Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ancymonka21

slubujemy - WRZESIEN 2012 :)

Polecane posty

Ktoś pytał o kolor pończoch - zamierzam kupić ze 2 pary białych. a propo rozmiaru obrączek i pierścionka to ja pierścionek noszę na "fucku" prawej ręki i mam go w rozmiarze 17(mam szeroką kostkę), a obrączkę mam zamowioną 14,5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te oswiadczyny piekne... widzialam je juz kiedys... ale koles po prostu mial mysl :) i zeby tyle ludzi zaangazowac...szok :) tylko pozazdroscici tej dzoewczynie a na koncu chyba jeszcze oprocz tego ze oswiadczyny to slub byl nie?? bo nie ogladalam teraz, tylko z tego co pamietam to tak bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, na końcu ślub :) jakąś białą kieckę gładką na nią założyli, PM włożył jej diadem i ślub :) cudnie :) choć z drugiej strony nie mogła wybrać ani sukienki, ani obrączek :D pełne zaskoczenie :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylismy w piątek na weselu u znajomych. Mialam próbna fryzurę i makijaż- wyszło ok. Bacznie obserwowałam cała ceremonie i wiem, że płatki strzelające z tych patyków nie wiem jak to fachowo się nazywa nie wchodzą w grę, jest to bardzo głośne- lepiej tradycyjnie ryż.. bądź prawdziwe płatki róż nazbierać:) to raz a dwa orkiestra- to jest podstawa, tutaj było niezaciekawie... ludzie porozchodzili się w rożne strony nie było szaleństwa na parkiecie. przed 24 wjechał prosiak, tez nie cieszył sie wielkim zainteresowaniem. My nie będziemy mieć takiej "niby atrakcji" nie podoba mi się taki pomysł.. biedny prosiaczek. Zaskoczył nas bardzo fajny napój powitalny, nie był to szampan ale bardzo fajny- bardzoo słodki koktajl alkoholowy oczywiście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papierowe zawieszki na alkohol zamoczyły się od zimnej vodeczki.. nie było dobrego efektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) u mnie niedobre informacje :/ w sobotę byliśmy na tych zakupach i masakra... złaziliśmy się jak nie wiem, nogi i kręgosłup mi odpadały, a ani ja ani Dawidek nic nie kupiliśmy... Ja przymierzałam 4 sukienki, które mnie urzekły, dwie koronkowe, dwie takie satynowe i każda nie taka :( Butów żadnych :/ Garnitury miały ceny z kosmosu o_O i w niedzielę jedziemy w drugie miejsce i liczę na szczeście tym razem ;) dobrze, ze mama i moja sis kupiły sukienki. Mama ma jasną z czarnym kwiatkiem na dole ;) A sis malinową koronkową troszkę rozkloszowaną. Śliczne :) Z dobrych informacji tylko tyle, ze poszło 7 zaproszeń kolejnych i zostało już kilka :) Ja pończochy kupiłam jedne białe, jedne ecru. Strusie piórka niezłe :) na pewno oryginalna dekoracja :) Malwinka fajnie, ze już masz sukienkę gotową prawie, zazdroszczę ociupinkę :D ja mam wrażenie, ze cały czas do tyłu jestem ze wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a jak u was z posenkami na weselu i poprawinach? znalazlam liste piosenek, ktore moga sie przydac zwlaszcza na poprawiiny: to takie typowe polskie raczej i weselne, do tego cos nowoczesniejszego i poprwiny jak z bajki :D A wszystko to bo ciebie kocham Ale to już było Alibaba Andrzelina Asereje Baju baj Bal wszystkich świętych Bara bara Baśka Beata Beatelmania story Biełyje rozy Biesiada mix Bo jesteś ty Cała sala Chachary Chałupy Chce wyjechać na wieś Chłop z Mazur Chłopaki nie płaczą Cicha woda Co mi dasz Co powie tata Co ty królu złoty Comment ca va Cudownych rodziców mam Cyganeczka Cyganeczka Janeczka Cyganeczka Zosia Czekam na tę jedną chwilę Czerwona jarzębina Czerwone korale Czy chciałaby pani Daj mi tę noc Do nieba do piekła Dwanaście aniołków Dziewczyny które mam na myśli Flames of love Fortuna Gdy zapłaczesz Głęboka studzienka Historia jednej znajomości Ja do lasu nie pojadę Jak długo na Wawelu Jedzie pociąg Jesteś szalona Jeszcze wszystko przed nami Julia i ja Już nie ma dzikich plaż Katarina Kawiarenki Kiedy byłem małym chłopcem Kiszka Kocha się raz Kochać Kochamy siebie Konik na biegunach Kormorany Krakowianka Kryzysowa narzeczona Kto umie tęsknić Kulig Łaskawy los Ma Ma Marija Majteczki w kropeczki Makumba Małgośka Mały książe Mazury Mexikana Miłość jak wino Moja blondyneczko Moja cyganko Moja Małgorzato Moje jedyne marzenie Mój przyjacielu My cyganie Na sianeczku Na wójtowej roli Na zamku Najtrudniejszy pierwszy krok Nie było ciebie tyle lat Nie mam nic Nie płacz Agnieszko Nie płacz kiedy odjadę Nogi O Mario Magdaleno O Maryjanno O mnie się nie martw Obladi oblada Odrobinę szczęścia w miłości One way ticket Pamiętam ciebie z tamtych lat Parasolki Parostatek Piąty bieg Powiedz Prawy do lewego Prywatki Przeżyłam z tobą tyle lat Przy kominku Puste koperty Puszek okruszek Randez vous Rock & roll music Rosyjskie pierniki Róża czerwona Ruchome piaski Rudy rydz Serduszko puka Sen się spełni Shalala la la Skrzypeczki Słodkiego miłego życia Sokoły Staruszek świat Stoi w polu grusza Sto lat (niech żyje miłość) Suliko Sweet song Szalała szalała Szczęśliwej drogi Szła dzieweczka Ściernisko Śpiewam pod gołym niebem Ta sama chwila Takie ładne oczy Takie tango Tin Pan Alley To był twój błąd To co dał nam świat To już jest koniec Troszeczkę ziemi Tyle słońca U cioci na imieninach W drodze do Fontenblau W gorącym słońcu Kasablanki W kinie w Lublinie W siną dal W zielonym gaju Wakacyjny flirt Wiązanka biesiadna Wiązanka góralska Wielka dama Windą do nieba Wolność Woman in love Wróżka czarodziejka You mayby In love Wymyśliłam cię Za każdy uśmiech twój Za wszystkie noce Zagraj mi piękny cyganie Zamiast Zatańczysz ze mną jeszcze raz Zawsze gdzieś czeka ktoś Zawsze z tobą chciałbym być Zielone wzgórza nad Soliną Złote obrączki Złoty krążek Zocha Żeby szczęśliwym być Żegnaj lato Życie to są chwile na koniiec moze byc " ale to juz bylo"... hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazlam sobie juz studio fryzjerskie w poniedzialek ide na fryzure probna bede miala 3 robione.Bedzie mnie czesac Pani Agnieszka Chełmońska moze nie ma tanio ale pracowala przy wielu pokazach i sesjach takich jak: Miss World 2006, pokazach i sesjach zdjęciowych firmy Angel, "Różach Gali", pokazach dla firm: Nivea, Cymbeline, Chantelle, Wolford, Versace, Hugo Boss Pokazach Young Polish Designers "Asach Empiku" Akcjach promocyjnych Phillipa Morrisa Bodypaintingach dla firmy Hitachi Sesjach zdjęciowych dla magazynów takich jak: Viva, Gala, Twój Styl, Pani, Elle, Zwierciadło. Wpelni profesjonalnie mnie potrawktowali jak bylam u niej.Kazdy szczegol byl dla niej wazny.Chyba bede tez u niej sie malowac bo bardzo ladnie to robia.Ciezko jest u niej z terminami bo dziewczyny na rok wczesniej sie zapisuja.Ja sie wcisnelam w dniu slubu na 7 rano troche wczesniej ale warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NinaM.
Effa... a możesz zdradzić ile bierze za fryzurę ślubną ? :) i makijaż ? :) pytam z czystej ciekawości :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski:) jak tam u was z goścmi? ktoś juz potwierdza? my potwierdzenia mamy do jutra i jak na razie mamy 41 osób potwierdzonych 15 osób odmówiło jutro odbieramy soki Ja pończochy mam białe jedne 15 den i drugie na zmiane 20den Ania to twoja mama juz ma z głowy a moja jeszcze nie ma stroju i strasznie sie nad tym glowi Oj sama jestem ciakawa jak wyjdzie moja fryzura próbna aż sie boje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natajla
Hey dziewczyny :) dawno mnie tu nie było ale za to mam już pozałatwiane sporo spraw :) zaproszenia rozdane wszystkie ale z potwierdzeniami to jeszcze mamy trochę czasu więc jeszcze się to ogarnie byłam wczoraj i w poniedziałek na zakupach kurde i niech mi ktoś powie że to czasu nie pochłania to ubiję ;) normalnie te dwa dni to mnie wykończyły ale kupiłam już pudełka na ciasta ( plastiki) chciałam te papierowe eleganckie ale pani mi odradziła bo po pierwsze one są robione ze zwykłej poligraficznej tektury a nie ze spożywczej i są tego same wady bo po pierwsze pudełka przemakają gdyż ciasto jest wilgotne a po drugie ciasto przechodzi zapachem tektury :/ ... pani mi powiedziała żeby kupić zwykłe plastiki a ona nam zrobi do tego naklejki z wybranym przez nas wierszykiem i z naszymi imionami i datą ślubu więc też będzie to takie bardziej osobiste niż te ogólne naklejki na ciasto... następna sprawa to kupiłam sobie bieliznę :) dwie pary majteczek, stanik i jedne rajstopy białe i jedne białe pończochy - myślę że będą wygodniejsze od rajstop bo nie będzie się trzeba z nimi w kibelku męczyć hehe :) zamówiłam też bukiet ślubny i bukiet dla druhny.. myślałam żeby z tym dla druhny poczekać do momentu aż będę wiedziała jaką będzie miała sukienkę ale pani mi powiedziała że z reguły jest tak że dla druhny się robi taki jak dla młodej tylko w wersji mini.. i tak mój będzie kosztował 180 zł a druhny 90zł.. bukiet z białych róż i frezji do tego butonierki gratis ale to chyba norma... pod ołtarz kwiaty też już zamówiłam będą kosztować 250 zł... hmmm co jeszcze... aha jeszcze zamówiłam pękający balon na pierwszy taniec i pudło z balonikami z helem... przywiozą nam je pod kościół pudło złote z bordową wstążką ala taki duży prezent a w środku 50 białych baloników napełnionych helem które pofruną do nieba jak wyjdziemy z kościoła :) no i oczywiście jeszcze kupiłam balony żeby je do samochodów poprzyczepiać i dwie duże tuby konfetti - jedna z czerwonymi płatkami róż a druga z białymi serduszkami... a i pisałam wam kiedyś o tym kuferku na koperty że chciałam taki ozdobny ale też mi pani odradziła bo to nie wiadomo jak trzymać że ciężkie a tak starsza weźmie to takie ala urna i goście na spokojnie sobie wrzucą i takie też kupiłam jest lekkie bo tekturowe i pani nam zrobiła do tego naklejki do zabezpieczenia tego pudła z naszymi imionami i datą ślubu :) i kupiłam sobie biżuterię... komplet kosztował 200zł ale bardzo mi się podoba i cioci tą co mi pożyczyła, bo ta co kupiłam jednak bardziej pasuje.. jak będę w domu to zrobię zdjęcie bo na necie nie mogę tego kompletu znaleźć.. no i byłam w USC po odpis aktu urodzenia.. dziewczyny tragedia były przede mną dosłownie 4 osoby i siedziałam tam godzinę... tak się facet guzdrał z tymi odpisami że myślałam że mnie krew zaleje no ale załatwione i z głowy... mojemu P ojciec ten akt ma dziś odebrać ja niestety nie mogłam bo jakby nie było jestem dla niego obcą osobą... no i chyba to by było na tyle póki co.. jutro jedziemy do domu weselnego dopytać i dogadać szczegóły a w następnym tyg. we wtorek mój P weźmie wolne i pojedziemy jego ubierać i ja może sobie kupię sukienkę na poprawiny... ale się rozpisałam hehe masakra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natajla
wklejam wam dziewczyny zdjęcie mojego kościoła i to jest dekoracja z innego ślubu ale ja będę miała przy ołtarzu podobną wiązankę tylko chce jeszcze do tego tiul a przy mównicy i tam przy tabernakulum będą na bambusowych drabinkach kwiaty z bibuły które zrobi moja mama takie same jak przy ławkach... http://slubadriana.pl/strona/wp-content/gallery/dekoracje_kosciola/DSC04821.JPG http://slubadriana.pl/strona/wp-content/gallery/dekoracje_kosciola/DSC04823.JPG no i na krzesłach nie będzie takiego zielonego tylko biały tiul i bez żadnych kwiatów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natajla
Gasha buty bardzo fajne a jaką wysokość ma ten obcas? bo moje buty mają 10 cm ale z przodu platformę więc noga układa się w nim nawet dobrze... wczoraj byłam z koleżanką na spacerze żeby te buty trochę rozchodzić... przeszłam w nich ze 3 km i myślałam że odpadną mi szkitki :/ do tego zrobił mi się pęcherz z tyłu prawej nogi :( no ale to było pierwsze moje wyjście gdziekolwiek w tych butach.. jeszcze kilka spacerków i myślę że buciki się rozciągną i dopasują do nóżek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj byliśmy po odbiór obrączek i jestem zła, zawiedziona bardzo. :( oczywiście obrączki były, tyle że w mojej zapomnieli obsadzić cyrkonii :( i zostały do poprawki. W ogóle ta baba jakaś nawiedzona, najpierw nie mogła znaleźć obrączek, nie wiedziała jaki model wybraliśmy (a na świstku zamówienia było napisane, zamawialiśmy u jej syna - on to konkretny facet) potem namalowała że mają być, ale mam przeczucie że źle obsadzą, że nie tak i że będą jeszcze raz robić... :( w ogóle mam jakiś niesmak... przymiarka sukni już w środę, razem z fryzurą próbną i wyborem welonu, aż się boję pomyśleć jak tam źle coś pójdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak buty są świetne ale wysokie, do tego bez platformy. Gdy jest platforma to się wysokości wcale nie czuje. Jednak ja mam obcas 6 cmm z racji tego że jednak masę gadzin trzeba wytrzymać, oraz mój figo fago jest aby z 8-10 cm wyższy ode mnie, więc nie chcę być od niego wyższa w butach. ja w swoich nie wychodziłam nigdzie dalej, założyłam po domu do latania, nic niby mnie nie obcierało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam do Was pytanie czy robicie podziękowanie dla Rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie tez myślę nad takim koszem ...Zastanawiał się jeszcze nad kupieniem biletów do Teatru a potem jakaś może kolacja dla rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolacja fajna sprawa :) u mnie bilety średnio by zdały egzamin bo do najbliższego teatru mamy jakieś 60 km więc cała wyprawa, i termin trzeba było jakiś odpowiedni, rodzice pracujący więc nie zawsze czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joana164
o widzę, że fajnie myslicie z tymi przentami ja też o takim czymś myślałam:) mam pytanie czy ktoraś z was będzie miała kwiatka w fryzurze?? bo Ja chodzę do florystek i mnie wnerwiają!! Bo jedna gada, że takie i takie można mieć kandydoski mi nie poleca bo się złamią, a ja nie chce dużo tych kwiatków tylko jednego!! tak samo ze storczykami, że są drogie teraz no wiem, że są drogie... eh i jakieś beznadziejnie mi proponowała. jadę może w przyszłym tygodniu gdzie indziej do kwiaciarni może na jakąś porządną trafię florystkę. aha i ta co dzisiaj mi powiedziała to, żebym sobie u kogoś urwała gałązkę ze storczyka i pojechała z taką gałęzią do fryjzerki i ona mi wepnie i zrobi, a ja jak rozmawiałam ze swoją fryzjerką to mi powiedziała, że florystki świetnie już upinają kwiaty !!! ehhh wkurzyłam się zdeczka...:/ ja może mojej mamie kupię biżuterię jakąś i kosz z winami itp, a teściowi też pewnie kosz tylko tu sprawa jest taka, że nie wiadomo czy tata mojego M wytrzyma do tej pory... chyba, że wcześniejsze się zrobi... ponieważ ma on raka prostaty, kości i ciężko jest z nim:( a mama już mu zmarła 10 lat temu... muszę coraz więcej myśleć o tym bo ja już mam za meisiac 1 września!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykra sprawa :(:( nic nie stoi na przeszkodzie, żebyście wcześniej zrobili podziękowana! Tacie na pewno będzie miło. ja żywego kwiatu raczej nie planowałam, jak już to jakąś sztuczną ozdobę. ale u mnie wszelkie ozdoby czy żywe czy sztuczne wpina fryzjerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny odebraliśmy dzisiaj obrączki są prześliczne!! dobrze, że mój przyszły mąż zabrał je do siebie bo inaczej bym się w nie wpatrywała bez końca:) joana- ja będe miała żywego kwiatka we włosach co prawda byłam tylko w jednej kwiaciarni się zapytać o cene ale pani powiedziała mi że nie ma problemu z kwiatkiem we włosy wystarczy tylko powiedzieć jakie i oni zrobią. Co do podziękowań dla rodziców to nie mam na to pomysłu napewno będą kwiaty ale co do tego nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joana164
to mi wymyślają florystki i w ogóle wrrr... ale pojadę na początku sierpnia do innej kwaiciarni i może tam będzie jakaś co mi podpowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj byliśmy dać na zapowiedzi. Wyjdą w tą niedzielę(jak proboszcz z wycieczki wróci) albo w przyszłą. jak byliśmy zapytać co mojemu potrzebne do ślubu (był chrzczony i bierzmowany w innym mieście) to na cenę ślubu jakiś młodziutki ksiądz powiedział, że nie ma ceny, ile nas stać :D ale jak byliśmy wczoraj (był starszy ksiądz) to po spisaniu protokołu do nas: - no za zapowiedzi 100 zł dają, ale ile macie to dacie (czyli już stówkę zasugerował :P) - a za ślub to 800 zł. to jest razem z organistą i kościelnym. :D nam na razie odmówiły 4 osoby, ale akurat te zakładaliśmy że odmówią, bo 2 to starsze ciotki, trochę schorowane, a 2 to teściowe siostry mojego K. Oni mają żałobę. Dogadałam się z dziewczynami z 15.09 z innych godzin co do dekoracji, chcą się złożyć, więc fajno, po 200 nam wyjdzie za dekoracje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natajla
hey laseczki :) no my byliśmy wczoraj z moim P i naszymi mamami w domu weselnym dopytać o szczegóły i w sumie już wszystko wiemy :) co do jedzonka to już tak z tydz przed weseliskiem mamy jeszcze przyjechać i wtedy dokładnie dogadać :) pytaliśmy o bimber na ten wiejski stół ile tego idzie i nam ten chłopak powiedział ze miał teraz wesele i na wiejskim było 3 litry bimbru na 180 osób i to nie poszło.. haha a my zamówiliśmy około 20 litrów :) chłopak się zaśmiał i powiedział że to za dużo ale to już jak my chcemy.. na bimber będzie dwu litrowa beczka i jak będzie trzeba to się będzie dolewać... mówił też żeby nie robić zbyt mocnego bo się zdarzają takie przypadki że mężczyźni wychodząc na dwór podchodzą pod wiejski stół machną ze 2 kielichy i idą na powietrze a jak wracają to slalomem hehe :D U nas jest proszonych jakieś 150 osób dorosłych plus jakieś 20 dzieciaków.. ale nam Piotrek (właściciel) powiedział że jakieś 20 - 30 osób nie przyjdzie... ale zobaczymy w praniu jak to wyjdzie.. ogólnie to wam szczerze powiem że mam już dość tych przygotowań.. jakaś taka nerwówka się wdarła.. moja mama ciągle tylko o weselu gada (wiem że chce żeby wszystko wyszło jak najlepiej) ale chciałabym chociaż kilka dni od tego odsapnąć... dziś też jeszcze dobrze nie wstałam a już mi coś zaczęła mówić co jej jeszcze na myśl przyszło... oj kochane zwariować można a w dodatku przez to wszystko ciągle się tworzą jakieś sprzeczki z moim P :( u was też tak jest? że w domu tylko temat wesela aż do znudzenia? czy tylko u mnie taki przypadek? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia u mnie dokładnie tak samo. tez tylko temat wesela i ciągłe podliczania a to gości a to ile napoi a to ile owocow itp. juz mam dosc tych przygotowań, za długo to sie ciągnie. I tez się kłóce z moim bo wiadomo nerwówka juz jest. ze 145 gości mamy narazie 121 ciekawe ile jeszcze nam odmówi. w sumie jest tak jak myslałam bo my od początku wszytsko zamawialismy na 110/120 i tak pewnie bedzie. z mojej str odmówilo az 15 osob czego się nie spodziewałam. w poniedzialek ide na przymiarke sukni mam nadzieje ze bede zadowolona. z butów nie jestem zadowolona bo mnie cisną, ale caly czas próbuje je rozchodzic troszkę juz się rozeszły. soki i wode niegazowaną juz mamy w domu. 75 kartonow soku i 50 litrów wody. Dzisiaj mój Ł pojechał po cole- 40 litrów i oprócz tego mamy zamiar jeszcze kupic z 60 l gazowanych. Bedzie 300-320 litrów wszystkiego, na poczatku chciałam 350 ale stwierdziałam ze to za dużo skoro tyle osób nam odmawia. Ile wy litrow liczycie na osobę? My juz prawie wszytsko mamy dograne, jeszcze tylko do ksiedza podjechac zawizc dokumenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×