonego a do tego spokoju i radości w te święta. Trzymaj się. Wanda, nie ma sensu zwiększać obrączki. Ja jeszcze po porodzie jakiś czas nie mogłam założyć a teraz już wchodzi jak ulał :) Tylko, ze się trochę odzwyczaiłam od niej. A kiedyś nosiłam 24 godziny na dobę, spałam w niej, sprzątałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia No to niech leży i czeka, ja jej nawet do kremowania rąk nie zdejmowałam, srebrna również rozmiar 8 pasuje jak ulał, więc na razie będzie grała rolę M się ze mnie śmieje, że znów jestem wolna i będą mnie zaczepiać...napewno zważywszy na mój stan A wiecei jaką miałam nieprzyjemną przygodę Poszłam do sklepu, głupia to prawda bo przydzwigałam co nieco i taki mnie chwycił ból jak kolka ale wręcz mnie wygieło Upuściałam te zakupy i za chwile przeszło, ale mam głupie uczucie jakbym soebie coś naderwała, boli mnie dół brzucha Adrian sygnalizuje, że u niego ok, bo kopie niemiłosiernie, chyba po to, żeby matce głupote uświadomić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×