Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

ankis27 to gratulację dla koleżanki, tylko nasze forum się tu dzielnie trzyma jak lipiec to lipiec i żadna nie chce rozpocząć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie bólu podbrzusza nie ma, ale w kroczu znów boli. Wystarczy, że godzinkę poleżę a potem ruszyć się nie mogę, a jak już zwlokę się z łóżka to muszę powolutku się rozchodzić... no i przekręcanie się z boku na bok to też nie lada wyczyn :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piguleczka skad ja to znam he he :) w nocy jak wstaje to sie musze podtrzymac oparcia zeby sie wogole uniesc :) i musze lezec na boku bo z plecow to nawet opcji nie ma sie podniesc :) oj czlowiek jak ma ten brzuchol to naprawde najprostsze czynnosci sprawiaja klopot, ja nie wiem jak ci ludzie tacy otyli sobie radza ... masakra, ja po porodzie to planuje mega wysilek i schudnac nawet wiecej niz tyle co przed ciaza mialam, moja wymarzona waga jaka bym chciala to 64 kg i mi starczy... wtedy czlowiekowi i latwiej za brzdacem latac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piguleczka no ja to samo, niby szczupla niby brzuch nei jakis Bog wie jaki ale... jak sie przekrecam to jak niedzwiedz..... ankis! gratulacje dla kolezanki jej malenstwa:):) no szczesliwa przyszla racje masz.. niedlugio sie bnedziemy sypac ze hej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co.. jak otwieram forum to widze pierwszy post mati...... to byly blizniaki..... niestety nie jest juz z nami lipcowkami.... ciekawe czy udalo jej sie znowu zajsc?? wysylam jej wirtualne usciski.... moze dojda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo chetnie moglabym byc pierwsza ale niestety Ola nie da sie przekonac do wyjscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też sie kieeyś zastanawiałam co sie stało z założycielką... no ale mam nadzieję, że pisze już w innym temacie np. wrzesień, listopad. He jak urodzę w terminie to młoda będzie mieć imieniny i urodziny w jednym dniu. Objawów dalej zero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elita a przeleciałam kilka stron pierwszych i znalazłam swój pierwszy wpis, hehe oczywiście obawy o pierwsze objawy ciąży, a teraz po 9 miesiącach obawy o pierwsze objawy porodu, hehe:) No ja też nie wiedziałam, odkąd ja piszę z wami ona już nie pisała, zresztą jak masę innych dziewczyn, widząc od początku topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elita z tą wiewiórką to chodziło o naszego domowego pieszczocha którego mój mąż nazywa swoją córcią, zdjęcia w stopce:) izzkka a ty miałaś sprawdzane tylko białko w moczu? Bo mi lekarz kazał sprawdzić poziom białka ogólnego, może też bys zrobiła sobie to badanie? Bo mi z moczu nic nie wyszło a po tym wyniku wyszło, że mam zaniżone bo norma była od 6,4 a ja mam 5,8. A teraz generalnie jest chłodno więc dziś pierwszy raz od jakiś 2 miesięcy zobaczyłam swoje stopy w normalnym, stanie! Aż byłam zdziwiona, że mam takie szczupłe paluszki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski ja dalek w dwupaku dzis mialam skurcze w nocy i yroche ich tez w dzien bylo w nocy to nawet troche kregoslup mnie bolal no ale... bylam dzis u znajomej w szpitalu co urodzila w niedziele chcialam zobaczyc te klimaty hehe fajnie maja bo nic nie trzeba ze soba brac ubranka dla dzidzi daja dla mnie daja pampersy dla dzidzi i podpaski dla mnie chusteczki mokre nawet majtki te jednorazowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna a może ty będziesz 1 z tych szczęśliwców którą jak sieknie to raz a do porządku, potem kierunek porodówka i dzidziuś z wami, a nie objawy porodu i nici. Milka ja robiłam takie badanie jak CRP, morfologia i mocz i mi się też zdaję że pogoda ma na to wpływ. Hehe ja też myślałam że twój mąż tak się wyrażał o waszej córeczce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach możemy sobie pomarudzić, trochę ulge przyniesie, ale to uroki ciąży, a raczej końcówki hehehe :-D A ja cały czas się zastanawiam co ze Strzałką A mój mały sobie żarty urządza od wczoraj nic nie przyparł, fakt, że dziś albo spałam albo siedziałam i haftowałam, bo kolejny obraz zaczęłam... Jutro więcej ruchu nie chcę w piątek wracać zacznę sprzątać, porządnie na czterech podłogę umyję hehehe :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też niedawno doczytałam o założycielce :( Mam nadzieję, że udało jej się zajść, albo że zajdzie w najbliższym czasie :) Szczęśliwa, a ja właśnie dzisiaj z teściową się zastanawiałam, jak to ludzie, którzy na codzień mają taki duży brzuch sobie radzą.. Ankis, to gratuluję i pozostaje tylko zdrówka życzyć ;) Ja byłam dzisiaj na spacerku. Ledwo doszłam do domu. Plecy łupią, tam w dole kłuje, biodra bolą, ale jak tak czytam to sama nie jestem. I normalnie mam wrażenie, że coś mi w jelitach buszuje, jak bym wzdęcia miała. I już wiem, że brzuch jest nisko, bo nogi na nogę nie założę :P O lataniu do wc nie wspomnę, tam to mogła bym zamieszkać. Ale tak ogólnie to czuję taki wewnętrzny spokój, tak dobrze mi ;) Iza, bo tylko planowanie mi pozostało :P Ale jak to tak powoli się będzie rozkręcać, to ja w sierpniu urodzę :D Musi w końcu któraś się rozpakować, bo może wtedy ruszy. Madzia, Luna- która chętna? :P Aneta, a w środę bo wtedy mój M. będzie miał długi weekend, prawie tydzień wolnego :) No i ja na weekend nie chcę leżeć, wolała bym w domku być ;) http://www.youtube.com/watch?v=Z3UyIlXYndQ -tu jest ten wykład, który kiedyś był hitem netu :P A cały wiersz to "Prawda życiowa" Aleksandra Fredry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chetna na pierwsze miejsce no ale nie wiem czy moja mala chce wyjsc :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka!!! no to kapciem go!!!! myslalam ze on o dziecko pyta...... ale przeciez twoj to filip.. czy nie?? czy to marki?? eeee zamotana jestem i nic nie pamietam madziaz a jednak jestes, ja ciebie oczami wyobrazmi widzialam jak latasz tak i spowrotem na 4te pietro:):) no to ankis to dziela:):) ihih tez ciekawam kto bedzie pierwszy:) mnie sie na razie nie spieszy.. jeszcze z 10 dni moge posiedziec 2 w 1. a terminowo mi brakuje 20 dni.. ojojojojojojooj izzkka77 no pamietasz jak bylo=?=? ciaza nie ciaza=? robci test czy nie, czekac czy isc na beta itd itp..... smiac sie chce jak sie takie posty czyta... jak male dziewczynki, no ale tak jest:):) a co do mati to mam chyba maila do jej siostry bo kiedys wymienilysmy sie robotkami.....kto wie, mozeby tak napisac i spytac o nia:)jak znajde maila to tak zrobie:) aaannneeetttaaa narzekajmy do woli, od tego forum jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elita niestety nie mam klatki schodowej mieszkam na parterze w domu z trzema innymi rodzinami no ale spacerek zrobilam do szpitala chyba ze 2 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwa przyszla ! dobrze powiedziane:) no i racja, tez myslalam o poznanskim kwiatku... ciekawe jak tam z tym KUba.... pewnie dalej w kulki leci jak to sie mowilo za moich czasow..... mam tylko nadzieje ze u niej ok, ze dobrze sie czuje i co najwazniejsze jest pogodna i spokojna. a i strzalka ucichla i wiele innych.. no ale tak jest... ja tez czasami caly tydzien nic nie pisze, na forum nei wchodze bo albo latam i zalatwiam albo cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziaz to zagaduj do niej ze tu jest o wiele lepiej, ze mama ma fajne mleko, cieplutko, sliczne ciuszki :) zobaczy tatusia itp to moze zmieni zdanie i lada moment wyjdzie ;) he he :) no nic dziewuszki ja ide sie polozyc bo nie moge juz tak wysiedziec brzuch jak skala normlanie sie zrobil i az zaczyna bolec, moze jakos uda mi sie tez usnac.. milej i spokojnej nocki wam zycze kochane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elita biegunka biegunką, ale u mnie nadal cisza :P więc poszła ona w piz.du :P a jak nie spełni się Twoja przepowiednia i nie urodzę w pełnię to się załamie. Do tego czasu i tak jeszcze caaaaaaaaaaaaały tydzień! Ja mam zamiar na weekend się rozpakować :P jak szaleć to szaleć. Aneta ja też zastanawiam się co ze strzałką. Czasem mam straszne myśli. Odzywała się i była aktywna i nagle jej nie ma. Ciekawe. Mam nadzieje, że z nią wszystko ok i z dzidzią też. a z Mati2011 to rzeczywiście smutna historia. Ale dzięki niej tutaj wszystkie jesteśmy, a mam nadzieje, że udało jej się zajść w ciążę znów. Lecę do wyrka. Więc życzę miłego wieczoru, do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziaz , tak sie olazilas i nic???? no to widze ze mala sobie siedzi u ciebie w bebenku i jej tam jak w raju:):):) no ale ze w piatek 41... oojojojojoj bedzimy od soboty poganiac:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz moj M z nia gadal i ja w sumie tez ciagle do niej mowie ze na zewnatrz ma takie wielkie wyrko i wszystko ogolnie ze piesio na nia czeka hehe a ona ma mnie w dupie. chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×