Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Agula dzieki :-), nie wiem co u ciebie sie stalo, ale mam nadzieje, ze wszystko sie ulozy. Beti no niestety, chcielismy w nast roku aby sie urodzilo,ale plemniczki byly silniejsze :-), nie wiem choc nie grudzien, ten koniec go mnie przeraza. Juz jak roczek minie to juz z platka:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie się boję tego zabiegu ale jest konieczny. Muszę się dowiedzieć czy będę ogólnie znieczulona bo tego się też panicznie boję... Beti- też bym chciała żeby się udało wcześniej niż sądzę :) Aguśka- ja miałam Bardzo nieprzyjemną rozmowę z anestezjologiem w prywatnej klinice i zrezygnowałam z laparo u nich. Wiem że w szpitalu pewnie nie ma takiego luksusu jak prywatnie ale stać mnie na luksusy za 2,5 tys. Przeboleję i zrobią mi za darmo w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula trzymam kciuki za ciebie i zdrowia zycze :* a co ci beda wycinac? Balabym sie jakiegokolwiek naciecia wiekszego, ale coz wsyzstko dla zdrowia. A wiece, ze teraz nie mam takowych zachcianek, wogle nawet przestalam miec objawy ciazy, jakbym nie byla, gdyby nie brak @ Choc raz mnie pociegnelo na chipsy ostre, co bym wogole nie zjadla nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będę mieć laparoskopię diagnostyczną. Może się dowiem czy przyczyną mojej niepłodności jest brak drożnych jajowodów czy coś innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguuula nie stresuj sie zabiegiem, ja też nigdy nie byłam w szpitalu, nie przepadam za nimi, ani za lekarzami, a swego czasu musiałam się udać na zabieg łyżeczkowania :-(...Wszystko szybko i sprawnie poszło, opieka medyczna była super, prowadzili jak za rękę, gdzie , kiedy i po co mam iść, także nie stresuj się, bo wszystko będzie ok. Ja miałam rzecz jasna w znieczuleniu ogólnym, zasnęłam i obudziłam się po... Dzięki temu szybciej zajdziesz w ciążę, dlatego głowa do góry i bez obaw :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle, to mi ginka powiedział, że ja k 4 cykl z clo się nie uda, to czeka mnie drożność jajowodów...tak się tego wystraszyłam, że sie udało wcześniej :-) czego i Tobie życzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję że uda mi się zapisac na maj żeby mieć już to za sobą. Koleżanka koleżanki miała też robioną laparo w tym szpitalu, muszę się jej zapytać jak to wyglądało itp. Właśnie boję się traktowania podczas pobytu. Mam już uraz po tej ostatniej akcji. Co do znieczulenia ogólnego to panicznie się tego boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, no zobaczymy. Może też zareaguję jak Ty ;) @ powinnam dostać za tydzień... ale wątpię że coś z tego wyszło w tym cyklu bo w poniedziaek miałam robione usg to lekarz myślę że by coś widział, chociaż to dopiero był 17 dc więc nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----Beti, dostał dwa sniadania jak zawsze - 7:30 mleko a o 9:00 kaszke. O 12:00 mleko a juz przed 14:00 obiadu sie domagał. Nie wiem czy tak go ten spacer pobudził albo to ze dzien wczesniej nie jadl zbyt wiele bo wszystko do połowy tylko. Gdy miał zaparcia to trzymalismy diete (moze teraz nadrabia ;) ) i poprzestawiał mi sie znowu, np.wczoraj o 16:00 dostał jogurt XXL i byłam pewna ze do 19:00 bedzie najedzony a on o 17:00 płakał z przerwami - nie wiedzielismy o co chodzi. Przed 18:00 mnie tknęlo i zrobilam mleko a Alan mało butelki nie połknąl, taki był glodny!! Wczesniej o 17:00 jadał deserki zamiast mleka i bardzo mi to odpowiadało a teraz domaga sie mleka o tej porzez wiec postaram sie zrezygnowac z mleka w poludnie - tylko co ja mu wtedy dam? Deserek? Przed obiadem?? Teraz od nowa trzeba układac manu i przyzwyczajac malego.. A było tak pięknie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zła tabela ;) Jeszcze jedna była :) STARACZKI: NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ julitek11...............23.......mazowieckie........3.... .........29.06 Roma01.................25.......małopolskie.........8... ...........25.01 Sophia123..............25........śląsk................1 4.............13.02 Malinowa 1986.........25.....mazowieckie.........9..............22.02 aguuula25,25.........26........ślaskie..............4.la ta..........5.05 staraczka Monisia......23.......podkarpacie.......9...............24.0 6 Zaczynam od nowa...31........zach-pom............19.............31.03 Riolek...................25.......pomorskie............20 ............08.03 CIĘŻARÓWKI: NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU Netta2...............28.........mazowieckie.............. .....11.02.2013 Maluda1982............30......wielkopolskie......(?)..... ..17-22.02.2013 Mala_Gosienka.....27........zach-pom........?............ .......29.09.2013 **Aguśka**............28.......podlaskie............?... ..........22.12.2013 MAMUSIE: NICK...........WIEK........SKĄD..........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA Vilia..............27.........łódzkie........... 17.08.2011.......Bartuś Asia1893.........28......zach-pom...........3.12.2011.... .......Julia Mooniaaa123.....35..........maz.............01.01.2012... .....Kaja Monia_aa...........25.........wlkp............12.01.2012. .......Tymon Lovekrove .........30 .......w-maz ...........03.02.2012.........Mikołaj Wanda.............24........wlkp...............07.02.2012 .. .....Adrian **Aguśka**.........27.......podlaskie.........10.03.2012 ..........Milena KALA85............26.......pomorskie........26.03.2012.. ......Marysia:* Mala_Gosienka.....25......zach-pom........07.04.2012..... ......Jaś Zora85............26.........kuj-pom.........20.04.2012.. .......Alan Beti2905............31......mazowieckie.....28.04.2012... .....Bartuś Katiaa85............27..........WLKP...........07.06.2012 ........Anna Agusiiiii28...........29.....mazowieckie......03.07.2012. .......Oskar justysia88...........24........lubelskie.........23.07.20 12........Zosia Nika0503............22........małopolskie.....31.08.2012 ........Adam Zaginione mamusie: Krakowianka.....29......małopolskie.........18.06.2011.. . ....(córka) Justynp..........32.....świętokrzyskie.......21.08.2011 ........(syn) **Karolina23**...23....wielkopolskie........18.11.2011. .....Marysieńka Araguaia............33......dolnośląskie............... .......22.06.2012 Polny Kwiat..........20.......podkarpackie.....DZ (?)....... 20.07.2012 Rysiada..............37.......mazowieckie.......CH...... ... .31.07.2012 Matik2012...........30.........wielkopolskie............ .....10.09.2012 Anirak................33.........pomorskie.........CH. .......02.10.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_1893
Cześć Wanda....to może w sumie lepiej ,że jesteś jeszcze w dwupaku, bo wg suwaczka, jeszcze masz 40 dni ciąży. Odezwij się , możemy się jedynie domyślać, że ciężko Ci poruszać się, a Adi to żywe srebro....no i martwisz się....myślimy tu o Was Wanduś 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda, a ja Cie szukam i szukam ;) Już listy gończe porozsyłałam ,a do głowy mi nie przyszło, by jeszcze na forum poszukać :D A tyś tu była, parę słów zostawiła i uciekła :) Zostało Ci wybaczone ;) Buziaki --Wiem, znowu mi odwala. Ale moje dziecko juz od godz spi więc mam czas dla siebie, tj.kolacyjka, prysznic, tv i /lub net. Nawet do WC moge iść na spokojnie i delektowac się tam widokiem mej brzydkiej, pozółkłej tapety (zalało nas w zeszłym roku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Asieńko - 3 dni:) My jesteśmy po urodzinach znajmych Jasio objadł się jak bąk i teraz szykuje się do spania. Jutro idziemy na szczepienie, zobaczymy jak będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda, powodzenia :) Trzymam kciuki aguula, ja miałam w marcu laparoskopię, Z tym, ze ja leczniczą. Ale nie taki diabeł straszny jak go rysują. Najgorsze było tylko to, ze leżałam tam 5 dni. Ale poza tym naprawdę szybko dochodzi się do siebie. Od dłuższego czasu o zabiegu przypominają mi tylko blizny ;) Znieczulenie robią ogólne - budzisz się już po operacji. Będzie dobrze :) Nie stresuj się. Aguśka, gratulacje :) Ale u nas pogoda dziś...Nawet na spacer nie wyszliśmy :o zorka, odpoczywaj anie widokiem tapety się "delektuj" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia, odpoczęłam :) Ogólnie to mnie wkurza ta tapeta w kible. Jest okropna. Remont odłożyliśmy ze wzgledu na dziecko :P Dzis musze pozałatwiac sprawy więc mama przyjedzie popilnowac małego. Tylko ze on jej nie toleruje i płacze bardzo gdy z nią zostaje :( Mama za rzadko nas odwiedza. Czasami nawet M nie radzi sobie z tymi napadami płaczu u małego. Wracam do domu: mały drże się az go na calej klatce słychac, mąż go nosi na rekach i przeklina pod nosem ,,gdzie Ty łazisz?!'' hehe. Mam nadzieję ze to mu przejdzie kiedyś (dziecku). Zwłaszcza ze teraz do szkoły szybciej pójdzie i do zerówki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej my juz wrocilysmy do domku 3 dni nas nie bylo mala dala rade musiala sie zaklimatyzowac ale potem juz do dziadka na rece szla a moze tez dlatego ze go obcielam i zgolilam dluga brode? :P ale najwazniejsze ze szla na rece do dziadka. Ania radoche miala bo pieski tam byly i az piszczala jak jakis ja w raczke polizal. za to pierwsza nocka w domu dzisiaj byla taka sobie Ania miala stan podgoraczkowy krecila sie przez sen i ja co godz mialam pobudki. Ale mam nadzieje ze mi chora nie bedzie moze to temp od ząbkow ktore moze ida chociaz niby ja nic nie widze. sorki ze tak na razie tylko od siebie ale ciezko z mala na kolanach pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteśmy po szczepieniu, mały tak płakał że wielkie grochy leciały z oczu. Dał radę i teraz w koncu poszedł mi spać. Waży 10,300, nic nie mówiła czy to dużo czy w sam raz, ale jak zajrzałam do siatki centylowej to chyba jest ok. Ja dzisiaj padam na nos szczepienie kolejka inne Mamy z dziećmi jedne ciche inne wrzeszczące, nie cierpie mojej przychodni bo tylko raz w tygodniu są przyjmowane dzieci zdrowe i pół miasta się wtedy schodzi. Do tego aż szkoda słów, życie po prostu nie jest fair...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie, już sobie długi weekend zrobiłyście że nic nie piszecie? ;) Mlody dziś W KOŃCU podpierniczał mi mój obiad z talerza :) Tzn, nie brał rączkami ale domagał się karmienia :P mimo że wczesniej zjadł swój obiadek. Ostatnio tak własnie ma ze jeden dzień się dosłownie obżera a na drugi zjada niewiele. I tak na przemian. Dziś to mi nawet ulał - zaraz mi się przypomniały ,,stare czasy'' gdy był maluśki. ---Mamusie chlopców, jak obcinacie swoich synów? Chodzi mi o rodzaj fryzury. Ja ostatnio jak się wzięłam za obcinanie wlosów małemu to do dziś M się z niego nabija. Ciut przykrótko mi wyszło z tyłu :P No ale nic dziwnego skoro obcinalam go gdy spal :D Przynajmniej główka mu się juz nie poci i nie ciągnie się za włosy, bo go juz nie łaskoczą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kuku! :D Teraz się wydało ze nie mam życia towarzyskiego bo wciąz siedze na forum hehe :P Kobietki pewnie leniuchują, mają gości lub gośmi są. A mnie nikt nie odwiedza :( Oprócz mamy :) Idę sobie. Pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora hola hola ja tu jestem :) Mala dala nam czadu dzis w nocy mialam nerwa na nia i w koncu maz sie nia zajmowal a ja poszlam do lozka. Jak wstala po 1 to poszla spac 3.20 bo zlitowalam sie nad nimi i Anie wzielam na rece przytulilam i chwila moment i spala :) Nie pamietam o ktorej wstala bo maz ja przejal rano a ja spalam do 9. Teraz czas na drzemke ale mala to twardy zawodnik dzis i nie zasypia. Zreszta maz jej roxet wlaczyl i w dupce ma spanie. Idziemy dzis kolo centrum handlowego bo w tamtych okolicach ma byc dzis majowka i jakies atrakcje dla dzieci zobaczymy co wymyslili. Poza tym nuda i pogoda ponura ale nie jest zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha co do gosci to ja powiem wam mam ostatnio nerwa jak ma ktos u nas siedziec. W niedziele przyjechalam z mala od mojego taty a tam w domu jak zawsze pelno ludzi i harmider wiec chcialam spokoju a w niedz po poludniu przyjechal szwagier z zona i dzieciakami i mialam dosc, wczoraj tescie i tez cicho sobie myslalam zeby dlugo nie siedzieli ( na szczescie nie byli dlugo) Cos nerwowa jestem ostatnio i leniwa :/ ps: Ania zasypia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora fryz mojego dziecia masz na poczcie,zresztą wszystkim wysłałam (Wanda to juz w ogóle nie odpisze).... a co do majówki do my sami od soboty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---moniaa_a, wiem. Widziałam fotki i cały czas mam je w pamięci tylko ze mój szkrab nie ma tak bujnych włosów jak Twój. W ogóle Alan ma liche włoski i jakby pocieniowane (to nie moja zasługa :P ) - takie ma od urodzenia. Boczki przerzedzone, niemal łyse. Szybko rosnąca grzywka i zakola na czole ma tez. Nie wiadomo jak go obcinać?! Miki od Love jest króciutko obcięty - chyba maszynką co Love? Mąż toby mu juz teraz irokezy tworzył i włosy żelował :D ---Kaiaa, no jestes ale tak cicho siedzisz że Cie nie zauważyłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, jakoś nie zagladałam na pocztę od hohoho... Jestem już mamą po raz drugi:) Karolina urodziła się 28.04 o 9.45 Jest cała i zdrowa chociaz malutka 2.800. Jesteśmy już w domu poopowiadam Wam póżńiej trochę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda, kochana Ty moja :* Gratuluję!!!!!!! I jestem niezmiernie ciekawa porodu i fotki kochanej Karolinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wanda gratulacje! bylam dzis w szpitalu umówić sie na ta lapatoskopię ale pielęgniarka mówiła żebym się pojawiła jak dostanę okres, i sie umowimy bo jak to powiedziała ''a moze pani jednak nie dostanie''. fajnie by było aczkolwiek nie nastawiam sie. .@ powinna pojawic sie w weekend. w pracy się denerwuję, jak tak dalej będzie to w życiu się nie uda zajsc w ciążę. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×