Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ancymonka21

slubujemy - WRZESIEN 2012 :)

Polecane posty

moze Was to pocieszy :) oby sie sprawdzilo :):) Pogoda na wrzesień 2012 Wrzesień, bo kwitną wrzosy W porze kwitnienia wrzosów ciągle będzie się utrzymywać letnia pogoda. Co prawda, przestaną nas męczyć upały, ale ciepłe dni przetrwają cały miesiąc. Pogodne niebo, przyjemnie przygrzewające słońce i łagodne wiatry będą sprzyjać długim spacerom i wyprawom za miasto. Wykorzystajmy przedłużenie lata, jakim będzie wrzesień 2012, by zebrać siły na zimowe dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania.... glowa do gory ... co nas nie zabije too wzmocni... Ancymonka... jee super prognozy... =) mam nadzieje ze ogolnie lato bedzie cieple i sloneczne bo sie opalic trzeba troche ... =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeja, co to za linki... my wolimy suknie ślubne albo buty, prosimy o takie a nie drewniane kolczyki czy stringi heheh.. ;p Aniu ja tez byłam w takiej sytuacji jak Ty... najlepszym rozwiązaniem była zmiana pracy.. ehh.. coś okropnego... w dzisiejszych czasach pracodawca powinien szanować, dbać o pracownika prawda..wiemy jak jest.. no ale cóż ..jak osobie zarządzającej brakuje piątej klepki to nic na to nie poradzimy ;p Aneczka, zawijaj kiece i uciekaj, wiem ze to tak łatwo powiedzieć.. ale na pewno znajdziesz sobie drugą pracę.. Harucio, no z ceną tej sukni jest tak, że troch zaszalałam, ale jak już wcześniej pisałam żyje się raz:) 6 tys...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novia ... to faktycznie zaszalalas ;] chociaz podejrzewam ze gdybym znalazla inna niz ta moja i serce wolaloby ze to ta to cena bylaby mniej wazna niz chec posiadania jej=) w sobote robie wycieczke po salonach w poszukiwaniu butow. Dziewczyny czy planujecie jakies sesje kosmetyczne przed slubem by zadbac szczegolnie o cialo, twarz przed tym wielkim dniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novia ... to faktycznie zaszalalas ;] chociaz podejrzewam ze gdybym znalazla inna niz ta moja i serce wolaloby ze to ta to cena bylaby mniej wazna niz chec posiadania jej=) w sobote robie wycieczke po salonach w poszukiwaniu butow. Dziewczyny czy planujecie jakies sesje kosmetyczne przed slubem by zadbac szczegolnie o cialo, twarz przed tym wielkim dniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania szukaj jak najszybciej pracy. Młoda jeste, jakie dowiadczenie masz więc mam nadzieję ze cos znajdziesz w miare szybko. Nie ma co sie meczyc psychicznie w pracy,bo to potrafi czlowieka wykonczyc,uwierz mi, wiem z wlasnego doswiadczenia, nie od pracodawcy ale wspolpracownikow. nie bede opisywac swojej sytuacji bo to dluga historia. u mnie na szczescie wyszlo tak, ze osoba przez ktora prawie sie depresji nabawilam zostala zwolniona, ja moglam dalej pracowac. Trzymaj sie kochana :) Jak bedzie taka pogoda jak ancymonka podala to bedzie wspaniale. nic juz do szczescia nie bedzie trzeba :D Jakie mam zakwasy po tej wczorajszej silowni. Doslownie wszedzie, nawet tylek boli :D no ale co sie dziwic, dziewiec miesiecy(nawet niecale dziewiec) ciazy praktycznie zero jakiegos takiego ruchu, ot od czasu do czasu spacerek. A jutro wjazd na salony szukac sukni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co tygryski lubią najbardziej... :):) ja tak raz w miesiącu chodzę na zabieg pielęgnacyjny- rozmawiałam z kosmetyczką i właśnie mówi, że warto,wówczas i podkład lepiej sie trzyma, buzia wygląda świeżo, zadbanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór dziewczyny :) Dziękuję Wam za wsparcie :* jesteście kochane. dzisiaj już mi lepiej. ochłonęłam, uspokoiłam się i olewam wszystko. Będę się rozglądała cały czas za czymś i zobaczymy, co mi wyjdzie z tego. Poza tym lepiej mi, bo jutro piątek, będę się widziała z Dawidkiem, a w sobotę jadę na sukienki :) Asiu jak tam po wizycie w salonach? Opisz ze szczegółami :) Pola ładny wydatek, ale suknia jest warta tej ceny. Śliczna jest. Anusia miejmy nadzieję, ze ta pogoda się sprawdzi :) super by było :) Ja nie wiem, czy będę jakieś zabiegi stosowała ;) może się skuszę na coś fajnego :) Chciałabym w sb załatwić kosmetyczkę, ale nie wiem czy mi się uda. Zależy o której będziemy wracać od krawcowej. Jutro mnie pewnie nie będzie, więc już dziś życzę miłego weekendu :) Pa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Byłam wczoraj w tym salonie pooglądac suknie, niestety pojechałam sama bo moja mama nie mogła. Nie mierzyłam bo sama i tak bym nic nie wymyśliła. Najabardziej spodowała mi sie jedna, kopia tej http://emmimariage.pl/kolekcja2012-1/4.html tylko że byla ecru a nie biała, a ja ecru nie chce. Pytałam o wypożyczenie, kobieta mówiła ze wypożyczają wszystkie sukienki tiulowe też, koszt 1200zł za wypożyczenie. Mówiła ze może też uszyc sukienkę, pytałam o tą falbaniastą to powiedziała ze moze uszyc identyczną białą pod mój rozmiar, płacą 1200zł a po weselu oddaje ją salonowi, czyli tak jakbym wypożyczja tylko że one szyją ja specjalnie dla mnie. no, na takich zasadach. Pojadę tam jeszcze raz z mamą w poniedziałek bo strasznie chce przymierzyc tą kieckę i ogólnie chce pomierzyc troche sukienek zeby zobaczyc jaki fason mi pasuje. Narazie byłam tylko w tym jednym bo jest najbliżej a ze byłam w mieście to zaszłam ale i tak bedę musiałą jechac jeszcze do tego większego miasta rozejrzec się. Jutro już zamawiamy zaproszenia, wybraliśmy te http://moda.allegro.pl/zaproszenia-slubne-na-slub-zawiadomienie-tanio-i2097506129.html Pierwsze fioletowe Byłąm wczoraj na małych wiosennych zakupach, od razu mam lepszy humor, jeszcze musze raz się wybrac nabyc ze 2 pary spodni. I pochwalę się ze moja dieta coraz lepiej, schudłam 5kg:) Ł krzyczy na mnie, że wyglądam jak kościotrup, on wolał mnie jak mialam troche ciała, ale co ja poradzę jak ja sie sobie tylko taka podobam. W marcu jedziemy też kupic juz obrączki, zdecydowaliśmy sie na proste z żółtego złota z lekko ściętymi brzegami. jak dla mnie idealne. kosztują 1400zł. Tak sobie myślę czy to nie za wczesnie, żeby do wrzesnia nam się rozmiar palców nie zmienił. Znaczy mi sie na pewno nie zmieni bo on kilku lat mam taki sam, a Ł to nie wiem bo on nie zwraca uwagi na swoje palce. Tylko z drugiej strony chcemy po kolei już coś kupowac załatwiac żeby pozniej miec luzy. Dlatego pomyślelismy ze w marcu suknia, zaproszenia i obrączki. w kwietniu jedziemy do ksiedza z rodziny prosic zeby on udzielał nam ślubu i zeby dał mi zaswiadczenie o naukach. No i od razu damy mu zaproszenie bo bez sensu jechac na pusto a pozniej słac, dlatego tak wczesnie chcemy je zamowic. z reszta to nie przszkadza, niech sobie leżą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati fajnie że już szukasz sukienki i na dodatek tyle schudłaś zazdroszcze:) sukienka ładna ale jak dla mnie zbyt strojna, myślałam nad tymi samymi zaproszeniami ale musze jeszcze to skonsultować z M. To za dwie obrrączki płacisz 1400? jeśli tak to tanio. u mnie właśnie takie jak ty opisujesz kosztują 1800;/ Pati zorganizowana dziewczyna jesteś masz już wszystko rozplanowane u mnie wszystko stoi w miejscu i przygotowania i remont echh... którejś z Was podobały sie warkocze jako fryzura ślubna wklejam tu jedno zdjęcie które wpadło mi w oko http://ikf.styl.fm/fryzury-srednie/odcienie-blondu/fryzury-slubne/upiecia/damskie/fryzura1317977.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati fajnie że już szukasz sukienki i na dodatek tyle schudłaś zazdroszcze:) sukienka ładna ale jak dla mnie zbyt strojna, myślałam nad tymi samymi zaproszeniami ale musze jeszcze to skonsultować z M. To za dwie obrrączki płacisz 1400? jeśli tak to tanio. u mnie właśnie takie jak ty opisujesz kosztują 1800;/ Pati zorganizowana dziewczyna jesteś masz już wszystko rozplanowane u mnie wszystko stoi w miejscu i przygotowania i remont echh... którejś z Was podobały sie warkocze jako fryzura ślubna wklejam tu jedno zdjęcie które wpadło mi w oko http://ikf.styl.fm/fryzury-srednie/odcienie-blondu/fryzury-slubne/upiecia/damskie/fryzura1317977.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pati ogarnieta dziewucha z ciebie, tyakie rozplanowanie to nie dla mnie :D zaraz sie szykuje na salony :) A jesli chodzi o to uszycie sukni u ciebie i zostawienie w slaonie pozniej to powiem ze bardzo fajny pomysl to jest. suknia wymarzona szyta na miare a cena jak za wypozyczenie, swietna sprawa. swietna ta suknia ktora wkleilas, gora szczegolnie mi sie podoba :) no to ide, z racji ze weekend bede miala dosyc zajety zycze wam milego dnia i weekendu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinka mi się bardzo podoba ta fryzurka, teraz jest moda na francuzy. a jakie masz wlosy, jaki kolor? Ja sie caly czas zastanawiam nad fryzurą czy bardziej spiąc jak tu http://www.voila.pl/020/6w6zm/?1 czy bardziej rozpuscic http://www.voila.pl/021/p4fri/?1 Wiem ze na zdjęciach mala roznica ale ta 1 jest jednak bardziej podpięta Tak za 2 obrączki 1400zł i powiem wam że są śliczne wprost moje wymarzone więc już jestesmy zdecydowani:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam bląd włosy tylko taki ciepły kolor. Pati mi ta 1 fryzura się podoba, są bardziej podpięte to nie będzie ci gorąco. Harucio- sukienka śliczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej lejdis ;p :) Sofi super ta fryzurka- od razu ją sobie na pulpit zrzucę. Pati no no idziesz jak burza...świetnie. Masz racje, lepiej teraz niż później mieć wszystko na głowie Gratuluje tych kg.. na pewno z Ciebie laska:) Zaproszenia fajne, ale jak dla mnie zbyt przystrojone:) A suknia w takim stylu hiszpańskim troszke prawda.. flamenco te sprawy :) Wiosenne zakupy ymmm:):) uwielbiamy to:):):) ja sie szykuje na pierwszy tydzien marca hehe, po wypłacie:) Harucio, sukienka ma baardzo ładny krój- ma to coś w sobie, pomimo tych koronek nie jest przesadzona- bardzooo elegancka:):) Ja dziś dostałam telefon z salonu, że moja suknia przyleciała :) i czeka na pierwszą poprawkę. Czekałam od listopada... :) tak sie ciesze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski :) Malwinka ta fryzurka jest urocza, zakochalam sie w niej ale chyba jest zrobiona na srednich wlosach a ja mam dlugie i nie wiem jakby to wygladalo ;/ ale wam zazdroszcze poszukiwan wymarzonej sukienki :) ja dopiero w czerwcu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej, a co to za pustki dziewuchy hehehe :) zastanawiałyście się nad jakimś bolerkiem? będziecie się zabezpieczać w taka garderobę ??:) ja wypożyczę z salonu- dają taką możliwość- koszt 90 zł.- nieźle prawda.. bo po co kupować... dziś jedziemy na spotkanie z dekoratorka:) chce żeby zobaczyłam sale.. DOBREGO WEEKENDY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super fryzurki ... =)) widze ze niektore z nas weekend zaczely pozytywnie... :D ja takze ! =) dzis Laseczki kupilam buciki .... :D jestem mega zadowolona... :D Uhhh.... Milego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do bolerka... to owszem bede miala wiadomo do kosciola niby wypada cos miec. takie delikatne strasznie, z rekawkami takie jakby skrzydelka ledwo na ramie wchodza... zadne satynowe raczej z takiej hmmm... siateczki ... a moze to i zle okreslenie... jest w kazdym badz razie przezroczyste... strasznie fajnie dopelnia to cala stylizacje ... a to moje buty http://laboda.pl/zdjecia/produkty/zdjecia/9032589d425247107f16dca445346aee.jpg z tym ze moje nie sa biale tylko w kolorze IVORY(tak na pudelku jest napisane) czy tam krem... co sprawia ze znacznie lepeij wygladaja niz typowe razaco biale....:) super wygodne i w ogole ahhh... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no gratki :) bucik ładny, taki słodki:) a powiedz mi mirinda to bolerko kupowałaś w Agnes skompletowali Ci? czy osobno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodkie... hmmm no BIAŁe moze i faktycznie tak wygladaja, w rzeczywistosci te moje IVORY raczej bardziej elegancko . moiwe dany kolor w tym przypadku nadaje zupelnie innego charakteru. bialych bym nie kupile . Bolerko ... hmm dobierane osobno... wlasciwie jeszcze nie kupilam. przymierzalam tylko przy zamawianiu sukni . wplacilam zaliczke za sukinie a dodatki bede dobierac w kwietniu podczas przymiarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina M.
Mirinda, skąd jesteś ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina M. obecnie z gdańska a ogolnie ok. Kołobrzegu :D a coooo ?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina M.
a masz może fotografa ? :) bo mój narzeczony 25 sierpnia będzie robił w Gdańsku ślub więc jakby co to możesz sobie zerknąć na jego prace :) oczywiście się nie narzucam :) p.s buciki są prześliczne :) ja ze względu na "kopciuszkowy" rozmiar będę miała ograniczone możliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina M. hyh dziekuje... hmmmm.... a jaki rozmiar nosisz...? hmmm napewno i dla kopciuszka sie pantofelki znajda =) co do fotografa tooo juz w grudniu z moim Ł. podpisalismy umowe z pania fotograf takze dziekuje za propozycje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina M.
Skromne 32 :D ale w porywach 33 :) kurcze... wrzesień to piękny miesiąc na ślub i coraz bardziej się nad nim zastanawiam :) czytając to forum nakręciłam się ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina M.
Zdecydowanie te drugie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×