Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

agusiii, gratulacje!!!!!!!!!! Położna: obejrzy Ci krocze, dzidziusia, wypyta o dane malca, doradzi jak pielęgnować pępuszek. To zalezy na jaką trafisz. Moja to g...o mi powiedziala. Jak masz wątpliwości to zapytaj ją co i jak. Masz prawo nie wiedzieć niczego! Ona jest po to by Ci pomóc. BUziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: ********************************************************* ************************** NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** Roma01.................25.......małopolskie.........8... ...........25.01 Sophia123..............25........śląsk................1 4.............13.02 Malinowa 1986.........25.....mazowieckie.........9..............22.02 Aguuula25,25.........25........ślaskie...........ok.2,5r oku........22.02 staraczka Monisia......23.......podkarpacie.......9...............24.0 6 Zaczynam od nowa...31........zach-pom............19.............31.03 Riolek...................25.......pomorskie............20 ............08.03 Rucia83................29.......pomorskie.............4.. ............29.04 CIĘŻARÓWKI: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU ********************************************************* ************************* Araguaia............33......dolnośląskie............... .......22.06.2012 Agusiiiii28..........28......mazowieckie........CH....... ... 27.06.2012 Polny Kwiat..........20.......podkarpackie.....DZ (?)....... 20.07.2012 Justysia88...........23........lubelskie............DZ... .......21.07.2012 Rysiada..............37.......mazowieckie.......CH...... ... .31.07.2012 Nika0503.............22......małopolskie.........CH .........05.09.2012 Matik2012...........30.........wielkopolskie............ .....10.09.2012 Anirak................33.........pomorskie.........CH. .......02.10.2012 Netta2...............28.........mazowieckie.............. .....11.02.2013 MAMUSIE: ********************************************************* ***************************** NICK...........WIEK........SKĄD..........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA ********************************************************* ***************************** Krakowianka.....29......małopolskie.........18.06.2011.. . ....(córka) Vilia..............27.........łódzkie........... 17.08.2011.......Bartuś Justynp..........32.....świętokrzyskie.......21.08.2011 ........(syn) **Karolina23**...23....wielkopolskie........18.11.2011. ...Marysieńka Asia1893.........28......zach-pom...........3.12.2011.... ........Julia Mooniaaa123.....35..........maz.............01.01.2012... .....Kaja Monia_aa...........24.........wlkp............12.01.2012. .......Tymon Lovekrove .........30 .......w-maz ...........03.02.2012.........Mikołaj Wanda...............24........wlkp..............07.02.201 2.. .....Adrian **Aguśka**.........27.......podlaskie.........10.03.2012 ..........Milena KALA85............26.......pomorskie........26.03.2012.. ......Marysia:* Mala_Gosienka.....25......zach-pom........07.04.2012..... ......Jaś Zora85............26.........kuj-pom.........20.04.2012.. .....Alan Beti2905............31......mazowieckie.....28.04.2012... .....Bartuś Katiaa85............26..........WLKP...........07.06.2012 ......Anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusiii gratulacje !!!! Zorka - nie ryzykowałabym ćwiczeń z internetu. Z takimi można więcej szkody niż pożytku. Napisz co chcesz "usprawnić" - jak będę znała ćwiczenie to pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusii, wielkie GRATULACJE :D :D :D a ja dalej czekam i nic... Jutro wizyta, zobaczymy co mi gin powie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusiiiiii -GRATULACJE!!!!!!!!!! 🌻 🌻 🌻 Witaj Maleństwo ❤️ nie martw się ,większość z nas,była zielona na początku:) zresztą później też nie jest inaczej:) Justysia:) 38t5dz rodzilam-chciałabys przed/w/po terminie rodzic? a jak nasze ciężarne się czują? Zora-śliczny chłopaczek:D poczta a ja ostatnio nie moge sie ogarnac...nie mam cz asu,weny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Love, chodzi o takie typu; leżenie na brzuszku by podnosił glówke. (Mały juz sam ją podnosi :) )Tylko że ja wczesniej o tym nie wiedziałam a pediatra przy pierwszych szczepieniach była wielce zdziwiona czemu z nim tego nie ćwicze!! A skąd mogłam wiedzieć?! Z tad moje pytanie, czy sa jeszcze jakies takie ćwiczonka w poszczególnych miesiącach? :) Nie zamierzam synka naciągać, wyciagać, rozciągać ;) tylko chcę nieco wspomóc jego rozwój a nie znowu cos zaniedbać. Asia, już lece na poczte swoją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
Aguusiii gratulacje, Asia, niezła zabawka, tylko trochę ciężko się tym chyba poruszać. WIdać, że niektóre maluchy mają trudności. My już w spacerówca po 4 m-cu. Na płasko rozłożona, więc chyba nie ma różnicy. Czasem się podnosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, chciałabym już jak najszybciej urodzić, ale chcieć to ja sobie mogę ;) a Dzidzia i tak wyjdzie kiedy będzie miała na to ochotę :) a teraz od ponad godziny robi mi porządne przemeblowania w brzuchu :) mam nadzieję, że są to jej ostateczne porządki w brzuszku, bo szykuje się już do wyjścia i chce zostawić po sobie porządek ;) Zorka, śliczny jest Twój Alanek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, zajebiste te zabawki!! Ja też chce!! Tygrysa :D Kto mi kupi? ;) :P Ale bym zasuwała na nim po miescie :D Patataj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie Kobietki, zostały mi 4 strony do nadrobienia...nie dam chyba rady:):)bo czytam i czytam i nie moge doczytać Was:):) Katia i Agusiii wielkie gratulacje:):) Boże dziewczyny jak mi Was brakuje, ale co zrobić jak dziecię ciągle nawołuje:P w chałupie jak po tornado czasem, i nie mam gdzie rąk wsadzić, chyba za bardzo chce być perfekcyjna hehe:P:P Mamusie mam do Was pytanko...... Byliśmy wczoraj na szczepieniu, Marysia przybrała zaledwie 200g w 2 tygodnie, to stanowczo za mało, moje mleko jest do du*y:(:( i muszę ją dokarmiać, pediatra zalecił mleko HIPP Bio Combiotik 1, no i oczywiście w mojej małej mieścinie są tylko wielkie puchy po 800g, nic, musiałam kupić, dałam jej przed snek tylko 90 ml, i spała aż do 4, potem z wielkim bólem wzięła tego nabrzmiałego mojego cyca, i przed 5 rano zażygała wszystko , mnie, sebie, łazienke, przedpokój:( masakra jak niewiem co:( no i wydaje mi się że jakby znowu ma gazy, tzn, że znowu sie przy nich okropnie męczy, a było już tak dobrze:( niewiem co robić, czy dawać zmniejszona dawkę mleka na początku, a potem od razu cyca...proszę doradzcie, bo jak nie bedzie chciała tego mleka, albo nie bęzie tolerować to się chyba zastrzelę...duża pucha stoi:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) znowu fala dzieciaczków :))) fajnie Katia i Agusiii Gratuluję serdecznie :) Wkleję jeszcze raz tabelę, bo Zora wrzuciła jakąś starszą niż ja ostatnio a zmienił mi się termin porodu STARACZKI: ********************************************************* ************************** NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** Roma01.................25.......małopolskie.........8... ...........25.01 Sophia123..............25........śląsk................1 4.............13.02 Malinowa 1986.........25.....mazowieckie.........9..............22.02 Aguuula25,25.........25........ślaskie...........ok.2,5r oku........22.02 staraczka Monisia......23.......podkarpacie.......9...............24.0 6 Zaczynam od nowa...31........zach-pom............19.............31.03 Riolek...................25.......pomorskie............20 ............08.03 Rucia83................29.......pomorskie.............4.. ............29.04 CIĘŻARÓWKI: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU ********************************************************* ************************* Araguaia............33......dolnośląskie............... .......22.06.2012 Agusiiiii28..........28......mazowieckie........CH....... ... 27.06.2012 Polny Kwiat..........20.......podkarpackie.....DZ (?)....... 20.07.2012 Justysia88...........23........lubelskie............DZ... .......21.07.2012 Rysiada..............37.......mazowieckie.......CH...... ... .23.07.2012 Nika0503.............22......małopolskie.........CH .........05.09.2012 Matik2012...........30.........wielkopolskie............ .....10.09.2012 Anirak................33.........pomorskie.........CH. .......02.10.2012 Netta2...............28.........mazowieckie.............. .....11.02.2013 MAMUSIE: ********************************************************* ***************************** NICK...........WIEK........SKĄD..........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA ********************************************************* ***************************** Krakowianka.....29......małopolskie.........18.06.2011.. . ....(córka) Vilia..............27.........łódzkie........... 17.08.2011.......Bartuś Justynp..........32.....świętokrzyskie.......21.08.2011 ........(syn) **Karolina23**...23....wielkopolskie........18.11.2011. ...Marysieńka Asia1893.........28......zach-pom...........3.12.2011.... ........Julia Mooniaaa123.....35..........maz.............01.01.2012... .....Kaja Monia_aa...........24.........wlkp............12.01.2012. .......Tymon Lovekrove .........30 .......w-maz ...........03.02.2012.........Mikołaj Wanda...............24........wlkp..............07.02.201 2.. .....Adrian **Aguśka**.........27.......podlaskie.........10.03.2012 ..........Milena KALA85............26.......pomorskie........26.03.2012.. ......Marysia:* Mala_Gosienka.....25......zach-pom........07.04.2012..... ......Jaś Zora85............26.........kuj-pom.........20.04.2012.. .....Alan Beti2905............31......mazowieckie.....28.04.2012... .....Bartuś Katiaa85............26..........WLKP...........07.06.2012 ......Anna Agusiiiii28 przenieś się do grona szczęśliwych mamusiek :)))) Justysia88 teraz my z brzegu ;) ... no i Polny Kwiat - ciekawe jak u niej, bo chyba dawno się nie odzywała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, teraz my na początku :) Ty to przynajmniej znasz swoją godzinę "0", a ja muszę czekać aż coś się zacznie dziać :) a już nie mogę się doczekać spotkania z Zosieńką :) teraz upały odpuściły, więc jest przynajmniej czym oddychać, więc tyle dobrego :) A Polny Kwiatek nawet na forum lipcówek przestała się odzywać, więc nie mam pojęcia co u niej... Araguaia, też mogłaby się pochwalić, że już urodziła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justysia88 ...a mnie wczoraj ginka "zmacała" i wieczorem trochę obawiałam się o dotrzymanie do wyznaczonego terminu ;)))) .... bo takie skurcze boleśniejsze mnie łapały i w krzyżu ćmiło, że zaczynałam się zastanawiać, czy się akcja nie rozkręca ;) Ginka potwierdziła moje obserwacje - że obuścił mi się brzuch a także powiedziała,że szyjka miękka i z zewnątrz otwarta na palec ale wewnątrz jeszcze trzyma... więc wygląda na to że organizm powolutku się przygotowuje... no i dobrze - może będzie przynajmniej ze 2-3 godziny krócej niż za pierwszym razem :) Moniaaaaa123 nie piję liści malin, bo nigdzie ich nie mogę dostać :( ... a przez te cholerne upały nie wychodziłam za daleko z domu bo mogłabym nie mieć siły na powrót ;) Co do imienia dla slynka - u mnie do tej pory sprawa jest nierozstrzygnięta :/ ... nie możemy się z mężem dogadać... każda dyskusja kończy się podsumowaniem z jego strony - że to on pójdzie rejestrować dziecko i on nada takie imię jakie wybrał i ja nie mam nic do gadania ;)... przy pierwszym dziecku było to samo, ale w końcu stanęło na moim :) .... teraz chyba bierze na mnie odwet i nie ustąpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam fajna pogoda dzis, deszczowo troche ale lubie taka pogode. Dzis sie wyspalam pomimo ze wstawalam 3 razy w nocy ale mala tylko zjadla i od razu spac szla dala mamie pospac teraz sobie Ania spi a mama konczy kawe. Dzis promocja w rossmanie na 6pak chusteczek nawilzanych z pampersa za 27zl ide kupic bo z pampersa sa najlepsze jak dla mnie. agusii GRATULUJE synka :) Rysiada, justysia teraz wasza kolej :) Rysiada a jakie macie propozycje imion :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pier..Marysia znowu zwymiotowała, ledwo pociągneła butle a już był niezły paw:(:( pediatra powiedział że to nie musi byc przez mleko tylko z innego powodu, kur.. jakiego innego jak nigdy tak nie miała, już nawet mojego mleka nie chce pić:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie kupi Zorce tygrysa? Jestescie be! ;) Kala, może mala się przejadła z tąd ten wymiot. Przyzwyczajona do małych porcji za bardzo napełnila brzuszek. Mój mial bóle brzuszka, zaparcia i ciężko prytał po mleku. Zmienjszyłam mu jego dawke, tj. zamiast 4 miarki na 120ml daje 3 (czasami 3 niepełne). Spróbuj więc i Ty. A jak będa dalej takie rewelacje to widocznie musisz zmienic mleko. JA czytałam opinie o mm, (Twojego nie znam niestety) i z trzech najbardziej polecanych wybrałam Bebilon bo Nan i Bebiko powoduja zaparcia i cos tam jeszcze (tylko nie pamietam które odpowiada za co). Pamietaj że mm dłużej się trawi (+ dla niejadków) więc karmi sie wtedy w wiekszych odstepach a że dzidzi przyzwyczajone do konkretnych godzin to często sie zdarza przepelnianie brzusia. TAk było u nas. A pilnujesz beka? Mojemu z początku musiało się odbić nawet do 3 razy bo tez bylby wymiot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala a moze ona za zachlannie pije? moja tez duzo ulewa rzadko jej sie odbija a potem moja zwraca na szczescie nie duzo ale za kazdym razem co zje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala, a jak mała się zachowuje po wymiocie? Jest na nowo pogodna czy może osowiała czy cos? Moj byl osowiały przed pawiem a zaraz po nim uśmiechał się i wyglądał mega zdrowo. Wejde za pare minut..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja moja karmie cycem ale nieraz jej musze podac mm mialam wczesniej nan teraz mam bebiko i zauwazylam ze moja po mm ma zaparcia i kupy nie moze zrobic. od wczoraj jest tylko na moim mleku i w nocy tez tylko moje i juz dwie kupy byly wiec bez krzyku sie obeszlo. Za Bebiko moja nie przepada bardziej jej chyba nan smakowalo ale wypije. Staram jej sie dawac tylko moje mleko wczoraj odciagnelam z obydwoch piersi na wieczor 120ml dzis 60ml ale piersi nie byly pelne bo rano przystawialam mala. Wiec chyba wystarczajaco mam mleka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się że się nie przejadła, bo zjadła o stałej porze czyli po kąpieli 90ml tego Hippa, gdzie na opakowaniu pisze że dziecko 3-4 mies powinno 180 ml wody, a dałam tylko 90ml wody,odbeknęła od razu z 2-3 razy i spała po tym do 4 rano, potem dałam cyca, z bólem wzięła, bo był przepełniony i gazy miała, bez płaczu sie nie obyło, no i po chwili był ten mega paw, potem ją uspałam do 7, potem chwilke cyca popila i do 9.30 spała, a teraz tylko jej wlożyam do buzi butle, popiła może z 2 razy tak byle jak i od razu paw i za chwilkę zasnęła,i właśnie ona nie pije zachłanie:(:( niewiem co robić, żeby sie czasem nie odwodniła:(a chole*rne mleko stio i połowę blatu zajmuje:(:(i co ja teraz z nim zrobie..kur** 41zł:( a niunia biedna nie ma już zorganizowanego jedzenia teraz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusii - ogromne gratulacje:) Kala - może tak jak piszą dziewczyny zbyt zachłannie je i taki jest efekt. My też mieliśmy tak na początku ale zaczęłam mniej tego mleka dawać i częściej i jest spokój. Jaś już całekiem zrezygnował z piersi. No trudno nie zmuszę go bo tylko płacze i koniec. Kupiliśmy pieluchy w rossmanie i jest ok:) Polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAtiaa, mó synek to szleje od wczoraj wieczora. Marudzi, mało spi i ma nosek załadowany. 2 dni temu zjechala się rodzinka no i zaczęło się całowanie, dotykanie.. Mimo moich protestów. A siochy facet byl na tyle osmielony że pocałował malego w usta :/ Kurde, ja go w usteczka nie całuje a on sobie na to pozwolił. Jestem zła! Nawet mama zwrócila mu uwagę że dziecko całuje się w miejsca których nie dosięgnie (np.główka) bo bakterie dorosłych sa dla takiego malca niebezpieczne. W dodatku koleś pali fajki. Całował go tez po raczkach a mały po chwili te rąsie do buzi pchał. Temp na szczęscie nie ma ale charczy mu w tym nosku. W nocy tez musiał miec katar bo rano zauwazylam ze ma nosek podrapany. Wrrr.. Dziecko też zdenerwowane popłakiwalo bo pierwszy raz tyle osób widział na oczka. Teraz sobie obiecałam: żadnych gości. Ewentualnie 1 osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala, to wy chyba macie tak jak my kiedyś. Pediatra mówila: dziecko zdrowe, a mały raz na dobe miał mega wymiot. Byłam załamana. Na szczęscie samo przeszlo. Dajesz mało wody ale mleka wtedy tez dosypujesz mniej? Poproś lekarza o DEBRIDAT zawiesina. Alanowi po nim zupelnie przeszly takie rewelacje a po odstawieniu zdarzalo się juz rzadziej aż przeszło. I tak mysle że skoro Mala tak wczesniej nie miala to winne jest mleko. Poczekaj z 3 dni i zmień je na inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala - u nas polecają bebilon i Jasio jest z tego mleka zadowolony. Katia - u nas po bebiko mieliśmy takie rewoluje że szkoda opowiadać, czym prędzej je odstawiliśmy. Zora - ja też nie całuję małego tylko w główkę. A Mały miał dużo emocji jak na jeden raz i mogło to go bardzo stresować. Asia - sprawdź pocztę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny popytajcie może ktoś z Waszych znajomych dokarmia mlekim HIPP BIO Combiotik, odsprzedam, zrobiłam mleko dwa razy, poszło koło 7 miarek, za 35 zł oddam.....porażka, i teraz niewiem jakie dać jej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny agusiiiii28 WIELKIE GRATULACJE!!! U mnie na razie bez zmiana. Na przemian mam napady wilczego apetytu i mega mdłości. Na szczęście nie ma "pawi". Do tego od 2 dni dokucza mi krzyż. Wieczorem mam problemy, żeby przekręcić się na łóżku :( Pomału też chyba zaczyna mi widać brzuszek. M wczoraj się nabijał, że zwisa mi sadełko a to chyba jednak już ciążowy. Nawet dla ciekawości się wczoraj zważyłam i o dziwo nic nie przytyłam na razie, a wręcz trochę schudłam. Pewnie dla tego, że nie mogę patrzeć na słodycze. W poniedziałek mam wizytę kontrolną, której nie mogę już się doczekać. Mam nadzieję, że z maluchem jest ok. Zresztą idzie ze mną "dzielny tatuś" oglądać swojego maluszka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×