Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

a ja sobie wczoraj kupilam te pojemniki z rosmana co ktoras z was ostatnio o nich mowila, dwa z pompka i jeden bez , koszt 1,99 zl :) i powiem waz ze sa fajne, i te z popmka maja takie specjalne blokady zeby sie nie nacislo samo i nic nie wylecialo. dzisiaj je napelnie , dodam do torby reszte potrzebnych rzeczy i niech sobie lezy i czeka cierpliwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SzczesliwaPrzyszlaMamusia2012>> to ja polecałam :D ciesze sie ze sie przydalo :P moje juz napelnione i podpisane leza w kosmetyczce i czekaja :) przynajmniej nie trzeba brac calych butli do szpitala :) a co do przytulanek jeszcze to oby tak bylo jak piszecie :) ciekawa jestem jad dlugo po porodzie trzeba z tym czekac... niby polog trwa 6tygodni ale jak to jest naprawde to nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) ale dziś dajecie, od rana kilka stron. Ja tam spałam do 12 i to ledwo wstałam z łóżka, chociaż w nocy też wstaje kilka razy do kibelka albo się napić i najlepiej mi się śpi jak chłop do pracy pójdzie, wtedy całe łóżko dla mnie i dla kota bo jak tylko widzi że wolne miejsce to wskakuje, nie długo jej się skończy spanie w sypialni. Tak mnie napierdziela krocze ledwo się ruszam, wczoraj wyprasowałam kilka sztuk body, 3 rampersy i spodenki i jeden komplecik i miałam dosyć a prania jeszcze że hoho. U nas leje i zimno, szkoda bo chciałam następne pranie wstawić i wywiesić na dworze ale to poczekam jak się ociepli. Poruszyłyście tyle tematów że już zdążyłam zapomnieć co mam odpisać... Siara raz mi z cyckapoleciała i to jednego, czasami mam gródki ale to takie tyci tyci. Kołdreke mam standardową 120x90 ale nie wiem czy będe używać od razu, raczej na początek będe kłaść w rożka albo przykrywać kocykiem. Z tym spaniem to staram się jak najwiecej na lewym boku, ale czasami już sie nie da i musze sie na prawy przekrecic a czasem jak sie budze to leze na plecach, przez sen sie przekrecam. Często jak leż ena boku to mała się kreci, mam wrazenie ze ja przygniatam i musze zmieniac pozycje. Na razie tyle doczytam co tam jeszcze poruszlyscie i dopisze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kurcze mam same walizki w domu, z walizka do szpitala chyba nie bardzo? Wydawac kase na torbe zeby ja raz uzyc tez bez sensu, musze popytac i pozyczyc od kogos. Ogolnie musze sie umowic ze znajoma, ktora we wrzesniu rodzila w tym szpitalu co ja bede i wyptac o wszystko:) Mówi też że ma pełno ciuszków i gadżetów dzieciowych tyle że ja mam już tyle tego że dla trójki by starczyło i musze jej tak ladnie podziekowac zeby nie czula sie urazona czy cos ze dla mnie odkladala a ja nowe kupilam.... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa Mamusiu no to zaszaleliście wczoraj :D chłop zaspokojony to i milsza atmosfera w domu będzie :P mój też mnie w trakcie pyta czy nie boli, czy wszystko ok :P A co do zachowania odnośnie syna to codziennie głaszcze mi brzuch, wczoraj całował i mówił, że "całuje dupkę, teraz stópki..." a jak doszedł do główki która jest baaaaardzo nisko to oczywiście wczuł się za bardzo :P wózka nie wozi, bo jest na piętrze, w moim starym pokoju, ale czasami jak kładziemy się spać to patrzy na łóżeczko i wyobraża sobie jakieś sceny związane z Filipem. Piękne to jest :) Ola ja też chętnie popatrzę na te filmiki. Z YT nauczyłam się kłosa, dobierańca z grzywki, regulacji brwi nitką i czasem jakiś wzorek na paznokcie podpatrzę :) więc i te Twoje linki się przydadzą na pewno :) mi też jakoś niedobrze się zrobiło. Mdli i jakoś ogólnie taka osłabiona się zrobiłam. Ale to chyba od zapachu tego kurczaka, jakoś nie podchodzi mi on :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym pologiem czytalam ze nie ktore to dopiero po 3 miesiacach czuja sie na silach.... Podejrzewam ze tak bedzie u mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marka no przyznam ze wczoraj bylo troche inaczej jak zawsze ;p bardziej namietnie he he :) i pewnie stad te pytania , ale co sie dziwic jak facet wyposzczony :) ale to byl chyba ostatni raz przed porodem bo ja juz sie nie czuje na silach, i malo atrakcyjna przez ten brzuszek, a jeszcze maly sie czasem rusza w trakcie i mi jakos glupio jest wtedy...... ale jak sie urodzi to juz sobie z moim obiecalismy ze sobie odbijemy to za cale 9miesiecy!!!! :D oj wtedy sie bedzie dzialo... :D wogole to jak najdzie mnie wena to moze zrobie zdjecia swojego brzuszka i wrzuce, ale to musi mi sie zachciec bo jak na razie to mam takiego lenia ze nic sie nie ruszam z wyrka.... bylam tylko rano z psem i po chlebek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szcześliwa Mamusiu mobilizuje Cię, bo właśnie przed chwilą zrobiłam zdjęcie swego bebola i wysłałam, więc raz, raz czekamy na Twoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werkaa_a>> no nie zartuj... :/ masakra... ja nie wytrzymam. ja sie boje tez tego, ze ja bede zeswirowana na punkcie malutkiej i nawet nie bedzie mi sie chcialo.. chociaz watpie :D czytalam gdzies ze podobno w czasie ciazy partnerowi spada libido i ze z to tez sa jakies hormony odpowiedzialne i ze zmniejsza mu sie poped seksualny :P ja mam nadzieje ze szybko wrocmy do formy :D ma_rka>> to dobrze, ja myslalam ze tylko ja taka Yt-bowiczka, zawsze cos tam wynajde ciekawego :P a z paznokciami to zawsze szalalam :) lubie malowac i mam caaaala kolekcje fikusnych lakierow. ostatnio jednak robie na naturalne kolory, bo plytka sie czasem zazolca od niektorych wscieklych kolorow, a do szpitala nie mozna miec pomalowanych wiec nie chce wyskoczyc do porodu z zoltymi pazurami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jeszcze w pizamie. Czas sie ubrac i umyc, ogolnie doprowadzic do porzadku;) Pozniej obiad chwiel odpoczynku po i prasowania i ukladania ciuszkow ciag dalszy. Stella do fryzjera ale Ci dobrze ja cos tylka ruszyc nie moge a tez juz nie wygladam bo wlosy odrosly kolor sie wyplukal musze zdazyc przed porodem i cos zrobic ze soba.... Ale mnie statnio takie lenistwo dopadlo, tez tak macie? Co tydzien obieuje kolzankomz edo nich wpadne i tak jakos mi sie nie chce, a zamiast korzystac bo predkos ie z domu nie wyrwe. A zapraszam do mnie na czereśnie cale drzewo obsypane, az zal bo nie ma komu zerwc i zgnija wiec kto ma ochote zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola Fasola ja też od jakiegoś miesiąca nie malowałam na kolorowe. Szkoda, bo uwielbiam kombinować na paznokciach. A paznokcie u nóg- BOOOOOOOOOŻE, kocham robić komuś pedicure. Także jakby którejś się nie chciało czy coś to zapraszam do siebie :P i wiecie co? chyba brzuch mi opadł. Wrzucę jeszcze jedno zdjęcie porównawcze z tydzień temu i dziś, wydaje mi się że jest nizej niż na ostatnim zdjęciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma_rka>>> fajny brzusio :) tez widze ze Ci juz troszke opadl jak mnie :) i rozstepow tez nie masz :) werkaa_a>> to przybij piatke, ja tez nie ubrana :P hehe jak wstalam tak siedze i czytam was. Nie chce mi sie nic niemilosiernie. dobrze ze juz pranie i prasowanie za mna bo troche tego bylo, bo teraz to juz wogole mi sie nie chce nic. mam niemoc dzisiaj :P a co do czeresni to tez mam drzewko w ogrodku i non stop sie obżeram :P tesc wczoraj dwa wiadra nazbieral a jeszcze tego w cholere na drzewie. ja po drabinach skakac nie bede :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam bzika na pukncie paznokci, wzorkow itp, itd, ale kiedys przecholowalam z tipsami i mi sie nie chciala plytka zrobic taka jak wczesniej, normalnie papier scierny i tak od dluzzszego czasu, tylko delikatne kolorki, z wlosami bym tez cos pokombinowala ale nawet nie ogladam tego filmiku bo sie tylko wkurze bo moje wlosy to albo w kite dac albo calkiem wyprostowac poswiecajac na to caly dzien, mam tak niesforne te wlosy.... marka, ok postaram sie dzisiaj jeszcze wrzucic, a zaraz zerkam na twoje :) ja chce czeresnie!! nawet wleze na drzewo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma_rka>>> duzej roznicy nie ma miedzy zdjeciami, ale na pewno masz juz lekko opadniety ten brzuszek (napisalysmy wyzej w tym samym momencie) to juz jest taki czas kiedy dziecko ma glowke nisko i grawitacja robi swoje :D mam identyczny ksztalt brzucha teraz jak TY :) pedicure to sama sobie robie i u nog maluje paznokcie-bo jakos dziwnie sie czuje z niepomalowanymi, ale na delikatne kolory. raz w tygodniu robie sobie spa dla nog , mocze je dlugo, peelenguje , potem wcieram krem , owijam folia i do skarpetek. tak siedze z godzinke i nozki jak u niemowlaka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malowanie paznokci u stop,, heh kiedy to bylo?? :) teraz to ja z ledwoscia obcinam paznokcie na stopach a co dopiero malowac;) dobrze ze cieplo jest to butow wiazac nie musze i skarpet zakladac :) a sandaly to mi mama ostatnio zapinala :D i w sklepie tez bo chcialam klapki jakies zeby wlasnie nie musiec sie nikogo prosic to babki sie tak gapily jak nie wiem co...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SzczesliwaPrzyszlaMamusia2012>>wlasnie nie wiem o co chodzi, ale ja butow tez juz nie potrafie sobie zawiazac ale panokcie umiem pomalowac :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam preczytac wszystko co napisalyscie ale sie nie da ni nhuhu! chcialam fotki porobic i na maila wrzucic ale cos sie spierdzielil w aparacie, zobacze czy dam rade telefonem mezulowym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no faktycznie dzisiaj mamy tempo :) ja juz po obiedzie, teraz zzeram czeresnie :D Małej chyba smakował obiadek bo sie rzuca po całym brzuchu ała :) zaraz poslucham elita kolysanek.. szkoda ze w karuzelach na lozeczko w polskich sklepach nie ma wyboru melodyjek tylko ta jedna oklepana. a w holandii jak bylam to mnostwo maja do wyboru..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma_rka a Twoj brzuszek jakby cos tam sie ruszyl w dol ale jeszcze jeszcze :-) A i wrzucilam swoje brzuszysko na poczte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia>> musialam obrocic laptopa do gory nogami :P hehe a brzusio faaaaaaaaaaaaajny taki okraglutki :) powiedzcie mi jak to jest mozliwe ze dajemy rade z tymi naszymi bebolami :D ja ostatnio na miescie spotykam babki z gabinetu z wozkami :P zawsze jak wyjde to ktoras spotkam. polowe to nawet nie podejrzewalam ze predzej niz ja urodza-takie male bebole mialy , a tu siuup.. a ja sie daaalje kulam.. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola sorki ale.nie wiem czemu tak sie wysyla ja na telefonie caly czas siedze wiec to moze tez dlatego... mi to chyba juz opadl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×