Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ancymonka21

slubujemy - WRZESIEN 2012 :)

Polecane posty

Malwina- to wam wychodzi 40tys. my zapraszamy 130 osob ale mimo wszystko liczymy na 100 bo sądze ze te 30 osób odpadnie, jak nie więcej. Myślicie ze dobrze robie? troche się boje zebym nie miala zaskoczenia jak więcej przyjdzie Ania 2 fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwina widzę, ze koszty mamy podobne, tylko u nas mniej osób ... no te koki to parę lat temu, ale do tej pory widuje się PM z taką wieżą eiffla na głowie ... ;) ja już nóżkami przebieram, bo niedługo luty i suknieee :) ale będzie :) a kogo zabieracie na przymierzanie? Bo ze mną sis i mama będą. Chciałam mojego D, ale stwierdził ost, ze chyba nie chce mnie widziec przed ślubem w sukni :) chce niespodziankę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama się przestraszyłam jak to policzyłam wszystko, no u mnie też raczej nie przyjdzie te 20 osób ale to napewno będe wiedziała gdzieś w sierpniu więc narazie licze tyle ile zaprosze, bo nigdy nic nie wiadomo Ania- ja przymierzać ide dopiero gdzieś w kwietniu pewnie na początku z przyjaciółką a póżniej zabiore mame i siostre bo napewno na jednym przymierzaniu się nie skończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my też więcej zapraszamy osób, a ich nie liczymy wcale. Są ludzie starsi - nasi sąsiedzi, którzy na pewno nie przyjdą, tylko ich dzieci. Z rodziny mieszkają bardzo daleko, więc nie przyjadą na bank. Niektórzy nigdzie nie jeżdżą na wesela (do kuzynki mieli ok 80 km i nie przyjechali więc do mnie jak mają dwa razy tyle, to nie ma szans :) ) Parę osób mamy policzonych, ale nie wiadomo czy się zjawią. Pani na sali nam podpowiedziała taką rzecz. Jeżeli kogoś nie jesteśmy pewni, to jak podajemy liczbę gości przybliżoną miesiąc przed weselem, to lepiej ich nie wliczać. Bo później (tydzień przed przy podawaniu ost liczby osób) właściciel nie chce za bardzo liczby miejsc zmniejszyć (wiadomo dlaczego - kasa mu odpada) a żeby dodać zawsze jest chętny ;) Może komuś się ta informacja przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie przyszle wrzesniowe panny mlode. Widze, ze temat fajnie sie rozwija więc i ja dolącze. A wiec, slub odbedzie się 15 września i na dzień dzisiejszy koszta są następujące , dodam, że wesele na ok 150 osób sala od talerzyka 190 zl z poprawinami, w tym 5 dań ciepłych i 4 dania na poprawinach grill na powietrzu w drugi dzień, dokladnie nie znam jeszcze kosztów, ale na pewno będzie drink bar czynny całą noc 3500 zl suknia plus dodatki plus fryzjer i makijaż 3600 zl suknia na poprawiny , nie ma tego jeszcze, poza tym jestem teraz w 7 miesiącu ciązym wieć szukać bedziemy pozniej ;p ubrania pana mlodego na pierwszy dzień ok.1500 zl samochód 1100 zl ksiądz 700 zl kosciół, dekoracja bedzie taniej bo na społke z kolezanką bierzemy jedna dekoratorke, gdyz w ten sam dzień mamy slub, tylko godzina po godzinie;p 300 zl obrączki ok 2 tys alkohol i napoje ok 8 tys lub troche wiecej jeszcze wahamy się nad rodzajem wódki fajerwerki 3 tys kamerzysta, fotograf ok 5 tys fontanna serowa 400 zl fontanna czekoladowa 400 zl wiejski stół ok 1000 zl tort ok 1000 zl zaproszenia , zawieszki, winetki 450 zl ksiega pamiątkowa 100 zl podziekowania dla rodziców , myslimy o jakims eleganckim wazonie z kryształow lub cos w podobie z podziekowaniami , nie wiem ile moze to kosztować. zespół ok 7 tys, ale jest wart swojej ceny.bardzo bogaty wybór instrumentów, muzyka tzw, na zywo no i w ogole super bawią gości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety ale plus>minus u nas wyjdzie wszystko jakies 60 tysiecy na pewno, wiem ze to raczej duzo, ale chcemy wesele takie jakie sobie wymarzylismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa zapomnialam, ze jeszcze oplacam nocleg i nianię dla dzieci to wyjdzie jakies 1500 zl , eh. stwierdzilismy wspolnie z rodzicami, ze albo robimy cos porzadnie albo wcale i nie chodzi tu o zasade postaw się, a zastaw się, ale po prostu już tak oboje z narzeczonym zostalismy wychowani i z takich domów pochodzimy, w których albo robimy cos tak jak chcemy porzadnie albo wcale. i absolutnie nie chce aby ktos odebral to w ten sposob ze np, wesele u kogos za 30 tys moze byc gorsze, bo i bywalam na takich i tez impreza byla super. my po prostu chcemy zrobic wszystko tak jak sobie wymarzylismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Vanilka89 fajnie że do nas dołączyłaś:) ja myśle że każdy robi takie wesela na jakie go stać a innym nic do tego. a jakiego województwa jesteś? ile jesteście razem opwiedz coś o sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz hejka wszystkim, my jesteśmy z łódzkiego od 2 lat jesteśmy razem. slub zaplanowany na wrzesień, gdyż w kwietniu na świat przyjdzie nasza córeczka ;p mamy 23 lata. to tak wstępnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj walinka a jak masz na imię? my własnie mieliśmy kolędę:) jutro przyjezdza mój Ł i mamy jeszcze raz wspólnie podliczyc koszty. zobaczymy jak to wygląda z jego strony. a i zapomniałam doliczyc kiecke na poprawiny. kurcze u mnie jest tak ze pod koniec czerwca zeni sie jeszcze mój brat cioteczny i tez musimy sie ubrac, prezent wiadomo. tak się nam wtrynił troche ale trudno. i nie wiem czy sukienke kupic jedną na to jego wesele i na poprawiny czy osobne, w sumie w domu mam jeszcze 2 inne ale jakoś nie lubie w tych samych kilka razy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati ja też mam wesele w czerwcu i tak pomyślałam że kupie na nie sukienke i bede miała na poprawiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam na imię Dagmara. a zeby bylo śmieszniej ja tez mam wesele w czerwcu, o sukience tez nie mysle nawet no bo nie wiem jak po ciazy bedzie moja figura wygladala, a poza tym to w kwietniu dzidzius sie urodzi to wydatków z tym zwiazanych mamy mnostwo, wieć ja myslę i troche o weselu i troche o innych sprawach tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mam już wybraną suknię ;p musiałam wczesniej wybierac tzn w sumie teraz w styczniu dalam zaliczkę, gdyż w marcu czy kwietniu to juz nie pomierze no bo jak z brzuszkiem.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga to pokaz nam swoją sukienkę i powiedz jak będzie miała na imię twoja córeczka:) mamy tu już jedna mamusie. ciekawe jak tam nasz asia i jej biedna amelka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem właśnie na bieżąco bo nie udalo mi sie przeczytac jeszcze caleho topiku, suknia jest z kolekcji madonna ale niestety nie widnieje na zadnej stronie i tak naprawde jak spytalam w salonie dlaczego, powiedzieli mi ze pewne modele po prostu sobie zastrzegają, nie wiem po jaka cholere no ale tak jest , jest na pewno dosc niestandardowa , nie typ ksiezniczki, nie literka A , nie empire czy tez syrenka, nie ma zadnych ozdobm jest wykonana z bardzo eleganckiego sztywnego materialu i swoim krojem samym przykuwa uwagę, ale ja akurat lubie ekstrawagancje i cos czego nie ma na wielu weselach. kolor smietankowy, taka ciepla biel, do tego zaloze jakas fajna blyszczaca bizuterie kolczyki i bransoletka bo tu moge zaszelec, fryzura jeszcze nie wiem, byc moze cześć wlosów przedluze naturalnie i jakos na bok zepnę lub klasycznie , luzno zepnę, i nie bede miala welonu a toczek , który fajnie przyslania polowe twarzy . zreszta welon nie pasuje tu kompletnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a córcia o ile lekarze się nie mylą i nie bedzie to chlopiec jednak hehe, to myślimy nad Julitą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilka a może znalazłaś gdzieś podobną sukienke jestem ciekawa jak ona wygląda:) Julita ładne imię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i tutaj właśnie jest problem bo pierwszy raz widzialam taką suknię, przejrzalam te suknie które dziewczyny pokazywaly i absolutnie nie jest to zaden typ z pokazywanych na forum .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Dagmara:) oj tak suknie Madonny warte są grzechu. Tez wybrałam sobie tam suknie, jak założyłam to zdjąć nie chciałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krój jest fajny tylko zastanawia mnie czy nie będzie się w niej ciężko poruszać tańczyć jeśli ma być taka obcisła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn ja pokazalam jedynie klimat w jakim mniej wiecej jest utrzymana moja, zeby zobrazowac ze jest to cos innego, nie krysztalki, nie gorsety falbanki czy koronki a sam kroj zwraca uwage, moja suknia jest nieco inna ale naprawde nie spotkalam nic podobnego do mojej na razie na zadnej stronie moze dlatego ze to swieza kolekcja hmm... a jesli chodzi o pronovias alison to moja przyjaciolka wlasnie ta miala u siebie na weselu w 2011 roku i absolutnie suknia lekka i super wygodna. moja zreszta tez jest taka, nawet nie jest na kole a jest super wyprofilowana ze sam material uklada sie idealnie, ale tak jak poprzedniczka powiedziala suknie madonny sa warte grzechu i to jest jednak pelna elegnacja. ale to jest tylko moje zdanie. ale przymierzalam wiele fasonow w wielu roznych salonach i powiem jedno, ze niektore kiecki nawet te najlepsze w salonach nie lezaly tak dobrze jak nawet te najgorsze z kolekcji madonny. sa wyprofilowane i naprawde potrafia zdzialac cuda, zrobic talie osy, poszerzyc lub zwezic biodra, nawet ja mierzac w 5 lub 6 miesiacu ciazy nie mialam widocznego brzuszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Dagmara :) w końcu ktoś z mojego województwa ;) no to ładne macie koszty na wesele, ale raz się żyje. Fajnie, że niedługo będziesz mamusią :) teraz podwójna rola Cię czeka ;) a tak w ogóle - co to fontanna serowa? ;) nie spotkałam się z takim czymś jeszcze :) jakiś "stół" z przeróżnymi gatunkami sera? Pati ja też myślałam wczoraj przed zaśnięciem o Asi i Amelce, jak się czują :( oby wszystko było dobrze. ja właśnie lukam sobie na obrączki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedzcie mi kochane co jest z dzieciątkiem Asi, bo domyslilam się ze to jest też jedna z wrzesniowych panien mlodych ? naprawdę wesele to jest nic moze go nawet nie byc, byle dzidzius urodzil sie zdrowy , jejku ciaza to jest stres dla mnie naprawde spory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a fontanna serowa jest na zasadzie fontanny czekoladowej , ktora tez bedziemy mieli ale ta to takie jakby fondue serowe z grzaneczkami, paluszkami specjalnymi, cos takiego innego, na wiejskim stole bedziemy mieli tez deske z roznymi gatunkami serów ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do fontanny czekoladowej wiadomo beda owocki rozne, ciasteczka, slodkie paluszki itp, a do serowej pieczywo pieczone mięso pieczone i surowe warzywa paluszki z ciasta francuskiego nachosy chipsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelka miała zapalenie płuc (chyba nie pokręciłam) i była w szpitalu cały czas :( no na pewno przyszłe i teraźniejsze mamy się martwią, żeby wszystko było dobrze z dzidziusiem. Nawet nie wyobrażam sobie, jaki to strach... To będziecie mieć takie bardziej oryginalne, nowoczesniejsze wesele Daga :) coś nowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, troche kombinujemy ale mam nadzieje ze nie przekombinujemy , pokaz fajerwerek chcemy tez zrobic . a Ty jestes z samej lodzi ? a jesli nie to okolice czego jesli wolno wiedziec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×