Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

aguuula, a moze faktycznie @ nie przyjdzie ;) Życzę Ci tego z całego serca!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda wow gratuluje pochwal sie Karolinka. Faktycznie 2800 to drobniutka ale nie martw sie moja miala 2870 teraz wazy niecale 8,5kg a bedzie miala 11 mies wiec tez drobna. A jak Adrian zareagowal na siostrzyczke? Aguuula to trzymam kciuki bys miala niespodzianke i @ nie przyszla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Wanda mega gratulacje :-). Agula badz dobrej mysli i nie mysl tak mocno. i nie mow mi, ze nerwy nie zdzialaja cuda. Jestem dosc nerwowa osoba i co 2 raz mi sie udalo, taki mam charakter, ze zawsze cos mnie denerwuje, takze uwierz, ze bozia istnieje i zdarzaja sie cuda :* caluski Nie mowcie nic o wadze dziecka, moja to taki zarłok, a taka ciezka i zbita, wazy ponad zgrzewke cukru to nie zarty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję dziewczyny za wsparcie :-* kiedyś na pewno sie uda. Będę cierpliwie czekać. dobrej nocy! odezwe sie w niedzielę i dam znać czy @ przylazła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda - mega gratulacje:) Agula - oby @ nie przyszła:):) U nas kiepsko, ale jakoś to przetrwamy. Jasio szaleje i teraz wstaje mi o 5 rano. Nie wiem już jak go przestawić na późniejsze wstawanie, bo kładę go spać później a i tak wyłazi tak wcześnie. Idę posprzątać w domu bo cały tydzień miałam jak w marazmie. Pozdrawiamy i odezwiemy się po tym nieszczęsnym weekendzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguuula przykro mi ze @ wredna przylazła. Nastepnym razem musi sie udac Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguuula :( Przykro mi. ---U nas ząbkowanie, rozwolnienie, rozdraznienie, brak apetytu i ogólny Sajgon. Nockę mam pewnie z głowy bo mały śpi już od 17:00 i zal go budzić bo zaraz płacze bardzo. Dzis się wybawił w piaskownicy. Ale miał frajde :D Szkoda tylko ze ten plac jest 15-20 min drogi od naszego domu :( bo bysmy tam częściej chodzili. Moj syn mnie bije! Regularnie sprzedaje mi liscie w twarz. Nie mam pojęcia gdzie się tego nauczył?! My z M i owszem klócimy sie czasami przy małym ale się nie bijemy. Moja mama jak dawała małemu buzi na pożegnanie to ją trzepnął ale w dekolt. W szoku byłam. Ucieka mi tez z wóżka w trakcie jazdy! Normalnie sobie nagle wstanie i musze go łapać niemal w locie. Zaraz zapytacie o pasy? Nie wiem jak to robi ale wyswobadza się z nich. A za mocno nie moge ich napiąć bo maly raz siedzi, raz leży i ogólnie kombinuje. No to się nagadałam .pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety... wściekła jestem jak szerszeń. Jutro z rana jade umówić się na tą laparoskopię. ciekawe na kiedy mnie wpiszą. dużo czytałam na ten temat ale i tak mam pytanko czy któraś z was miala to badanie i jak to wyglądało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda jak dajesz radę z dwójką? podziwiam Cię,sajgon w domu pewnie. nie wyobrazam sobie teraz noworodka przy Tymuli i ja jeszcze po porodzie a m w trasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny na razie się ogarniam bo mam M w domu, a później chyyba wariatkowo....:) Jestem wsciekła, Adrian zachorował wysoka gorączka, której moje dziecko nigdy wczesniej nie miało Stawiam więc sobie diagnozę, że to trzydniówka, ale że nie był nigdy chory M jedzie na pogotowie sie upewnić Tam dostaje antybiotyk Zła jestem jak osa, ale nic daje antybiotyk...bez przekonania u mnie i bez poprawy u małego Izoluje go od noworodka przy czym kroi mi sie serce jak zamykam przed nim drzwi. Poprawy brak więc wieczorem na drugi dzień M znowu na pogotowie bo to weekend majowy i lekarze sie weekendują:) dawać antybiotyk KU,,,,bo innych słow mi brak wczoraj dziecko dostało wysypki na cały,m ciele, dzis u kontroli u naszej nawej pediatry (bo sie przeciez przeprowadziliśmy) trzydniówka niepotrzebnie truliście dziecko antybiotykiem Myślałam nawet o rozwaleniu stacji pogotowia:)ale M mnie uspokoił i mówi ze moze mało sugerował lekartzom moja diagnoze Brak mi słow Malutka na razie jest kochana, chociaz często ulewa, a nawet wymiotuje, bo jest za dużym żarłokiem Co po częsci jest moja winą, bo nas ze szpitala nie chcieli wypuścić dopoki nie zacznie przybierać więc na każde kwiknięcie pakowałam cyca:):):) o samym porodzie nie ma co opowiadać:) jestem wyjatkiem potwierdzajacym regułe, ze drugi lepszy niz pierwszy...jak jeszcze zajde w ciąze to skoczę z okna, rozwiodę sie z M i sama zaaplikuje sobie wszystkie mozliwe znieczulenia, terroryzując personel Poważnie:P NA pocieszewnie dodam że urodziłam bez nacięcia i bez szycia Połazna pewnie widząc pamiatke po Adim zdecydowała sie pobawić w ochrone krocza, takze siedzę na tyłku, załatwiam sie i karmię z uśmiechem na twarzy. Nie dzwigam na razie młodego, bo duzo krwawie, strasznie boli mnie kręgosłup Ale omija mnie na razie wycie po kątach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda - wykąp Małego w krochmalu i po wysypce nie będzie ani sladu, wiem bo my praktykowaliśmy i ładnie wszystko zeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_1893
Wanda 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda :) kochana, wspaniała, dzielna.. Buzieczki dla Adiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda -gratulujemy !!!! Dzielna babka z Ciebie !!! Zorka- u nas nie zgadniesz - tez zabkowanie całą parą - idą 3 na raz. Miki budzi się nocy mimo czopka - za dnia po prostu płacze z bólu. Cieszę się, że teraz a nie za 3 tyg gdy wyjeżdzamy - czeka nas podróż 17h w samochodzie - nie wiem jak on to zniesie. Dziewczynki pozdrawiam Was !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Love, ja dzis dojrzałam ze u nas idzie jeden na górze i jeden na dole. A M twierdzi ze trzy lecą ale to tylko złudzenie bo ten jeden przeswituje tylko przez dziąslo. Ale dwa ida na bank :D Chodze więc niedospana i przez to wkurwiona. Mały na mnie krzyczy, leje mnie po pysku, targa za włosy i gryzie gdzie popadnie. Ramiona mam całe pozarte - śmialo bym mogla iść na obdukcję ;) :D We wozku nie chce siedziec. Ale żeby chciał na nogach chodzic to nie - mam go nosic na rękach i pchac równocześnie wózek!! W domku chodzi pięknie a na dworze ..buch na kolana i nie wazne chodnik, trawa, ziemia czy piach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora - u nas na podworku srpawdza sie rowerek jak mały nie chce chodzic to jezdzimy do upadłego. Wczoraj chyba z 2 godziny jeździł i nie chciał wysiąść. Pozdrawiamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosienko, ząbki tak dają sie we znaki że czasami idziemy na spacer by mały choć na chwilę mi zasnął. Ja bym chciała by chodził na dworze tak jak w domku ale on woli usiąść i ewentualnie raczkować, a potem spodni nie mogę doprać lub zwyczajnie się dziurawią.. Jezu, jaki upal!! Bylismy na godz na dworzu i wrócilismy cali mokrzy od potu. Mały spi mi juz dwie godziny - to dobrze bo nocki mamy cięzkie czasami. W domu tez zaduch mimo że okno otwarte. Dlaczego nie ma temp w sam raz?! :P Forum coś opustoszało :( Chyba nas juz nie lubią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_1893
bylismy na szczepieniu. troche sobie przesunelam szczepienie na rok i dopiero teraz bylam na 16/18tydz.... Julia waży 11,6 w 16 mies.wzrost 87cm. nakłamałam pediatrze,ze lekarz od bioderek kazał sie stawic pol roku po tym jak dziecko zacznie chodzic...cos mi sie nie podoba do konca jedna stopa, w bzruchu Jula siedziała na niej i coś mi podpada ona....w każdymr azie skierowanie do chorurga mam. gaduła zaczyna powtarzac trzysylabowe wyrazy....no i słodko mówi Jula albo Julia...muszę ją nagrać telefonem.... ostatnio włoski jej z tyłu podciełam.:) siedział na kolanach.oglądała bajkę i tak jej włoski palcami układałam i podcinałam-nawet wyszło :) teraz mamy komunię,potem komunie u chrzesnicy....z tobami pojdziemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, nie podcinaj jej włosków ;) Ja to bym zaraz robiła kiteczki, warkoczyki, cuda niewidy :D Spineczki, kokardki, opaski (nie wszystko na raz :P ).. Ach, może kiedyś Bóg obdarzy mnie córeczką. Ale i tak dziekuję mu za syna. Szaleje za nim!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Wanda gratulacje :-) aż sie wierzyć nie chce, że to już :-) tak szybko czas minął :-) Karolinka będzie obchodziła urodzinki razem z Bratusiem :-) Aguula trzymam kciuki za zabieg . Zora Alan już chodzi sam ? U nas na razie nie ma zbyt uciążliwych oznak ząbkowania, ale chyba niedługo się zacznie. Strasznie puchną mi kostki , teraz byłam 3 dni w pracy ( a mam stojącą ), więc zwalam na to, tylko, że po nocy mało zeszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, chodzi od dawna :) Idealnie niemal. Gdy jest zmęczony to przewraca się o własne nogi :D ale tak ogólnie to chodzi ładnie we wszystkie str i już nie ma problemów z obracaniem się. Zaczynał gdy miał 10,5 mies - wtedy zrobił pierwszy krok a przy drugim tracił równowagę. Potem ładnie cwiczył i szło coraz lepiej. Uparcie trenował przed roczkiem i tak nagle zaczął coraz lepiej chodzić. A jak u was? Jemy tez warzywa w pokrojone w kostkę i z makaronem sobie tez radzimy. Chleba nadal nie rusza! Wciąż nie mowi ,,mama'' :( (tzn mowi ale nie do mnie tylko tak sobie powtarza). Straszny z niego smieszek :D Chichra sie na okraglo i z byle czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! zabieg mam na polowę czerwca. ale się boję :-\ chyba ze nie bedę musiała isć - mam na myśli to ze może w tym cyklu się powiedzie... liczę na to jak co miesiąc. dzis 5 dc, juz bez clo w tym miesiącu. Miłego wieczorku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguuuula, ale nie przestawaj próbować! Clo ,,działa'' jeszcze ze 3 miesiace po ,,odstawieniu''. Ja własnie zaszłam w cyklu bez clo i Katiaa chyba tez!! Próbujcie dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguuula zora ma racje ja tez zaszlam w ciaze w cyklu gdzie nie bralam clo a przed ciaza chyba 3 cykle bralam. Odstawilam clo i co zaszlam w ciaze mimo tego ze wcale jej sie nie spodziewalam i bylam nawet umowiona do kliniki leczenia nieplodnosci( co okazalo sie nie potrzebne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam u nas ząbkowanie w pełni. Dzisiaj było szczepienie waga 11.300, wzrost 85 cm - podobno jest wysoki- chodz mi się normalny wydaje. Jakaś masakra z tym ząbkowaniem - a przed nami tyle zębów jeszcze. Wiecie może kiedy teoretycznie dziecko ma wszystkie ząbki? Czekam końca tej masakry - on taki jest nieznośny przez to teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój waży chyba 10,5 - nie pamietam bo babka podawała kolezance wage i powiedziała ze 5kg! Takie oczy zrobiłam ze az z wrazenia zapomniałam ile tak naprawde gdy ta się już poprawiła. Ze wzrostem to cos ochujała bo powiedziała ze 70 pare mierzy. Mierzyła go miara krawiecką i mały sie do mnie tulił wtedy. Ubranka mamy 86rozm a ta powie ze mały jest ponad 10cm nizszy :D ---Love, u nas trzeci ząb tez poszedł :D Mamy juz w sumie 8. Leciała górna dwójka i dolne dwójki. Szok!! Ale one szły tym razem jeden za drugim. M miał racje :P A ja sie w czoło pukałam ze zgupiał :D Marudzenie już za nami i maly tryska humorem. Ale ostatnie dni były masakryczne. Zwłaszcza ten ostatni. W zyciu mi tak na nerwy nie działał i nie dał popalic jak tym razem. ---- Kumpela swojego dzieciaka szczepila od początku tą płatną szczepionką. Po ost szczepieniu (dobe po) mały dostał wielki rumień na nodze który z każdą chwilą się powiekszał. Poszła do lekarza i dostali antybiotyk. I wez tu teraz płac jeszcze za to że dziecko ma takie odczyny poszczepienne. A tak je chwalą (te szczepionki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłabym w niebowzięta jakby w tym cyklu sie udało :-) tego ze clo działa jeszcze 3 m-ce po odstawieniu to nie wiedziałam. Dzięki za uświadomienie :-) będziemy dalej działać hehe. Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula Trzymamy mocno kciuki :) do zabiegu podejdz jak do czegos koniecznego co ma Ci dac dziecko A moze okaże się, że nie będzie potrzebny Adrian w ogóle nie chce jeśc, niczego, po tej trzydniówce nawet słodyczy Siedze i ryczę bo przy nowordku jeszcze gonić go z jedzeniem ;( Malutka jest kochana je i spi, chociaz ulewa i czesto meczy ją czkawka to bajka w porównaniu z Adrianem, on juz od noworodka był cholernie absorbujacy Gosienko kapiemy w krochmalu na zmiane z emolium Teraz juz taśmowo i jedno i drugie We wypise napisali Małej niska masę urodzeniowa-dystrofię Jestem wsciekła w książeczce nie ma na ten temat słowa Nie wiem juz czy sie martwić, czy nie W szpitalu mówili, że wyglada jakby była niedonoszona, bo miała jeszcze przyrośniete pazurki do opuszków, oraz nieschowqane wargi sromowe co z waga układało sie w logiczna całośc i nawet bylo sensowne bo przeciez nie znałam daty zapłodnienia no i Adi tez urodsził sie troche wczesniej Czasem mnie to przerasta Mam koszmary...sni mi się poród i budze się cała spocona-psychoza Musze Wam skombinowac jakies zdjęcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda teraz
pilnuj sie zebys w nastepna ciaze nie zaszla,serio,uwazajcie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×