Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ancymonka21

slubujemy - WRZESIEN 2012 :)

Polecane posty

Kasiu ale jak na allegro są szyte sukienki na miarę, to przeciez bez problemu dostałabyś na swój wzrost. Ja też już się nie szczypę, tylko jak mi coś nie pasuje to mówię. I nie daje się na sobie wyżywać. Jak kiedyś podniósł głos w rozmowie ze mną, to ja zrobiłam to samo. Aż tak mi nie zależy na tej pracy, zeby mnie ktoś poniżał ... Nie wiem, czy są jacyś fajni szefowie ... Farfallina suknia jest wystrzałowa ;) ja bym takiej nie założyła, bo bym się chyba krępowała tymi nóżkami :P lubię krótkie sukienki, ale na ślub swój wolę taką tradycyjną długą :) Pati my jako świadkowie musieliśmy tylko podać imiona, nazwiska, daty urodzenia, miejsce ur., adresy, rok bierzmowania. Nie wiem jak jest jeśli z innej parafii są świadkowie. Fajnie, ze już obrączki będziecie kupować :) i decydujecie się na te za 1400?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myslałam, zeby potwierdzali miesiąc wcześniej (bo właśnie miesiąc przed podajemy przybliżoną liczbę gości na sali), a najwyżej jeszcze 2 tyg przed tych niepewnych jeszcze raz zapytać, żeby tydzień wcześniej już podać na 100% ile osób będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farfallina24
Wlściciel restauracji gdzie bedzie organizowane wesele powiedzial ze mozemy potwierdzić liste gości nawet tydzien przed weselem także jesli komus się odwidzi to nie bedziemy naciągani na zbedne koszty:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania i nie musieliście przynosic żadnych zaswiadczen o bierzmowaniu czy spowiedzi? Tak obrączki chyba te za 1400 o których kiedys pisalam są takie śliczne ze już się nie mogę doczekac;) Farfalina- sukienka odważna i mimo ze aldna to też bym jej chyba nie założyła. do takiej kiecki to buty muszą byc jakieś ekstra;) i bez rajstop my w środe jedziemy wpłacic zaliczkę to sie zapytam do kiedy tam trzeba potwierdzic liste gosci bo tego nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJ farfallina24 :) ja tez śłubuje 15-go. Oj taaaaak, suknia którą wkleiłaś jest MEGA MEGA wystrzałowa- z pazurem- sexi. Ładna, ale ja też bym sie nie odważyłabym w takiej wystąpić :) Kati, masz polski numer? przysłałabym Ci jutro zdjęcie tej sukni z salonu o której wspomniałam jakiś czas temu. Byłam tam dziś i suknia jest, tylko piszesz, ze jesteś wysoka- nie wiem czy ta suknia nie byłaby dla Ciebie za krótka... ;/ Ja myślałam żeby potwierdzili goście swoją obecność do 1 sierpnia. Wydaje mi się, że tak będzie ok.. Ja byłam dziś na przymiarce sukienki na poprawiny, emocje emocje ...:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiatajcie farfalina i wy dziewczynki :) sukienka ladna, na poczatku tez chcialam z odkrytymi nogami ale zmienilam zdanie...hmm..znow spodobala mi sie inna sukienka mianowicie Jasmine F 459.. http://www.voila.pl/064/bag6a/?1 chyba zwariuje, ciagle zmieniam zdanie..bede miala tylko 2 tyg na kupienie sukienki i nie wyobrazam sobie tego ;/ ktos tutaj pytal jak jest na tych naukach, wiec ja w sobote mam 1sze spotkanie to sie pochwale jak bylo :) a powiedzcie mi zwracacie uwage na probe przy zakupie obraczek? bo ja bym chciala proby 585 ale z tych ktore mi sie podobaja to zazwyczaj maja probe 333 ;/ ja chyba napisze zeby miesiac przed goscie ostatecznie potwierdzili przybycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati nie musieliśmy żadnych zaświadczeń dawać, bo byliśmy chrzczeni, komuniowani ;) i bierzmowani u nas w parafii, gdzie też młodzi mieli ślub. Podalismy tylko rok bierzmowania i ksiądz sobie odszukał papierki. A spowiedź mieliśmy umówioną razem z młodymi. Dzień przed ślubem. Pola i jak sukienka? Fajna? I ile płacisz za szycie takiej poprawinowej? Takie warkocze są fajne, tak jak napisałaś - dziewczęce, romantyczne :) Anusia my chcemy 585, 333 są ładne, takie bardziej błyszczące, ale to już 25% złota mniej ;) z tego co czytałam, to zdania są bardzo podzielone. Dla jednych nie ma różnicy, drudzy, ze 333 szybko się niszczą, śmiedzieją (czy coś).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a myslicie ze ktos nie bierzmowany moze byc swiadkiem na slubie? Z tego co czytalam to tak ale zalezy to od proboszcza z kosciola w ktorym bedzie slub. Spotkalyscie sie z tym moze? Pola nie mam polskiego numeru ale moge podac ci email jesli tak mozesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu wiem wiem, moze akurat znajde jakies ladne ale proby 585 :) ktoras z Was pisala ze jest problem z wypozyczaniem sukni tiulowych i nie chcialo mi sie wierzyc w to... przegladalam dzis sukienki i wpadla mi w oko taka jedna sukienka i chcialam zapytac o cene lub koszt wypozyczenia...wiec wzielam telefon i dzwonie do tego salonu i faktycznie...kobietka mowi ze tiulowych nie wypozyczaja...;/ wiec w moim przypadku albo bede musiala kupic albo uszyc ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katie - czytalam gdzies ze swiadek nie musi byc bierzmowany, moze byc innego wyznania, moze byc nawet ateista tylko musi byc pelnoletni.. lecz wydaje mi sie ze to zalezy opd parafii...wiec musisz ksiedza zapytac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki :) Aniu, to w końcu zrezygnowałaś z tej sukni, co kiedyś nad nią myślałaś mocno? :) Nieźle z tym wypożyczaniem princessek ... Ja o wypożyczeniu nie myślałam nigdy - tu chyba tylko byłam zdecydowana od początku ;D Wczoraj oglądałam sobie jeszcze zaproszenia. No i te "moje" są nadal drogie, a w dodatku na allegro ich nie ma teraz :/ Jeszcze czekam, może się pojawią. A jak nie, to inne mam na oku. Najwyżej ... Teraz lukałam na pojemniki na ciasto - spodobały mi się takie, http://moda.allegro.pl/pudelka-pudelko-na-ciasto-ciasta-weselne-slubne-i2109920138.html fajniejsze niż te przezroczyste takie, ale nie mają podkładki na dnie i boję się, ze mogłyby się rozwalać. Ciasto nie jest takie lekkie. aaaa ... już mnie to frustruje! :/ co ładne, to niepraktyczne, albo drogie :/ Problemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ania ładne te pudełka. Ale włanie żeby niespodzianki nie było i wszystko dołem nie poleciało. Ja się jeszcze za tym nie rozglądałam. Ale na upominek dla goci ładne pudełeczka znalazłam, te białe z pomarańczową kokardką. http://moda.allegro.pl/podziekowania-dla-gosci-z-gotowa-piekna-kokarda-i2107376941.htm Za to zawziecie szukam butów :D http://moda.allegro.pl/sliczne-slubne-buty-polskie-r-38-i2106376430.html http://moda.allegro.pl/biale-slubne-buty-rozmiar-37-czolenka-krysztalki-i2122102539.html Suknie: Kolekcja white suknia nr 1921 http://www.suknieagnes.pl/polski.html staram sie szukac suknie ktore bylyby dostepne w moim miescie, zeby nie jezdzic i nie szukac. A jeli chodzi o fryzury to podobaj mi sie etakie luzne upiecia : http://wedwebtalks.com/category/wedding-bridal-hairstyles/ jak na piewrwszej fotce. No na dzisiaj to by bylo tyle :p Jakos calkowite lenistwo mnie dopada ostatnio, Amelka taka grzeczna (naprawde nie wiem po kim), W caly dzien w pracy bo ma drugie zmiany. A ja siedze sama w domu, sprzatam, gotuje, sprzatam gotuje i jakos tak nie mam co z soba zrobic. Dobrze ze chociaz cieplo sie robi, bede mogla gdzies z mala wychodzioc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu narazie rezygnuje, w Pl bede dopiero w czerwcu i jeszcze moge kilka razy zmienic zdanie...pozatym boje sie kupowac w ciemno, wole miec wszytsko dopasowane i przede wszytskim widziec jak suknia na mnie lezy ... katie wkleila linka do tego salonu Agnes i dzis bede przegladac sukienki bo ten salon na szczescie znajduje sie blisko mnie :) a co do pudeleczek to sa bardzo ladne, i wlasnie takie bym sobie zamowila, ale my znalezlizmy kobietke ktora nam upiecze i juz od razu popakuje ciasto... Aniu nie myslalas moze zeby wylozyc czyms twardszym dno pudelka? ja bym tak wlasnie zrobila sa takie biale tekturki ladne ja bym wlasnie tym wylozyla i byloby twardsze :) bo szkoda z nich rezygnowac sa bardzo ladne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Aniu. Lepiej przymierzyć i zobaczyć się na żywo, niż snuć domysły :) będziesz miała chociaż spokojną głowę. Ten salon Agnes tez ma bardzo ładne sukienki. Własnie szkoda zrezygnować z tych pudełeczek. Zapytam mojego praktycznego tatika, co o myśli o ich trwałości ;) Asiu te Twoje pudełeczka dla gości są śliczne. Wszystkie kolory :) Buty - cud, miód :) Te drugie szczególnie mi się podobają. Lubię takie eleganckie z czymś świecącym :) Tylko moja stopa by włóczyła po ziemi przez to wycięcie duże :/ Mnie też się podobają luźne upięcia, ale może nie aż tak luźne ;) No i widzę, ze suknia też z przedłużonym stanem :) Tylko Twój jest bardziej przedłużony, niż u "mojej". A kolor taki byś chciała, czy biały? To fajnie, ze Amelka spokojna jest :) Niedługo wiosna, to będziesz mogła spacerować z wózeczkiem fajnie :) A jak tam po siłowni? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALOHA....:D to i ja dołączam do wrzesniowek... moja szczesliwa data i zarazem wybuchowa to 1 września 2012:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj mirrinda :) fajnie ze do nas dolaczylas...teraz z niecierpliwoscia czekamy az napiszesz o sobie cos wiecej :) musimy znac wszystkie szczegoly :):) heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooh jakie mile powitanie... =)) coz tu pisac... date slubu napisalam wczesniej... mialo byc w ogole 8 wrzesnia ale pani manager zawalila sprawe no ale nic, a tak w ogole to mielismy z moim Ł. slubowac w lipcu 2013 roku ... sukienka jednak zawazyla na wszystkim hehehhe =) i tak na poczatku grudnia minionego roku zaplanowalismy slub na 2012. Sale+hotel+transport dla gosci( niestety jestem z daleka a moj Ł z gdanska)+katering+ torta( trwaja tylko spory w zwiazku ze smakiem)+wodeczke,wino, whisky, beczke piwa+ kościół +fotografa+ orkiestre + suknia zamowiona ---- too juz mamy zalatwione w marcu zaproszenia a w maju obraczki ... no i uparcie poszukuje butow ehh i to tak z grubsza... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miirinda to juz wiekszosc za Toba :) a co najwazniejsze masz juz sukienke a to moj najwiekszy problem :) ilu bedziesz miala gosci? wybralas juz piosenke na pierwszy taniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własciwie wszytsko co najwazniejsze , tak jak mowisz =) no mi zdecydowanie trudniej bedzie szlo z doborem butow... i podejrzewam ze ciezko tez bedzie z obraczkami... co do piosenki to wlasciwie jeszcze nie mamy .... mi sie ostatnio bardzo podoba kawalek---> Bon Jovi-Thank You For Loving Me ... ale nie wiem czy bylby odpowiedni ... =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati, niestety suknia jest juz zarezerwowana ;/ ale wiesz co to i tak byłoby bez sensu, przecież musiałabyś ja przymiezyc i wogole.. Mirinda aloha aloha :):):) fajnie ze dołaczylas do Nas. My natomiast poczatkowo mielismy slubowac wlasnie 1-go ale nawalila orkiestra i musielismy przelozyc na 15-go. Czyli ślub bedzie nad morzem? tak jak u Nas :) pochwal sie suknią, dawaj linka :):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj mirinda, no data faktycznie wybuchowa a jaka latwa do zapamietania :D pokazuj sukienke :) Ania,po silowni lekka tragedia :p tak dawbo nie cwiczylam ze o matko, w sumie to korzystalysmy z kolezanka poki co tylko z biezni,ale zajechalo mnie to lekko :D no ale mysle ze nabede troche kondycji.jeszcze jutro pojdziemy i od czwartku do niedzieli wolne. chodzimy poki co tylko od poniedzialku do srody :D mam nadzieje ze efekty przyjda. a jak juz bede wycwiczona w miare to skupie sie na brzuchu :p dobrej nocy zycze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj miirinda :) Ty to już masz prawie wszytsko załatwione :) a my tu z alkoholem, sukniami to w lesie (ja przynajmniej :P) Nie martw się, ja z butami też będę miała problem :/ Asiu dasz radę ;) ja zawsze jak mnie złapią zakwasy, to narzekam, ale równoczesnie się cieszę, bo czuję, ze mam jakieś mięśnie jeszcze :D i wierzę, ze jakieś efekty będą. Od dzisiaj nie jem słodyczy i czipsów, zaczynam małego treninga ;) pora coś zrobić ze sobą! :) Wczoraj wysłałam maile do ludzi, którzy kupili te pudełka na allegro, które mi się podobają. I na razie odpisał mi jeden, że są ładne, dno jest wytrzymałe. W sam raz na jakieś 6 kawałków ciasta. Idealne dla mnie :) Zobaczę jeszcze co mi inni napiszą. Od dzisiaj 199 dni do naszego ślubu :) hah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesele na jakies 80 osob ... ale hmmm zaproszenia jeszcze nie wyslane wiec moze wyjdzie troszke mniej albo wiecej. slub nad mozem hmmm... no nie do konca choc ja z okolic kolobrzegu pochodze to wesele bedzie w palacu nad jeziorem hehhe co do mej sukni to napewno juz ja tu gdzies na forum widzialyscie ... http://www.facebook.com/photo.php?fbid=221530171218804&set=a.221518267886661.53496.183669015004920&type=3&theater

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrrr ucielo wiadomosc... Moj Ł. wlasnie do mnie zadzwonil i kazal szukac zaproszenia... no to zaczynam dzialac... a wy juz swoje wybralyscie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo jak milo ... :d no to witam kolezanke... :D i gdzie weselicho robicie Kolezanko ? hmm... jak mozesz wrzuc link z sukienka... :D b. ladne zaproszenia ... ja to juz szalu dostaje od tych zaproszen... a jeszcze obraczki przed nami ... o.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirinda sukienka sliczna ;) palacyk nad jeziorem? musi bajkowo wygladac :D rozmarzylam sie. novia no zaproszenia wlasnie takie mi sie podobaja,eleganckie i nieprzesadzone. bede wlasnie czegos takiego szukala napewno. umowilam sie juz na pierwsze poszukiwania sukni, w piatek na 13 :D nie moge sie doczekac. a no i fryzjerke umowilam, czesanie bedzie u moich rodzicow w domu,bo u nich bedzie blogoslawienstwo tradycyjnie,no i oczywiscie noc przed slubem osobno :p a z Amelka siostra W. bedzie wtedy. no i juz zapowiedziala ze na slubie i weselu tez sie nia zajmie bo ona abstynentka wiec pic nie bedzie. takze opiekunke mamy z glowy :D Ale cieplusio na dworze jest :) chyba zaliczymy z Amelcia pierwszy spacerek po wyjsciu ze szpitala dzisiaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiax161 to Ty dzidzie masz? bozejak cudnie ... ja sie doczekac nie moge dzidzi. :D zaproszenia ktore narazie wpadly mi w oko to http://swiatzaproszen.pl/wiktoria.html te z ciemno fioletowa kokarda... ale nie wiem ... w jakiej kolorystyce bedziecie mialy wystroj bukiety itp? u mnie fiolet wiem wiem oklepany ... ale uwielbiam... :D heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mirinda mam corcie,ma juz prawie 3 miesiace :) moj kolor przewodni to pomarancz,tak jesiennie,ale z umiarem tego pomaranczu,bo co za duzo to nie zdrowo :) no to co po slubie rozumiem staranka zaczynacie? czy jeszcze czekacie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×