Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
taka sobie ona.

Wyprawka dla noworodka???

Polecane posty

Gość wifigdańsk
o matko to trzeba całą armię zatrudnic do noszenia tego:) a tak na marginesie to jeszcze przydałby się szlafrok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QC
Ja mam termin na za miesiąc i właśnie kończę robić wypr. Nie mam jeszcze paru rzeczy, ale mogę napisać to co mam. Wózek Britton 4Style2 (gondola, spacerówka, adaptery do fotelika). Fotelik Avionaut Jet. Kosmetyki Skarb Matki z nowej serii (oliwka ze słodkich migdałów, krem do ciała, krem na pogodę, krem do pupy i Emulinka) i Himalaya (mydło i krem do pupy). Ubrania głównie Cool Club ze Smyka i kilka z Reserved (dużo pajacy, dużo body z długim rękawem w tym kilka kopertowych, kilka body z krótkim rękawem, kilka śpiochów, spodenek, półśpiochów, bluzek, kaftaników, czapek w tym jedna cieplejsza, skarpet, bluza z kapturem i sweter z kapturem na wyjścia). Podobno ma być chłopak, ale dużo ubrań mam też z kolekcji dla dziewczynek i uniwersalnych. Wcale się nie ograniczam do płci, bo bym chciała, żeby i drugie w tym chodziło bez konieczności kupowania od początku. Wanienka Smiki ze Smyka. Przewijak Gullunge z Ikei. Chusteczki Cleanic Kindii (3 różne rodzaje: Skin Balance, New Baby Care i Baby Sensitive). Płatki kosmet. Cleanic Kindii (Baby Sensitive). Butelki Lovi (jedna zwykła 250 ml, druga Medical 150 ml). Uchwyty na później do butelek i kubków Lovi. Smoczki Lovi Retro (2-pak). Pieluchy Libero Baby Soft 1 (na początek 1 paczka) i na przyszłość zaopatrzyłam się w Bambino Baby Love 3 bo mi wpadły w oko. Koc Cool Club ze Smyka. Tasiemka do smoczka Lovi. Aspirator Freenose kupiony w Rossmannie. Pościel Djurpark z Ikei, ale to są same poszewki bez wypełnienia. Z rzeczy na później mam krzesełko Britton Yuki2, ale zastanawiam się czy nie wymienić na drewniany model Picnik. To wszytko. Nie mam jeszcze łóżeczka ani nic do niego poza poszewkami. Na początku dziecko będzie spało w gondoli. Brakuje mi tetry, soli fizjol., laktatora, wkładek laktac., podkładów poporod., czegoś do obcinania paznokci, szczotki do włosów i to chyba tyle. Myślę jeszcze nad przewijakiem ściennym Antilop z Ikei i pieluchami wielorazowymi Gzooby, Ecobambino, Milovia, Lulajbaby i może Pupeko, no ale jeszcze muszę się zastanowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QC
Mam jeszcze patyczki Cleanic Kindii Baby Sensitive.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QC
Żadnego pokoiku dziecięcego też jeszcze nie robię, bo nie ma po co. Dziecko dostało kilka szuflad w komodzie i kilka półek w szafie. Zabawek nie będziemy kupować bo same się przyniosą. Tak samo jak koce (u mnie w rodzinie ludzie hurtem dają koce w prezentach). Jedynie co to leżak za jakiś czas się kupi, o ile wcześniej go nie dostaniemy. Karuzel i mat nie chcę, no ale jak ktoś da to może się wykorzysta, jeszcze nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QC
Trochę ubrań mam z Disneya ze Smyka, ale to też jest Cool Club, więc jedno licho. Może tylko deczko lepszej jakości niż standardowe kolekcje, chociaż w sumie nie wiem. Wyjdzie w praniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QC
Chociaż w sumie to nie wiem po co nam leżak, skoro można pobujać dziecko w foteliku. Ręczników też nie będziemy kupować, bo mamy dużo w domu, a z dziecięcych nic mi jeszcze nie wpadło w oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Was moje drogie! Jeżeli miałybyście ochotę poczytać o wszystkim co nas, kobiet dotyczy - problemach kobiecych, ciąży porodzie i naszych dzieciach zapraszam na http://dumnamama.pl Jest to portal, który współtworzony jest z Wami - kobietami abyście mogły czytać to, co Was interesuje! Serdecznie zapraszam i życzę dużo, dużo zdrówka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcecie sprawić komuś prezent to polecam gotowe wyprawki :) http://kiddostate.pl/wyprawka/24-wyprawka-4-cz-welur.html Jak najbardziej polecam. A każda Młoda Mama która zastanawia się co do wyprawki, niech zda się na intuicję i rady najbliższych przyjaciółek :) Ilość... zależna od funduszy-wiadomo...ale jakość musi być dobra...przede wszystkim BAWEŁNA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mam pytanie dotyczące ubezpieczenia zdrowotnego. Jeśli L4 ciążowe wypłaca mi ZUS a nie pracodawca to co mam zabrać do szpitala? Wydruk z konta bankowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)to bardzo fajnie ale po co kolejny temat o niemowlaku czy to juz innych spraw nie ma a moze to sie za dzieckiem ukrywa ta pustke wlasnych przemyslen i braku pasji i pomyslow 555 www.youtube.com/watch?v=2DUpkLLyS0Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOlgaOlga
W prezencie na BabyShoer kupowałam niedawno koleżance karuzelę do łóżeczka taką z maskotkami babyono - była nie droga a to fajny prezent:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Idę niedługo na taką imprezę do kuzynki:) Myślałam o tym by kupić kilka zestawów ubranek dla jej dziecka. Wczoraj przymierzałam ubranka na wirtualnego manekina z http://przymierzanko.pl/ i sprawdzałam co do czego pasuje a jutro udam się na zakupy. Mam nadzieję, że będzie zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaufolinka
Ja o wyprawce synka napisałam na swoim blogu mamaufolinka. Może komuś się przyda lista jaką zamieściłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matyldzia32
sama wszystko kupiłam w sklepie Zebra w Warszawie, panie mi pomogły i bez listy kupiłam wszystko co było mi potrzebne. Sklep Zebra w marcu przenieśli na ulicę Kolorową 19 lok. 142, nie jest już tam gdzie wcześniej gdyby ktoś szukał. Teraz większy i przestronniejszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxSiWaxx19
Witam mam na sprzedaż małą wyprawkę wózek wielofunkcyjny szaro kremowy huśtawkę nosidełko zapinane na siebie dwie maty edukacyjne butelki pościel koce buciki kombinezony dużą torbe średni worek i dwie siatki ubranek są dla chłopca i dziewczynki. Za 400zl wszystko w bardzo dobrym stanie a jeśli dziś ktoś to kupi daje fotelik samochodowy gratis 0-13kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, ja również szukam i kompletuje wyprawkę dla mojej córeczki, biegałam po różnych sklepach ale albo za drogo albo nie to co szukam więc zaczęłam szukać w internecie znalazłam sklep internetowy z wyprawkami i nie tylko z okolic Radomia i tam wszystko kupiłam w niesamowitych niskich cenach http://alama24.pl a u nie się nie przelewa więc jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justeks
Proszę tutaj - http://mamokupmi.pl/ Generalnie należy szukać w sieci - dzięki temu wybór masz większy, a ceny atrakcyjniejsze. I w sieci w zasadzie każdy przedmiot kupicie za znacznie mniejsze pieniądze. Musicie tylko szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super pomysł z tą listą. ja robiłam wyprawkę w jednym z tych sklepów internetowych http://studiobarw.com/index.html wszystko w jednym miejscu i przez internet najprosciej bo nie musisz tego wozic tylko kurier przywozi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×