Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

w sumia dla mnie wyznacznikiem byłoby zniczulenie, a jak Kropelko masz tu i tu :) Więc wybrałabym szpital

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weronikarz i dobrze, że nie poszłaś, bo to za duży stres. Po wizycie ok do porodudawka Euthyroxy 100 po porodzie 50 w paźdierniku zbadać poziom TSH i zadzwonić do niej a do kontroli na wiosnę. Drugi lekarz, którego spotykam, że nie naciąga na wizyty, bo chodzę prywatnie i każda wizyta to 110 i do tego badania :-D Kika co do spacerówki. Ja pierwszy wózek miałam właśnie że można było zmienić i to był wyznacznik też teraz. Ale dosatałam wózek od kuzynki, bez tej możliwości itrochę ubolewam. Ja uważam, że to jest istotne jak dużo będziesz chodziła, bo jak będzie brzydka pogoda, wiał wiatr to możesz zawsze rączkę przełożyć i już w oczka, gardełko nie wieje. A dzieci mają tą tendencję, że czestootwierają buźkę i mówią jak jest wiatr to moja zawsze była chor. Stella to Tantum Rosa to na krocze, pierworódki się nacina (nie boli), wieloródki nie koniecznie. A żeby ranę dokazić i znieczulić to podmywa się tą Rosą :-). Mi pomagało, polecam. Luna z odbytu? Ja miałam z pochwy i śmiać mi się chciało, bo na wyniku jest, że: nie wychodowano :-). Grupa się nie zmienia, ale niestety musi być bardzo aktualny wynik, też się dziwiłam. Izka mnie też takość pobolewa, ale nie aż tak, do tego jescze czasami chwytają skurcze. A tak jak dziś trochę chodziłam to nogi bolą:-( Szczęśliwa ja mam też najtańszą, te profilowane uważałam, że są dla mnie nie bardzo. Nie przydatny bajer :-D. I uważam tak jak Ty niektóre bajery są przebajerzone :-P Kropelka, nie umie Cipodpowiedzieć. 3000 to trochę duż (jak dla mie), ale psychicznie może lepiej. Dla mnie kwota na tyle duża że myślałabym nad szpitalem, ale nie chcę sugerować. Pigułeczka jak czytałam Twój wpis to mi się przypomniało, że śniło mi się właśnie mi wyleciał czop i budziłam mojego że już jedziemy. Ale ja mam takie sny już co drugi dzień :-P A dziś na kontroli u endo babka też stwierdziła, że szybciej urodzę, muszę się wziąść za tą torbę i te ciuszki poprać A teraz się już położę, bo jestem potwornie padnięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za opinie dziewczynki. Też chyba bardziej skłaniam się ku szpitalowi choć kasa nie jest zbytnim problemem, ale zawsze zamiast tego mogę przeciez przeznaczyc na cos innego bo to i tak pula przenaczona "na mnie" ;-) Myślę, źe funkcja obrotu brdzo przydatna. U mnie taka będzie a wózek 3in1 jest za 1600 zł więc bez tragedii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem obżarta truskawkami, mąż mi jeszcze kupił 4 kg, hehe ale na jutro też zostało:) A ja po szkole rodzenia, dziś oglądaliśmy porodówkę:) Już mi to nie takie straszne, ale jak było mi miło gdy staliśmy koło porodówki, a tam położna przejeżdżała z nowonarodzonym dzieckiem, ale to było piękne, sama nie umiem się już doczekać:) Aha i ja też się pochwalę, że koleżanka przywiozła mi ubranka za 2 zł sztuka i miała ich aż 100:) ale naprawdę super, zadbane. Myślałam że będą jakieś stare, a niektóre wyglądają jak nowe. I bez zastanowienia wziełam wszystkie:) Aż mąż stwierdził że mam brać:) Marka no no to rośnie ci synek jak na drożdzach:) I fajnie że wszystko ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marka, no ja mam nadzieję, że poczekasz, 3 dni w tą czy w tą :P A no szkoda.. ale kto wie, może będzie dane nam się spotkać. Zawsze w wakacje (oprócz tych) można coś wykombinować, co do morza i gór to ja jestem za, jeżeli tylko fundusze i zdrowie na to pozwala. I gratuluje małego-dużego, zdrowego mężczyzny :D I cieszy mnie bardzo, że wszystko jest ok. Za 2 tyg? Hm.. zobaczymy :P Ciekawe co moja jutro powie.. Kikaa, burdello u większości jest :P Mój to remontuje na pełnych obrotach bo chce ze szpitala prosto do naszego mieszkanka nas zabrać, ale coś czuję, że u rodziców zlądujemy. Stella, ja chyba Tantum Rosa zakupię, choć moja koleżanka zwykłe szare mydełko mi poleca, bo ponoć szybko się po nim goi. Jutro popytam moją gin :) Pigułeczka, kazał mi pić więcej wody, około 2l nawet więcej. Za to mniej napojów, i unikać wody smakowej bo te słodzone cholerstwa powodują, że częściej do wc latamy. Ja to stosowałam, praktycznie nie rozstawałam się z wodą i na kolejnej wizycie już było ok. A ja tak się zastanawiam, a jak kobieta trafia na oddział tak prosto z ulicy, bo bóli nagle dostała i nie ma przy sobie żadnych oryginalnych zaświadczeń o grupie krwi, tych wymazów itd., jedynie dowód i kartę ciążową i co wtedy? Korkiem ją zatkają i nie pozwolą rodzić? :D A co do wanienek, zwykła u mnie też będzie. Tyle kasy idzie na potrzebne rzeczy, że takie bajery sobie odpuszczę. A jeszcze trzeba brać pod uwagę, że jak już Maleństwa będą na świecie, to mogą jakieś dodatkowe wydatki wyskoczyć, typu leki itd., więc wolę nie szaleć :P Zrobiłam porządek z ciuszkami i okazało się, że mój syn tyle tego ma.. Jak połowę z tego ponosi to będzie cud, zbieranina od 3 osób, ale nie miałam pojęcia, że tyle tego się uzbiera. A jeszcze mają dojść. A od piątku pierzemy. Zjadłam kebaba, wypiłam colę (musiałam się wykłócić, bo M. to colę jak truciznę traktuje a ja bym mogła litrami pić- oczywiście nie piję :P ), i jest tak fajnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma_rka a Filip nie jest olbrzymem moja tydzien temu w poniedzialek 21.05 wazyla 2400g wiec teraz troszke wiecej jak Twoj wazy chyba ze obydwoje sa olbrzymami :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EJ! Wstajemy :P wczoraj rozpętała się na kafe dyskusja o naszym topiku :P że przeżywamy jak mrówki okres, że ciągle tylko lipcówki, lipcówki :P ale się naśmiałam :P szkoda, że komentatorzy nie widzieli babyboom albo planujemy dziecko, tam dopiero stron się produkuje :P to tak w ramach ciekawostek :P No i zgodnie z tradycją muszę dodać post, żeby dyskusje o nas nie ucichły :P Od godz 5 nie śpię :/ kolejna noc zmarnowana przez nogi. MASAKRA! Wczoraj przyszła paczka z Play Station dla męża. Boże, co się działo w domu. Telewizor cały wieczór zajęty, a ten tak grał w boks :P a ja zaszyłam się w sypialni i czytałam Małemu wierszyki :) w końcu po 21 odgoniłam go od telewizora. U nas dziś tragiczna pogoda. Słońce świeci, a przez okno wygląda pięknie, a jest UWAGA tylko 4*C... Nie mam zamiaru nawet nosa wystawić za drzwi :P poza tym od 3 dni wstaje rano z bólem brzucha. Takim typowo okresowym. 10 min i przechodzi. Może jakoś niewygodnie śpię. Madziaz no to jednak zmartwię Cię, bo Filip waży więcej :P 2660g. Ale Twoja córa ładnie idzie z wagą, więc uznajmy, że ważą mniej więcej tyle samo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma_rka nie chce nic mowic ale te 2400 to bylo 10 dni temu a moja srednio tyje 250 na tydzien... :-P tez jakos ostatnio nie moge spac w nocy mala mnie ugniata 5 razy wstaje do kibelka i noga lewa mi strasznie dretwieje ale tylko lewa... A musze sie pochwalic bo wczoraj upralam i uprasowalam ciemne ciuszki dla malej wiec zostala polowa, ale jak pokazalam na skype mamie przez okno suszarke to sie za glowe zlapala bo tam sam roz ;-) no wkoncu dziewczynka no nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć a co tu taka pustka ?? No madzia jak dziewczynka to róż a co:) Ja też mam prawie wszystko różowe, hehe:) Ja też dołączam do grona osób co nie umieją spać w nocy, nie wiem czy to ta pogoda czy co. Kurcze jutro już się czerwiec zaczyna, matko jak ten czas szybko leci:) A ja zabieram się za ciasto z galaretką i truskawkami:) zostało mi tyle truskawek, że trzeba je wykorzystać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta a po czym endo. stwierdziła że szybciej urodzisz jak można wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no pustki:) Trzeba korzystać z ostatnich dni wolności, potem z dzieckiem nie będzie tak różowo. Idę pobuszowac po sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny w końcu mam aparat i wysłałam wam jedno zdjęcie z brzuszkiem- 32 tydzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też dzisiaj noc nieprzespana. Koło 5 mi się porządnie przysnęło. Marka, a gdzie to ta burza się rozpętała z chęcią przeczytam? :P Iza, a podeślesz kawałek? :D Luna, jak dzieci na świat przyjdą to przez jakiś czas dopiero tu będą pustki. Tłoczno się zrobi jak zaczniemy się rozpakowywać ;) Nenia, o, to idę zobaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nenia, Tobie ciąża też służy, jeszcze raz powtórzę, że tu same laski na forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny za opinie o spacerówce:) Przekonałam się, że dołożę i kupię na dwie strony bo i tak latałabym co chwilkę sprawdzać co u dzidzisusia jakbym go nei widziała:P Też słyszałam o tantum rosa, że jest dobry:) ech, colaaaaaaa, nigdy wcześniej nie miałam na ten napój takiej ochoty jak w ciąży. Od czasu do czasu wypiję pół szklanki ale jak teraz o tym przeczytałam to o nicztym innym nie myślę, czuję się jak na wielkim kacu:D Gratuluję dziewczyny, że dzidziusie wam ślicznie rosną. ja mam dopiero wizytę 18 czerwca i trochę nad tym ubolewam bo duuużo czasu zostało. Najcchętniej to latałabym co chwilkę. Dziewczyny, wiem, że już któraś z Was przesyłała link z cyckonoszami:P ale mogłąbym prosić jesczez raz. Muszę zakupić do karmienia a wolałabym ze sprawdzonej strony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..............wiek.........ost @............termin porodu.....imię ********************************************************* **< br /> madziaz...........24.........27.09.2011.........29.06.201 2.....Wiktoria luna0207...........27.........25.09.2011........02.07.201 2......Jagoda lipcówka.kasia....26........03.10.2011.........04.07.201 2..... Adaś Ola_Fasola.........? ..........?.................... 06.07.2012.......Emilia tusiana............22.........27.09.2011.........06.07.20 12..... neli8...............23..........30.09.2011........07.07.2012 .......Filip ma_rka...........23.........27.09.2011..........07.07.201 2.......Filip Pina_789..........22.........30.09.2011.........07.07.2012.. .Mateusz Diamondxstar....22........05.10.2011...........10.07.2012 ....Liwia Aaannneeetttaaa..31........06.10.2011........10.07.2012.. . .Mikołaj jolla25..............31.........05.10.2011.........12.07. 2012....Kacper Kikaa84............27........05.10.2011..........13.07.20 12.....syn Kalla...............33.........09.10.2011.........15.07.2 012.....synek elita83.............28........10.10.2011..........16.07.2 012.....syn kiniam85..........26.........09.10.2011....... .16.07.2012.....synek Lipcówka2012.....33........11.10.2011.........17.07.2012 .....Synek P. kwiatek polny...20........10.10.2011......17.07.2 012.....córeczka? małżenka..........25........11.10.2011.........18.07.20 12.....Synek SzczęśliwaMama...21........13.10.2011........18.07.2012 .....synuś Pigułeczkaa.......27........13.10.2011........19.07.201 2......Małgosia justysia88..........23........13.10.2011.........21.07.20 12.....Zosia izzkka77...........23.........12.10.2011.........23.07.20 12.... Daria Milka862...........25.........16.10.2011.........23.07.20 12. ....Zuzia Werkaa_a..........25..........16.10.2011.........23.07.20 12....córeczka weronikakrz......29.........17.10.2011.......23.07.2012. ...Aleksander Efciaczek..........29.........17.10.2011.........24.07.20 12.....Siusinka amiaga............ 34.........18.10.2012........ 25.07.2012.....córeczka iwkas847.......... 20......... 18.10.2011....... 25.07.12........ Iwona Nenia...............24.........19.10.2011.........25.07.2 0 12.....Córunia Fressia.............31.........21.10.2011.........26.07.2 012.....córka oby_lipcóweczka..32.........19.10.2011.......26.07.2012. .....syn Stella Polare.......29.........26.10.2011.......29.07.2012.....chł opak strzałka............25.........09.10.2011....... 29.07.2012.....Damian kuleczka@13......31.........22.10.2011...... .29.07.2012.....syn Neonka1935.......31.........21.10.2011........30.07.2012. ...Antoś Już myślałam, że nie znajdę. Dla przypomnienia. Madzia, Ty już coraz bliżej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziaz bez sensu są takie porównania, bo moja ciąża jest młodsza od Twojej :P a poza tym według mnie mój syn jest duży i tylko dlatego chciałam się tym podzielić, a nie żeby się z kimś sprzeczać które dziecko jest większe. Niech Nam rosną dzieciaczki zdrowe i silne i to jest najważniejsze. Izzkka ja jakoś nie obstawiam pogody. Przynajmniej w moim przypadku. Jest mi po prostu już niewygodnie, za każdym razem jak się przewracam to stękam jak stara baba :P nawet to mnie wybudza. A że czerwiec to dobrze, bo czekam na rentę. A tyle przyjemności sobie zafunduję jak już przyjdzie, że hoho... Wymienimy opony w końcu, opłacimy OC, przegląd :D zaszalejemy sobie, nie ma co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, ja dziś o ostatnio dobrze sypiam, ale już leżę. Zjadłam śniadanko, wypiłam kawkę zbożową ale jakoś tak dziwne uczucie mam w dole brzucha, jakby się jeszcze obniżył. Więc wolę poleżeć. Endo stwierdziła, po brzuchu, o podobno bardzo nisko. T nie jest reguła, ale jest duży i jest nisko, więc kazała się przygotować, a ja nie chcę bardzo szybko jechać no porodówkę... Z jednej strony ok bo już by było po, ale Mikuś niech jeszcze będzie w mamusi. Dziś bvędę prasowała i już pierwsze pranie dla dziecka pościel. Wyprasuję powieszę na wieszak jak będę w szpitalu tylko założą. Chyb będę spać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta no ponoć to prawda ale jak już się brzuszek obniżył, że za jakieś 2 tyg przyjdzie poród, ale wiesz jak to bywa. Pinia nie ma sprawy już biszkopcik się piecze, potem wyśle po kawałku hehe:) A co do tych topików, to co już się nawet wypowiedzieć nie można co się robiło itp? Boże bez tego topiku to ja już wogóle nie miałabym się komu wyżalić albo pochwalić. A co do wagi to każde dziecko rośnie indywidualnie, i nie ma co porównywać, ja też niedawno porównywałam i co mi to dało nic, tylko kupę nerwów. Skoro dziecko rośnie to jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nenia fajny brzuszek:) Tabelka się przyda bo za jakiś czas będziemy do niej dodawać już rozpakowane mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale gorąca atmosfera, hehe :P Ale tak to jest, nigdy nikomu się nie dogodzi, mi tam tutaj pasuje atmosfera i towarzystwo. Marka, Madzia.. nieładnie, dzieci jeszcze w brzuchach a Wy już kłócicie się, które większe. No typowe mamuśki. Tyle jadu w Was, dziewczyny! Oczywiście sobie żartuję, ale tam ten topic tak mi humor poprawił :P Aneta, to odpoczywaj dużo, niech jeszcze Maleństwo w brzuszku siedzi! Iza, super, to ja czekam.. akurat od wczoraj jakieś ciasto za mną chodzi :D Idę trochę ogarnąć mieszkanie, obiad a następnie siebie, dzisiaj na 16 wizyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie nie chce klucic ;-) teraz dzieci rosna wlasnym rytmem i tyle wlasnie chcialam wam powiedziec ze schudlam 1.2kg waze teraz 64,8kg nie wiem czy to dobrze pod koniec ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez ostatnio czytalam ten topic, ale sie tylko usmialam :) bardziej tam jezdza po dziewczynach np wrzesniowych, ale ja tam nie wiem co komu to przeszkadza, nie chce niech nie czyta i tyle, u nas wiekszosc caly bozy dzien zamula w domu i nie ma nawet do kogo geby otworzyc to bazgroli caly dzien na kafe, tak jak ja :P he he :) co do wozka to ja tez jakbym miala mozliwosc wolalabym miec z przekladana raczka, ale niestety spadkowa takiej opcji nie ma :) co do szpitala to jak dla mnie to troszke duzo kasy, a jak jest podobny komfort to wolalabym w normalnym szpitalu rodzic, i powiem jeszcze ze moja ciotka tak pierwsza ciaze mojej kuzynki zrobila, ze prywatnie itp, itd, i co?? dziewczyna sie 18 godzin meczyla!! nikt jej nic nie pomogl a ja az bylam dzisiaj w szoku, pierwszy raz mnie przepuszczono w kolejce :) az mi sie glupio zrobilo....ale z drugiej strony ogromnie milo, tak jak wczoraj w markecie glupia baba--kasjerka kazala mi cala zgrzewke wody podnosic do gory tak dzisiaj ktos w koncu zauwazyl i mial troche kultury.. a ja kupilam wczoraj pierwsze czeresnie --pychota :) no i truskawki oczywiscie dalej na porzadku dziennym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziaz, Chyba normalne, bo ja nabierałam pędęm wagi a ostatnio z wizyty n wizytę tylko niecałe 2kg ipytałam czywszystko ok? A ona że są takie pacjentki, które na koniec spadają, bo chudną w ciele a dzieciaczków wszsystko w należytym pożądku A zapomniaałam się pochwalić, że wczoraj dokupiłam dwa kompleciki koszulka i śpioszki :-D. W środę ostatnie zakupy. Już nie mogę sie doczekać :-D. W sumie chyba ostatnie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nie wiadomo jak to jest tk jak z tym czopem od wypadnięcia tyle i tyle, a jest różnie. Dlatego lepiej się pooszczędzam :-D. Która z Was [isała o ilości wód szukam tego wpisu i nie mogę znaleźć, chodzi mi o ten skrót, który oznacza ilość wód,bo chciała sobie sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jest na wypisie ze szpitala tylko AFI norma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×