Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

i znow tu pustki ;p heh no to z ta Mati widze faktycznie niezla historia.... ale co zrobic, czlowiek sie martwi i wspolczuje a laska se jaja robi , i to nie jest smieszne to co ona robi, masakra jakas!!! a ja dzisiaj znow nocka pod znakiem WC ;) co pol godz z zegarkiem w reku latalam siusiu, teraz jak zawsze nie spie, podbrzusze znow boli, taki przeszywajacy bol od bokow do dolu, maly musi miec niezla jazde w moim kroczu he he :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, no jk tak, któras urodziła? Marka, Neli, Lipcówka, Madziaz czy Werkę którą "brało"? Jak się czujecie? Ja noc super pe=rzespałam, zimno nosa nie wytknę, ale poskładam pranie, posprzątam wszafie ucórci i zobaczymy wieczorem czy coś się ruszy. Świetna ta Mati, może szuka tematów do książki? :-P Ale zanim do Was dołączyłam próbowałam poczytać od początku postyto dużo dziewczyn nie ma :-(. Przykre, mnie na jednym też nie ma, bo na szczęście mogłam zmienić i być tu :-) No to o czym dzisiaj porozmawiamy? Ja już czekam za fotelikiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj czekam na kase z L4 i dokupie jeszcze rozek dla malego, jakas kurteczke lub bluze na 62 mu musze sprawic na chlodniejsze dni, sobie jakas koszule na ramiaczkach, majtki bawelniane jakies babcine zeby te podpachy zmiescic i zeby nie uciskaly mi brzuszka :) i cos na krocze , tylko sama juz nie wiem co.... jedni polecaja ta tantum rose a inni szare zwykle mydlo, i ponoc mozna dostac takie w plynie z dozownikiem.... heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwaPrzyszłamamo US ma trzy miesiące na zwrot kasy. Ja skończyłam 36tc YUPI i wzięłam drugi oddech :) Jutro do lekarza i zapytam jak długo jeszcze mam łykać fenoterol.Czytam i czytam i co lekarz to inna szkoła,jedni odstawiają od razu, inni powoli zmniejszają dawkę.Ciekawe co tez powie mój gin. Poczytam o tej dziewczynie o której tak się rozpisujecie,bo nie jestem w temacie. Moja położna uważa,ze mimo wszytko najbardziej optymalne wyjścia malucha z brzuszka mamy to 40tc. miłego :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka, ale fajną macie wiewiórę - jest śliczna, Szczęśliwa - ja skladałam pit na początku marca, a zwrot z US dostałam pod koniec maja. Wykład o d..ie wymiata - coś w tym jest! Co do założycielki topiku - to jakaś dziwna osoba, nakręca rozmowy na kafetrii - chyba nie ma co robić! Ja dziś jadę na wizyte do gin na 14.30, zobaczymy co mi powie, poza tym robiłam sobie badania moczu i TSH - mam nadzieje, że wszystko wyjdzie w normie. Wcześniej jeszcze tez mam trochę prasowania. Wiecie co... jestesmy już po remontach i musze dodac, że po nich sprzątałam na równi z mężem i moja mamą (która ciagle mnie upominała, żebym odpoczęła i nie sprzatała), praktycznie wczoraj od rana do wieczora i wiecie co? Myslałam, że moze większe skurcze częstsze będe miała, a tu jedynie stopy mnie tylko bolały od chodzenia...także dziecię wie kiedy ma wyjść na swiat ;) w swoim czasie! Co do imprezy na weekend, wszyscy potwierdzili, że przyjadą na urodziny synka, ale podzieliłam robotę - znajoma-cukierniczka upiecze torta i ciasta, schabik i karkówke upieką kucharki w męza pracy (pracuje w hotelarstwie), itp. także ja tylko salateczki zrobie, no i mąż będzie szefem potraw z grilla. Nie będzie tak żle, jaby się wydawało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do dziewczyn, którym dłonie puchną: Czy Was też tak bardzo bolą palce u dłoni podczas zginania, bo mnie masakrycznie, aż sie boję, że to może nie od spuchniecia, tylko jakies inne schorzenie :/ musze dzis mojej gince o tym powiedzieć, bo juz mnie to martwi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski ja juz mam dosc!!! Nie mojej malej a tego brzucha ale widzialam wczoraj u znajomej ze tak odrazu to sie nie zmniejsza zostaje taki brzuszek z 5 miesiaca... ciekawa jestem ile kg pojdzie w dol odrazu po porodzie. Do terminu zostaly 2 dni a tu nic tylko troche skurczy nieregularnych :-( myslalam ze mala wyjdzie pomiedzy terminem z polski a terminez z danii a ona czeka nie wiadomo na co??!! Co do rozliczen to ja nie odpowiem bo sie nigdy nie rozliczalam w polsce!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogole jutro mam wizyte u poloznej to moze jej sie zapytam jak przyspieszyc wyjscie malej ale niech mnie do szpitala bierze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, otwieram forum a tu dalej nic. No to nieźle poleciała założycielka topiku, nie czytałam wszystkiego, ale to co przeczytałam to mi starczy. A ja dziś skończyłam 37 tydz, więc od dziś hulaj dusza:) Dziś też będę miała ściągany krążek i zobaczymy jak się sprawy mają:) Ale jakoś nie wierze w szybsze rozwiązanie, ale za tydzień mogłabym już rodzić:) Dzisiaj wielki dzień Pinii, hehe ciekawe czy sobie wykrakała:) wkońcu chciała w środę rodzić:) Położne zawsze tak mówią że najlepiej rodzić w 40 tyg, a lekarz znowu straszą niektóre że się nie dotrwa, a potem i tak się okazuję, że połowa przenosi. Ale co zrobić jak dziecko nie chce wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalla i widzisz wszystko się wyjaśniło z urodzinami, nie ma to jak podział obowiązków. Ja tak mam z tym puchnięciem, że jak mi mocniej spuchną dłonie to aż bolą, mi moja gin kazała zrobić badania, wyszły ok więc to też chyba od pogody, żresztą moja mama ciągle twierdzi, że pod koniec ciąży to norma.Ale lepiej zapytaj lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęsliwa ja mam zamiar oddać ten zaszczyt komuś innemu:) Ja jeszcze trochę mogę poczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa ja po pierwszym dziecku używałam TantumRosa i sobie chwalę, bo nawet na jakiś krótki czas znieczulało i przynosiło naprawdę ulgę, szare mydło nie znieczuli, ale oczywiście decyzja należy do Ciebie. J nie kupuję, bo jak nie będę nacinana to nie będzie potrzebne:-). A rozliczenie składałam 10 marca a kasa była na koniec maja, a mają 3 miesiące. Kalla po wizycie zdaj relację, co tam u Was słychać;-). No i całe szczęście, że podzieliłaś tą robótkę przy urodzinkach, bo z brzuchami trudno się kręcić przy kuchni. Delikatnie spuchnięte dłonie mam, obrączkę wkładam do pół palca, ale mnie nie bolą, więc nie pomogę. Izzkka toczekamy na wieści od Ciebie, jak ściągną ten krążek, może Ty będziesz pierwsza? A właśnie wieści od Neli nie ma Madziaz wiem jakie to irytujące tak czekać. Ja pierwsze dziecko urodziłam 1 dzień po terminie, a teraz też mnie straszą, ze prędzej. Tydzień temu na wizycie u gin (czwartek) powiedziała że daje mi około tygodnia, kuzynce wykrakała, zobaczymy czy u mnie się sprawdzi. Tak czy tak idę w piątek do szpitala, zeby mnie tam zobaczyła, położna co będzie odbierała poród, sprawdzi czy wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalla, mi puchną dłonie i bolą przy zginaniu. Zwłaszcza w nocy i po nocy. Stopy zresztą też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze dobrze Izzkka to naciesz się mężem, bo po porodzie znowu krótki celibat :-D. Mój to ma dopiero celibat od października... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalla z tymi dłońmi to normalne mnie też bolą nawet ostatnio ziemniaków obrać nie mogłam :( To się nazywa syndrom kanału nadgarstka czy jakoś tak, normalnie woda się zbiera i przez to są te wszystkie dziwne objawy drętwienie, bóle itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzien doberek!!! juz czytam coscie to dzisiaj naklepaly , ale wklejam co wyczytalam.... 11:01 [zgłoś do usunięcia]jsuje Mati2011 - założycielka topicu to oszustka. http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5061477& start=90 jest tu jej wpis na stronioe 4. Na tym topicu pisze ze to jej pierwsza ciaza a tam pisze ze ma juz corke. Do tego pisze ze 4 lata temu stracila meza a teraz ze sie staraja juz 3 lata. Paranoja no i rzeczywiscie, poczytalam linki co podalyscie... is e mysle.. po cholere takie farmazowy wymyslac....no moze sie nudzi.... moze ma ubaw z tego ze ktos jej zaluje...... no nie wiem nie wiem... ale w dupie z tym:):) a w nocy to juz myslalam ze bede wam pisac ze natura mia dala pierwszenstwo..... bo poszalalam wczoraj to potem i brzuch i krzyz i wszystko mnie bolalo az zaczelam minuty mierzyc.... ale potem o 1wszej w nocy wstalam , zjadlam i jakos usnelam... no i spokoj na razie aaannneeetttaaaa.. mam plan! robimy tak, ty mi wyslesz troche zimna, ja tobie troche goraca i bedzie git:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eheheheh:):):)no mati dala czadu...nie spodziewalam sie.... najlepiej jak w krotyms to temacie wprawke wymienila i potem napisala: mam taka wyprawke bo mnei na to stac...... to kreeeeeeeeeeeejzi!!! ktos tam napisal ze 50 ciuszkow w 1wszym rozmiarze to przesada .... dobrze ze wcale naprawde tyle nie ma bo szkoda ciuszkow.....ja mam 3 pajacyki z dlugim i chyba 7 z krotkim rekawem i sie zastanawialam czy nei za duzo...no ale ze to 2gi potomek , a 1wszym tez sie trzeba zajac wiec nie zawsze mozna zdjac i uprac od razu.. wiec mysle ze 10 na zmiane na te pierwsze 2 mies albo poltorej to jest ok madziaz .. nooo glowa do gory.... juz neidlugo..... moze posexij sie albo plytki w lazience wypucuj!! a gotowa torba i wszystko??? no zobaczysz ze jeszcze troszke i sie zacznie!!! no mnie nic nie puchnie ale cycki przeciekaja:):):) ehehhe no ide pranie wieszac bo sie zasiedzialam a moj pierworodny dzis spi jak susel..... przytutpal do mnie do loza wczesnie rano.. chyba gdzies kolo 6tej i teraz spi..... slodki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski laski dostałam sms przed chwilą od NELI NELI URODZIŁA SYNA CC :) ale nic więcej nie wiem, jak mi napisze coś więcej to dam znać:) MAMY PIERWSZE LIPCOWE DZIECKO!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny mnie trzymało do późna w nocy i przeszło i spałam do tej pory. Na razie nic się nie dzieje tylko krzyż delikatnie pobolewa. Tak więc jeszcze sobie poczekam :) wierszyk i wiewiórka świetna :) Co do założycielki to jakaś paranoja ::D hehe izka>> to trzymaj się tam boi z takim nastawieniem to może jeszcze pojedziesz na oddziała :P zazwyczaj to tak bywa :) madzia - spokojnie damy radę ja już tez nie mogę ale w kupie siła :) PS: Dzięki za wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to gratulacje dla Neli i jej synka :-) Elita torba stoi juz w gondoli i czeka na malutkiej sygnal zeby do auta zaniesc... narazie w aucie mojego M hobby lezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..............wiek.........ost @............termin porodu.....imię ********************************************************* *** *********************** madziaz...........24.........27.09.2011.........29.06.201 2.....Wiktoria Szkrabiczek......22..........16.09.2011.........01.07.201 2.. ..... Julia luna0207...........27.........25.09.2011........02.07.201 2......Jagoda lipcówka.kasia....26........03.10.2011.........04.07.201 2..... Adaś ma_rka...........23.........27.09.2011..........04.07.201 2.......Filip Ola_Fasola.........24........30.09.2011...... 06.07.2012.......Emilia tusiana............22.........27.09.2011.........06.07.20 12..... Pina_789..........22.........30.09.2011.........07.07.201 2.. .Mateusz Diamondxstar....22.........05.10.2011...........10.07.201 2 ....Liwia Aaannneeetttaaa..31........06.10.2011........10.07.2012.. . .Mikołaj jolla25..............31.........05.10.2011.........12.07. 2012....Kacper Kikaa84............27........05.10.2011..........13.07.20 12. ....syn Kalla...............33.........09.10.2011.........15.07.2 012 .....synek elita83.............28........10.10.2011..........16.07.2012 .....syn kiniam85..........26.........09.10.2011....... .16.07.2012.....synek Lipcówka2012.....33........11.10.2011.........17.07.2012 .....Synek P. kwiatek polny...20........10.10.2011......17.07.2012.....córeczka? małżenka..........25........11.10.2011.........18.07.2012. ....Synek SzczęśliwaMama...21........13.10.2011........18.07.2012 .....synuś Pigułeczkaa.......27........13.10.2011........19.07.2012 ... ...Małgosia justysia88..........23........13.10.2011.........21.07.20 12. ....Zosia izzkka77...........23.........12.10.2011.........23.07.2012. ... Daria Milka862...........25.........16.10.2011.........23.07.20 12. ....Zuzia Werkaa_a..........25.........16.10.2011........23.07.20 12....córeczka weronikakrz......29.........17.10.2011.......23.07.2012.. ..Aleksander Efciaczek..........29.........17.10.2011.........24.07.20 12.....Siusinka amiaga............ 34.........18.10.2012........ 25.07.2012.....córeczka iwkas847.......... 20......... 18.10.2011....... 25.07.2012........ Iwona Nenia...............24.........19.10.2011.........25.07.2 012 ....Alanek Layssa.............28..........19.10.2011.........25.07.2 012......Kamilek Fressia.............31.........21.10.2011.........26.07.2 012 .....córka oby_lipcóweczka..32.........19.10.2011.......26.07.2012. .....syn Stella Polare......30..........26.10.2011.......29.07.2012.......sy n strzałka............25.........09.10.2011....... 29.07.2012.....Damian kuleczka@13......31.........22.10.2011...... .29.07.2012.....syn Neonka1935.......31.........21.10.2011........30.07.2012. ...Antoś andziula24.........24.........23.10.2011.......29.07.2012 ......Nikola madlen29 ..........29.........24.10.2012.......31.07.2012.......Alan Kropelka03........28..........16.10.2011........03.08.2012.. ....Kluska Rozpakowane mamusie : NICK....WIEK.....TP.......DP.........WAGA. ...DŁ....IMIĘ........SN/CC neli8....23.......07.07...27.06.......2450......??.....Filip........CC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izzkka to przekaż GRATULACJE od nas wszystkich. Jak super i pierwsza po kłopocie, teraz to z górki. CAŁUSY dla Neli i jej syna, kurcze, ale się podkręciłam, chciałam skakać ale d...pa za ciężka Elita spoko właśnie było UPS więc skorzystałam i wysłałam Ci to zimno, teraz czekam na paczkę z ciepłem od Ciebie ALe oczy mi się kleją idę pospać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×