Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

Ja to chyba ide na spacer do sklepu mialam jechac autem ale moze spacer znowu cos pomoze w sumie wczoraj ponad 2 km i nic ale juz marze zeby zobaczyc ta moja kluske mala jaki kolor wloskow ma i wogole!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Az normalnie ciepło mi się zrobiło jak przeczytałam wpis że neli urodziła:) Ciekawe tylko dlaczego zakończyło się cc? Sezon lipcówek w takim razie rozpoczęty:) Która w kolejce następna? Jest jakas chetna? hehe Ja wczoraj cały dzień miałam skurcze- nospa mi nawet nie pomagała ale dzisiaj jak narazie ok. Jutro mam wizyte u gina to jakos przetrzymam i musze umówić się z nim na zdjęcie pessara- mówił na poprzedniej wizycie że tak na początku lipca ściągnie więc może szybciej urodzę...Ja tez już chodzę jak słonica, do tego niemiłosierie boli mnie spojenie łonowe- boje się że mój lekarz zlekceważył moje objawy i może mi się rozejsc spojenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przekazałam gratulację, Neli mi napisała że dopiero wróciła z sali operacyjnej, nie wiem czemu cc, jeszcze wczoraj mi pisała że jak do piątku nie urodzi to się wypisze na własne żądanie bo w niedziele ma urodziny i nie chce spędzać ich w szpitalu chyba ze z synem na rękach i życzenie się spełniło. Mi się też miło zrobiło po tym sms:) Aż człowiek ma lepszy humorek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaa! NELI! Dzielna baba z Ciebie! No to teraz dziewczynki zaczynamy się rozpakowywać! RAZ! RAZ! :) aż mi się łezka zakręciła w oku. A ja Was podczytuje, oglądam czas honoru i w między czasie mobilizuje się do wstania. Moje skurcze i inne dolegliwości jak ręką odjął. Nawet przytulanki na nic się zdały. Bo już i po nich nie mam skurczy :( jutro na wizycie zobaczymy co ginka powie. nenia ja bardzo chętnie, choćby za chwilę :P tylko coś mojemu synowi się nie śpieszy. A jak miałaś skurcze to znaczy, że z każdym dniem jesteś coraz bliżej :) elita dawaj na Suwalszczyznę tego ciepła! Bo muszę iść na dług spacer, a przez ten deszcz dziecka urodzić nie mogę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej dziewczyny to w polsce tak dlugo sie lezy w szpitalu??? Tu to chca nie raz 2 godz po porodzie wypuszczac a w ostatecznosci pierworodki moga zostac dzien lub dwa albo jak dziecko jest chore czy cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma_rka ja tez chetna chocby zaraz do porodu lepiej szybciej miec z glowy no nie??!! ale cos czuje ze skurcze przychodza bo mala zaczela sie krecic i pobudzila macice juz 2 skurcze mialam przed chwila ale nie liczylam ile odstepu... Dobra czas wstawac z wyrka bo nawet tv tu nie mam w sypialni a ile sie mozna w lozeczko dla.niuni patrzec lub w telefon hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziaz długo? Jak ja czytam tutaj dziewczyny i że na drugi dzień wychodzą to oczy wywalam. U mnie w szpitalu min. 3 doby się leży. CZYLI 4 DNI! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas na 3 dobę wypuszczają czyli jak urodze w poniedziałek to w środe będe juz w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moj M mi naciska zebym.zostala w szpitalu bo wiadomo tam pokarza jak dzidzie kapac i wogole jak karmic i mozna pogadac z innymi babkami co urodzily tylko u mnie jest problem z jezykiem troche sie go zna ale wiesz lepiej swoj ze swoim no nie!!! Polozna mi mowila ze ja i tak odrazu nie wyjde bo mala musi miec szczepionke przeciwko zoltaczce odrazu po porodzie zrobiona a potem jeszcze 3 w ciagu 1 roku zycia czyli w sumie 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli marka i madzia następne w kolejce:P Zobaczymy jak to sie potoczy..Trzymam za Was kcikasy kochane:) Ja też już bym chciała miec to za sobą- tymbardziej że strasznie się boję porodu- tego bólu i wogule wszystkiego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUPI!!! Neli gratulacje kochana!!! :* to mamy pierwszego lipcowego bobasa :) heh az sie poryczalam ze szczescia :) dzielna kobietka z niej! tylko wlasnie czemu CC?? heh jak wroci to napewno nam opowie :) a swoja droga to maluszek u Neli 2,5kg :) heh to moj to kolosik bedzie chyba ;p to ktora nsatepna?? :) czekamy na kolejnego maluszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlaanie kolezanka do mnie dzwonila co w niedziele urodzila i jutro jej zawioze herbatke ta na pobudzenie laktacji bo nie ma mleka a maluszek glodny :-( szkoda mi go normalnie a przy okazji jade do poloznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za odpowiedz, widze że nie tylko ja zmagam się opuchnieciami dłoni, ale i Kropelka03 i Milka862, może ginka doradzi co na te rece, bo normalnie czuje sie jakbym nie miała swoich rąk, pomijając juz stopy. Widzę, ze mamy pierwszego babaska :D Dla Neli - GRATULACJĘ!!! No to która następna ;) madziaz? Szkrabiczek? luna0207? marka? Ale sie też "podkręciłam" i wzruszylam... Aaannneeetttaaa - no to piatek może być dla Ciebie ważnym dniem, może sie okaże, że zostaniesz w szpitalu i urodzisz upragnione dziecię. Madziaz - U mnie w szpitalu 3 dni się leży po NP, a po CC około 5 - oczywiście jak wszystko jest dobrze z mama i dzieckiem. dobra... zbieram się na zakupy i wizytę do ginki... narazie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neli, kurcze gratulacje ;-) ale fajnie, że sie wreszczcie zaczęło. Ja też już chce. Czekam na wypis właśnie. Miałam usg i Mała waży uwaga uwaga 3700. A tu jescze 5 tyg do terminu ( ostatni kilogram przybrała przez nie całe 3) i poważnie sie zaczęłam stresowac jak ja ją dam rade urodzić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelka to fajnie ze cie wypuszczaja jednak :) i o mamo!! to ja myslalm ze moj jest duzy a twoja to mojego przerasta :) ale nie ma co sie sugerowac ta waga.... mi gin gadal na wizycie ze usg podaje tylko przypuszczalna wage +- 0,5kg, a mowil ze ostatnio byl taki przypadek ze kobiecie zrobili usg 3godz przed porodem waga 4200 i kazali sn rodzic, meczyla sie 3h i dopiero cc zrobili a tam chlopczyk 5100!! masakra... ale to tylko sprzety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szcesliwa, ales mnie pocieszyla.... Dobrze, że jej to cc zrobili w końcu . Martwie sie strasznie. Musze przekonać swoją gin żeby mi usg zrobiła w połowie lipca i dała skierowanie ja cc w razie czego bo nie chce Małej męczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z drugiej strony to mnie tez tym nie pocieszyl, a moj M tez mi ciagle gada ze ja malego nie urodze bo bedzie duzy.... i ze sie wymecze a i tak mi cc zrobia , takze juz wogole mam schizy, zreszta on wazyl 4200 a ja 3750 wiec wcale tacy mali nie bylismy, a moj maly ma glowke wieksza o 2tygi niz reszte i tu kolejne schizy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak masz mozliwosc to faktycznie popros swoja lekarke o cc jesli sie boisz naturalnie, niestety w polsce tak juz jest ze lekarze maja wszystko w dupie, i nie chce zadnej straszyc i wogole ale taka jest nasza sluzba zdrowia, tzn szczegolnie w tym szpitalu u mnie , mojej mamy kolezanka 6lat temu tez rodzila, ona kruszynka , waziutkie bioderka maly jakies 4kg i kazali jej naturalnie, sie tylko biedna wymeczyla a i tak jej w koncu cc zrobili i maly ponad 4wazyl i nie bylo szans na sn... ale u mnie w szpitalu jest to norma, niby najlepszy oddzial na dolnym slasku , dobrze zaopatrzony w sprzety itp a opieka i podejscie do porodow jak w obozie jakims, dlatego ja wole rodzic w innym gdzie moze nie ma takiego sprzetu ale ludzkie warunki i rzadko sie cos zlego zdarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh sorka ze sie tak rozpisalam ale im blizej porodu tym bardziej przypominaja mi sie zle opinie i porody, to chyba ze strachu :( a na dodatek ciagle mnie boli podbrzusze jak na @ , i juz ani siedziec ani stac ani lezec, nie moge sobie miejsca znalezc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelka a ja ci znowu powiem, że rozmawiałam z lekarką i mówiła że ostatnio urodził się chłopczyk 4700 bez nacięcia nawet krocza, a dzień wcześniej poród 4600 zakończył się cc, więc nie ma co się przejmować, jeżeli faktycznie mała dociągnie do 4 kg ja bym zapytała lekarkę czy nie ma możliwości cc, a narazie się nie przejmuj a co do pomyłek to jest norma, chodź moja koleżanka rodziła rok temu, ale u innej ginki, miała przewidywaną wagę 3250 i z taką mały się urodził, hehe ale to są wyjątki. A ja teraz prasuję, matko ile tego jest:) Ale chwała Bogu to już ostatnie pranie i potem tylko elementy łóżeczka i koniec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neli, gratuluję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! No, to te nasze porody coraz bardziej realne, jak jedno dzieciatko na świecie. Ja co prawda termin mam na 26 dopiero, ale tak mnie wczesniejszym porodem straszyli ze wzgledu na mięśniaka, że z każdego dnia się cieszę z jednej strony, a z drugiej widzę, że to nie takie łatwe... A moje koleżanki to tak właśnie jak na amerykańskich filmach- wody w nocy i pędem do szpitala, ciekawe jak bedzie w rzeczywistości :P Amiaga, mi lekarz fenoterol kazał odstawić z końcem 37 tygodnia, czyli za tydzień. A położne jak leżałam w szpitalu w 29/30tc mówiły, że zwykle dziewczyny w 2-3 dni wtedy rodzą, więc się szykuj :P U mnie właśnie panowie kuchnię kończą, a tak mi sie spać chce, że chyba przy tych piłach na siedząco padnę. w nocy wstawałam co 40 min i o 5 sie poddałam. To 3mam kciuki za was kobietki, Neli przelamała lody i dalej to już pójdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neli - GRATULACJE!!! Ale extra!!! No Laski to już teraz jedziemy z tym rozpakowywaniem raz - dwa! :-) Kropelka - ale masz wielkiego dzidziola! :-) Mój gin mówi, że gdyby mój dobił 4 kg, to skieruje mnie na CC, "bo przecież pani tego nie urodzi" ;-) Tylko że ja mam 163 cm wzrostu i raczej drobną budowę (obecnie obudowaną dodatkowymi kilogramami :-P) Marka - zazwyczaj trzymają w szpitalach 3 dni, bo podobno przy 3 dniach szpital dostaje jakąś dodatkową kasę. Więc wcześniej nie chcą wypuszczać. A ja dziś złożyłam i przetestowałam laktator elektryczny Medeli - działa na zasadzie dojenia krowy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa boli mnie w tych pachwinach, a raczej prawej, że masakra, ale jakoś funkcjonować trzeba i podbrzusze też, ale nie biorę żadnej nospy, ale ie wiem z czego czy to z ciąży, czy ze stresu czy z radości wkońcu Neli urodziła i ten ból w tej pachwinie mi tak promieniuje, dziś też mam wizytę to się zapytam ale jak już mówiłam moja powie że to norma i na tym temat się skończy. fajna to kołyska:) My na dole u teściów będziemy mieli turystyczne jak będziemy z małą schodzić a w sypialni normalnie łóżeczko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×