Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Dzień dobry :) właśnie będę robić kawę. Ania buja się w huśtawce, bo dziś jesteśmy obydwie wyspane spałyśmy ładnie w nocy tylko jedna pobudka o 2 była a potem wzięłam po 6 do siebie do łózka i spałyśmy do 8 :) Chyba się jej coś poprzestawiało bo niedawno to były z 3 pobudki w nocy ale ściągnęliśmy jej karuzele bo najprawdopodobniej bala się tych pluszaków z karuzeli. Jeszcze raz dziękuję wam za życzenia :) Wczoraj praktycznie nie siedziałam przy kompie, mój tatko przyjechał do nas na cały dzień co pierwszy raz mu się to zdarzyło, ale tak wybawił wnuczkę, tak się nią nacieszył, że zadowolony :) a ja trochę mogłam poprasować i obiad zrobić :) potem mąż wrócił z pracy i tata po 19 pojechał. Ania z tych wrażeń usnąć nie mogła i zasnęła bliżej 21. pozdrawiam miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś mam 6dc a @ jaka była obfita taka jest nadal :( Cały czas się czuje jakbym dopiero co dostała @. Czy to od odstawienia tabl anty? Brałam je 3 dni i odstawiłam z powodu skutków ubocznych. Czy możliwe jest żeby oprócz zwyklej @ wystapilo zaraz krwawienie z odstawienia?? Okres jest obfity i więcej samego płynu niz sluzu. A dzis nawet zauwazylam ..nie bede pisac szczegółów ale zaraz mi się skojarzylo z połogiem. Ogólnie czuje sie dobrze tylko brzuch dokucza ale nie jest az tak zle. Co myslicie?? gosienko, wspołczuje. Ciekawe czy szybko sie dostaniesz do endo. Ja bylam teraz i kolejna wizyte mam w 2014roku!! Masakra. Moze to u Ciebie z powodu ciązy?! Mnie endo kazał zrobic usg tarczycy ale dopiero tuz przez wizyta u niego - powiedział ze po ciązy bardzo dlugo hormony sie stabilizuja i moje usg mogło by wyjsc błędne. A jak się czujesz ogólnie? Jakies objawy tarczycowe (oprócz rozjechanej @) ? Mój wynik tsh to 2 z kawałkiem a endo powiedzial ze to wynik w normie ale na moj wiek to i tak sporo i zwiekszyl mi dawke leku. Wczesniej chodzilam do innego z wynikiem ponad 3 i ten nic nigdy nie mowil :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora współczuje :/ ja na szczęście nie miałam nigdy obfitych @ tylko z reguły drugiego dnia,a co to ból na okres to nie mam pojęcia mam nadzieje że jak wróci okres to nic się nie zmieni. Powiedzcie mi bo Adaś dawniej robił kupy prawie po każdym jedzeniu, a od jakiegoś czasu się zmieniło, dziś w nocy nie było żadnej kupy dopiero przed 10 była taka mega żadka i tak duża że szok a przez to żelazo co mu podaje tak śmierdziało że szok i zastanawiam się czy to normalne. Mógł mieć po tym żelazie biegunke ale jedna mega kupa na dzień to nie biegunka, ale czemu tylko jedna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia jaka masz huśtawke?? Myśleliśmy z M żeby kupić Adasiowi huśtawkę bo jak mu się na rękach robi to strasznie to lubi i cieszy się bardzo :) i własnie się zastanawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika jak ten czas leci, nie ? Nasz wczoraj już 7 :-) Co do kup, to nie wiem jak jest z tym żelazem...ale Bartusiowi częstotliwość też się zmieniała...różnie bywało...jeśli nie widzisz żadnych innych dolegliwości typu ból brzuszka, gorączka itp.,a Adaś jest spokojny, to chyba nic złego...ilość kupek w okolicy 3 mies. to 1-2 dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Beti :) no właśnie żadnych innych objawów nie ma. kolor tylko inny ale to na pewno przez żelazo. Jakby miał biegunke to raczej tych kup było by wiecej jak myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika jutro ci przesle filmik z Ania mam jak buja sie w tej hustawce to zobaczysz ja mam firmy Adbor. Moja gwiazda 7grudnia bedzie miala 6miesiecy wlasnie ogladam zdjecia i nie moge uwierzyć jak ona sie zmienila i jaka juz jest duza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam bardzo fajna :) ale nie pisze od kiedy dziecko może w niej być Adas ma dopiero 3 miesiące i chyba jest jeszcze za mały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika za maly jeszcze ja Anie dopiero od niedawna wsadzam musisz poszukac taka z funkcja lezenia zapytam sie kolezanek bo ktoras miala taka. Do jakiej kwoty szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciała bym taką żeby na troche była nie wiem tak z 200zł chyba poczekam aż będzie siedział... kurcze musze uciekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Zorka ja mysle że to od anty masz taka @@@@@@ ;/;/ no bo od czego innego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika, kupki moga byc nawet co 4 dni lub rzadziej. U nas tez tak bylo. Teraz robi jedna na dzien lub co 2 dni. Albo tak jak dzis - popuszczal pare razy (kupką tego nazwac nie mozna bo za mala ilosc) :P Kala, pewnie masz racje :) Katiaa, ja tez zwrocilam uwage na to cudenko i zastanawialam sie co to takiego. ładne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katiaa, :D nic dziwnego ze nie jestes w temacie hahaha. To raczej ja wbiłam sie w wasz temat. Ogladałam zdjecia dziecka w jakims bujaczku czy czyms takim i ubzduralam sobie ze to Twoja Ania. Wszystko mi sie pomieszalo :D Sorki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah zora aaa to wszystko jasne :) a gdzie ogladalas zdjecia? Nika dostalas poczte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katiaa, chyba na nk siedzialam. Na poczcie tez. I zabij mnie bo nawet nie pamietam gdzie :D To z niedospania albo zapadam w sen zimowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zora nie ty jedna ja dzis w nocy standardowo 3pobudki do tego przyplatal sie jakis koszmar i usnac sie balam. Teraz kawa i pizza a pozniej chyba wyjde z mala na krotki spacerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś 8dc a @ nadal trwa. Plus taki że jest juz lżejsza. No ale ile mozna miec okres?! :/ Wrrrrrrrr! Zaraz mi się netta przypomniała. Co u Ciebie netta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dzięki za życzenia:) stara sie robię Mam dylemant jaki kupic wózek-czy blixnizcy taki rok po roku czy kjakąs dostawke dla |Adiego Moze ktos coś mądrego poradzi Wasze dzieci tez sa takie krzykacze? Mojew d\ziecko nauczyło sie krzyczec i z luboscia kłoci sie z matką:) jest to bardzo zabawne, ale nie wiem czy do końca pedagogiczne, że sie z tego śmieje Jutro napisze cos więcej bo dzis mam gości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda, mój szkrab krzyczy, wrzeszczy i piszczy bez względu na porę dnia czy nocy! Zabawne to jest ale przez pierwsze kilka minut bo potem to leb peka :D Ale mama czy tata to nie ma zamiaru powiedzieć :P Uparciuch jeden ;) Z wozkiem Ci nie doradze bo sama bym nie wiedziała co zrobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katiaa, to raczej nie dla noworodka :) Ale na tej samej str widze ze są takie jakie potrzebuje Wanda. Szczerze, to jeszcze na ulicy takich nie widziałam :) Zrobiły by u mnie wielką sensacje. Katiaa, a Ty kiedy następne bobo? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslalam na wiosne ale po przemysleniu poczekam z 1,5 roku a tak naprawde bedzie to bedzie nie zabezpieczamy sie tylko uwazamy mniej wiecej :P chociaz moj nie chce drugiego ale ja juz go przekonam. A ty zora kiedy planujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×