Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ancymonka21

slubujemy - WRZESIEN 2012 :)

Polecane posty

Masz racje Ania. Nie wazne z ktorego jest roku tylko wazne jak ci sie podoba. Suknia ktora mi sie najbardziej podoba i ktora najchetniej bym kupila jest z 2007 roku i nie obchodziloby mnie co inni by na to powiedzieli bo jest super. To wlasnie ta suknia http://www.twojesuknie.com.pl/pl/galeria/oronovias_suknie?c=48&ft=28008-1.jpg Tylko niestety kosztuje ona 4700zl i niestety nie moge sobie na to pozwolic. Mam nadzieje ze znajde ja na allegro albo gdzies indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie Kasia ja tez szukam na allegro ale jesli znajde suknie daleko od mojego miasta to nie wiem jak to jest tak kupic bez przymiarki ;/ napisalam do tej Pani z salonu czy mi taka sama uszyje i czekam na odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. W koncu wrocilam. wybaczcie mi ale nie bede za bardzo nadrabiac waszych wpisow odkad mnie nie bylo bo widze ze mocno pojechalyscie do przodu,wiec wlaczam sie od tego momentu. Mam nadzieje ze juz nic takiego sie nie zdarzy zebym musiala was opuszczac na dluzszy czas. To tak po krotce napisze co tutaj...w poatek dopiero Amelke ze szpitala wypuscili,bylo zle przyznaje,ale juz na szczescie jest dobrze. Mala czuje sie swietnie, gaworzy,uamiecha sie i wogole jest kochana. Ale przez to co sie dzialo, jak sie meczyla zmienilam podejscie,nie chcialam byc taka mama,ale no coz nie chce zeby cos takiego sie powtorzylo i zrobilam sie taka pedantyczna i dokladna. zero kurzu,kto ja bierze rece musi miec umyte i juz. zadnego wchodzenia w butach po mieszkaniu itd :D mysle ze w przyszlym tygodniu zaczne juz szukac na powaznie sukni. co prawda brzuch mi nie zszedl calkiem jeszcze,ale nie mialam czasu cwiczyc ale teraz juz zaczne,tak zebym mogla zamowic suknie rozmiar o dwa mniejszy. ustalilismy tez wczoraj juz godzine slubu i mamy na 15, ale u nas to i tak dobrze bo bywaja i sluby na 13, bylam raz na takim,mlodzi musieli sie niezle sprezac zeby sie przygotowac. niestety u nas pozniej sie nie dalo,bo po nas jeszcze jeden slub bedzie. i musimy sie dowiedziec czy para po nas bedzie miala swoje dejoracje kosciola czy jak, bo bywa tak ze jak slub po slubie,to pary sie czasem dogaduja i placa dekoracje pol na pol, ale wtedy konflikty wynikaja. a ja chce po swojemu wiec chyba bedziemy robic osobno. Ale sie rozpisalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia ! :) jak dobrze, że jesteś. Martwiłyśmy się o Was. Dobrze, że już wszystko w porządku. Teraz masz nagrodę w postaci uśmiechów i radości Amelki za te wszystkie zmartwienia :) Kasiu super jest ta Twoja wymarzona suknia. Bardzo mi się podoba, tylko nie jest chyba biała prawda? Chyba, ze mi na oczy padło ;) Aniu Twoja też bardzo ładna, ta co ma Szwed na sobie :) Ale Wam zazdroszczę, ze macie już "swoje" suknie, których zamierzacie szukać. Ja dopóki nie przymierzę, to będę tak skakała z jednego modelu do drugiego ... Jeśli spodobałaby mi się suknia z 2010 czy jakiejś starszej kolekcji, to bez myślenia bym ją wzięła. Kto na to patrzy i się zna, z którego roku? Dla mnie to nieistotne w każdym razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta suknia jest chyba ecru ale ja nie mam nic przeciwko. Asia to super ze sie w koncu odezwalas. Ciesze sie ze Amelka juz wyzdrowiala. Biedulka tyle czsu w szpitalu spedzila, mam nadzieje ze sie nie powtorzy. Nie dziwei ci sie ze zrobilas sie taka pedantyczna- w koncu to przeciez chodzi o twoje dziecko. Ja w nastepnym tygodniu zaczynam nauki przedmalzenskie. Ciekawe jak to bedzie. Moim zdaniem to strata czasu ale na szczescie mamy tylko 5 spotkan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu jak trafisz na fajną osobę, która to prowadzi, to może będzie fajnie i będziesz nawet zadowolona :) gorzej, jak będzie ktoś bez podejścia i zrozumienia... Ale bądź dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Asiu :) Masz racje chuchaj, dmuchaj aby Amelcia miała jak najlepiej :) Co do nauk..My mieliśmy w liceum nauki przedmałżeńskie wiec mamy papierek i nie musimy już uczęszczać na żadne zajęcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia fajnie że z Amelką jest już dobrze, wszystkie tutaj się o nią martwiłyśmy:) Ja jestem w połowie nauk zostało mi jeszcze 4 ale też myśle że to strata czasu nie w sensie samych nauk ale tego jak ksiądz to prowadzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my na szczescie tez juz nauki mamy za soba. u nas to sie robilo razem z bierzmowaniem i nadal jest wazne. takze ten problem z glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie bardzo eleganckie buciki, z klasa. mi osobiscie pierwsze sie najbardziej podobaja, bo ogolnie nie przepadam za koronka. Ale wydaja sie byc wygodne dosyc bo noga sie w nich pewnie dobrze trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ona śliczna Asiu :) pyzata czarnulka mała :) no wiesz, może nie chciała w tym momencie zdjęcia i pokazała, co myśli o tym :D Kasiu mnie się drugie podobają buciki. Jak dla mnie trochę za bardzo zabudowane są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja byłam na weekend u Ł, ale powiem wam ze grypa żołądkowa mnie złapała:( cos okropnego. Powoli zabieramy sie do dalszych przygotowań, dzisiaj mój tata ma nam zamówic kobiete która będzie nam robiła ciasta, więc jesli będzie miała termin to pewnie w tygodniu pojedziemy do niej ustalic wszystko, od razu byśmy zajechali do księdza zmienic tą godzine, bo nie daje mi to spokoju. Dzsiaj też spotykam się z koleżanką i wypytam ja delikatnie o świadkowanie, czy by chciała itp, jesli powie ze tak to, niedługo bysmy jechali do przyszłego świadka, prosic go. zeby tylko wszystko poszlo po naszej mysli bo jak której z nich nam odmówi to leżymy bo oprócz ich i siosrty Ł nie mamy kogo wziac. Asia- Amelka jest śliczna, dobrze ze już wszystko u was ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) Asia cieszymy sie ze Amelka jest w domku i wszystko z jej zdrowkiem w porzadku..na zdjeciu wyglada przeslodko :) coraz bardziej podobaja mi sie takie male kruszynki :D Pati - napewno swiadkowa Ci nie odmowi, nie martw sie na zapas... fajnie ze juz myslicie nad ciastem, bo ja jak narazie interesuje sie wszytskim sama, gdyz moj L i nasi rodzice twierdza ze jeszcze jest duzo czasu i nie trzeba sie tak spieszyc ;/ ja uwazam ze przynajmniej wstepnie trzeba juz wszystko ogarniac a nie zostawiac na ostatnia chwile :) czekam na kwiecien z niecierpliwoscia bo wtedy juz ruszymy bardziej z przygotowaniami :) Novia - sliczne te butki takie oryginalne i calkiem w moim guscie ale ja bede chciala kupic zwykle biale czolenka na platformie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati, mi butki sie podobaja, najbardziej te pierwsze:)przypominają mi profesjonalne obuwie do tanczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ustaliłam teraz rzeczy które musimy załatwic w ciągu najblizszych 2tygodni: jechac do księdza zmienic godzinę ślubu zapisac sie do fryzjera zapisac sie do kosmetyczki jechac do pani od ciast zeby się dogadac o cenę, ciasta i tort zapytac świadków czy zechcą byc świadkami zrobic spotkanie rodziców zeby dogadac pewne rzeczy związane z weselem i to chyba na razie tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki :) dopadła mnie depresja ... nie mogę przestać myśleć o tych wydatkch weselnych :/ szczególnie o sali. Pani nas poinformowała, że w kwietniu cena na 99% wzrośnie, bo rosną ceny żywności, oni jakieś remonty planują duże. Byliśmy na to przygotowani od początku, ale jakoś nie myślałam o tym wcześniej i się nie martwiłam. A teraz :( Tylko u nas tak jest, że są sale, które gwarantują że cena jest stała od chwili podpisania umowy, ale od osoby biorą po 200-220 zł. To tutaj po zmianie będę miała mniej... Nie chcielibyśmy mieć wesela na innej sali, bo ta jest super i wszyscy ją chwalą, ale przeraża mnie to wszystko już. Sorki, ale musiałam się "wypisać" :) A z przyjemniejszych tematów :) Ja będę dążyła do kupienia butów z odkrytą piętą, ale jeśli takich nie znajdę to jeszcze mnie mogą takie przekonać http://www.buty-joko.pl/allegro/?IDR=107&IDK=779&F=gal_110_1310211524.jpg może nie tak bardzo zaokrąglone, ale coś w tym stylu. Takie http://www.sklep.dorotawormuth.pl/pl/p/Buty-slubne-Code-1060/115 http://www.sklep.dorotawormuth.pl/pl/p/Buty-slubne-Menbur-4518-/90 No i moje pyszne :D http://www.sklep.dorotawormuth.pl/pl/p/Buty-slubne-Menbur-4520-/88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania dla mnie jednak te 2 ostatnie linki są najładniejsze:) bo takich na kostkę nie lubie. A dużo wam wzrosnie ta cena za osobę? kurcze no to jest najgorsze u nas na sali też mówili ze moze wzrosnąc do 15zł ale facet mówił ze to nic pewnego i będzie sie starał zeby cena sie nie zmieniła. to własnie wszystko przez te ceny żywnosci i ogólnie wszystko takie drogie to i domy weselne podwyżają cenę. ja też czasami wpadam w taki doł i sobie myśle ze zal mi tych pieniędzy ale z drugiej strony nie ma co teraz rozmyślac, to ma byc dla nas super dzień i koniec kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u nas też tak pewnie wzrośnie o tyle :/ wiesz, nastawiona byłam na to 150zł. Teraz już myślę o 165 i głowa mnie boli :/ a u Was ile jest za osobę? Bo nie pamiętam. 170? Nawet te 170 by było mało, w porównaniu do cen jakie są na innych salach w okolicy... Ale jak się człowiek nastawi, to później jakoś tak :( Mnie też te dwa ostatnie najbardziej się podobają :) Teraz tylko takie znaleźć ... ;) ale będę szukała do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania by płacimy 145zł za osobę i mam nadzieje ze tak zostanie:) w umowie mamy napisaną kwotę 14,5 tys za 100 osób. poprawiny mamy 25zł/os tylko ciekawe ile osob przyjdzie. Jakoś nigdy nie zwracałam uwagi połowa? wszyscy ? nie mam pojecia. Wiesz stresuje się teraz troche bo musimy już zalatwiac częsc rzeczy a mój Ł nie ma czasu teraz i dopiero w następnym tyg pojedziemy do miasta. tak jak np fryzjer boje isę ze już terminy będą zajęte, albo ze ktoś nam już zajął godzine w kościele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi chodziło o cenę z poprawinami ;) bo ta nasza to jest za 2 dni. U nas na poprawiny przychodzą zawsze wszyscy. To fajnie macie, że taka cena 14,5 tys. :) My liczymy już na salę ze stołem wiejskim i pokrowcami na krzesła (to jest paranoja...!!!) 22-22,5 tys. Mam nadzieję, ze mniej wyjdzie :( Tylko my mamy ciasta i owoce, tort i dekorację pozostałą w tym. Ale tak jak napisałaś - to jest nasz jedyny dzień i trzeba przeżyć te ogromne wydatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tymi terminami to się nie przejmuj, dopiero początek roku jest, więc raczej nie masz się czym martwić. Załatwcie to teraz jak najszybciej i będziecie mieć spokojną głowę :) Mi została ta kosmetyczka do ustalenia. Nie wiem, kiedy do się zapiszę, bo nie mam namiarów jeszcze do niej. Muszę wydębić od fryzjera, jak będziemy :) Ja nie wiem, kiedy suknie ślubne pojadę oglądać. Na tygodniu pracuję do 15, auto moge mieć o 16,30 bo tata wraca tak z pracy. Będę na miejscu po 17 a salony do 18 otwarte ... Sb będę musiała na to pewnie poświęcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha rozumiem:) u nas się tak nie liczy bo na poprawinach zawsze jest mniej osób więc nie ma sensu tego łączyc. ja liczyłąm ze przyjdzie 70osób wtedy koszt poprawin wyjdzie 1800zł. No wlasnie ja też nie iwem co z tą suknią, narazie jeszcze jestem na diecie więc czekam do końca lutego. tylko że nie mam z kim jechac moja mama pracuje do 16 prawie godzina na dojazd i co mi zostaje godzinka, więc nie ma sensu najlepiej byłoby poświęcic cały dzień bo na godzine to nam się nie opłaca jechac. Tylko ze siostra Ł mnie troche nastraszyła zebym już jechała bo panny młode z czerwa lipca i sierpnia juz pewnie wypożyczja sukienki i nie będę miała za dużego wyboru. ale moim zdaniem pół roku przed spokojnie wystarczy, na pewno coś znajde. Wiem ze poczatek roku ale do tej fryzjerki jest duzo osób zawsze i boje się ze dla mnie już zabraknie miejsca. Ustaliliśmy z Ł ze w następna srodę na 100% jedziemy i załatwiamy tak: panią od ciast, tort, zmieniamy godzine w kosciele, zaklepuje fryzjera i kosmetyczkę. Jak to załatwie to już bede spokojna. A na następny tydzień załatwiamy świadków i robimy spotkanie rodziców. Musze już troche poganiac moejgo Ł bo wyjdzie tak ze wszystko bedziemy łatwic 3 mies przed ślubem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas tak liczą i w dodatku jeszcze wszyscy przychodzą! ;) No jak te sprawy już załatwicie, to będzie spokój znów na ileś. Tylko faceci to właśnie tak myślą, ze jest czas jeszcze ... Mój D tak samo. O ubraniu nie mysli, bo to jak będzie kupował, to dopiero wtedy zobaczy i zdecyduje... My to mamy z nimi :D Wydaje mi się, ze pół roku to w sam raz na sukienkę. Na jakiejś stronie patrzyłam, to napisane było przy modelach, ze co najmniej 5 miesięcy przed trzeba zamówić. Ale może siostra Ł ma rację z tym wypożyczaniem. A jak Twoja dieta? Odnosisz sukces? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak na razie 1,5kg do tyłu, dużo cwicze prawie calutki dzień. najgorzej jest jak gdzies idziemy na impreze do kogoś wtedy głupio tak siedziec o suchym pysku i coś tam biore ale tak to wieczorami już nie jem. Sama nie wiem ale ja czekam do końca lutego i wtedy jade załatwiac sukienke. Ania masz już stresa bo ja to jestem jakaś taka podekscytowana tym wszystkim;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łooo, to nieźle Ci poszło :) gratulacje :) Ja się stresuję tymi sumami ;D no i żeby wszytsko dobrze wypadło, żeby goście byli zadowoleni :) Ale bardziej to nie mogę się doczekać już :) A Ty? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też się nie mogę doczekac, wreszcie zamieszkamy razem i będziemy małżeństwem, już tyle na to czekamy. aż nie moge uwiezyc ze tylko 7 miesięcy i JUŻ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×