Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Krystiann

Czy jest jakaś chętna Pani na seks-pogaduchy ?

Polecane posty

Gość Mała Mi 1982
Od dawna jesteś Sam ? Jeżeli nie chcesz nie odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Mi 1982
To nie długo ... Nie chce byc wścibska więc już nie pytam o "szczegóły" z zycia osobistego ...więc teraz opowiedz mi dowcip erotyczny lub Twój ulubiony .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z kawału zrezygnuję - znam kilka ale na dłuższe pisanie, albo trochę po bandzie :D więc dam spokój :D a erotycznych nie znam w ogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Mi 1982
To o czym chcesz poklikać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możemy po prostu dalej prowadzić tę jakże miłą rozmowę :D Teraz ja zadam kilka niezobowiązujących pytań. Pierwsze - w jakich dużych miastach europejskich byłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Mi 1982
Jakiś czas mieszkałam w Niemczech w okolicy Dortmundu , ale musiałam wrócic do Pl i nie mam teraz szansy żeby się wyrawć gdzieś , taki stan potrwa jeszcze jakies około dwa lata a potem zaczne realizowac swoje marzenia . Jednak odpadają wszelkie podróże samolotem a na wakacje planuje podróż do Rzymu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Mi 1982
Bo panicznie sie boje :-P Zdecydowanie lepiej czuje sie na lądzie w aucie , które sama prowadze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Mi 1982
prawko mam od 17 roku zycia , lubie jeżdzić szczególnie sama bo mam dość ciężką noge :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sporo latałem i też się bałem ale zawsze tłumaczyłem sobie, że będzie ok i było :D - jak dotychczas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Mi 1982
Nie , nie samoloty jak i woda ( pływac też nie potrafie ) to nie mój świat , ale auta zdecydowanie tak :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Polsce niebezpiecznie, bo drogi są do dupy ale jak się wyskoczy na zachód - można popieprzać zdrowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Mi 1982
Fakt , ale mam tutaj kilka miejsc gdzie można poszaleć . Kiedyś przewiozłam babcie w 7 minut 35 km , to potem wszystkim opowiadała ,że nic po drodze nie zobaczyła :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Mi 1982
zanim zjarzyła co się dzieje czas było wysiadać , zresztą gadać to sobie mogła , spieszyłam sie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to niezle
". Kiedyś przewiozłam babcie w 7 minut 35 km " cisnelas 300 km / h ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz - ta cecha mi się podoba, choć przeginać nie zamierzam bo można zabić kogoś i siebie - zwłaszcza, że dzisiejsze samochody zapieprzają stówą zanim się w ogóle orientujesz - dosłownie po 5 sekundach. A spotkanie z tirem czy drzewem na dużej prędkości to trochę głupie kończenie życia :D... wolałbym uniknąć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie - trochę mało to 7 min jak na 35 kilosów - musiałabyś mieć tuningowanego porszaka i płaską jak stół drogę. Powiedzmy - 17 minut :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Mi 1982
200 mialam mam dobre auto i swoje też potrafi :-) Zabić nie zamierzam ani siebie ani kogoś , wiem co, gdzie i kiedy moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Mi 1982
17 min daje 123 jeżdże jednak ciut szybciej , nie 300 ale jednak ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie opowiadaj. Jeździłem kiedyś zagranicą vanem - jako kierowca. Koleś wyszedł zza szpaleru samochodów NIE PATRZĄC wprost mi pod koła. Typowe wtargnięcie na jezdnię - życie zawdzięcza tylko mojemu refleksowi. Zatrzymałem się 30 cm od niego. Nigdy nie wiesz, bo Ty możesz jechać zajeebiście, ale ktoś jest np.nawalonym, nakoksowanym zjeebem i na niego nie masz żadnego wpływu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to niezle
no to lepiej sobie przelicz, bo lecac 200 zrobilabys w 7 minut dokladnie 23 km :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dajcie spokój tym odległościom Ustalmy, ŻE NIE DA SIĘ ZROBIĆ 35 KM W 7 MINUT NA POLSKICH DROGACH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Mi 1982
Może zajęło mi to ciut więcej niż te 7 minut jednak przekraczam prędkość i to dość często (za często) Wiem jakie są skutki nadmiernej prędkości jak i brawury na drodze . Odwiedzma na cmentarzu kogoś kto stracił życie przez brawure mając 24 lata . Nie on był kierowcą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×