Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

No super dzieciaczki :-) Wanda to już po chcie może ? Też Wam wysłałam fotki. Ale mi się nic nie chce, pogoda do bani, poszłabym spać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti Dzieki za zdjecia ale maly juz urósł Villia twoj maly tez juz niezly przystojniacek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia_aaa a co to za szczepienie?? Juz mam nerwa w czerwcu szczepie dwójkę, dylematy szczepieniowe x2 Choc podejrzewam, ze obiorę te sama droge co przy Adim, zeby nie zgłupieć i przy okazji zbankrutować Jakby w okolicy był napad na bank to mnie nie wydajcie:) robie podkop łyżeczka-miedzy karmieniami a przewijaniem drąze tunel pod bankiem powoli, ale systematycznie:) Z jedzenie odkryłam problem Adi chce jeśc sam Nie tylko chlebek, mięsko, czy chrupki, ale też zupe kszkę i wszystko co może latać po domu I do tego uparł sie na widelec, bo mu się ładnie nadziewa...no nic kupię folię pod siedzonko, a ściany będziemy malować...może jak Karolina nauczy się jeść Na niechęc do mleka też mam patent- kupuję jogurt do picia (wiem wiem chemia itp.,) Karolina za to je bez przerwy...juz sie zastanawiałam czy mam za mało mleka, ale jak kiedys oprózniła obie piersi i przysnęła na 4godz to mysłam ze mi je rozsadzi:) nadrabia zaległości Zaraz poogladam zdjęcia Mam nadzieję że cos tam na mnie czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda, a jak Twoje piersi? Lepiej niż gdy karmiłaś Adiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zora85
Dziewczyny, znowu mamy problem z zaparciami :( Ja juz nie wiem co go tak zapycha?! Miesiąc temu mial silne zaparcia (płakał podczas próby wypróżnienia). Teraz od 4 dni się sili na koopke a jedyne co to tylko małą kuleczkę zrobi. W aptece dali mi Lactulosum - podałam mu wczoraj pod wieczór i brak efektu poki co. Podaje sie to raz na dobe. Zaraz mu podam sliwki z jabłkiem.. Czy wiecie moze co tak zapycha dziecko? Czy to prawda ze marchewka tak działa? Jemy ją niemal codziennie. Wczesniej myslałam ze to wina deserkow ale mały ich ostatnio nie dostawał. Pare dni temu miał brzydkie rozwolnienie i całą noc głośno puszczał gazy. Od tego momentu nie robił koopki. Kaszke dostaje w płynnej postaci (teraz mu jej nie daje od dwóch dni). Nie mam pojęcia co w tym wypadku szkodzi, a co moze pomóc w wypróżnieniu? Na czarnej liscie jest tez u nas makaron bo mały ostatnio duzo go jadł - w zupkach i innych daniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozmieniali forum i wciaz mi błędy wyskakują :/ I nie wstatwia mi postów. wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_1893
cześć::) ja tylko na chwilkę....dziękuję za zdjęcia:) piękne są dzieciaczki :) a Tymek bez czupurka taki chłopięcy-poważny a nie dziecinny :) ładnie wygląda i w krótkich :) Karolinka taka malutka....że aż zatęskniłam za takim niemowlęciem :) Zora ja się nie szczypałam tylko dawałam po pół czopka dla dzieci (kroiłam na długość) jak pół nie pomagało, to waliłam drugą połówkę-kwadrans i po kupie. przestrzegano mnie,że jelitka sie rozleniwią ale robiłam swoje...bałam się,że to boli dziecko,albo otrze sobie ściany zwieracza, albo jakieś hemordziki sie zrobią (oj mam bujną wyobraźnię)....i tak moja niunia spożytkowała może i nawet dobre 30 czopów (ale to było do roczku) potem weszłyśmy w zupy swoje. daję brokół (woli go niz kalafiora) , wrzucam 2-3 brukselki, trochę groszku (same mrożonki sklepowe) i nawet mam 3 kupy dziennie ....ale czasem jak puści bąka po takiej zupie, to nawet kwiatki więdnął na parapecie :) no i je jogurt naturalny , w sumie 1 dziennie lub na 2 dni,ale tylko gęsty z bakomy. małe pudełeczko wciaga na raz. smakuje troche jak śmietana niż jogurt, dlatego ją wcina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_1983
więdnom...oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera nie ogarniam się M wrócił do pracy i jeszcze sie nie umiem zorganizować tesciowa wzieła młodego na spacer, ogarniam dom Wczoraj M mówi do mnie idz spac, a ja ze szkoda czasu, bo jak dzieci spia to trzeba to i tamto \chodze jak lunatyk Monia_aa to juz któraś dawka hexy Prawda? wczesniej tez tak reagował? Zwriuje z tymi szczepieniami Teraz mam dylemat szczepic pentaxim czy hexą? Ktos wie co lepsze 5w1, czy 6w1 bo zmienilismy lekarza przez te pprzeprowadzkę i ta dr. twierdzi ze lepsze pentaxim czyli jak rozumiem5w1 i wzw osobno Ku...a nie mam czasu czytać Proszę niech mi ktos prosto jak chłop krwowie na rowie powie jak zrobic dobrze Która szczepionka lepsza? Zora cycki wariuja jak dziecko wariuje, jak regularnie pije to oky, jak nie to wspomagzam sie laktatorem, choc szczerze nie mam na to czasu DOtarłam do zdjęc Tymek i bez czupryny fajnie wyglada, choc bede mu zazdrościć, bo pamietam ze od niemowlaka miał śliczne włoski Ani zdjecia ze swiąt znalazłam:) Julci z grzywka Alana z placu zabaw, a grzecznie sie baw?bo moje dziecko chjce wszystko, czego nie może Bartuś pcha wózek jak Adi, co teraz jest kłopotliwe, ostatnio wjechał karolcią w zywopłot A nasz Bartus I naprawde duży :) monia123 ja nie dostałam zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda tak,to już kolejna z hexa ale na szczęście ostatnia. I przedtem trak nie reagował. Która lepsza to nie doradze,szczepilam na to co mi napisali... Zora marchewka chyba moze tak działać....a próbowałaś debridat? mojego rusza po soczkach,albo właśnie po zupach warzywnych. co do włosków młodego to odrastają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda tak,to już kolejna z hexa ale na szczęście ostatnia. I przedtem trak nie reagował. Która lepsza to nie doradze,szczepilam na to co mi napisali... Zora marchewka chyba moze tak działać....a próbowałaś debridat? mojego rusza po soczkach,albo właśnie po zupach warzywnych. co do włosków młodego to odrastają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda tak,to już kolejna z hexa ale na szczęście ostatnia. I przedtem trak nie reagował. Która lepsza to nie doradze,szczepilam na to co mi napisali... Zora marchewka chyba moze tak działać....a próbowałaś debridat? mojego rusza po soczkach,albo właśnie po zupach warzywnych. co do włosków młodego to odrastają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda tak,to już kolejna z hexa ale na szczęście ostatnia. I przedtem trak nie reagował. Która lepsza to nie doradze,szczepilam na to co mi napisali... Zora marchewka chyba moze tak działać....a próbowałaś debridat? mojego rusza po soczkach,albo właśnie po zupach warzywnych. co do włosków młodego to odrastają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wanda tak,to już kolejna z hexa ale na szczęście ostatnia. I przedtem trak nie reagował. Która lepsza to nie doradze,szczepilam na to co mi napisali... Zora marchewka chyba moze tak działać....a próbowałaś debridat? mojego rusza po soczkach,albo właśnie po zupach warzywnych. co do włosków młodego to odrastają :) to ja monia,ale nie chce mie zalogowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wanda tak,to już kolejna z hexa ale na szczęście ostatnia. I przedtem trak nie reagował. Która lepsza to nie doradze,szczepilam na to co mi napisali... Zora marchewka chyba moze tak działać....a próbowałaś debridat? mojego rusza po soczkach,albo właśnie po zupach warzywnych. co do włosków młodego to odrastają :) to ja monia,ale nie chce mie zalogowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia_aa nie mge sie zalogowac
Wanda tak,to już kolejna z hexa ale na szczęście ostatnia. I przedtem trak nie reagował. Która lepsza to nie doradze,szczepilam na to co mi napisali... Zora marchewka chyba moze tak działać....a próbowałaś debridat? mojego rusza po soczkach,albo właśnie po zupach warzywnych. co do włosków młodego to odrastają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matulu,dziewczyny sorry za tą powtarzalność,kafe szaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia_aa, dałam mlodemu ostatnio soczek z owoców egzotycznych i prawdopodobnie po nim miał rozwolnienie. A jak kiedys dalam deserek z tych owocow to zwymiotowal. Rozwazam wiec zakup owego soczku ;) Debridad jest chyba na recepte? asia, czopek nic nie daje. Dosłownie po chwili zrobi a własciwie pobrudzi tylko pieluszke i juz po czopku. Poza tym pupa boli i nawet jej porządnie podetrzec nie pozwoli a co dopiero zaaplikowac czopek. Ma bardzo czerwone wkoło odbytku. Martwi mnie to ze to juz drugie zaparcie w ciagu 4 tygodni i szukam przyczyny (czyt.gdzie znowu popelnilam bład/czym mu tępa matka zaszkodziła). Dzis nie podawałam obiadku. Przeszlo mi przez mysl by dac groszek, fasolke ale zaraz pomyslalam ze po tym wzdęcia będa itp wiec zrezygnowałam. Młody zjadł duzy sloiczek sliwek z jablkiem i czekamy.. Wanda, grzeczny byl. Piasku tylko raz sprobowal ale mu widocznie nie zasmakowalo bo juz wiecej go nie jadl :D Teraz mi wariuje w sklepie - domaga sie chodzenia i musze uwazac bo chce stracic towar z półek. Najgorzej jest w kolejce do kasy - wąskie przejscie a po bokach batoniki, soczki typu Frugo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora a może przejdz sie z tym do lekarza? chyba tak.chyba debridat jest na recepte. kurcze cięzka sprawa. a soczek to taki z jabłek. kiedys tez chwilke ryralam mlodemu koncowka termometru w pupie (jak byl malutki,bo kupy tez dlugo nie bylo). A takie cwiczenie z rowerkeim tez moze pomoze? pobudzi prace jelit,masuj brzuszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej My już po szczepieniu, wszystko ok, chwilkę kwęknął i już po wszystkim, wariował wieczorem jak zawsze, zero skutków ubocznych na szczęście. Zora współczuję, też myślę, że powinnaś może skonsultować się z lekarzem. Marchewka zapycha właśnie, a innych wrzyw sporo je ? i owoców ? My dla odmiany mamy tak jakby rozwolnienie, i nie wiem czy to po naszych zupkach, które powoli dajemy mu próbować, czy na zęby znowu... A przypomniało mi się, Asia pytała gdzie jedziemy na wakacje :-) Asiu do Karwii w lipcu na tydzień...a Ty nie za dobrze masz :-) nad samym morzem :-) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały dzis duzo prytał. Coraz więcej popuszcza wiec mam nadzieje ze do jutra ulży mu zupełnie. Warzyw je duzo. Codziennie dodaje do obiadku. Zwłaszcza ta marchewkę. Banana nie jadł od miesiaca bo bałam sie zaparc :P Jabłko je ale potrafi tez stanowczo odmowic jego zjedzenia (moze to wina odmiany owocu), gruszki - szczerze to niewiele tych owoców je. Czekamy na sezon. Czasami kupuje w sloiczkach owoce lesne itd. Galaretke jadł ostatnio. Ona tez ma wpływ na koopki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nocka zarwana mały przez 2 godz w środku nocy pojękiwał, budził się, nie mógł znaleźć miejsca.. Uspokajał się na chwilę po prytku. Właśnie mi przyszło do głowy to że gdy zaparcie pojawiło się po raz pierwszy, byliśmy na etapie przechodzenia z Bebilon-2 na Bebilon-3. Teraz pijemy tylko Bebilon-3. Możliwe ze to mleko szkodzi? Wiem, marudzę wam ale już ręcę opadają z bezsilności. Z rana dałam soczek jabłkowy i espumisan (ostatnim razem pomógł a przynajmniej ulżył małemu). Nie wiem co dać mu na obiad?? Boje się ze go zapcham jeszcze bardziej. Co radzicie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu nie wstawia moich postow?! juz od wczoraj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. dziekuje za pamiec i zdjecia, sa prześliczne, zaraz i ja postaram sie w koncu wysłać, moja wredote. Gosiu no to zaszalałaś :-D gratulacje. a na kiedy ty wogle masz termin porodu?? z tym wypryszczeniem mam nadzieje, ze jednak to chwilowe, bo masakra na czole najbardziej, czuje sie jakbym 2raz przechodzila dojrzewanie hihi. moja malutka waży ok 12kg na 14mies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×