Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ancymonka21

slubujemy - WRZESIEN 2012 :)

Polecane posty

hej kobietki U mnie za oknem biało, zaczeła się prawdziwa zima:) Co do obrączek to mi się podobają takie http://www.google.pl/imgres?q=obrączki+ślubne&hl=pl&sa=X&rlz=1B3GGLL_en___PL392&biw=1280&bih=747&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=KvWnCZ77D ja też mam ślub o 16 i do fryzjera wybiore sie pewnie tak 10-11 bo wiadomo może się przeciągnąć a pózniej makijaż Będzie u Was księga gości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sOFI KSIAGA gości FAJNA SPAWA MYŚLĘ, NA WESELACH NA KTÓRYCH BYŁAM DO TEJ PORY NIE SPOTKAŁAM SIE Z TYM, ALE MOIM ZDANIEM TO SUPER PAMIĄTKA :) Oo caps lock mi się włączył;p sorka. Masz już Sofi upatrzoną fryzurkę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w trakcie poszukiwania fryzury, nie chce mieć rozpuszczonych włosów bo na codzień zwykle tak chodze, chciałabym mieć wszystkie podpięte, żeby wyglądało elegancko i klasycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sofi ta pierwsza ładniejsza moim zdaniem. tez lubie takie uniesione włosy jeszcze ta jest podobna do tej twojej, w takim stylu też fajna mozesz sobie zerknąc http://www.google.pl/imgres?q=upi%C4%99cia+%C5%9Blubne+na+bok&um=1&hl=pl&sa=N&biw=1366&bih=594&tbm=isch&tbnid=Cpz7nBxJeBuUUM:&imgrefurl=http://forum.portalflorystyczny.pl/index.php%3Fid_t%3D44623%26num%3D14&docid=ta4bOJcZPHwE8M&imgurl=http://forum.portalflorystyczny.pl/gallery/forum/1312555790.jpg&w=410&h=308&ei=XH0RT52KBouLswb80pQS&zoom=1&iact=rc&dur=385&sig=107791368753882952089&page=1&tbnh=126&tbnw=151&start=0&ndsp=28&ved=1t:429,r:9,s:0&tx=60&ty=39 No bukiecik słodki:) ja jeszcze nie wiem z jakich kwiatów, podobają mi się storczyki ale czy we wrzesniu mozna je dostac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harucio- buty fajne tylko ten obcas mnie przeraża jak w nich całą noc przetrwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harucio ja mam identyczne buty tylko kremowe i powiem ci ze są bardzo nie wygodne. też kupiłam je przez internet cena 89zł moze nawet od tego samoego sprzedawcy, nie pamiętam nazwy ale identyczne. kupiłam je specjalnie na wesele kuzynki i nie wytrzymałam w nich. Mimo że chodzę czesto na wysokich obcasach i całonocna zabawa w nich to dla mnie nie problem, ale te sa jakoś zle wyprofilowane tak, że boli kosc śródstopia, musialam zmienic już po obiedzie bo bym nie wytrzymała. no i wysokosc jest mega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Harucio buty wygladaja fajnie, ale stopy bolą mnie od samego patrzenia na nie.. Podzielam danie Pati i Sofi.. one sa za wysokie .. Ja niedawno wrocilam z targow slubnych-polecam, moze w najbliższym czasie u Was w regionie będą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, no dla mnie są ok jeśli chodzi o wysokość. Tylko chyba lepiej pomierzyć w sklepie, żeby być pewnym co do rozmiaru i wygody. Coś ciekawego na tych targach się działo? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati, na targach mnóstwo salonów z sukniami ślubnymi się wystawiało, złotnicy- popatrzyliśmy na obrączki, czesali, zespoły się prezentowały, pokazy barmanów- fajnie fajnie...taki klimacik- hostessy w sukniach ślubnych chodziły- pięknie. Samochody, samochodziki, limuzyny, dorożki. Na mnie osobiście wrazenia limuzyny czy dorożki nie robiły, ale za to fajny stary fiat był czy skarpetka heheh :):):) a Wy? chcecie jechac do slubu jakims specjalnym wozem? popatrzcie na tę stronkę http://innezaproszenia.pl/ maja fajne zaproszenia i nie tylko :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) nie było mnie od piątku, więc zaleje was teraz odpowiedziami na wszystkie tematy poruszone :D 1. Kokardek/kotylionów dla gości u nas nie będzie - na paru weselach mieliśmy takie coś jako goście, ale nie wiem do czego to potrzebne ... 2. Makijaż - nie mam pojęcia jaki chcę. Na codzień się nie maluję, rzęsy ewentualnie, weekendowo kreski kolorowe lub czarne. Jesli już malowałam się na jakieś wesele, czy coś to cienie perłowe, kremowe. Malwiny link z makijażem jest super :) Na coś takiego bym poszła :) 3. Ślub mamy na 17, fryzjer umówiony na 11 (powiedział, ze 2godz na mnie przeznacza ...) kosmetyczka będzie na 13. 4. Fryzura - chciałam na początku rozpuszczone włosy, pokręcone, spięte z jednej strony. Ogólnie zdam się na fryzjera, bo on zawsze super fryzury robi :) Coraz bardziej myślę o jakimś podpięciu, na pewno loki, bo włosy mi się bardziej falują niż są proste. Podoba mi się ten warkoczyk http://forum.przewodnikmp.pl/richedit/upload/2k94cc1713bc.jpg ale tył mi się nie widzi :) 5. Księga gości - nie będziemy mieli, znajomi mieli i nikt prawie się tam nie wpisał, tylko parę młodych ludzi. 6. Tort - śmietanowy, jaki konkretnie nie wiem, bo to sala robi. Dla mie obojętnie, bo nie lubię :P 7. Prosiak - jak dla mnie nie. Ale na stole wiejskim z tego co pamiętam jest jakaś jego część ;) nóżka czy coś :P Ale jakiegoś wjazdu prosiaka z jabłkiem w pyszczku bym nie przeżyła chyba o_O :D 8. Bielizna - to co tygryski lubią najbardziej :D biustonosz będę miała w zalezności od dekoltu i tyłu sukienki - ale usztywniony, bo mam dosyć dosyć piersi ;) i o ile na codzień zakładam takie średnio sztywne, to przy tanczeniu mogłabym zęby sobie wybić w takim ;) Pończochy - nie wiem, jeśli miałabym buty z paluszkiem odkrytym, to tylko cieliste bez tego szwa na palcach, ale wolałabym zakryty paluszek do pończoch i wtedy obojętnie czy białe, czy cieliste. Majteczki ;) - nie znoszę "normalnych" majtek, tylko stringi. Ale nad ślubnymi się nie zastanawiałam jeszcze ;) czy się poświęcę, czy zostanę przy stringach. 9. Butki kiedyś wklejałam. Te, które Kasia wkleiła masakrycznie wysokie i na pewno byłyby niewygodne dla mnie. Przymierzałam takie kiedyś i stopa prawie w pionie jest, więc to nie dla mnie. Ja tak na 8cm bym się zdecydowała chyba. Zobaczę, w jakich się zakocham :) 10. Świadków mamy już od dawna ;) nie proszeni, ale wszystko wiadomo :) bo to moja sis i Dawida brat starszy :) Nikogo innego nie braliśmy nigdy pod uwagę :) a myślałyście o biżuterii? Bo to też zalezy dużo od góry sukni prawda? Żeby nie zrobić z siebie choinki. Postawiłabym na naszyjnik (kolię) i kolczyki, bransoletka niekoniecznie. dziewczyny ja mam stresa ... W sb organizujemy u mnie spotkanie rodziców, tzn moja mama zaproponowała, żeby się spotkać i obgadać, póki mama D jest w Polsce. Rodzice D nie widzieli się od paru lat, jesli mieli kontakt ze sobą, to raczej bardzo niemiły ... dla mnie to lepiej, zeby się spotkali teraz niż w dzień ślubu. Ale obawiamy się, że nadal nie zmądrzeli i nie będa potrafili się zachować, albo co gorsze - powiedzą, ze nie przyjdą (szczególnie teściowa) :( Dzisiaj mama ma do niej zadzwonić i się okaże co i jak. Ale się rozpisałam ;) Mam nadzieję, ze Was nie zanudziłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! co ty Ania nie zanudziłas. to też macie spotkanie rodziców tak jak my i też sie troche stresuje bo mimo że nasi rodzice się lubią to jest między nimi wielka przepasc wiekowa. moi rodzice 40-latki, rodzice mojego Ł po 60-tce, ale to nie ma az takiego znaczenia, przeciez nie muszą byc ze sobą zaprzyjaznieni. gorzej z moimi bo matka i ojciec żyją jak pies z kotem, no trudno trzeba to przełknac. a spotkanie chcemy zrobic po to żeby ustalic pewne rzeczy np jaką wódkę kupujemy, co z ciastami, pogadamy o transporcie, o noclegach i takie tam. chcemy żeby rodzice też wyrazili swoje zdanie skoro płacą. Bizuteria- to zalezy od sukni ale raczej tylko kolczyki i bransoletka cos delikatnego Ania- przypomnialaś mi o świadkach, jejku musimy sie zebrac w sobie i ich poprosic ale stresuje się ze odmowia i będziemy w czarnej dupie:O więc odwlekam narazie Pola- my do ślubu chyba pojedziemy bryczką ślubną. mój tesc chowa konie i ma specjalną bryczkę ktorą własnie wynajmuje na śluby i chyba my nia pojedziemy ale tylko z kościoła na sale. a ode mnie to samochodem bo jest troche wiecej km i konik nie da rady. Dziewczyny wiecie co ja wczoraj przeżylam szok. tak cały czas mówiłam ze chcemy się zmiescic w 25tys a wczoraj podliczyłam rozne rzeczy i nie zmiescimy się nie ma szans nawet. wyszlo mi 31tys:O Bardzo dużo. Zaczynam troche zalowac ze się zdecydowaliśmy na tak duże wesele. zaraz wam napisze jakie ceny liczylam bo czesc to nie wiedziałam, tylko tak na oko. wypisze wam wszystko i będziecie wpisywac swoje ok. chwilka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100 OSÓB wesele pierwszy dzień- 14.000 poprawiny policzyłam 70 osób po 25zł- 1.800 wódka 120 butelek po 19zł- 2.300 napoje- 1.000 owoce- 500 ciasta i tort- 1.000 orkiestra- 2.500 foto kamera- 1.000 dekoracje kościoła i samochodu przez znajomą to nie wiem ile wezmie- 200zł bukiety- 300 dekoracja sali- 400 wina piwo w beczce, szampany- 500 kościół- 400 obrączki 1.200 zapowiedzi- 200 zaproszenia- 120 winietki- 120 podziękowania dla rodziców- 200 podzięk dla gości- 120 fryzjer- 0 kosmetyczka i paznokcie po znajomości- 120 transport gości po znajomości- 200 lampiony i tuby strzelające- 50 ubranie Młodej- 2.000 ubranie Młodego 1.200 Wszelkie uwagi mile widziane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mamy podobnie :) z rodzicami też :/ eh, trzeba to przeżyć. Zamierzamy im uświadomić, ze są dorośli i tak się powinni zachowac. Co mają do siebie, to niech mają, ale to jest ich syn i dla niego powinni się opanować i zrobić tak jak należy wszytsko. No! My nie mamy pojazdu jeszcze do ślubu - na razie nie myślimy. Chcemy kogoś znajomego, ale pomysłu nie ma na razie. Pati nie bój się, skoro ta koleżanka fajna i macie dobry kontakt, to pewno się zgodzi :) pytaj i nie stresuj się :) Co do kosztów, to mi nawet nie mów ... Nam jakieś 37 wyszło :/ Masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zanim swoją wstawię, to tylko zapytam dlaczego tylko 120 butelek na 100 osób jeśli macie dwa dni :) bo ja myślałam na 120 osób jakieś 250 ... tylko my liczymy dla gości też na odchodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm myslisz ze to za mało? w sumie nie pomyslałam o poprawinach ale na poprawinach będziemy miec nalewak z piwem. ale chyba mimo wszystko trzeba dołożyc. to będzie ze 150 butelek. na odchodne nie rozdajemy już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
130 OSÓB (razem z "obsługą") Sala (2 dni - z ciastem dla gości, tortem w cenie, wiejskim stołem) 21 000 Alkohol i napoje 6000 Dj 2000 Fot-Kam 3400 Dekoraja sam. + Kwiaty do kościoła 500 Bukiety 300 Kościół 1000 (ogranista, kościelny, ksiądz) Obrączki 1500 Zaproszenia, winietki 200 Podziękowania dla rodziców 200 Transport gości 200 Ja 3000 (ze wszystkimi dodatkami i fryzjerem i kosm.) D 1000 Wyszło mi nawet 40 300 ... Ale niektóre rzeczy to taka górna granica. Ale sądzę, ze tak wyjdzie :/ Nawet jeśli za salę mniej by było, to znów nie wiem jak z noclegiem dla niektórych z rodziny... I na to samo wyjdzie pewnie. Dla gości nie wiem, czy będziemy miec jakies podziękowania, ze względu na to, ze dajemy wódkę i ciasto na odchodne. Na siebie 3000 policzyłam, ale liczę mniej wydać, z resztą sama sobie za to płacę :) Obrączki 1500 ale tez mniej bym chciała. Nie wiem, czy ksiądz bierze osobno za zapowiedzi, czy razem już przy ślubie... Odpada nam już od tych kosztów 4200 (zaliczki na sali i dla fot-kam) juhu! ... No masakra, to co tu się zadziało, ale co zrobić. 40tys wydać na dwa dni, to jest szok. Głowa mnie boli od tego i coraz bardziej mnie to martwi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania mnie też, ja sobie chyba nie zdawalam sprawy ze to aż tyle kasy. teraz waśłnie widze ze jeszcze zapomniałam o organiscie. moglismy zrobic mały skromny slub i nie pchac się w te koszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki mi się podoba :) http://m.onet.pl/_m/ffbcbe506d910abebbdb67aa979ed15c,62,37.jpg - troszkę mało wyrazisty http://img.cekin.pl/af009743-step-step-iskrzace-smokey.jpg?v=0 - nie mam brązowych oczu, tylko takie niebiesko-szare i nie wiem, czy by mi było w takim dobrze Ogólnie chcę delikatnie, bo nie jestem przyzwyczajona do mocnego makijażu iźle bym się raczej w takim czuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom ja też tak myślę, jak patrzę na te koszty ... Wiesz, jeszcze z mojej strony to nie ma takiego problemu, bo rodzice pracują oboje, dziadkowie mogą pomóc jak coś, a ze strony D jest ciężko. Tata może mu coś rzuci, chociaż nie wiemy na ile możemy liczyć z jego strony. Mama?! nie wiem, czy możemy na nią liczyć w ogóle ... Także lipa trochę. Przeraża mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny a gości liczycie wszystkich tych co macie zaprosić czy tylko tych co wiecie że napewno przyjdą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwina ja policzyłam tych, których jestem pewna i parę takich, którzy są na dwa razy ... Ale do 130 wyrobimy się na bank. Ost jak liczyłyśmy z mamą, to nam tak wyszło. A Twoje jak się przedstawiają rachunki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co myślicie o takich fryzurach? takie z upięciem patrzyłam. Czy juz nie są w modzie? http://ikf.styl.fm/fryzury-dlugie/odcienie-blondu/loki/fryzury-slubne/upiecia/damskie/fryzura1103700.htm Podobają mi sie włosy tej Pani ;) http://ikf.styl.fm/fryzury-dlugie/odcienie-blondu/loki/fryzury-slubne/damskie/fryzura1182668.htm http://ikf.styl.fm/fryzury-slubne/fryzura566913.htm takie luźne upięcie jeszcze do mnie przemawia bo na pewno nie chcę miec czegoś takiego http://imageshack.us/photo/my-images/404/4011471yv8.jpg/ wysokiego koka ... ale mam mętlik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja licze na 150 osób Sala+ catering 2 dni-19 000 alkohol i napoje- 8000 zespół-2300 fot i kam-2500(chyba) dek.kościoła-300 kościół-1300 obrączki-1500 zaproszenia-150 podziękowania dla rodziców-300 dekoracja sali-1000 ubrania młodej-2500 ubrania młodego-1500 kosmetyczka-120 a co jeszcze dojdzie strach pomyśleć, mam nadziej że jakoś da sie zmniejszyć te koszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania- luzne upięcie mi sie najbardziej podoba coś takiego bym chciała, a te ostatnie to było modne dobre pare lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×