Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Kala, u mnie doopy brak. Zawsze mialam mały zadek ale po porodzie to masakra taka że az się dziwię ze siedze :D Beti, Alanek grzeczny jak aniolek byl. Tylko miał smieszna mine gdy ksiadz go blogosławił :D Wszystkie dzieci były grzeczne i żadne nie płakało. Love, zdj cuuudne. Piekny facet z Mikiego.. Dobrze że mieszkacie daleko, Alan mialby niezłego konkurenta ;) Mój synuś szaleje! Ostatnio ma problemy z zasypianiem, nawet w dzień. Wieczorami mam istne piekło z nim. Odkąd zaczął obracać sie na brzuszek - robi tak nawet w nocy. A gdy sie zmeczy lub znudzi to buch w poduche bez odwracania główki na bok :( Dlatego mam stresa. Jabłko jadl ze smakiem. Marchewki nie lubi. Kleik tez mu nie wchodzi. Jutro spróbuje kaszke z jabluszkiem, bo ciągle zapominam ją kupić. Jutro mamy szczepienia :( a za tydz do poradni rehabilit., choc główka juz prawie w porzadku jednak skoro już zarejestrowałam to pojedziemy :) Będę spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala, a kleik dajesz łyżeczką czy w butli? Ja łyżeczką ale małemu nie smakuje. Marysia zaparcia moze mieć od kleiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI ********************************************************* ************************** NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** julitek11...............23.......mazowieckie........3.... .........29.06 Roma01.................25.......małopolskie.........8... ...........25.01 Sophia123..............25........śląsk................1 4.............13.02 Malinowa 1986.........25.....mazowieckie.........9..............22.02 Aguuula25,25.........25........ślaskie...........ok.2,5r oku........22.02 staraczka Monisia......23.......podkarpacie.......9...............24.0 6 Zaczynam od nowa...31........zach-pom............19.............31.03 Riolek...................25.......pomorskie............20 ............08.03 Rucia83................29.......pomorskie.............4.. ............29.04 stysiunia232............22........śląskie.............. ..7..............26.07 CIĘŻARÓWKI: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU ********************************************************* ************************* Araguaia............33......dolnośląskie............... .......22.06.2012 Polny Kwiat..........20.......podkarpackie.....DZ (?)....... 20.07.2012 Rysiada..............37.......mazowieckie.......CH...... ... .31.07.2012 Nika0503.............22......małopolskie.........CH .........05.09.2012 Matik2012...........30.........wielkopolskie............ .....10.09.2012 Anirak................33.........pomorskie.........CH. .......02.10.2012 Netta2...............28.........mazowieckie.............. .....11.02.2013 Maluda1982............30......wielkopolskie......(?)..... ..17-22.02.1013 MAMUSIE: ********************************************************* ***************************** NICK...........WIEK........SKĄD..........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA ********************************************************* ***************************** Krakowianka.....29......małopolskie.........18.06.2011.. . ....(córka) Vilia..............27.........łódzkie........... 17.08.2011.......Bartuś Justynp..........32.....świętokrzyskie.......21.08.2011 ........(syn) **Karolina23**...23....wielkopolskie........18.11.2011. .....Marysieńka Asia1893.........28......zach-pom...........3.12.2011.... .......Julia Mooniaaa123.....35..........maz.............01.01.2012... .....Kaja Monia_aa...........24.........wlkp............12.01.2012. .......Tymon Lovekrove .........30 .......w-maz ...........03.02.2012.........Mikołaj Wanda.............24........wlkp...............07.02.2012 .. .....Adrian **Aguśka**.........27.......podlaskie.........10.03.2012 ..........Milena KALA85............26.......pomorskie........26.03.2012.. ......Marysia:* Mala_Gosienka.....25......zach-pom........07.04.2012..... ......Jaś Zora85............26.........kuj-pom.........20.04.2012.. .......Alan Beti2905............31......mazowieckie.....28.04.2012... .....Bartuś Katiaa85............26..........WLKP...........07.06.2012 ........Anna Agusiiiii28...........29.....mazowieckie......03.07.2012. .......Oskar justysia88...........24........lubelskie.........23.07.20 12........Zosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszkę lub kleik daję rano tak niby na śniadanko- łyżeczką, i nawet zjadała, robię zawsze z 60 ml mleka lub wody zależnie czy kaszka czy kleik, bo więcej Marychna nie wciąga:) a dziś wciągnęła 4 czubate łyżeczki zupka jarzynowej...a jak przy tym mruczała sobie:) Właśnie znowu się obudziła, dałam jej butlę, wypiła tylko 80 ml, bo wcześniej był cyc, i już zaczynała stękolić...no ale spi teraz na brzuchu, ciekawe czy do 24 znowu będą ze dwie pobudki.aaaaaaaaaaaaaaaa masakraaaaaaaaaaaaaaaa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti ---> podaj e-mail; jak bede miec chwile to ci wysle. ogolnie dieta trwa 7 miesiecy ale mozna ja skrocic albo "miksowac" jesli z jakiegos dnia czegos nie lubisz bierzesz sobie inny dzien ja np wybieram sobie 7 dni i jeden jadlospis jem przez 2 dni ten sam. katia---> wlasnie myslalam o testach owulacyjnych i chyba je zakupie. tylko jak myslisz te z allegro moga byc ? bo w sumie sa dosc tanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amazingcrazy
witam Panie :) można dołączyć? mam nadzieje, że niedługo przystąpie do grona szczęśliwych kobiet w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amazingcrazy witamy :) Tez jestem tu nowa;-) moze zaloguj sie tu to bedziesz miec pewnosc ze nikt sie nie bedzie podszywacp od ciebie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robilam o roznych porach dnia podono nie nalezy robic z porannego moczu. Ja zaczynalam robic testy tak mniej wiecej od 14dc robilam mniej wiecej co 2 dni a jak pojawila sie na tescie slaba kreska to obserwowalam jeszcze jaki mam sluz jesli robil sie podobny do bialka kurzego i byl rozciagliwy to robilam test owu i jesli kreska byla mocna to wtedy meza do sypialni i sie staralismy. W tym cyklu co zaszlam nie robilam testow ale badalam szyjke macicy i jesli byla miekka i otwarta to znaczy ze sa dni plodne, ale w tym cyklu co sie udalo nie spodziewalam ze sie uda bo bylam pewna ze jestem juz po owulacji i bylo dla mnie zaskoczeniem ze sie udalo. Teraz mamy prawie 3 mies coreczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia to gratulacje ;-) ale jesli biore luteine od 16-25 dnia cyklu i okres dostaje 2 dnia od wziecia ostatniej tabletki to cykle mam 26 dni - tak byc powinno a wg tej tabeli na allegro jest ze od 9 dnia cyklu robic. to co 2 dni tak ? i jak bedzie kreska to znacyz ze w ciagu 24-48 h bedzie owu tak ? bo ja sie juz pogubilam w tym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowa staraczke to forum jest szczesliwe wiec zycze wam udanych cykli. staraczka zacznij robic te testy jak pisze i obserwuj sluz bo moze sie okazac ze owu masz wczesniej czy cos. Jesli pojawi sie druga kreska slaba to obserwuj sluz czy sie pojawia czy zmienia jesli sie zmienia na rozciagliwy to rob testy codziennie i zaciagaj faceta do lozka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam bardzo neiregularne ok 30-60 potem sie regulowalo na 37 dni potme bralam antykoncepcyjne przez rok i potem zaczely sie problemy okres sie nie pojawial pol roku duphaston na regulacje potme okres sam sie pojawil potem znow nie chcial i potem juz mi kazala brac luteine po badaniach hormonalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi bardzo ciężko jest określić dni płodne po odstawieniu tabletek. Nie polecam ich brać. Wszystko rozregulowane, ponad 10kg przytyłam i w dodatku na początku odstawienia miałam bardzo małą ochotę na seks więc zaciąganie faceta do łóżka to tak nie bardzo, ale on zawsze miał ochotę bo to facet. Dziś zrobimy test i wszystkiego się dowiemy. Nie chce rozczarowania. Wcześniej szukałam byle jakie objawy. Teraz postanowiłam spokojnie dopiero zaniepokoiło mnie to częste oddawanie moczu, bo nerek nie miałam gdzie i jak przeziębic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Być może dlatego moje dziecię budzi się tak często w nocy :-) będę teraz bardziej wyrozumiała :-) Od około czwartego miesiąca życia dziecko staje się bardziej ruchliwe. Próbuje się już przekręcać z brzuszka na plecy i odwrotnie. Minie jeszcze kilka tygodni, a zacznie pełzać, potem raczkować lub wstawać. Wszystko to wymaga energii. A pokarm, który organizm mamy wytwarza w nocy, zawiera więcej tłuszczu. Instynkt podpowiada niemowlęciu, że nocne biesiadowanie jest teraz dla niego jak najbardziej wskazane. W dodatku maluch w dzień jest zaabsorbowany nowymi umiejętnościami, wiele rzeczy go rozprasza i trudno mu się skupić na jedzeniu. Wystarczy drobny bodziec (zapalenie światła lub włączenie muzyki), by przestał jeść i zaczął się rozglądać dookoła. Za to nocą, gdy jest cisza i spokój, chętnie nadrabia zaległości w ssaniu. Warto mu na to pozwolić. A w dzień starać się karmić go w odosobnieniu, w przyćmionym świetle, z dala od tego, co mogłoby go rozpraszać. Wielu rodziców niemowląt w drugim półroczu, które nagle nabrały apetytu na nocne posiłki, jest bardzo zmęczonych ciągłymi pobudkami. Gdy maluch zacznie już jadać stałe posiłki, można mu wieczorem zaproponować coś bardziej sycącego, np. porcję kaszki. Być może maluch pośpi wtedy dłużej. Nie warto jednak rezygnować z nocnych karmień piersią. Jeśli malec budzi się często, może dobrym rozwiązaniem będzie zaproszenie go do wspólnego spania - wtedy mama może karmić niemal przez sen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti...nie robię nic innego, wręcz karmię po omacku przez sen:) O dziwo mała pospała dziś od 21.00 do 3.00 po butli oczwiście:)ale i tak zerwalam się o 2.00 ..." co sie dzieje gdzie Marysia" :):) a tu nagle mała spi jeszcze:) Dziś dokończyła słoik jarzynowej popiła herbatką, potem cyc i spi:) ciekawe jak dziś z kupą będzie.....;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie nowe kobietki :) Trzymam za was kciuki i życze powodzenia. Kurde kobietki jak wy przechodziłyście ostatnie dni?? Mnie normalnie wszystko boli z każdym krokiem czuje jak mnie coś "rozpycha" w nocy do wc co dwie godziny kurde mogła bym zegarek nakręcać, ale narazie żadnych skurczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika, mnie na koncu bolało krocze tak jakby mi ktos lewarek tam włożyl :D no i sikałam co 15 minut doslownie a i tak ciągle miałam wrazenie ze nie opróżnilam pęcherza do końca. Dasz radę - to już końcówka hehe ;) A my po szczepieniach i maly czuję się ok :) Yuuupiii. W końcu dobrze zniósl zastrzyki a tak sie bałam.. Jeszcze jedna porcja w pazdzierniku a potem po pól roku. Uff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora czyli to normalne ?? A co jadłyście po porodze??? chodzi mi o obiady śniadania idt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Love buziaki dla zięcia ❤️ ...co do obiadów po porodzie to sie nie wypowiem,bo u nas byla butla od samego poczatku ,wiec jadlam raczej normalnie ....jutro ide na kilka (3-4)godz do pracy :( Monia-Tymekrosnie jak na drozdzach wiecie co,dzis naszla mnie taka mysl,ze w ciazy starałysmy sie miec ładne wyniki kwi...zlazo to wyjadałysmy z kaloryferów i futryn, katujac sie sokiem z buraków lub dla wapna jadłysmy skoropki z jajek....a z Love znalazłysmy cos co zawiera w 1 łyzeczce tyle zelaza co w 7 jajkach i tyle wapna co w ....(Love uzupełnij dane,bo ja mam demencje starcza)....melasa z trzciny cukrowej....czy ktos o niej mowil? nikt.zaden gin. tylko buraki,buraki i buraki,pietruszka natka,szpinak,watroba,jaja,ryby.....owszem cukier...ale odrzucajac bialy cukie,makaron,chleb, cukierki/czekolady,napoje ta jedna lyzeczka nie doda nam kilogramów....to tak na przyszlosc:) ciekawe jak by to bylo u cukrzycowej ciezarnej.....ciekawe czy dziecku (do roku czasu) tez by podniosło hemoglobine ...chyba powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. nie uwierzycie co zrobilam ! jak mozna byc tak glupim i slepym ? Szukalam na allegro testow owulacyjnych, za ktorew zaplacilam i teraz patrze i co ? KUPILAM 10 TESTOW CIAZOWYCH !!! NIE WIERZE PO PROSTU NIE WIERZE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 łyżka - 9 jaj - tyle żelza, i szklanak mleka - tyle wapnia .... Penwie u cukrzycówek to by odpadało .... dzis wzięłam małego na ręce a ten głową uderzył w drzwi za nami :). No ale tylko zaskomlał i tylko guza małego ma na środku głowy :). -co nie zabije to wzmocni :) ... Nika - ja na żarciu szpitalnym - zupki mleczne, kleiki itp, a w domu przez kolki to chleb z margaryną, kasza jaglana, jabłuszkana parze .... - czyli prawie nic .... staraczkaa - ja jak nie wiedziałam, ze jestem w ciąży przesoliłam strasznie zupę i wiele wpadek miałam - może to złe dobrego początki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczka a moze to znak? Trzymam kciuki by okazalo sie i na tych testach byly 2 kreski. U nas noc przespana mala spala od 19 do 4 w nocy potem juz wstala ok 7 i zasnela po 7 w moim lozku i spi do teraz. U nas znowu pojawily sie te jej czeste i duze ulewania co ostatnio bylo lepiej wczoraj znowu nawrot. Ona jest taka łakoma ze jak zaczyna jesc to tak jakby brala udzial w wyscigu jakims a potem odbic jej sie nie moze i ulewa czasem chlusta na odleglosc. Co mozna z tym zrobic by bylo lepiej? Pod materacyk ma juz wlozone ksiazki by miala wyzej tak samo ma we wozku ze lezy wyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia - karm mniej a częściej - niestety jak przeje za dużo to tak ulewa - u mnie było to samo ... Poza tym nie rozepchniesz jej żołądka a poza tym zdrowiej tak częściej a mniej jeść .... Super spała bo u nas do 4 pobudki - druga dwójka się przebija .... dwa zęby praktycznie na raz idą .... a jedynkom daje jakieś dwa tygodnie .... ojojojoojo to się będzie działo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lovekrove raczejw ciazy nie jestem bo wlasnie mam @... ;-( katia niedziekuje. Ogolnie to zaraz do nich zadzwonie i spytam co mam w takiej sytuacji zrobic bo nie chce ciazowych tylko owulacyjne. w ogole wczoraj mialam zly dzien wszyskto mi z rak lecialo a na koniec poparzylam sie. a c otam u Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczka trzymam kciuki żeby się udało jak @ się skończy :) Dziś już mnie tak nie rozpycha i czuje sie lepiej jutro ide na wizyte ostatnio na piątek się umawiałyśmy że bd rodzić :) tak ze jutro się dowiem czy w piątek bede juz po :) Musze zacząć szukać co jeść po porodzie zeby mały nie miał kolek, ale tego chyba nie da sie uniknąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika niedziekuje :) A Tobie zycze powodzenia przy porodzie, na pewno szybko i latwo pojdzie.:) A co do jedzenia to moze poprostu spytaj lekarza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika różnie mówią :-) Jedni, np.moja położna, że jak dziecko będzie miało mieć kolki, to co by się nie jadło, to i tak będzie miało...moja siostra jadła same gotowane warzywa+mięso z kurczaka i mała plakala jak nie wiem... Mój Bartuś nie ma kolek na szczęście, a co do menu po porodzie: Przez pierwszy miesiąc zero smażonego, wzdymającego, fastfoodów, napojów gazowanych, kawy, słodyczy i alergenów, czyli taki standardzik...jadłam rosołek z dużą ilością marchewki, mięsko tylko gotowane, ziemniaczki, kanapki z chudą wędlinką, nabiał, pomidory i ogórki, nie szkodziły małemu, z owoców, to jabłka - od początku surowe...stopniowo, z biegiem czasu pozwalałam sobie na coraz to śmielsze rozszerzanie diety :-), zaczęłam podjadać ciasta domowe i popijać słabą kawkę.Teraz jem już smażone i nie widzę żadnych zmian u małego...czasem mu coś wyskoczy na policzku, takie czerwone plamki, ale zaraz ginie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×