Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

:-) Monia123 :-) Mam bardzo ładną cerę w ciąży :-) To Kali Marysieńka cierpi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rysia - mam kontskt z lekarzem - podaje teraz bodacyne - antybiotyk i jak nie przejdzie to do lekarza - ale juz przechodzi. My dzis jestesmy od 4 rano bez kropelek i nie ma kolki ale wczoraj wieczorem był atak wielki - wiec wieczorem podam kropelki.... niech to k...stwo juz przechodzi .... Zorka to pewnie juz rodz bo sie nie odzywa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyleciałam na chwilę bo Mały właśnie mi śpi. Niestety jest dokarmiany butlą w piersiach mam za mało pokarmu i się nie najadał. Za to po mleku bardzo ładnie śpi i jest pogodny. Jak mi się uda to doczytam to co napisałyście:) Staraczka Monisia - co słychać u Ciebie dawno nie widziałam Twoich wpisów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Jest tu kto??? Jestem po wizycie u doktorka. Dostałam skierowanie na histeroskopie. Stwierdził, że wyniki mam ok i nie ma sensu mnie niczym faszerować tylko trzeba zrobić to badanie. Po nim będziemy myśleć co dalej ze mną zrobić. Może po min pozbędę się tych wrednot. Zresztą umówiła się już na to badanie. Mam je mieć 4.06. Oby po nim było lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti a jak Ty się czujesz?? Ja najbardziej zadowolona jestem z tego że już normalnie mogę siedzieć i funkcjonować, jak muszę ogarnąć schody w domu czy podłogę to juz nie mam problemów z ruszaniem się:) Najgorszy był tylko pierwszy tydzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu cisza spokój...czasem pobolewania jak na @, ale delikatnie, czasem takie straszne ukłucie tam na dole, jakby żyletką ktoś ciął :-), ale to sekundowe i przechodzi... Ogólnie nie jest źle, samopoczucie w miarę ok...siedzę i czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia też jestem ciekawa twego porodu :-) Monia co do tradziku jezeli wiedzialas co to jest to ok, ale nie każdy jest taki mądry i ja np poszlam z tym do lekarza, bo równie dobrze to mogła być alergia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas trochę cięzko, kolek ciąg dalszy, ale jest lepiejbo płacze krócej i mniej rozpaczliwie. Oczywiście jak płacz to mnie nikt nie odciązy bo nawet jakby chciał to Adi usopakaja sie tylko u mnie Zrobił się bardzo kontaktowy, uwielbia jak się do niego mówi, nieraz nawet mnie przekrzykuje Co do wit K to Lovekrove mam troche stracha, bo ja np mam problemy z krzepnięciem, a z drugiej strony jakby miało go to uwolnić od kolek Gosieńko to dzielna jesteś, bo ja 1,5 misiąca siedziałam na kółku a i tak bolało, a na rower mimoże uwielbiam jeszcze nie wsiadłam Moniaaa nigdy nie miałam tak by Mały spał 3 godz po cycu-chyba, że w nocy Je maź co 2 godz ale krótko Zaobserwowałam że wypija 3 większe posiłki i 3 mniejsze w ciągu dnia:) taki zdrowy sposób odzywiania już na starcie TYlko dojada dwa razy w nocy:):):) i psuje cały plan:) Kiedys zostawiłam odciągniete mleko, bo mama mi mówiła że możę kiepskie, ale nie ładne tłuściutkie, poprostu mam głodomora, bedzie miał figure po tacie I jeszcze jedną rzecz zaobserwowałam mianowiecie im ja wiecej zjem tym Młody bardziej najedzony Jak jem pierdoły to co chwile głodny, a jak np zjem miesko, rybkę to te 2-3godz wytrzyma, a u niego to sukces No ale chciałabym jeszcze pare kilo zgubić...chociaż nie powiem powoli, ale leci ta waga w dół A ja @ jeszcze nie miałam tylko te plamienia i sama juz nie wiem co mysleć, czyzby mój organiazm znów zaczął wariować, a miło byc tak pięknie Zora już pewnie tuli Maleństweo, miejmy nadzieje, że trafiła na lepsze położne, czy tam lekarzy Zreszta niechby byli nawet najwredniejsi, byle pomogli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti2905 badanie polega w skrócie na tym że przez szyjkę wprowadzają maleńką kamerę i oglądają wszystko od środka. W razie wystąpienia polipów, zrostów i innych nieprawidłowości od razu to usuwają. Badanie robią w narkozie albo znieczuleniu w kręgosłup. Nie wiem co gorsze. Boje się tego badania ale 2 raz już nie dam nogi (w zeszłym roku jak mieli je robić rozchorowałam się). Za bardzo mi zależy, że pozbyć się wrednot i w końcu doczekać się maluszka. Zresztą wrednoty są wskazanie dla zrobienia tego badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dziękuję Dziewczynki za opisy porodu :) czy Wam też się tak bardzo nic nie chce jak mi? Normalnie mam takiego lenia, że hej... Netta, trzymam mocno kciuki, żeby to badanie pomogło wszystko wyjaśnić i żeby w końcu te plamienia się od Ciebie odczepiły raz na zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netta trzymam kciuki w takim razie, tylko kurka znowu 2 miesiące musisz czekać...nie dało rady szybciej :-) ? Ja wyszłam do sklepu po pieczywo, a zaszłam do kosmetyczki na hennę :-) coby nie być taka biała bez makijażu...jestem jasną blondynką, więc bez henny wyglądam jakbym brwi nie miała. Nie zjadłam na czas i znowu gorące poty i delirka...ale już przeszło...najadłam się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti2905 wolne terminy były już na 21 maja (jak na standardy NFZ to bardzo szybko), ale to badanie można robić tylko do 12 dni cyklu więc nie dało rady wcześniej. Musze je wpasować odpowiednio w cykl. Mam nadzieje, że cykor mnie nie obleci. Poza tym na 16.05 jestem omówiona tam na badania w laboratorium przed tym badaniem. Musze tylko zadzwonić i dopytać się od której przyjmują na pobranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana nie ma co się stresować badaniem...to tylko dla Twojego dobra :-) tak sobie to tłumacz :-) i nie waż się scykorzyć !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam zamiaru, zresztą mąż obiecał mnie zawieść więc przypilnuje żebym nie zwiała przed badaniem ;) Mam nadzieje, tylko że jakoś to przeżyje bo niestety narkozę nie znoszę najlepiej :( Po ostatniej ocknęłam się w dziwnej pozycji w powietrzu, bo lekko rzucała się po łóżku. Może tym razem będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć U nas kicha - mały ma wzmożone napięcie mięśniowe i musimy ćwiczyć. Jesteśmy po pierwszej lekcji pokazowej - mały krzyczał 40 min i stawał się zielony. Ciekawe jak to będzie wyglądać w domu - nienawidzi jak na razie tych ćwiczej. Ku...wa zawsze coś - no nic musimy sobie dać radę jak we wszystkim. Od wczoraj nie daje kropelek w dzień - olki nie ma ale za to wnocy budzić się zaczął co godzina - może to skok rozwojowy z 12 tygodnia - zobaczymy. Zorka chyba rzeczywiście już tuli Alanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove - życzę aby ćwiczenia pomogły. Mam jeszcze pytanie karmisz tylko piersią? Bo ja mam za mało pokarmu i Jaś się nie najada. Piję dużo jem i do tego melisa na pobudzenie laktacji i nic. Ja już pierwszego drożdżowca poporodowego mam za sobą, tak mi smakował że nie mogłam się opanować, na szczęście małemu nic nie było:) Aguśka - sprawdź @:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia przczytałam Twoj opis i normalnie jak u mnie, troszke tylko sie rozni bez kitu aż sie usmiechnelam, dokladnie tak samo od 13 sie wszystko zaczelo konkretnie, tylko ja juz na porodowce bylam od 10 jakos, ty dostalas czopek na rozluźnienie szyjki a ja mialam zajebisty jej masaż. Przy porodzie tez nie krzyczalam tylko parłam z całej sily i równiez 3razy, byloby za 2 ale powietrza mi zabraklo. i tak samo o 16 zaczełam robic a za chwile tulilam córunie :-). Szycie czułam raz mocniej raz slabiej, ale jak dziecko leżalo na piersi to troche zapominalo sie o tym bolu. Pozniej mi ja zabrali, bo takiej trzesiawki dostalam,bylo mi ostro zimno, ze az nogami trzepotalam. No i lekarz zapytał M jak mocno ma zszyc :-D. Gosia a jeszcze wogole karmisz piersia>?? Bo ja mialam tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia - tylko piersią. Polecam bardzo herbatkę z herbapolu 4 zioła (nie inną bo sa tez inne dla karmiących). Poza tym przystawiaj jak najczęściej - butli postaraj się nie dawać.... Jak dziecko w nocy nie budzi się co pół godziny tzn, ze się najada, poza tym jak przybiera to też się najada - to info od mojej położnej zaufanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
mleko się rozkręci, ważne, żeby nie dokarmiać mm. Trzeba przystawiać 7-5-3 Zamiennie po tyle minut na każdą pierś i laktacja się rozkręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie ZORKA JUŻ TULI ALANKA:) Urodziła dziś naturalnie o 14:55 z wagą 3520g, ze wzrostem się wstrzymam bo pisała że 34cm, ale mówiła że raczej z tego szoku źle zrozumiała, rodziła 2 dni i nie wspomina dobrze porodu...także dołącza do Nas kolejna Mama:)Oby było ich więcej i więcej:) A my dziś po wizycie u pediatry z tymi krostami, masakrycznie zalały twarzyczkę Marysi:( oczka ,uszka, dosłownie wszędzie, lek. mówił że to niby zmiany hormonalne, trochę uczuleniowe( przyjmuje aż 7rodz. witamin,w tym ja antybiotyk na ranę:( ) i trochę potówki, przepisał maść, która będzie dopiero w pon. o 15:00, i mam ją obserwować, jak mała śpi krosty bledną,a jak wstaje , wierci się i kręci, pręży przez brzuszek to krosty ją zalewają;( nic z tego co stosowałam nie pomaga, kąpiele w mące ziemniaczanej, oilatum, siemieniu lnianym.....a przez to jest strasznie niespokojna,od 3.00 w nocy budzi się co godz., jestem wykończona psychicznie i fizycznie, rycze razem z nią;( ot uroki macierzyństwa......Buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora Gratulacje :) Kurde teraz Beti i ja, zaczynam miec stracha bo porod coraz blizej i blizej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na etacie
Love_krove wybacz ze na pomaranczowo:( kiedys bywalam na castagnusie i zagladam tu zeby zobaczyc co u was, Jesli twoj maly ma problemy z laktoza to kup krople DELICOL to naturalny enzym laktazy u nas dzialal rewelacyjnie bo na takie problemy sab simplex nie dzialal wcale,a te krople po prostu uratowaly nam zycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora GRATULACJE :-). Nie ważne jak ale dałaś rade jak my wszystkie. Nie martw sie niedługo zapomnisz i bedziemy wszystkie starac sie o kolejne :-D. Czego nie wymysla nawet materace antykolkowe sa. Tylko aby ktos powiedzial, ze to pomaga. Moja mala nie ma kolek, zawsze jak ma zly dzien to mi sie wydaje ze je ma, ale odpukac jest juz lepiej :-). Kala wspolczuje tych krostek, wiem brzydko to wyglada. Moja byla spokojna i staraj sie jej smarowac ta mascia kiedy spi, a na poczatku ponos ja jak sie wierci aby ta masc sie wchlonela. Dzis piekna pogoda, normalnie goraco :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: ********************************************************* ************************** NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** Roma01.................25.......małopolskie.........8... ...........25.01 Sophia123..............25........śląsk................1 4.............13.02 malinowa 1986.........25.....mazowieckie.........9..............22.02 aguuula25,25.........25........ślaskie...........ok.2,5r oku........22.02 staraczka Monisia......23.......podkarpacie.......9...............01.0 3 zaczynam od nowa...31........zach-pom............19.............31.03 netta2..................27.......mazowieckie........23... . . .......04.04 Riolek...................25.......pomorskie............20 ..............08.03 CIĘŻARÓWKI: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU ********************************************************* ************************* Mala_Gosienka.....25......zach-pom............DZ......... .30.03.2012 Zora85..............26........kuj-pom...........CH....... ....19.04.2012 Beti2905............31......mazowieckie...... CH............03.05.2012 katiaa85............26..........WLKP.............DZ...... .....12.06.2012 Araguaia............33......dolnośląskie............. .. .......22.06.2012 Agusiiiii28..........28......mazowieckie........CH....... ... ..27.06.2012 Polny Kwiat..........20.......podkarpackie.....DZ (?)............ 20.07.2012 justysia88...........23........lubelskie............DZ... ........21.07.2012 Matik2012...........30.........wielkopolskie............ ......10.09.2012 Nika0503.............22......małopolskie...........CH ..........05.09.2012 Anirak..................33.........pomorskie............. ........02.10.2012 MAMUSIE: ********************************************************* ***************************** NICK...........WIEK........SKĄD...........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA ********************************************************* ***************************** krakowianka.....29......małopolskie.........18.06.2011.. . ....(córka) Vilia..............27.........łódzkie........... 17.08.2011.......Bartuś justynp..........32.....świętokrzyskie.......21.08.2011 ........(syn) **Karolina23**...23....wielkopolskie........18.11.2011. ....Marysieńka Asia1893.........28......zach-pom...3.12.2011..... . .............Julia Mooniaaa123.....35..........maz.............01.01.2012... .....Kaja monia_aa...........24.........wlkp............12.01.2012. .......Tymon Lovekrove .........30 .......w-maz ...........03.02.2012.........Mikołaj Wanda...............24........wlkp..............07.02.201 2.. .....Adrian **Aguśka**.........27.......podlaskie.........10.03.2012 ...........Milena KALA85.............26.......pomorskie........26.03.2012.. .......Marysia:* Nie wiem czy swieża jak coś to poprawcie mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alooooo3
Cześć dziewczyny, Przepraszam, że mało się udzielam ale za bardzo nie chce się wkręcać a i tak powinni mi odciąć internet żebym nie czytała ........ Od wczoraj mam jakieś dziwne myśli, że ciąża obumarła- nie wiem skąd się to wzięło. Powiedzcie czy piersi mają/muszą boleć?? Mnie od początku dość mocno bolały , dół i boki ale nie sutki. Teraz mysle ze odrobine mniej bolą- czy to może być problem? Lekarza mam w pn Gratuluje Zora synka i wszystkim innym dzieci:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Zora gratulacje, szkoda, że ciężko, ale najważniejsze, że już po...zdrówka dla mamusi i Alanka. Alooo jakbym czytała o sobie...też miałam takie myśli...nic się nie martw, na pewno jest wszystko dobrze. Ja dzwoniłam wtedy do swojej gin, że te piersi mniej bolą i mam wrażenie, że coś nie tak, po 1,5h pojechałam do niej na badanie, oczywiście było wszystko ok. Piersi mogą, ale nie muszą boleć...mogą boleć i przestać...co kobieta to inaczej, więc głowa do góry, cieszyć mi się z fasolki i nie denerwować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
Aloooo, tak coś pamiętam, że piersi bolą tylko na początku. Nastaw się mocno pozytywnie i oddalaj wszelkie złe myśli. Wanda, coś chyba jest z tym treściwym pożywieniem a pokarmem. Pewnie dlatego nie można się odchudzać. Niby jem placki, ale dalej mała budzi się ze 4x w nocy. Dziwne, bo do tej pory było 2x. dopiero jakiś 4-ty miesiąc taki męczący. Zora, 2 dni rodzić, SZACUN. Teraz leż i niech koło Ciebie latają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×