Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Dziewczynki wszystkiego magicznego, ciepłego i spełnionego. Oby czas w święta minął przyjemnie i bez stresów. Aby wszystkie Wasze marzenia isę spełniły!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.mam prośbe:)niech mi któraś z Was, która sie na tym zna, pomoże mi zinterpretować mój wykres:)bo te tempki są jakieś dziwne ze sama nie moge dojść....w stopce mam mojego enpra.pl:)z góry dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny u mnie chyba odstawienie tych tabletek nie było do końca genialnym pomysłem :( organizm sfiksował do końca :( Dwa dni temu skończyła się @ a dziś z powrotem mam krwawienia :( Jestem załamana i nie mam pojęcia co z tym począć :( biorę teraz tylko tran i b kompleks. Jestem chyba jakimś wyjątkowo felernym egzemplarzem :( nie dość, że plamienia przed to teraz i po @ :( Jak tak dalej pójdzie to nie wyjdę ze śledzi przez cały miesiąc :( Monia co do wykresu to niestety Ci nie pomogę. Sama za bardzo się na tym nie znam. Zresztą mój obecny nie wygląda ciekawie. Góry i doliny i jeszcze to krwawienie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia_aaa rozmawiamy o dwóch różnych rzeczach:) kapturki rzeczywiście są do karmienia i takie mam ale Vilia radziała nakładki formujące na płaskie sutki, ale poczytałam opinie i są podzielone Dlatego nie ryzykuję, bo i tak mam zagrożenie z powodu tych skurczów Posiedziałam wczoraj, dzisiaj i czuje się fatalnie-strasznie niewygodnie mi siedzieć Całe popołudnie byliśmy z rodzicami u brata, teraz juz u nas M zabawia rodziców mnie wręczył kompa i leże z drugim pokoju, nawet głośne rozmowy działają mi na nerwy Nie poznaje samej siebie zawsze byłam towarzyska... a jutro jedziemy do teściowej, ciekawe jak dam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
staraczka monisia wykres masz elegancki, jest skok, więc owu prawdopodobnie też była. Większość ma owu dzień przed skokiem, czyli u Ciebie byłpby to 13dc, ale ogólnie mówi się, że owu może być też do 2-4 dnia po skoku. Tu bez monitoringu ciężko powiedzieć kiedy dokładnie pękł pęcherzyk, skoro był zabarwiony śluz to pewnie bardziej koło 14dc. To nie jest aż takie istotne, kiedy owu, ważne że jest, a plemniki i tak muszą minimum 6 godzin dojrzewać w szyjce, żeby mogły zapłodnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda chyba ze tak ;) nawet nie wiedzialam, ze takie nakladki sa. ja tez w wigilie posiedzialam chwilke i wczoraj u tesciowej,zas mnie tak brzuch ciagnal. byle do soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ostatnio nic nie pisałam bo czasu brakło 3 facetów mam na głowie i trochę roboty było :) kurcze chodzę jak zakręcona jutro powinna @ przyjść ale zawsze przed nią jakieś tydzień wcześniej bolały mnie piersi a teraz nic i tak sobie myślę że może coś się udało jutro już w moim mieście bd apteki otwarte wiec lecę z rana do apteki bo już nie mogę wytrzymać mój M już mówi do mnie w liczbie mnogiej :P wiem że to wszystko może jeszcze za wcześnie ale on jest taki szczęśliwy jutro już bd mieć czas żeby nadrobić zaległości w czytaniu i na pewno dam wam znać :) pozdrawiam wszystkie dziewczynki i wasze pociechy a tym które się starają życzę 2 kreseczek na teście, przepraszam że nie zdążyłam nawet wam życzeń złożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia...mokre chusteczki dla Ciebie do łazienki.....ja jak poszłam na trzeci dzień zrobić kupkę, to bałam sie użyć papieru...bez obaw cięcie jest daleko,ale jakiś wewnętrzny opór miałam. Zresztą chusteczki odstawiłam jekis 2 tyg po porodzie-potem są szwy. co do tego ruszania i lekkiego porodu...wg mnie na dwoje babka wróżyła-ja raczej gniłam w łózku:) ...chyba kolki sie zaczynają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ledwo żyję..Dziś wróciliśmy ze świątecznego matratonu... Bartuś ledwo to zniósł :o Wczoraj była taka histeria, że płąkał 3 godziny non-stop (darł się w niebogłosy) i zasnął dopiero o 21:15, gdzie on zasypia ok. 19:30. Dziś u mojego M rodziców znów dał popis, więc szybko ewakuowaliśmy się do domu. Po kąpieli zasnął jak zabity :) Nie ma to jak w domu :D Ale trzeba przyznać, że ja wymiękam i padam na twarz, więc co dopiero dziwić się dziecku. Wczoraj mieliśmy inaugarację marchewki (Pierwsza marchewka Hipp) i...Bartuś nią pięknie pluje i miny robi jakbym mu żwir do jedzenia dawała :D Widok bezcenny :) Ale będę nieugięta :) Jutro podejście nr 3 :D Wanda, nie czytałm o tych nakładkach opinii, bo za późno się dowiedziałam - mały i tak nie chciał ssać. Może przed samym terminem spróbuj je nosić. Ponoć coś dają, ale ja tego Ci nie potwierdzę. Asia, kolki...Współczuję i polecam Sab Simplex i BioGaię :) moniaaa123, niestety nie mam nikogo do opieki nad Bartusiem... :( Żłobek (będzie ciężko bo nie mam miejsc) lub opiekunka (nie mamy nikogo zaufanego). Teściowa mieszka niedaleko (około 20-30 minut samochodem), ale zapowiedziała, że nie będzie zajmować się Bartkiem (na emeryturze jest). Moi rodzice mieszkają daleko, zresztą są aktywni zawodowo, więc lipa...No nic trzeba zacząć myśleć jak to pogodzić wszystko. Jak tam dziewczynki po świętach? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mooniaaa123 dziekuje za pomoc:)ale ten cykl i tak już spisałam na straty...bez objawów ciężko mi było wstrzelić się w te dobre dni...starania były 10 , 15 i 16 dc cyklu wie pewnie za póżno było:(no ale jak nie ten cykl to następny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ? Jak po swiętach ? U mnie nie za fajnie, do tego auto stoi u mechanika przez swięta dziś dopiero o 10 ma odebrac części i robić, ciekawe czy dziś mu się uda, a i tak nie mam za bardzo jak odberać, bo to w innym mieście, a dzis na 10.40 mam gina i się denerwuje czy wszystko będzie ok, i też jakoś musze do niego dotrzec, bo to jeszcze dalej, autem jade jakies 20-25 minut, myśle o autobusie, ale nawet jak przyjedzie na czas, to nie wiem czy zatrzyma się w dobrym miesjce , a nawet jesli tak to na piechotę będe miała jakies 15 minut spacerkiem, ehh, a potem musze jeszcze do pracy zajechać. ez nie za bardzo wiem jak bo też na piechote to niezły kawałek. Jutro mi samochód też potrzebny, prosiłam brata by mnie podwiózł do lekarza, ale... ksiądz u nich będzie po... kolędzie :) szybko. jestem tym wszystkim zestresowana i jestem zła na M ( i nie tylko) a tak się cieszyłam na święta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusii - spokojnie nie stresuj się bo Maleństwo też to odczuwa. U mnie spokojnie po świętach, chociaż jak siedzieliśmy u Rodziców to było mi już ciężko, to już nie ten komfort siedzenia co wcześniej. Za to zorganizowalno mi leżak letni, który się rozkładał i przy stole siedziałam/leżałam na takim właśnie leżaczku:) Lovekrove - wczoraj był artykuł i ciuszki dziecięce podrożeją z 8% vatu na 23%, więc tak jak mówiłaś różowo nie będzie. Ja mimo, że jeszcze jest czas idę z M na podstawowe zakupy, bo po nowym roku będzie szał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć U mnie lenistwo w święta :))) - leżałam i nic nie robiłam :))). Gosieńka - dzisiaj idę się rozejrzeć a w środę główne zakupy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja poszłam do laboratorium, grzecznie wstałam wcześnie po świętach, a tam znów nie czynne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia mam do Ciebie pytanie. Jak na enpr.pl wpisujesz jaki masz śluz, bo ja mogę wybrać tylko z dostępnych opcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma01
Cześć dziewczynki ja dziś ledwo żyję...czekam na @ bo dziś ma przyjść...czuję bóle w dole brzucha także będzie wstręciucha napewno...:( do STARACZEK...wiecie co przeczytałam wczoraj w pracy...że czasami zdarza się tak że komórka zostaje zapłodniona (wtedy można dostrzec domniemane objawy ciąży) ale organizm ją usuwa ponieważ np. wie że plemnik nie dojrzeje...czyli sama natura podejmuje decyzje...muszę kupić sobie tą książeczkę to napiszę wam dokładnie o co chodzi...nie będę się nakręcać byle jaką oznaką bo niepotrzebnie podsycam swoją nadzieję a później strasznie to przeżywam...odstawiłam castagnus i nie dokończyłam luteiny w tym miesiącu zażywałam tylko 3 dni... idę na łyżwy z siostrzenicą:) trzymajcie się dziewczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) dzis działam na autopilocie:) spałam 3 godz-mała spała na ręach,a ja oglądałam filmy (jakis fajny byl na tvp hd, a potem mójulubiony knała wojna i pokój z rosyjskimi filmami)...i jeszcze mój sie roazchorował-nie kicha,nie ma temp,ale łazi rozbity i upierdliwy Vilia nie wim czy to kolki,ale poki co herbatka z kopru,cyc i rączki działają:) słyszałam jeszcze duzo dobrego o bobo ticu...pani w aptece powiedziala,ze nic nam nie da , bo Jula ma dopiero 23 dni ściskam Was Słonka..i i de pralke wstawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki zrobiłam test i są dwie kreski tylko ta druga taka bladziutka ale widoczna :D:D:D może za bardzo się ciesze jutro mam dzień w którym powinien być @ ciesze sie ale nie chce za bardzo się cieszyć ale :)) poczekam do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze chyba dzieje się ze mną cos niedobrego bo mogłabym tylko spać Może czytając Ciebie Asiu, próbuje się wyspać na zapas:):) NIka moja druga kreseczka też była bardzo bledziutka w 27dc ale byłam pewna, że jest Gratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje że wszystko będzie dobrze muszę iść do apteki po kwas foliowy no i do gina się udać kurcze troche się boje ale bardzo się ciesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam 2 komplety na 56 r - czy nie są za duże jak mały będzie ważył ok 3800 - 4 kg ??? Oczopląsu można dostać tyle tych ciuszków....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIka0503- gratulacje !!! u mnie na poczatku też była blada a potem co dziennie coraz bardziej nabierała kolorów, życze Ci tego samego ! :) Dziewczyny wróciłam od gina, przez brak auta trwało to długo i nastałam sie na zimnie. Według poprzedniego usg mam dzis 15t i 1 dzień widziałam na usg maleństwo, i jak gin przycisnął urzadzenie do brzucha to oczywiscie go skopało :) taki ma charakterek :) Słyszałam seduszko :) gin pow, że wyglada na to, że wszytsko jest ok :) następna wizyta 20.01 mam znów zrobic badanie moczu i na tarczyce. Spytał sie mnie czy chce znać płeć... ja na to no pewnie !!! a on, że cprawdopodobnie chłopak !!! ciesze się, bo ja od poczatku tak czuje i bym tak chciała, mój M też myśli o maleństwie jak o chłopcu :). Cały czas myśle o nim i mówie jak o chłopcu, ciekawe czy sie nie zmieni w nastepnym usg. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove trudno powiedzieć nie powinny być za małe W poradnikach piszą żeby raczej kupować rozmiar 62, bo z tych malutkich szybko dziecko wyrasta Jak to się zwykło mówić rozmiar rozmairowi nierówny Niekiedy mogą być nawet za małe- siostra kupiła 56 mały urodził się 4150- dwa miesiące spędził w szpitalu- gdzie co prawda schudł do 3800, ale urósł i już ich nie założyła Mnie strasznie podobał się biały welurowy komplecik na 56 z haftowanymi aniołkami, ale był bardzo malutki, niebieski, który kupiłam również na 56 był dużo większy- firma "nici" i "toyland"- chyba - róznica ogromna W Smyku natomiast masz mniejsze niż w HAM- trzeba kupować na oko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie. Kupiłam dwa nowe na 56 r ale jeden jest większy. Może ten najmniejszy wymienię na 62 jutro, Chociaż teraz jak przymierzam to ten większy raczej jest jak 62 wiec może zostawię ten mniejszy - będzie jako jedyny mniejszy w razie czego. Miłe dylematy ale kosztowne - wydałam na nie 150 zł w tym 2 pary skarpetek - jedne malutkie 0+ a drugie na rozmiar 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ceny są porażające ale cóż, trzeba będzie kupić. Dzisiaj byłam oglądać wózki w sklepie i Pani powiedziała że w razie czego zamawia jakiej firmy się chce i nie ma problemów z gwarancja:) Także zbiorę się w sobie i usiądę do ostatecznego wybrania wózeczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma01
NIKA GRATULUJĘ!!!!!!!!!!! no to już przesyłaj te fluidy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika gratuluje :) Św Mikolaj się sprawił w te Święta ;) U mnie ok. Kupilam na wszelki wypadek tabl na zgage przed świętami a tu zgagi zero, nawet po obżarstwie :D Mały mnie kopie na okrągło ale ojca nie chce kopać! Ani w ręke ani gdy się przytulam - solidarność plemnikow hehe. Wizyte mam 10 stycznia, z rana. No własnie siostra mnie ostatnio pytała jaki rozmiar śpioszków ma nam kupić a ja nie mam pojęcia :( Chyba bliżej terminu lekarz mniej więcej określi wagę itd, ale zwlekać tak dlugo? Co radzicie?? No i z wozkiem mam dylemat bo prawdopodobnie kupimy na allegro a tam nie widze wysokości wózka i boję się że kupię za wysoki lub za niski :( Poooomocy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×