Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ancymonka21

slubujemy - WRZESIEN 2012 :)

Polecane posty

To jednak nie jestem tu sama ;) A myślałam, że nasza Zakochana Ania mieszka najbliżej a tu taka niespodzianka :) Ula mogę polecić Ci makijażystkę, sprawdzona, dziewczyny są zadowolone z jej usług, z Opoczna :P ja sama zamierzam się u niej malować a fryzjera nie wybrałam ostatecznie, zobaczymy co mi zrobi na próbie, ewentualnie zmienię :) I faktycznie, że się opuszczamy z tymi wpisami :/ ale to normalne, zaczynają się poważniejsze przygotowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannamłoda1989
a kogo możesz polecić z Opoczna? bo chyba muszę zacząć poszukiwania. a znasz może studio fryzur Beti? jeśli jesteście ciekawe mojej sukni, to mogę napisać, że będzie cała jedwabna, na ramiączka (ale nie chodzi mi tu o ramiączka doczepiane do gorsetu), z dekoltem w V, prawdopodobnie bombeczka, bez trenu. ciekawe jaki będzie efekt końcowy :) wymyśliłam też, że jako podziękowania dla gości przygotujemy po dwa pierniczki z naszymi inicjałami, bo można je upiec miesiąc przed imprezą :) ładnie zapakujemy, dodamy jakiś tekścik na pamiątkę. może będzie fajnie :) a już wiecie jak ubierzecie Młodego? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Beti czesałam się tylko raz, i akurat u koleżanki, bo byłam tam wtedy pierwszy raz :P ale byłam zadowolona :) I wydawało mi się, że ta właścicielka jest bardzo spoko. Pracuje tam kilka młodych lasek, nie mają może wszystkie "ręki" do czesania, ale jak coś to ona interweniuje :) pamiętam, że mi też wtedy młode zakręciły włosy na lokówkę i wyglądałam okropnie i ona zaraz przyszła i coś zaczęła działać :) ale ta koleżanka w efekcie i tak bardzo fajnie mi włoski zrobiła. Ja ostatnio czeszę się się u pani Leśniewskiej, nie chcę robić reklamy, ale naprawdę super! Fakt kasy się wydaje sporo, ale efekt jest tego wart :) A na ślubną fryzurkę i makijaż zapisałam się do Venus. Trochę boję się czesania bo 2 razy już nie byłam zadowolona, ale jak coś to pójdę do Leśniewskiej :) W Venusie mają teraz bardzo ekonomiczny pakiet dla Panny Młodej :P jak coś więcej chcesz wiedzieć to pisz na maila anusia_k_88@o2.pl :) na pewno odpiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeśli chodzi o mojego Pana Młodego to, ja tak myślę, będzie miał jakiś grafitowy, stalowy, grunt, że jakiś ciemniejszy, garnitur, bez wzorków, gładki, ewentualnie z bardzo delikatną fakturką. I na pewno taliowany, dużo ładniej wygląda. No i bez kamizelki bo niemodna :) dowiedziałam się niedawno :P myśleliśmy o muszniku, bo krawat może założyć każdy gość i w krawacie nie odróżniałby się od pozostałych mężczyzn na weselu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, właśnie pracuje nad repertuarem weselnym. Jeśli macie takowy w swoich folderach to powklejajcie- będzie nam łatwiej. Ja na dobry początek mam parę polskich utworów.. 1.Autostop - Karin Stanek 2.Chłopiec z gitarą - Karin Stanek 3.Daj mi tę noc Bolter 4.Najwięcej witaminy - Andrzej Rosiewicz 5.Nie bądź taki szybki Bill - Kasia Sobczyk 6.Nikt na świecie nie wie - Czerwone Gitary 7.O mnie się nie martw - Kasia Sobczyk 8.Serduszko puka w rytmie cha-cha - Maria Koterbska 9.Trzynastego - Kasia Sobczyk 10.Wsiąść do pociągu - Maryla Rodowicz 11.Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał Skaldowie 12.Prawy do Lewego- Kayah 13.Zatańczysz ze mną - K. Krawczyk 14.Zorba Grecka 15.Mój przyjacielu - K. Krawczyk 16.My cyganie 17.Dziś prawdziwych 18.Zagraj mi piękny cyganie- biesiada 19.Kan-kan 20.Kaczuchy 21.Słodycze- Golec Orchestra 22.Lornetka - Golec Orchestra 23.ściernisko - Golec Orchestra 24.Czerwone korale Brathanki 25.Wszyscy wiedzą, że - Czerwone Gitary 26.Jak się masz kochanie - Happy End 27.MIX BIESIADNY, fragmenty: Hej sokoły- biesiada Hej bystra woda- biesiada Góralu czy ci nie żal- biesiada Za górami za lasami- biesiada Przybyli ułani- biesiada Płynie Wisła- biesiada Chciała baba koguta- biesiada Szła dzieweczka- biesiada Głęboka studzienka- biesiada 28.Boso Zakopower 29.Piechotą do lata- Bajm 30.Boys / Jesteś szalona 31.Edyta Geppert / Szukaj mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może niektóre zastanawiają sie czemu taka listte robie, przecież to w gestii kapeli, wiem wiem- racja:) ale ja chce mieć od początku do końca fajne utwory bez żadnej lipy- jestem wyczulana na takie tandetne brzmienia;p wszystko pod kontrolą :D:D:D::D:D:D:D:D musi być::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Novia, no to nie jestes sama. tez ukladam playliste na wesele :D zawsze tak robie przed kazda impreza,tez lubie miec wszystko pod kontrola. a ze zespol zaprzyjazniony to sie zgodzi. Bedziemy pozniej ukladac caly repertuar. oczywiscie juz kolejnosc grania utworow pozostawie w gestii zespolu. no i chodzi tez o to zeby kazda grupa wiekowa mogla sie pobawic+ wazne dla mnie utwory(mnostwo wspomnien szalonych z paczka moich staryyyych przyjaciolek) no i W tez tam jakies zyczenaa ma :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaklinaczka wezy
witam przyszle panny mlode, slubujemy 1 wrzesnia 2012 o godzinie 17:00. Nie udzielalam sie wczesniej na forum i przyznam szczerze, ze nie przeczytalam go calego - niestety nie mam na to czasu :( mam nadzieje, ze jakos mnie tutaj przynajmniej wstepnie przytulicie :) Jezeli chodzi o nasze przygotowania, to chyba juz jestesmy za polmetkiem, zostaly nam tylko takie rzeczy, ktore mozna zrobic na krotko przed slubem. No i musimy jeszcze rozdac zaproszenia. Pozostal mi jedynie tort do zamowienia plus dekoracja sali... wodka i jedzenie :) Ogolnie nie stresuje sie za bardzo niczym, wierze ze bedzie to piekny dzien w zyciu naszym oraz osob, dla ktorych jestesmy bliscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaklinaczka wezy
Sluchajcie, jest taka sprawa - nie wiem czy ten temat juz zostal tutaj poruszony, ale jak tak, to moze ktoras orientacyjnie poda mi strony :P Chodzi mi o kwestie pierwszego tanca. Wiem, ze teraz sie zazwyczaj tanczy albo walca angielskiego / wiedenskiego, albo jakies uklady mieszane, tzw. "tance z niespodzianka". Coraz wiecej par decyduje sie na salse lub tango, a takze rumbe... My natomiast chcielibysmy zatanczyc cos bezstresowego, zwykly wolny taniec - przytulaniec, kilka obrotow i tym podobne... Jakie jest wasze zdanie o tym? Mnie sie wydaje, ze czasami te wszystkie proby choreograficzne sa dosc stresujace dla mlodych, a takze niestety zwyczajnie brzydkie. Mowie to, gdyz cale zycie tanczylam i dosc znacznie odbiegam poziomem od mojego przyszlego meza. Wiem, ze jest jeszcze duzo czasu, zeby go nauczyc, ale zwyczajnie nie chce mi sie tego robic (mozna przeciez spedzic ten czas przyjemniej :) ). Nie mowie, ze takie tance z choreografia sa zlym rozwiazaniem - jezeli oboje chca zatanczyc cos takiego, to to jest piekna sprawa. Mowie tylko, ze ja sama rozwazam, czy to jest swojego rodzaju "koniecznosc" obyczajowa? Chcialam sie Was zapytac, jakie jest wasze zdanie na temat takich zwyklych tancow, przyklad macie tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=kBZGwVptloY Jako pierwsza piosenka - myslalam o "Zawsze tam gdzie ty" Lady Pank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novia-jutro moze powklejam troche utworow :p Zaklinaczka wezy- wyglada na to ze pierwsza cie powitam w naszych skromnych progach. Na wstepie napisz cos o sobie, o Was, ile jestescie razem, zareczeni, moze jak sie poznaliscie, ile macie lat. z jakiego wojewodztwa jestes? gdzies wczesniej byla aktualna tabelka, jesli masz ochote to sie dopisz :) no czyli jak to Ania okresla wywiad srodowiskowy :D A co do tanca. Nie planujemy zadnych specjalych ukladow. zreszta ja to bym najchetniej z tej czesci wesela zrezygnowala no ale tradycja... tak wiec my bedziemy improwizowac. Ale nie wybierzemy takiej piosenki klasycznej to moge zapewnic, nie chcemy wolnego tanca :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj zaklinaczko :D:D:D:D:D piszesz ze masz wszystko-rewelacja, nie ma co zostawiać na ostatnia chwilę wszystkiego. Podziel się z nami takimi rzeczami jak sukienka :):):):):):):):) przede wszystkim :):):):) fryzurka na oku jest? sukienka na poprawiny?:):) my musimy wiedzieć wszystko :):): jeśli chodzi o taniec.. przede wszystkim nie ma być on stresujący, tak jak mówisz układy to powodują .. ja tez tańczę, a poza tym razem chodzimy na towarzyski. walc klasyczny i najczęściej wybierany..chciałabym coś innego, myślałam o rumbie, salsie lub baciata, ale tak na luziku bez spinki. Asiu z góry dziękuje za utworki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki za chaotyczna wypowiedz, ale mam nadzieje wecie o poeta miał na myśli heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaklinaczka wezy
hej dziewczyny, dziekuje za mile powitanie :) jestem z wojewodztwa dolnoslaskiego, ale tak mi sie dziwnie poukladalo w zyciu, ze sie zakochalam w Sardynczyku - Wlochu i od prawie 3 lat mieszkam i pracuje na Sardynii, gdzie mieszka rowniez moj narzeczony. Ogolnie to mieszkamy razem, wiec poniekad jestesmy juz "starym dobrym malzenstwem" z psem ;) Jestesmy razem od prawie 5 lat. Slub i wesele beda jednak w Polsce. Rowniez z tego wzgledu zabralam sie za przygotowanie nieco wczesniej. Wlasnie mi uswiadomilyscie, ze nie mam wszystkiego :) Nie mam sukienki na poprawiny :D Nie mam koncepcji fryzury :D Ogolnie nie mam jeszcze nic dogranego jezeli chodzi o dekoracje sali... Moje wesele bedzie na sali, na wiosce, gdyz chcialam zawsze miec takie klasyczne polskie folklorystyczne wesel. Mysle zatem o dekoracji opartej na slonecznikach, klosach, kwiatach polnych. Moze to pociagnie za soba jakas fryzure, czyli zadne wymyslne koki, raczej cos prostego i spontanicznego. Jezeli chodzi o sukienkie, to moze pozniej wkleje linka. Ogolnie jest to typ syrenki, dosc dopasowana od biustu do kolan, a od kolan dosc rozlozysta, sukienka jest z koronki. Nie mam welonu, lecz krociutka woalke z takiej drobniutkiej siateczki. Prawie tego nie widac :) Do uslyszenia wieczorkiem :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu no to egzotycznie nam sie zrobiło..włoski tepmeramentttttt .... kurcze połowa dziewczyn z dolnego śląska jest heh.. jak to tak :) wklejaj wklejaj link sukienki- czekamy :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninam.
Witaj zaklinaczko węży :) a masz może fotografa ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaklinaczka wezy
Oto link do mnie w sukni :) http://www.mojalbum.com.pl/Album=JL3RKDAP zapomnialam Wam napisac w wywiadzie srodowiskowym ;) ze mam 27 lat :) Jezeli chodzi o fotografa, to mam juz wszystko zalatwione. Bedzie mi robila zdjecia pani fotograf, juz sprawdzona, gdyz robila zdjecia na slubie mojej kuzynki i wyszly slicznie. Dodatkowo drugim fotografem bedzie moj kolega, ktory zajmuje sie fotografia artystyczna. Dziewczyny - podnosze temat pierwszego tanca. Co wy tanczycie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaklinaczka wezy
Oto link do mnie w sukni :) http://www.mojalbum.com.pl/Album=JL3RKDAP zapomnialam Wam napisac w wywiadzie srodowiskowym ;) ze mam 27 lat :) Jezeli chodzi o fotografa, to mam juz wszystko zalatwione. Bedzie mi robila zdjecia pani fotograf, juz sprawdzona, gdyz robila zdjecia na slubie mojej kuzynki i wyszly slicznie. Dodatkowo drugim fotografem bedzie moj kolega, ktory zajmuje sie fotografia artystyczna. Dziewczyny - podnosze temat pierwszego tanca. Co wy tanczycie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NinaM.
Ładniutka ta Twoja sukienka :) a nie chciałabyś pleneru u siebie we Włoszech ;p ? ;) pytam bo narzeczony robi zdjęcia i mógłby zrobić... koszt to przelot ;) hihihi ale sesja za free ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki ;) witaj zaklinaczko ;) ładna ta Twoja suknia :) no i powiem Ci, ze wcale nie wyglądasz na 27 lat, młodziutko wyglądasz :) Ale masz super, ze mieszkasz w ciepłym kraju :) ogólnie wydaje mi się, ze Włochy są fajne :) my nie możemy zdecydować się na piosenkę na pierwszy taniec... Na bank będzie wolna, polska :) Myślimy o zawsze tam gdzie Ty, ale ostateczna decyzja nie podjęta jeszcze :/ chcemy tańca przytulańca :D stawiamy na spontan, bez ćwiczenia. Tak jak zawsze :) Lista piosenek też będzie, ale mała :) tylko takie, które są dla nas jakieś szczególniejsze, albo które nam się podobają. Ula pytała o ubiór młodego ;) ja na początku myślałam, że byłoby fajnie jakby D miał jasny garnitur, ale teraz jakoś mi się nie podobają już. Ewentualnie jeszcze ładne są takie odcienie srebra, szarości. Nie wiem jak to nazwać. Ale to się okaże przy kupowaniu najpewniej. Ula wklej ta suknie Twoją, bo po opisie mnie ciekawość zżera, bo musi być śliczna :) Ja mam stresa jakoś, bo w przyszłym tygodniu będę miała lekarzowe dni... Wtorek jadę na prześwietlenie kręgosłupa i zęba. Środa do gina ... Już mi się słabo robi o_O Ale muszę się wziąć za siebie porządnie, żeby być zdrowa jak ryba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaklinaczka wezy
Dziekuje :) Ninam, a jaki twoj chlopak mialby w tym cel, zeby robic nam plener za darmo? :) Pytam z ciekawosci :) Nie chce stu tysiecy plenerow, powiem szczerze, ze jakos nie czuje sie gwiazda na tyle, zeby wogole jakies plenery organizowac. Chcialabym, zeby moja sesja zdjeciowa byla swojego rodzaju reportazem ze slubu i wesela, wiec jakos nie przewiduje szczegolnego pleneru. Ania - masz sliczne imie, jezeli kiedys w przyszlosci bede miala coreczke, to ja nazwe wlasnie Ania :) Zawsze tam gdzie ty to moim zdaniem przepiekna piosenka, wiem ze wiele zespolow ma ja w swoim repertuarze i dosc latwo ja wykonac, rowniez w wersji tylko instrumentalnej, moze nieco skroconej. Ciesze sie, ze nie tylko ja bede tanczyla spontanicznego przytulanca :) Jezeli chodzi o garnitur, to ja nic nie wiem. Tutaj we Wloszech nie tylko panna mloda nie moze sie pokazac panu mlodemu w sukni, ale i pan mlody w swoim stroju sie nie moze pokazac przed dniem slubu :) Ogolnie mi to jest wszystko jedno, w jakim stroju pojdzie do slubu moj narzeczony. Najwazniejsze, zeby sie dobrze w tym czul :) Jako element laczacy nasze stroje beda kwiaty - te same w moim bukiecie i jego butonierce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NinaM.
Zaklinaczko... :) powód jest taki : zachęcić pary młode do plenerów poza granicami naszego kraju ;) a, że od kogoś musi się zacząć... i pojawiłaś się TY... więc zapytałam ;) a drugim powodem jest też to, że portfolio się wzbogaca ;) muszę zaznaczyć, że nie robi tego, żeby zrobić sobie wakacje bo to tylko jeden lub dwa dni pleneru więc o wakacjach nie ma mowy;) tak tylko pytałam ;) może znajdę kogoś innego ;) a czy Ty nie wypowiadałaś się już kiedyś na tym forum w sprawie sukni ? bo kurcze sukienkę kojarzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaklinaczka wezy
HEj, nie wypowiadalam sie nigdy. Moja sukienka jest dosc standardowa, zwykla prosta rybka w przystepnej cenie, wiec na pewno ktos juz ja mial i prezentowal :) Moge porozmawiac z moim narzeczonym o tej sesji :) Jak cos, to prosze o maila, moze cos sie da z tym zrobic :) Swoja droga chetnie zobaczylabym, jakie zdjecia robi twoj chlopak (moze ma jakas strone lub moglabys mi przeslac kilka zdjec jego autorstwa). snake.charmer@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z malym opoznieniem ale czesc listy wklejam z piosenkami. sa to piosenki bez ktorych wesele by sie nie obylo :D Bolter - Daj mi tę noc Alicja Majewska- Odkryjemy miłość nieznaną 2+1 - Chodź, pomaluj mój świat 2+1 - Iść w stronę słońca Andrzej Rosiewicz - Czy czuje pani cza-czę Andrzej Rosiewicz - Najwięcej witaminy Andrzej Rybiński - Nie liczę godzin i lat Brathanki - Czerwone korale Brathanki - Siebie dam po ślubie Brathanki - W kinie w Lublinie Czarno Czarni Nogi Golec uOrkiestra Lornetka Golec uOrkiestra - Ściernisco Golec uOrkiestra Słodycze Goya Tylko mnie kochaj Happy End - Jak się masz, kochanie, jak się masz? Helena Majdaniec Rudy rydz IRA Ona jest ze snu Irena Jarocka Kawiarenki Jerzy Połomski - Bo z dziewczynami Jerzy Połomski - Cała sala śpiewa z nami Kalina Jędrusik Bo we mnie jest sex Karin Stanek Autostop Karin Stanek Chłopiec z gitarą Kasia Sobczyk O mnie się nie martw Kasia Sobczyk Nie bądź taki szybki Bill Kasia Sobczyk Trzynastego Maria Koterbska - Serduszko puka w rytmie cha-cha Maryla Rodowicz Wsiąść do pociągu Piersi Całuj mnie Skaldowie Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał Urszula Konik na biegunach Wojciech Gąsowski Gdzie się podziały tamte prywatki Zbigniew Włodecki Chałupy welcome to Brathanki-W kinie w Lublinie Budka Suflera-Takie tango,Bal wszystkich swiętych T. Love- U cioci na imieninach, Chłopaki nie płaczą Yugoton-Malcziki Kazik- Gdy nie ma dzieci,12 groszy, baranek Kolorowe jarmarki De Press Bo jo cie Kochom Jesteś szalona Boys Pewnie sie pokrywa z wwaszymi typami, no bo co to za zabawa bez boysow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asieńska zaszalałaś dzięki :):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W glowie mam jeszcze wiecej, polskich, o zagranicznych nie wspomne. cala lista to ja sie zajme kolo maja gdzies, musze zmobilizowac W zeby pogadal z tym swoim kumplem ile wczesniej trzeba im dac liste. pewnie wiekszosc maja w swoim zwyklym repertuarze ale i tak wypisze i m wszystko. szukam wlasnie sukienki poprawinowej i jakos nic mnie nie urzseklo jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NinaM.
ooo, jakie fajne piosenki :) mój chce, żeby był rock&roll i twist ;) a na 100% nie chce "Żono moja, serce moje " ;) nie wiem... oboje jesteśmy uczuleni na tą piosenkę ;) Zaklinaczko... dziękuję za zainteresowanie... linka podałam w mailu, żeby konkurencja nie miała mi za złe ;) Ja miałam wczoraj zły dzień :( nie dostałam stażu w sekretariacie :( bo niby szkoła nie wywiązała się w zeszłym roku z umowy... ale z kolei urząd gminy tak samo się nie wywiązał a dostali stażystów :( muszę coś wymyślić, żeby mieć pieniądze na wyjazd do Wrocka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaklinaczka wezy
dziewczyny, ja nie szykuje zadnej listy piosenek... podziwiam was! :) my chyba zdamy sie na zespol i jego doswiadczenie, w koncu to nie bedzie ich pierwsze wesele :) Mam nadzieje, ze bedzie ok i jakos sobie poradza, bo od zespolu bardzo wiele zalezy. NinaM, nie martw sie, jak mozesz to szukaj jakiejs innej instytucji, w ktorej moglabys robic staz, albo sprobuj moze jeszcze nie wszystko stracone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po długiej nieobecności- my już zamówiliśmy obrączki zaliczka wpłacona i przed świętami mają byc do odebrania. z zółtego złota ze sciętymi rantami, bez wzorów. Grawer będzie taki- na mojej Kochanej Żonie- Ł, na jego Kochanemu Mężowi- P no i data bo Ł się uparł na date. Już się nie mogę doczekac kiedy je odbierzemy. Co do piosenki na pierwszy taniec to niezmiennie Szukaj mnie edyty geppert- nie uczymy sie, zatańczymy po swojemu. Niedługo będę robic zawieszki na wódkę, choc wódki jeszcze nie mamy i nawet nie wiemy jaką kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×