Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ancymonka21

slubujemy - WRZESIEN 2012 :)

Polecane posty

hej dziewczyny :) no ja podzielam Wasze zdanie, sukni bym takiej nie założyła ;) wolę te, które nam się podobają :) ja oglądam troszkę pazurki ślubne ;) i stwierdzilam, ze podobają mi się takie najbardziej naturalne, bez zbędnych ozdób, szlaczków itp :) Takie delikatne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sukni ide szukać w kwietniu, mam nadzieje ze to nie za póżno bo jeśli nic nie znajde to chcem uszyć chociaż już mniej jestem do tego szycia przekonana bo wiadomo to nigdy nie będzie wygladąć tak jak w oryginale? a Wy co myślicie o szyciu sukni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sofi, ja szyje sobie suknie na poprawiny. U nas w mieście są bardzo fajne babeczki- zrobią wszystko co chcesz- otwarte na różnego rodzaju pomysły:) w saloniku maja kilka sukni które uszyły same i powiem Ci za fajnie wyglądają..:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja to wogóle bym chciała pomalować na jeden kolor może jakiś beż albo delikatny róż albo francuski. tylko nie wiem czy uda mi się mieć swoje paznokcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwina ja tez ide dopiero w kwietniu, bo wtedy mam urlop i bede w Pl...tez mysle o szyciu suknie ale nie wiem czy uszyja mi taka jak jan chce...wiec najpierw pochodze po sallonach a jak nic nie znajde to trudno uszyje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie jakby jakaś krawcowa sprawdzona się znalazła to tak ale z drugiej strony mysle że jest tyle salonów ślubnych że powinnam coś znależć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania- ja mam tak samo ale szkoda mi wydac 5000 na suknie na jeden raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak myślę, znajdziesz na pewno :) ja ostatnio zadzwoniłam do wizażystki w celu umówienia sie na 15-go.. dała mi do zrozumienia, że to troszkę za wcześnie, ale tak czy siak wpisała mnie w grafik na 12:00, jeszcze fryzjera muszę załatwić myślę ze tak na 10:00 :) ślub jest o 16:00 wiec czasowo powinnam się wyrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny juz wiecie z jakich kwiatow chcecie miec bukiet slubny? moje kolory przewodnie to fiolet i roz...( do slubu moze jeszcze zdecyduje sie tylko na jeden z nich) ale bukiet chcialabym miec z rozowych roz albo rozowych tulipanow :) ewentualnie mysle jeszcze o bialych liliach...moj nr 1 to kalie ale kazdy mi je odradza, wiec to napoewno odpada ale mimo wszytsko bardzo sie mi podobaja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to musze dopiero poszukać wizażystki bo nie mam jakiejś sprawdzonej nie miałam wcześniej takiej potrzeby...a idziecie na próbne malowanie i czesanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski, ja proponuje podrukować te wszystkie sukienki co Wam się podobają i udać się do krawcowej.. zobaczycie czy dadzą rade uszyć taka czy nie.. mniej więcej powiedzą Wam cenę itp:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja będę się starała, zeby mieć swoje :) tzn tak jak kiedyś Pati mnie instruowała - na swoje zel, żeby były ładnie utwardzone :) Tylko z moimi to zawsze tak jest, ze mam długaśne ładne, jest dzień przed imprezą i jeden musi mi się złamać :/ Nie zawsze, ale często się to zdarza :/ taki wzór mi się podoba http://www.wzorki.com/zdjecie/790/8567 albo taki, zupełnie gładki http://slub-wesele.com/upload/Image/slubny_manicure/naturalny_slubny_manicure.jpg I ja myślę o szyciu sukni, ale zdecydujęsię dopiero, jak będę chodziła po salonach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o bukieciku nie myślałam jeszcze.. co do próbnej fryzury i makijażu koniecznie Sofi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie przeraza to ze na przymiarki sukni trzeba sie umawiac ;/ myslalam ze mozna sobie chodzic po salonach i przymierzac bez zadnego umawiania ;/ malwina tez nie dalabym tyle za suknie...chcialabym kupic tak do 1500 nie wiecej bo mi szkoda kasy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja byłam latem na weselu gdzie młoda miała bukiet z kalii jedna we włosach i na stołach stały pojedyńcze dla mnie wyglądało to przepięknie. ja to chyba bym chciała z róż.. kilka stron temu wklejałam mój wymarzony bukiecik ale jest tyle pięknych kwiatów że trudno sie zdecydować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nie mam wybranego fryzjera i kosmetyczki bo u mnie jest tyle salonow ze ciezko sie zdecydowac ;/ ale napewno pojde na probny makijaz i fryzure.. u mnie jest taka kobietka, ma swoj salon ale rowniez szyje....kazda sukienke ktora chcesz uszyje do 1400 bodajze wiec nie jest drogo....i wszyscy chwala, klienci zadowoleni..ale ja mimo tego sie boje ze uszyje mi nie taka jak ja chce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novia - (zapomnialam Twojego imienia) piekny bukiecik, to wlasnie moj typ... Aniu twoj tez jest przesliczny :) rozumiem ze bedziesz chciala miec taki sam na slubie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie bukiecik Ani kolorystycznie za ostry, wole pudrowe kolorki, jaśniutkie takie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj chciałabym :) jest tyle pięknych bukietów. Ale my mamy trudne decyzje do podjęcia :) Ja nie wiem, czy na próbne będę szła. Na fryzurę nie, ale na makijaż może się skuszę. Niedługo za tą kosmetyczką pogoń uczynię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×