Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość momoma

Nie chcę więcej dzieci jaką antykoncepcję wybrać???

Polecane posty

Gość to mozeeee
moja kolezanka ma miesiczne dziecko "po spirali " :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość momoma
Dziekuję mamo po raz trzeci. Właśnie o takie doświadczone w tym temacie osoby mi chodziło. Ale naprawdę nie ma więcej mam w mojej sytuacji???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość momoma
Spirale są zawodne też znam kobietę która wpadła na spirali. Nie wierzyłam dopóki sama się nie zaczęla żalić że tyle kasy (założenie , badania ) wszystko pryw. wydała a tu ciąża! 4 dziecko. Także coś jest na rzeczy z tymi spiralami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam po raz trzeci
Ja powiem tak. Skuteczny (i nie trzeba pamietac o zazywaniu) Jest implant antykoncepcyjny,wszywany w przedramie..(zabieg pod znieczuleniem ,nie boli nic) Natomiast wady-troszke drogi (w Pl nie refundowany jak pozostale rzeczy zreszta ) i nie kazda kobieta go toleruje,ja po kilku miesiacach musialam go wyjac (ciagle bole i plamienia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość momoma
a ile kosztuje taki implant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njdxnjdkznjdsznjdsjdoanjdo?mj
implant pod znieczuleniem (jednak znieczulenie potem ma skutki. My od 4lat tylko na gumkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ???ciekawa
NAJLEPSZA METODĄ BEDZIE CELIBAT!!!HAHAHAHAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po wielu próbach zdecydowałam się na tabletki. Biorę Belarę bo w rodzinie miałam problemy z żylakami wiec chce sie od tego sama ustrzec i dlatego lekarz mi te tabletki przepisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zastanawiałaś się nad tym, by to twój partner zajął się antykoncepcją w postaci np. wazektomii? Uważam, że taki zabieg jest bezpieczny, skuteczny i dość prosty. A przede wszystkim ty nie musisz się truć tabletkami itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam implant w ramieniu. Nie zakłada się go pod zadnym znieczuleniem!!!! To zwyczajny zastrzyk, nue trzeba znieczulac. Boli odrobine mocniej od pobierania krwi wiec do przeżycia. Ja polecam, zero stresu, bezpieczny, wydziela tylko jeden hormon. Nie mam zacnych skutków ubocznych, krwawienia trochę dłuższe i to wszystko. Nie tyje, nie mam wzmożonego apetytu ani problemów z cera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa_0412
Ja niestety nie moglam sobie pozwolic ani na plastry, ani na wkladke, dlatego zostalam na tabletkach. I w gruncie rzeczy powiem Wam, ze jestem zadowolona! Lekarz dobral mi tabletki Belara, ktore w koncu nie powoduja, ze czuje sie wiecznie zmeczona i ospala. Nie odczuwam tez zadnych skutkow ubocznych, co jest dla mnie mega wazne, bo do tej pory mialam wieczne problemy z tradzikiem, przybieraniem na wadze i wachaniami nastrojow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaa,plastry i wkladka nie,a belara juz tak. Dawno juz nie bylo szemranej reklamy tych tabsow. Pigulki to lekarz dobiera i nie jakas spamerka z kafe. Takze spadaj z ta reklam. Ty kazda swoj rozum ma i wie co ma robic. Nie wiesz jeszcze ze chamska reklam na kafe przynosi odwrotny skutek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahah większego debilizmu nie czytałam. Zwracanie komuś uwagi że sobie wspomniał jaka tabletkę stosuje, przecież w temacie każdy chwali swoje? Widzisz w tym problem? bo ja nie :). Gdyby napisała że bierze vibin czy inne prochy o to samo padlo by podejrzenie. Nie dajmy się zwariować ja czesto czytam wpisy innych czysto informacyjnie, najbardziej mnie wkurza jak ktoś nie ma czegoś mOndrego do napisania ale tylko w chamski sposób czepia się innych. Nasz rząd taki sam :( Napisz co Ty stosujesz? macasz śluz? czy zamawiasz pigułki poronne? Czy może prowadzisz jak Bog przukazał swoje życie po Bozemu? napisz bo ejstem ciekawa Twojego podejścia do tematu antykoncepcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wazektomia. Mamy 10 miesięczną córeczkę, za 3-5 lat chcemy drugie i na tym koniec, a mąż podda się wazektomii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat jest nieaktualny Teraz już nikt nie stosuje antykoncepcji bo jest 500 Plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to trzeba się wybrać do lekarza i on odpowiednią metodę przepisze. Ja jestem wiernym fanem tabletek bo czuję się po nich rewelacyjnie. Nie zauważyłam żadnych skutków ubocznych po belarze i naprawdę z całego serca mogę je wam polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kilka miesięcy temu wszczepiłam implant antykoncepcyjny. Moim zdaniem to świetna sprawa. Zastrzyk w przedramię praktycznie mało bolesny, szybko i po sprawie. Działa 3 lata i nie trzeba się już niczym przejmować. Nie odczułam zadnych skutków ubocznych, jedyne co to nieregularne krwawienia. W życiu nie zdecydowalabym sie na jakies spirale, wkładki.... mojej koleżance usuneli z mięsem - podobno strasznie bolesne. I ta świadomość, że masz "tam" ciało obce..... nie, nie przemawia do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te zastrzyki to tak ogromna dawka hormonow, ze nie wiem czy chcialabym sobie to zafundowac.. ja pozostaje wierna tabletkom - osobiscie stosuje belare, ze wzgledu na jej niska zawartosc hormonow zostaly mi dobrane przez lekarke po badaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli jedno pewne = nie brać belara ze wzgledu na chamską reklamę. Dobry produkt nie będzie się reklamował na takim portalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Implant to ogromna dawka hormonów??? Radzę dopytać się ginekologa. Nie tego kupionego przez belarę tylko dobrego specjalistę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są dwie metody antykoncepcji . 1). To szklanka wody . pytanie przed czy po stosunku . ? odp. Zamiast . i 2) metoda to 9 miesięcy przed porodem wstrzymać się od współżycia płciowego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli partner też już nie chce dzieci, to najlepszym wyjściem jest wazektomia. można też podwiązać sobie jajowody, tylko trzeba to zrobić za granicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka, ze dla kazdego bedzie dobra inna antykoncepcja. I to nie ta polecona przez kolezanke przy kawie, tylko taka, ktora zostanie dobrana przez ginekologa po badaniach. Czy to bedzie implant, czy to bedzie belara, czy to bedzie wkladka, czy jeszcze inna metoda, trzeba pamietac, ze to sa hormony, ktore powinny byc dopasowane do organizmu kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×