Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Poza tym proponuję zakupić trochę na po porodzie :-) bo z opisu dziewczyn wynika, że nie zawsze jest czas na inne rzeczy oprócz opieki nad maleństwem w tym pierwszym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam takie pytanko kiedy zaczełyście kompletować wszystko?? nie wierze w zabobony i nie mam tu na myśli przez przypadek zakupionych spioszków bo nie mogłyśmy sie opszeć chodzi mi o takie wieksze zakupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam za dobre słowa, wiem że nie powinnam się zamartwiać jednak przeryczałam wczoraj cały dzień, dziś też nie jest wesoło, z M sie potuliliśmy najmocniej jak się da...no bez ten teges, ale powiedzieliśmy sobie że będzie dobrze, oby tylko była zdrowa, waga to już mniejszy kłopot, bo nadrobi, oby była zdrowa...... najgorsze jest to że tak strasznie chciałam karmić, a teraz to już nic niewiem......nic nie jest pewne i takie jak chcieliśmy....niewiem czy sobie poradzę w opiece nad takim maleństwem....chciałabym zamieszkaćprzez chwilę u mamy, bo to moja najlepsza przyjaciółka i wogóle, ale wątpię że M się zgodzi... Strasznie boję się weekendu, wczoraj mierzyłam jej tętno z 4razy....to jakiś obłęd, z każdym dzieckiem coś......musiałam nieźle zawinić że tak mnie los pokarał:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala, nie myśl w takich kategoriach. Nic nie zawiniłaś. A z karmieniem to dlaczego nie będziesz mogła? Nawet jeśli przez jakiś czas mała będzie w inkubatorze to możesz ściągać i zanosić jej mleko. Nie poddawaj się, będzie dobrze - zobaczysz :) Mały śpi, jem śniadanko i kawusię piję. I oglądam na allegro śliniaki z rękawkami..Chyba muszę taki zakupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala a może maleńka nie bedzie musiała być w inkubatorze nie masz tej pewności, na pewno nie możesz sie obwiniać że czymś zawiniłaś jest wiele nie sprawiedliwości na tym świecie ale w pewnym sensie to ma sens choc my sobie wyrzucamy wiele rzeczy, ja też nie wiem czy podołam temu wszystkiemu na rodziców nie moge liczyć bo się na mnie wypieli nawet nie wiem czy wiedzą że jestem w ciąży mój m nie ma mamy a nie mam nikogo kto mógł by mi pomuc, pogadaj z m moze twoja mama bedzie mogła na jakiś czas do was sie przenieść bedzie Ci wtedy łatwiej, zobaczysz ze wszystko bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KALA8585 będzie dobrze. Nie stresuj się, bo to tylko może zaszkodzić maleństwu. Staraj się myśleć pozytywnie. Poza tym co ja mam powiedzieć, jak mnie tak pokarało tymi plamieniami. Co ja komu takiego zrobiła w tym lub poprzednim życiu? Chodzę prawie na uszach, żeby się ich pozbyć, a one jak na złość są tylko coraz dłużej :( Nie licząc tego, że maleństwa oni widu ani słychu. Jak tak dalej pójdzie to moją najlepsza przyjaciółką zostanie podpaska :/ bo będę musiała z nią łazić bez przerwy. Jeśli mi jeszcze jakiś konował wyjedzie z tekstem, że taka moja uroda to chyba uduszę go gołymi rękami. Sama już nie wiem co mam z tym wszystkim zrobić i mam coraz mniejszą nadzieję, na to że wreszcie doczekam się upragnionego maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIka moja mama, rodzice maja gospodarstwo i nie ma szans aby się przeniosła, pozatym jest z nimi babcia wiec mama tam ma tyle roboty że ból głowy...jak to na gosporadce bywa... Netta no widzisz, każdy ma ten swój gorszy los, tylko czy ten lepszy wogóle istnieje... zmykam robić obiad....chociaż wolałabym pospać, obudziły mnie panie sprzątaczki, tak latajaą na miotłach że wiecznie walą w ściany i drzwi;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala cieszę się bardzo, że z M już dobrze...za niecały tydzień córcia będzie z Wami cała i zdrowa :-) zobaczysz...ze wszystkim sobie poradzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika, Beti Kupiłam po dwie, trzy sztuki z każdego rodzaju (56) bo tez uwazam że szybko wyrosnie. Ale mnie teraz Beti nastraszylaś że może być duzy. Faktycznie ma dlugie nózki bardzo ale może bedzie za mężem tak miał: króciutki tułow a długie nóżki i sie wyrówna ;) Z 62 mam tylko jedne śpiochy. Myslalam żeby 62 kupić tuz przed porodem lub zaraz po powrocie do domu. Zobaczymy jeszcze. Mam tu sklep dla niemowląt więc w razie czego nie będzie problemu kupic na ostatnia chwile. Tez nie mam reczników jeszcze, wanienki i wózka.Brakuje mi tez już tylko: staników do karmienie, koszuli, klapek i kosmetyki do kąpieli dla malego + chusteczki nawilżające które kupie na koniec bo obawiam się że wyschna jak moje do demakijażu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alooooo3
Dziewczyny pytanie do was- ile dni przed owulacją kłuja jajniki i lekko zaczyna boleć brzuch- a czy takie coś jest tylko w czasie owulacji a nie przed??? Z góry dzięki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alooo ja Ci niestety nie pomoge bo mnie jajniki nigdy nie bolały tam raz czy dwa zakuły ale żeby na owulacje to nigdy mnie tylko ponad tydzień przed przyjsciem okresu piersi bolały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myśle że to sprawa indywidualna i nie da się tego tak określać ale myślę że ktoś Ci pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możecie polecić jakiś dobry krem nawilżający do twarzy?? bo mam strasznie wysuszoną :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko na chwilę wpadłam:) Czuję się dobrze i czekam na swój dzień, jak będę miała wolną chwilę to naskrobię więcej. Jeszcze trochę mi zostało:) Pozdrawiam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, mam pytanko, mam nadzieje ze ktos mnie troche uspokoi. W poniedzialek zrobilam tesk i wyszedl pozytywny, strasznie sie ciesze gdyz wraz z mezem oczekujemy naszego dzieciatka ale juz w glowie zaczely ukladac mi sie dziwne historie:( zaczne od tego ze mam dziwne niby takie delikatne bole w pachwinach i jajnikach, szczegolnie przy siadaniu i zastanawiam sie czy moze to byc objaw ciazy pozamacicznej? Z moich obliczen wynika, ze jestem w 5 tygodniu ciazy, czy jest to za wczesnie aby potwierdzic ciaze usg dopochwowym? Z gory dziekuje za cenne wskazowki doswiadczonych mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula w 5 tygodniu może nie być jeszcze widać zarodka, ale umiejscowienie pęcherzyka na 100% da się określić. Nie stresuj się, na pewno jest tam gdzie powinien, a te bóle pewnie nie mają z tym nic wspólnego. Daj znać po wizycie co i jak. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula w 5 tyg u mnie było widac pęcherzyk ciążowy, ale ginowie chc a po 7 tyg bo wtwdy widac serduszko i można potwierdzić ciąże Mnie na samym początku bolało krocze objawy są różne- Dziewczyny pisały o bólu jajników nie mam pojecia jakie daje ciąża pozamaciczna, ale myślę że martwisz się bez potrzeby Gosiu, ja w Twoim czasie rodziłam...melduj się jak zawsze co rano KALA głowka do góry, może dobrze, że gin nie chce czekać, masz tu takie wsparcie, że musi być dobrze 2,4 to niezła waga, niektóre dzieci się z taka rodzą normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewuszki za dobre slowa:) wizyte mam dopiero za dwa tygodnie i zastanawiam sie czy czekac czy isc jeszcze gdzies wczesniej, prywatnie:(straszna ze mnie panikara:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Wandzia :) mam rozumieć że można go w ciąży bez obaw stosować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
witam wlasnie odebralam wyniki hormonow niezle jak na moj rzut z tego vco jest napisane z tarczyca jest spoko gorzej z prolaktyna po obciezeniu ponad 333,3a norma powinna byc (6-29,9)wiec sie nie obejdzie bez bromeronu jest niezle jak widac a kolejnych badan nie rozumie o co chodzi sa jakies dziwne napisane i niewiem co o nich myslec a przysadka mozgowa z tego jak patrzyli na 2007 r to niby bez zmian ale mikrogluczak jest o rozmiarze 5x3x5mm niewiem co o tym myslec zostaly jeszcze jedne badanie ale ono specjalnie lecialo do niemiec i sie czeka 10 dni wiec poczekamy nie ma wyjscia do lekarza ide 26 marca 17 dc mam nadzieje ze nie bedzie za pozno trzymam za siebie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alooooo3 mnie za to jajniki potrafią boleć na kilka dni przed owu. Czasem jest to 2 dni a czasem znacznie dłużej. Potem mam przerwę w okolicach owu i znowu powtórkę z rozrywki do @. Tak miałam jak był monitoring. Bolały tak, że chodziłam po ścianach. Teraz po odstawieniu anty czuje je już z 3-4 dzień, a testy owu nadal negatywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
przed chwila porownywalam wyniki hormonow z poprzednimi i jest wszystko mniej niz ostatnio a myslalam ze jak sie mieszcze w tabalce to jest dobrze dziewczyny jak sprawdzic czy jest dobrze a nie chce mi sie szukac po necie czy nie mam sie czym przejmowac poczekam do wizyty nie bede dodatkowo sie stresowac bo w necie roznie pisza wiec nie bede szukac a jak wy sadzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Riolek, masz wysoką prolaktynę a tu już niedobrze. Co do reszty to spójrz na normy jakie powinnaś mieć na wynikach i sprawdz czy Twój wynik się w nich mieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki! Beti jak to miło że o mnie pamiętasz :) Buziak !!! Staram się Was czytac codziennie ale nie miałąm już albo siły albo czasu by odpisac no a potem nie było internetu zmieniamy firme rezygnujemy z neostrady, bo się przeprowadzic chcemy do siebie zaraz po porodzie a tu nikt nie bedzie korzystał, także od kwietnia bedzie internet z limitem a jak się go wykończyy to nie bedzie do końca miesiaca wogóle :/ nie podoba nam sie to :( ale tam innej opcji nie ma. Aguska - gratulacje !!! Kala- najważniejsze, że zdrowa ! Mój chrześniak urodził sie w 37 tc cc z wagą 1850 iszybko przybierał na wadze :) będzie dobrze :) Od ponad tgodnia pakuje ubrania te w które ise nie mieszcze cho tam nawet paneli wszedzie nie mamy tylko pusty beton ściany nie pomalowane, nie wiem czy się uda to zrobic w czasie, no ale ja tu z małym nie wracam do 9 metrowego pokoju !! Mam 26 tc, jak ten czas leci LOVE - te butelki, smoczki co miałąs za punkty , co o nich powiesz warto ? A co z Kwiatkiem ? Nic się nie odzywa. Zorka jak się czujesz ? Buziaki dla wszystkich jestem ledwo żywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZApomniałabym Vila - ty pisałas o tym laktatorze elektrycznym medeli ? Dobry jest bo u mnei w szpitalu go używają i jak się ma sówj to pożyczaja akumulator a mozna miec swój Moja znajoma go barzo chwali mówi ze tym ręcznym nie dawała rady ani ona ani jej M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×