Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość UukkkkUuuuu

Która z was gotuje na parze? Bardzo proszę o pomoc:)

Polecane posty

Gość UukkkkUuuuu

Chce sie zdrowiej odżywiać czyli kupic jakies urządzenie do gotowania na parze. Myslalam o zwykłym garczku bo chyba są tańsze niz parowary, prawda? Tylko moje pytanie - czy musi on byc ze stali nierdzewnej? Bo w internecie widzialam garczki za np 150zl a ja zakup moge przeznaczyć góra 50-60zl.... Czy jesli garczek byłby tani np 30zl to od razu znaczy ze gorszy, ze bubel i ze gotowanie bedzie mniej efektywne albo mniej zdrowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UukkkkUuuuu
Bardzo zalezy mi na tym zeby juz teraz zdrowiej sie odżywiać a nie mam o gotowaniu na parze zielonego pojęcia więc będę bardzo bardzo wdzięczna za odpowiedzi na moje pytania i wszystkie rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od siebie polecę szybkowar. Gotowanie na parze możliwe z odpowiednią wkładką. Ale ale! Generalnie - gotujesz znacznie krócej, więc nie tracisz witamin. A można w tym zrobić dosłownie wszystko, od gulaszu, przez golonkę, po brokuły gotowane na parze. Od siebie polecam sprzęt tefala, w magicznej planecie możesz zobaczyć jak to wygląda i przeczytać specyfikację. Zresztą - ziemniaki ugotowane w kwadrans, dla mnie opcja idealna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×