Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

A ten olejek rycynowy to lepiej nie próbować. Też właśnie czytałam, że wywołuje przeczyszczenie, no i skurcze są przy nim silne i bardzo bolesne. A oprócz tego może być toksyczny dla Maluszka. Ale to zasłyszane z innych stron ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pina nie próbowałam tego naparu. Ale podobno polecają go nawet jeśli nie wywoła porodu to zmiękczy szyjkę i łatwiej będzie rodzić. Tak czytałam. Tyle, że powinno się go pić od 37 tyg, bo działa dopiero po jakimś czasie. Może wyślę dziś męża do apteki po te liście. Aneta dlatego wstrzymam się z zakupem tych majtek, bo jeśli nie daj Boże będzie cc to mogą okazać się niepotrzebne. Wrócę do domu, kilka dni wypocznę po porodzie i w razie co zamówię na allegro. Bez wychodzenia z domu :) Ola Fasola zazdroszczę upałów. Mi one nie przeszkadzają aż tak, a chociaż jest co robić. Można wyjść na spacer, na ogród i jakoś milej dzień mija, a u mnie od kilku dni szaro i brzydko i ma być tak jeszcze jakieś 2 tyg z pojedynczymi dniami ze słońcem... Chętnie bym się zamieniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wpadlam sie tylko przywiatać :) Na razie wszystko ok, troszke zaczela bolec mnie pupa, mam tez wrazenie ze spojenie lonowe powoli sie rozchodzi, w dole bardzo mnie kluje. mam nadzieje z to znak ze juz na dniach pojade na porodówke, bardzo bym tego chciala, bo schizuje jak marka ze przenosze i sie to zle skonczy :( tfu tfu tfu U mnie leje deszcz wiec bede sie byczyc caly dzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marka z tym szczypaniem brzucha coś musi być, bo jak wczoraj była u nie położna to właśnie tak niby podszczypywała i za chwilę brzuch się stawiał No ja też chcę ten pas czy majty obojętnie, ale gdzie kupię to nie mam pomysłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pina ja piłam ten napar z liści malin, zdążyłam wypic ze 3-4 szkl i zaraz potem wylądowałam w szpitalu na krążek więc sobie ją już potem odpuściłam ale teraz mogę ją spokojnie dalej pić bo ciąża donoszona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dupa miał byc seks na przyśpieszenie a ten mi wczoraj po pracy wyjechał z takim tekstem, zę dwie godziny ryczałąm. Od 5 nie spałam a jak zasnęłam o 7 to ten sie przebudził i zaczął przepraszać. OOO seksu to długo nei będzie za taki tekst to będzie musiał sie przeprosić z panią rączkowską. Faceci to idioci. Żałuje, ze nei mam charakteru ELIT dostał by parę rzy z buta i spokój a tak .. gorąco i padam na pysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się zastanawiam nad tym naparem i olejkiem z wiesiołka. Moją gin dzisiaj podpytam, bo to już nawet nie chodzi o wywoływanie, ale jak poród ma być ciupkę lżejszy to czemu nie. Przypomniało mi się, jak moja koleżanka w zeszłym roku była już przy końcówce. I poszła na ostatnią wizytę, a coś ją plecy pobolewały cały dzień i krocze, ale skurczy za bardzo nie miała. Siada na fotel, rozkłada nogi a gin do niej, czy jest sama czy z kimś, a koleżanka, że z mężem. No to gin na poczekalnię i krzyczy, że mąż pani z gabinetu natychmiast do szpitala z małżonką bo poród się zaczął. Główka zaczęła się już przeciskać, rodziła praktycznie w locie. I nic nie czuła oprócz bólu pleców. I tak sobie siedzę i marzę, że może ja też tak dzisiaj będę miała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ten śpiszek toraczej taki bardziej żółtawy mam, jak duszę to też nic. No to może te moje cyce jak donice też się szykują do karmienia? :-P Wolałabym, żeby tak bo jak nie to poodcinam :-P :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neli a jak często w ciągu dnia można ten napar pić? Kurde, może on zadziała :) luna a coż Ci on tam powiedział? Trzeba było go zdzielić. Mam nadzieje, że chociaż słownie doprowadziłaś go do porządku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaannneeetttaaa>> ja Opolskie, 27 stopni i burze i deszcz.. ale narazie cicho :P tob tak jak na onecie.. izzkka77>> u mnie nie jest zolta... moze nie snieznobiala ale na pewno nie zolta, jak takie tluste mleko z woda. przynajmniej u mnie to tak wyglada a na pewno mi siara leci bo przeciez nie kompot :D Pinaa_789>> z olejkiem rycynowym to wlasnie chodzi o przeczyszczenie, moja siorka probowala a i tak przenosila.. :P mar_ka>> oj oddalabym ci te upaly z checia. wcale sie nie da w takie dni gdziekolwiek wyjsc. wczoraj bylo ponad 30st a ja poszlam z Moim do parku na lody i kawalek sie przejechalismy po rolety do okien-myslalam ze zdechne. wrocilam cala mokrusienka a bylam w przewiewnej sukience. do tego ciezko sie oddycha normalnym ludziom w takie dni a co dopiero nam ciezarowkom. dla mnie moglo by byc caly czas 24 stopnie i sloneczko z chmurka :) Anetaaa>> na pewno szczypanie i glaskanie brzucha pomaga bo tak polozne robia wlasnie zeby pobudzic macice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna, kobieto.. to nieźle musiał Ci zaleźć za skórę. Szkoda łez, oni często coś klepią tym jęzorem a nie pomyślą, że to może nas zaboleć, zwłaszcza teraz. Neli, dołączam się do pytania? Bo w necie niektóre piszą o 4 szklankach dziennie pod koniec, a ja coś czuję, że to paskudne jest. Aneta, a próbowałaś nacisnąć np. przy kąpieli, kiedy moczysz w ciepłej wodzie? Oj tam, od razu obcinać, a czym się mąż będzie bawił? Mój to by się zapłakał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na opakowaniu jest napisane żeby pić 2 filiżanki dziennie tego naparu ale ja poszłam na łatwiznę bo nie chciało mi sie bawić z tym odcedzaniem i piłam 1szkl dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W smaku nie jest złe, nawet ciut przypomina herbatę, ja sobie to słodziłam 1 łyżeczką cukru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze... to moze sie skusze na te liscie malin.. moze cos podziala. hmm tylko gdzie ja to kupie :P chyba do zielarskiego trzeba byloby sie przejsc, bo w zwyklych sklepach nie znajde co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola ja nawet zielarskiego nie mam :( liczę na to, że w aptece to dostanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pina ja mam zakaz kapieli, tylko prysznic i nie gorący. Położna mówiła, że mi powie kiedy kapiel w ciepłej wodzie, ale jeszcze nie dziś :-(, a uwielbiam :-) WIęc nie naciskałam, ale zaraz pójdę wziąść prysznic, to polejeje trochę wodą i zobaczymy spróbuję nadusić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko chwile mi zajeło nadrobienie Was:) Ja w nocy kiepsko spałam za to mój wstał po 9.00 a ja spałam jak zabita do 11.00 swoją drogą mówię dziś do mojego ale rano była masakryczna burza (okno otwarte a tam waliło, że szok) a ten do mnie poważnie? Ech zazdrościć takiego snu. No nic wyciągam dziś mojego na jakiś shoping więc sie ubieram zanim ten osioł się rozmyśli a w niedziele wyjeżdża i wraca w piątek normalnie będę ryczeć jak wyjedzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tych schodach to też słyszałam, ale nie wiedziałam że po 2. Z Mileną tak robiłam dużo po schodach i się udało :-P, ale czy to miało wpływ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tych schodów to podobno działa tylko jak się bokiem po nich chodzi. Tak mówiła położna na szkole rodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam nadzieję, że w aptece będą te liście. Dzisiaj będę jechać na wizytę to sprawdzę. Może coś zadziała :) Hehe, albo allegro zostanie, też ludzie to chyba zrozumieją, że tu każda minuta się liczy :P Mnie tak nogi bolą, że jak pomyślę o schodach to mnie bolą jeszcze bardziej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marka, wyobrażam sobie minę moich sąsiadów na mój widok, kiedy chodzę bokiem po 2 stopnie po schodach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze jedno, zakładacie czerwoną kokardeczkę do wózka? Jak obserwowałm to jedne mamy (a raczej dzieci) maja inne nie. Wiem, ,że to też babcine, ale jak uważacie i co robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam w zabobony nie wierze :P kokardek przypinac nie bede :P no chyba ze tesciowa albo mamuska moja nie wytzryma i bedzie chciala to oddam jej ta przyjemnosc :P mnie to osobiscie nie rusza :) to tak jak z kupowaniem wyprawki-jak bym miala czekac na ostatnia chwile, ba! kupowac po porodzie , to nic by z tego nie bylo i wogole jakas czarna magia :) ja na szczescie mam prywatna klatke schodowa :P wiec moge smigac po schodach i sie nie przejmowac :D hehe ale faktycznie musi to smiesznie wygladac podobno mozna w domu takie przysiady z jedna noga do przodu robic-taki wykrok jakby i to dziala podobnie :P ja bede probowac :) te 2 tygodnie jeszcze jakos wytrzymam, ale nie zamierzam lazic w ciazy jak moja siostra o nie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kąpiel w wannie to raz na jakiś czas, wolę prysznic. U mnie już Babcia naszykowała czerwoną kokardkę z małym medalionikiem (czy jak to tam się zwie) Matki Boskiej. Mi to tam nie przeszkadza, a Babci radość sprawię że prawnuka "chroni" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pina , to i wlasnie ja tak samo do tego podchodze, jak ma to komus radosc sprawic to prosze bardzo , wozek mam czerwony wiec i czerwona kokardka bedzie pasowac jak sie komus zamarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×