Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

głosiki oddane :) coś strasznie milcząco na forum, mamusie zapracowane ja zaraz zmykam na zakupy a później na spacerek z syneczkiem. Pochwale się wam że moje maleństwo pięknie śpi w nocy je zazwyczaj około 21 i śpi do 1 czasem do 2 a później znowu je i śpi do 5 albo do 6 :) a później już śpi u mamy na brzuszku :)międzyczasie obudzi się czasem ale wystarczy pogłaskać po buzi lub dać smoczka i śpi :) Strasznie wyrastamy z ciuszków 68 rozmiar już niedługo będzie za mały :P Adaś wieczorem miał taki apetyt że wieczorem zjadł 200ml i w nocy kolejne 200 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze myślałam że coś poczytam a tu dalej nic :) my już po spacerku byliśmy 3 godzinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala - głos oddany:) Nika - też się zastanawiam nad kupnem prezentu i nie mam pomysłu. Szukam i szukam i nie znalazłam niczego co by nie usatysfakcjonowało... Jaś teraz przesypia całą noc za to wcale nie chce spać w dzień i nieraz jest już tak marudny, że ręce opadają i widzę że on też zmęczony ale za nic nie zaśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ubralam dzis małego na dwór a on zasnął zanim wyszlismy. Maly spacerek a potem na zakupy - synus obudził mi sie w sklepie spozywczym z krzykiem. Biedactwo, nie wiedział gdzie jest i co się dzieje. Na szczęście po chwili sie uspokoił i rozglądał na boki. A wczesniej byłam z nim w sklepie odzezowym dla dzieci i przymierzałam mu dwa kombinezony (nasz jest juz za mały) a on spal w najlepsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka otoz bylam dzis u mojego ginka mam pechezyk 23mm jak na dzien 15dc to sporo wiec dostalam pregnyl na pekniecie zdziwienie ze po clo tyle mi uroslo widac ze oranizm sie zmienia i mam wspolyc od dzis do 19 listopada to bede zaczynala od dzis zobacztmy czy mi da szczescie przed swietami i prezent zarazem nie podchodze do tego tak jak kiedys zobacymy co bedzie chcialabym ale zycie pokaze co bedzie jak nie wyjdzie teraz to od nastepnego cyklu inseminacja co takie zycie nikt nie mowil ze bedze latwo dowiedzialam sie ze kolezanka jest w ciazy bez problemu zaszla kuzynka dalsza tez super tylko nie ja i jak tu sie nie zalamac ale badzmy w dobrych myslach ze tym razem sie uda i inseminacja nie bedzie potrzebna co do SM lekarz powiedzial ze na zajscie w ciaze nie szkodzi ale mowil zebym do neurologa szla na kontrole bo on ie jest od tego ale wedlug jego nie mam bo na kazdej karce te same mm sa ale dalej zdiagnozuje neurolog co bedze zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Riolek trzymam kciukiiiii:):) Kochane dziekujemy za głosiki i PROSIMY o WIĘCEJ WIĘCEJ :):) Najpierw logowanie, potem wchodzimy w zakładkę galeria i w wyszukiwarce wpisujemy slomka363 i tam oddajemy głosiki:):) naprawdę się przydadzą, bo Marysia ok 8.00-9.00 rano wypija od czasu kąpieli 5 butlę mlekaaaaaaaaa!!!!!!! Ileż się nalatam w nocy po następną i następną...:) Robi się coraz cięższa:) A jaka cwaniara, mówi już mama, tata, baba, dada, paaa, i robi brawo oraz papa :):) A dziś była poprostu masakra łącznie spała wciągu dnia może godzinkę...!!!;/;/ Idę lulu bo padam z nóg, dobrej nocki dla Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, dziś rano zagłosowałam 3 razy, i właśnie teraz spróbowałam..aż dziwne też się udało 3 razy :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala, Ty sie przyznaj że na ten aparat liczysz ;) :P Zaruje. Glosiki oddane. Jak codzień :) Mój synek nic nie mówi :( :( Tylko yyyyy, eeeee, ggggg i aleale. I pryka buzią plując na około. Beti, a jak u was z mówieniem???? Riolek, wielki kolos Ci urósl. Dzialaj, dzialaj. A widzisz, moze wczesniej tez mialam owu tak wczesnie i dlatego nie trafialiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny jestem lekko podłamana po odebraniu wyników badań. Nie dość, że TSH zamiast spaść po zwiększonej dawce leku to jeszcze skoczyło do góry. W zaszłym miesiącu było 2,9 a teraz jest ponad 3,6 :( mam nadzieję, że nie zaszkodzi to bąbelkowi. Do tego w moczu znaleźli białko i leukocyty. A jakby było mało nieszczęść to jeszcze po drodze złapałam grypę żołądkową. Noc z wtorku na środę miałam z głowy, a potem przez jeden dzień zmieniałam kolorystykę. Na szczęście potem już puściło. Maluch mimo moich zmartwień fika jak szalony, a kopniaki są coraz mocniejsze. Więc chyba z nim wszystko jest ok. Ale i tak się martwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netta, tsh masz nadal w normie. W ciązy wazniejsze jest ft4 (tylko lekarz np.rodzinny moze skierowac na to badanie krwi, sama prywatnie go nie zrobisz). Ft4 w ciązy powinno byc na granicy wiec sie martw gdy zobaczysz wynik lekko zawyzony. Poza tym te wyniki sprawdza sie do 20 tyg ciąży. Potem podobno dzidzi jest bezpieczne. Przynajmniej mnie tak powiedziano i pozniej nie kazali nic sprawdzac. Wyniki moczu skonsultuj z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netta, grypa sie nie martw. Moze to lekkie zatrucie. Najwazniejsze ze przeszło i nie goraczkujesz itd. Mnie tez dopadło cos takiego w ciąży. Czytalam ze zatrucia pokarmowe itp nie są grozne dla dziecka. Podobno mamy to w genach. Ale to juz inna historia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala ja mna też oddałam głosy Zorka- ja sama prywatnie czasem robiłam badanie na ft3 i tf4 wiec można :) Beti- dzięki za zrozumienie w sprawie teściowej. Ale Ci dobrze, że będziesz miała taka pomoc, ja sobie nie wyobrażam zostawić synka z kimś obcym- pocieszam się na razie tym, że jeszcze czas. Ja w tą nic spalam 1 godz a od 24 pobudki co godz, pol. Nie wiem czy to ząbki czy brzuszek :( a w dzień synek nie spi prawie wcale wiec nie mam jak odesłać :( A co u Was? Wanda jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro idę do endo skonsultować wynik. Mówił mi on, że w ciąży TSH powinno być poniżej 2,5 ale kazał się nie zamartwiać i trzymać z daleka od rewelacji z netu. W środę zaś mam kontrolę u gina. Zobaczę co mi obaj powiedzą. Na razie M stwierdził, że sieję panikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusiii dzięki za pamięć, W porównaniu z pierwszą ciążą czuję sie rewelacyjnie Pomijając mdłości to nawet ciazy nie odczuwam A jako mamusie wiecie, że nie da się nawet delikatnie odpocząc a co tu mówic o oszczędzaniu przy dziecku. Adi ma mnie w małym palcu i wie, że zrobię co zechce Kolację mój hrabia jada we wannie- bo mamusia raz pokazała, że można...brak słow zaqwsze mi się wydawało, że dzieci sa głupiutkie, a przynajmniej głupsze ode mnie NIKa dla dziewczynki przy braku koncepcji na prezent proponuje coś ze złota- uniwersalne i mozna znaleźć w różnej cenie więc właściwie na każdą kieszeń Zwa;lczyliśmy trwająca prawie tydzień biegunkę- a właściwie według dwóch lekarzy to nie biegunka a reakcja na żeby- mojemu dziecku żeby było dziwnie wychodzą wreszcie górne ząbki, ale nie jedynki a dwójki (ZORKA dwie na raz jak poprzednim razem) juz z napuchniętymi w tym miejscu dziąsłami przy pełnym usmiechu wyglada jak mały wampir- a jak mu całkiem wyjdą- to pozostaje mi mysleć, że będzie przystojny jak Bard Pitt w Wywiadzie z Wampirem choć pewnie wszyscy będą kłaść się ze śmiechu na jego widok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netta - duzo zdrówka, będzie dobrze zobaczysz :) RIOLEK trzymam kciuki, każda z nas pamieta okres strań i wtedy mnie tez sie wydawało, że wszyscy zachodzą a ja nie... Pisz na bierząco, wszystkie Ci kibicujemy A z butli Adi pije coraz lepiej, ale norm na opakowaniu nie wyrabia Wreszcie przybrał do 9 kilogramów Wyglada na pulpecika, ale wagowo leciutki, a mama pasie kaszką we wannie...:) Buziaki dziewczyny, odezwę się pewnie za tydz. a na urodziny jadę sobie sprawić kompa(SAMA) bo jak mam byc w ciazy i nie przeczesywać neta- kto by sie umartwiał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc U mnie tesciowa bedzie pilowala Mikiego. U nas nic nowego. Teraz zmieniają rury kanalizacyjne w klatce obok i w domu głośno - dzisiaj mydelniczka spadła do zlewu - tak się wszystko trzęśnie. za 1,5 tygodnia wchodzą do nas - więc nie wiem jak mały to zniesie. Miki dalal żle je grudki - widelcem część nadal memłam i to zjada ale tylko coś grubszego to dławi się a czasem nawet wymiotuje. Zaczynam sie martwić czy coś jest nie tak. MOże potrzebuje więcej czasu. Przegapiłam moment kiedy powinien zacząć i teraz idzie o wiele ciężej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziekuje wszystkim za trzymanie kciukow mam nadzieje ze bedzie dobrze jesli chodzi o to czy ja nie wiedzialam o owulce tak szybko to raczej nie mozliwe bo robilam zawsze test oulacyjny i dopiero wyszyly mi 2 kreski w 18 dc a 15 dc wyszla jedna wiec nie mozliwe zebym miala owulke szybciej teraz mam owulke szybciej bo od przerwy pol rocznej znowu zarzywam clo od 5 dc po jednej tabletce co w zeszlym roku przy 2 raz nie bylo wiec tu jestem zdzwiwiona ze tak szybko mam owulke staranka byly od soboty i dzis tez beda tylko mam problem czy jesli ja nie przezywam orgazmu to nie zajde w ciaze to mnie wlasnie meczy a tak jest wszytsko spoko no i zapomnialam zaraz potem trzymam kilka minut nogi do gory zobaczymy jakie bede efekty tym razem mam testowac 2 grudnia kiedy @ tego dnia dostaje wiec zobaczymy wiec bedzie lipa i jeszcze jedno zapomnialam zapytac sie lekarza o luteine czy mam ja wziasc jak zawsze co miesiac czy tym razem odpuscic mi sie wydaje ze bo nie zaszkodzilo a jak wy myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Riolek, mnie testy owu wychodziły a owu nie było. Takze ja im nie ufam tak do konca. Orgazmem sie nie przejmuj. Ja zaszlam bez niego ;) Niby pomaga przesuwac plemniki głebiej. Choc mnie się zawsze wydawało ze przez te skurcze jakie mu towarzyszą wypływało ze mnie raczej. Kala, stolik super, cena be! Nie na moją kieszeń. Szczujesz mnie i teraz mi smutno :P Za to kupiłam dziś w Biedronce mikrofon. Fajny. Gra, świeci a nawet po nacisnieciu guzika mozna głosno (nie za bardzo) mowic przez niego :) Cena coś koło 21zł. Mały zachwycony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda, nie załamuj mnie! Juz teraz przy pierwszych dwóch ząbkach mały jest marudny jak stara baba :D agusiiiiii, robiłas prywatnie??? Ja chciałam i mnie powiedziano że musze mies skierowanie wiec poczłapałam do rodzinnego. Moze tak u mnie tylko jest. Wiocha zabita dechami :P Love, widocznie Miki nie jest gotowy. Pociesze Cię że Alan tez nie. Ostatnio wyrzuciłam duzy sloik rosołku z ryzem (babcia kupila) - byly tam wieksze ziemniaczki, marchew no i ten ryz. Za nic go nie przekonałam. Nawet gdy te wieksze kawałki odgarniałam i dawałam samą ,,wode'' to i tak nie chciał bo wczesniej sie leciutko zakrztusił. Takze wiem co czujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki ze tak na raty pisze. ale czytam od konca i maly nawołuje. Nika, ja gdy pierwsze zabawki kupowałam to były to pluszowe grzechotki, piszczałki (takie bezpieczne którymi dziecko sie nie walnie bolesnie), dostalismy tez misia pluszowego prawie wielkosci Alanka i kolorowa pieluszke (ładne, wyrazne misie, jaskrawe kolory) - Mały ją uwielbia do tej pory. Lubi na nia patrzec. To tyle mi z zabawek przyszło do głowy dla takiego maluszka. Potem to juz ubranka i akcesoria.. Pamietaj by maskotka miała wyszywane oczy a nie np.guziki czy cos - bezpieczniejsze sa takie. Nic wiecej Ci nie doradze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda, a jaka byla przerwa miedzy pierwszymi ząbkami a tymi teraz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miła- kamostatnio sie dowiedziałam o zatrzyma sophie kosztuje 59 zł orginalna podobno od 50 lat jest najlepsza zabawka gryzakiem w Francji i tam ją ma każde dziecko :) Ja wczoraj zamowiłam dla synka'zobaczymy czy sie sprawdzi droga jak na gryzak ale na mikolaki prezentem bedzie poza tym te gruzami co kupiłam to są o Kant d..potłuc. Znajome polecamy wiec dla takiego maluszka moze byc fajny prezent albo dodatek do prezentu :) Zorka- robiłam i to kilka razy i w kilku miejscach zależy gdzie miałam bliżej- wiec bez skierowania na pewno można :) przynajmniej w okolicach Wawy :) Love- to masz dobrze, że teściowa jest chętna do siedzenia z synkiem. Co do grudek - trudna sprawa- a probowalaś dac inne jedzonko przy którym trzeba grysc, inaczej jesc? Np chrupki kukurydziane? A może warto 3, 4 razy dziennie robic masaż aparatu mowy jak i na zewnątrz buzi by mięśnie wzmocnić i przyzwyczaić synka do innych konstytucji- zamorałam bo synekna kolanach :) Buziaki dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika, fajna ta kostka :) A mój nie chce jadać chrupek. Wygląda jakby się ich bał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbowałam wszystkiego. Wydaje mi się czasami, że on nie lubi słodkiego. Może spróbuję dać mu ugotowaną marchewkę, nie próbowałam jeszcze parówki ale ze względu na alergie musiałyby być z indyka (nie z indykiem) lub z wieprzowiny - na razie szukam. Miki kiedyś zjadł 4 chrupki na raz - ale patrzył jak je moja siostra - zanim zaczął jeść ona zdążyła zjeść całą paczkę. No nic dalej próbujemy - kiedyś musi zacząć jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×