Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnie88

Piekarnik - jaki najlepszy?

Polecane posty

Gość Amica

mnie się ich piekarniki podobają ze względu na design i wykonanie. Jest moim zdaniem duża różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funkcje funkcje funkcje

To jaki piekarnik wybierasz zależy od rzeczy jakie robisz i do czego potrzebujesz...i jeśli jeśli tamten Amici ci odpowiada pod kątem FUNKCJI to go kup i tyle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 30.11.2018 o 16:01, Gość gość napisał:

To tak samo dobra linia jak i IN. Kwestia tego co chcesz aby taki piekarnik miał na wyposażeniu i tyle

a jaki dokładnie model z tej IN polecasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada21

A do jakiej kwoty ma być to piekarnik? Podaj więcej szczegółów i wtedy chętnie pomożemy, doradzimy na forum podczas poszukiwań. Warto zacząć od dobrych sklepów internetowych gdzie zawsze masz niższe ceny.

 

VegaGastro.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mona

Witam 

Jestem na etapie poszukiwania piekarnika mój obecny po 7 latach padł i jestem zmuszona kupić nowy. Zastanawiam się nad Samsung Dual Cook NV75J7570RS co myślicie o tym piekarniku ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara 89

Polecam zerknąć na stronę All4gastro.pl gdzie znajdziesz wszystko z zakresu wyposażenia gastronomii w niższej cenie, do tego także profesjonalna obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wybrac?

Jaki model piekarnika Amici ale koniecznie z pyrolizą polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aplikant
Dnia 23.03.2019 o 21:20, Gość co wybrac? napisał:

Jaki model piekarnika Amici ale koniecznie z pyrolizą polecacie?

ktoś pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanna

ja mogę polecić sprzęt od Piekarnikiparowe.com, szybkie i zdrowe gotowania. dla mnie ekstra 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanna

ja mogę polecić sprzęt od Piekarnikiparowe.com, szybkie i zdrowe gotowania. dla mnie ekstra 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr

W Katowicach w HC jest fajny salon PiekarnikiParowe. Świetna obsługa, korzystne ceny, chętnie doradzają i pomagają. Tam możesz znaleźć ciekawe AGD polecam zajrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Letka
Dnia 25.04.2019 o 18:04, Gość aplikant napisał:

ktoś pomoże?

Dużo fajniejsze masz z Electrolux z pyrolizą. Sama mam 800 PRO SteamBoost i jestem bardzo zadowolona. Ma fajną funkcję chronienia jedzenia przed przesuszeniem, co przydaje się jak pieczesz mięsko i wiele przydatnych opcji. Polecam uwadze. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x-type

Czy ktoś już z Was zakupił jakikolwoiek piekarnik z tej serii X-type Amici? Jak to się sprawuje? Piszą, że ma zwiększoną pojemność - faktycznie tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwirka

Ktoś ma piekarnik Electroluxa z serii 800 SENSE AssistedCooking, interesuje mnie ta opcja gotowania na parze, mam małe dziecko i nie ukrywam, że zdrowe posiłki to podstawa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gotowanie na parze w piekarniku? Powiesz coś więcej o tym Electroluxie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miszelinka

Sama mam SteamBake z Electroluxa i zaskoczona jestem, ile fajnych potraw można wyczarować z piekarnikiem parowym, jakie są smaczne i zdrowe. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagna55

A powiesz coś więcej o tym gotowaniu na parze? Bardzo mnie to ciekawi, jedzenie nie wychodzi za suche? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germo

Myślę, że trochę zbyt ogólne pytanie. Jak jesteś z Warszawy albo katowic do polecam zajrzeć do Home concept bo jest tam salon PiekarnikiParowe który zajmuję się tego typu rzeczami jak i AGD. Mają naprawdę solidny wybór i widać, że są obeznani w tym temacie. Mam właśnie jeden model od nich i działa jak marzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miszelinka

Jagna, jeżeli chodzi o SteamBake  to absolutnie nic mi nie wychodzi za suche ani niedopieczone. Wręcz przeciwnie potrawy są idealnie wypieczone i soczyste. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nosze się z zamiarem zakupu piekarnika 600 Flex SurroundCook, gdzie można upiec więcej za jednym razem nawet na 3 poziomach jednocześnie. podoba mi się takie rozwiązanie, czy może ktoś coś wie wiecej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cola

I to się równo piecze na wszystkich poziomach? Co jeśli coś potrzebuje innej temperatury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagna55
Dnia 23.06.2019 o 13:09, Gość Miszelinka napisał:

Jagna, jeżeli chodzi o SteamBake  to absolutnie nic mi nie wychodzi za suche ani niedopieczone. Wręcz przeciwnie potrawy są idealnie wypieczone i soczyste. 🙂

super! dobrze wiedzieć, bardzo mi na tym zależało, bo zawsze mam problem z tym, żeby dobrać odpowiednią temperaturę, więc potrzebuje piekarnika, który sam to ogarnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zojkea

Też mam piekarnik Electrolux Steam Bake - świetne jest to że np. pieczony kurczak wychodzi z naprawdę chrupiącą skórką. Jak z Masterchefa 😄 Jestem z niego bardzo zadowolona. Szczególnie że czasem ciężko było upiec pieczeń która nie była przesuszona. A teraz każda wychodzi idealna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gagga

Takie same odczucia mam przy SteamCrisp - mogłabym z kuchni nie wychodzić, takie rzeczy potrafi wyczarować. 🙂 No i ta soczysta chrupkość potraw.Mniam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera

Właśnie zastanawiałam się na piekarnikiem Electruluxa, ale widzę, że nie ma co myśleć, trzeba kupować 😛 One mają termosondę więc wszystko wychodzi w punk jak czytam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ośka

A widziałaś ten piekarnik Electroluxa z możliwością gotowania na parze? Mam 900 PRO SteamPro900, rewelacyjne rozwiązanie, wychodzi dobre jedzenie i zdrowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karla

Mam SteamBoost i też robię w nim przeróżne cuda - gotowane, pieczone, opiekane i pyszne. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzka

Moje cudeńko zawiera termosondę, która monitoruje temperaturę wnętrza potrawy. Gdy potrawa jest gotowa, sygnalizuje zakończenie pieczenia i wyłączy piekarnik, mówię p piekarniku SenseCook, uwielbiam gotować od kiedy go mam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×