Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ołki dołkiii

Jolanta Pieńkowska z Dzień Dobry TVN....

Polecane posty

Gość ołki dołkiii

Jak ja nie cierpię tej baby zachowuje się jakby była najmądrzejsza jest strasznie uszczypliwa nie trawię jej !!! A co wy o niej sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość intuicjazawodzi
nienawidze jej zawsze to samo pytanie zadanie" Czy ma Pan/Pani "POCZUCIE" że...." okropna baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę oglądac TVN jak ona prowadzi. Wyszła za miliardera i udaje nie wiem kogo. Tego Faceta co z nią prowadzi DDTVN ustawia jak chłopca, gościom ciągle przerywa, podnosi głos na gości, jak się ktoś z nią nie zgadza wpada w szał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ołki dołkiii
no mnie też strasznie drażni i zawsze jak Robert Kantereit coś powie to ona zawsze coś musi odpowiedzieć takiego uszczypliwego jest taka wstrętna a on już nic nie odpowiada przez to że jest miły i ma dobre wychowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbyście się musiały głodzić tak, jak ona, też byłybyście wredne i uszczypliwe. to była kiedyś piękna kobieta, pamiętam ją z czasów, gdy zaczynała swoją przygodę w telewizji. taka młoda, sympatyczna, ładna i zdrowo wyglądająca, szczupła, a nie koścista. niestety z wiekiem metabolizm zwalnia i trzeba się katować, szczególnie jak się ma męża milionera, który wymaga od żony idealnej prezencji. a i nadmiar gotówki mężowskiej swoje robi. nie ona pierwsza i nie ostatnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhkjhlkhlllll
niech ja wywioza na taczce - nie cierpie tej baby , ksiezniczka ozeniła sie z tulipanowym miliarderem który za chwile kopnie ja w dupe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 456789o0polkjhgfds
w koncu ktos o niej napisal. niecierpie jej, chcialam zalozyc temat na forum ddtvn zeby ja zdjeli, na pewno wiele osob by sie ze man zgodzilo. ciagle musi cos wtracic, ciagle przerywa innym, jak inni sie nie zgadzaja z jej zdaniem to sie wkurza, ta jej wiecznie powazna mina sztywna i sztuczna. NIE ZNOSZE JEJ!!!!!! wspolczuje temu czarnemu ze musi z nia pracowac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ołki dołkiii
ale jak się pokazuje w telewizji tym bardziej prowadzi program to kultury się wymaga a ona zachowuje się jak rozwydrzona nastolatka której wszystko wolno.... Nie cierpię jej np. dziś było o oświetlaniu pomieszczeń i Robert mówi, że najlepsze jest światło dzienne, a ona od razu "tak w szczególności nocą" chyba jest strasznie niedowartościowana przez tego męża..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajhawwkka
a byl w koncu ten reportaz dzisiaj o tych pieluchach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 456789o0polkjhgfds
nawet nie wiedzialam ze ma meza miliardera. a drugiej takej pary jak prokop i wellman to nie znajdzie sie nigdzie :):) gdybym miala byc gosciem programu i uslyszalambym ze prowsdzic bedzie pienkowska to w zyciu bym sie nie zgodzila, zawsze wspolczuje osobom ktore musza z nia gadac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość direction to perfection
zgadzam sie zgadzam sie zgadzam sie w 100% wqrwia mnie jak nikt inny no, jeszcze gardiasowa byla niezla jak swego czasu siedziala jak kolek, a cala robote odwalal prowadzacy prymityw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ołki dołkiii
prokop i wellman są super ale jak prowadzi rusin i węglarczyk też są fajni i robert co z pieńkowską prowadzi też tylko on jest jakaś dziwna jakby wiecznie lewą nogą wstawała z łóżka... nie wiem czy było o pieluchach bo całego nie oglądałam programu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ołki dołkiii
też chciałabym dodać jakiś temat na forum o tej pieńkowskiej ale chyba nie można samemu tylko oni zakładają tematy i można się wpisywać chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość intuicjazawodzi
kiedy napisalam list do TVN wkurza mnie Pieńkowska wiele osób ją ceni, ale nie rozumiem za co. Podczas programu popełnia wciąż te same błędy: często nie kończy zdań, wypowiada własne zdanie a co mnie obchodzi co ona uważa, chcę posłuchać ekspertów a nie jej uwag na dany temat, powtarza wciąż te same formuły zadając pytanie, jej pytanie Czy Pani Pani nie ma poczucia, że.... doprowadza mnie do szału. Pana Roberta wciąż rozstawia po kątach nie dając mu dojść do słowa, jest wredna, naburmuszona. Nie można całe życie żyć sławą z przeszłości. Dzisiaj gdyby jej kariera się zaczynała to by ją z TVN wygonili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strona 703
też nie cierpię tego babska, naciąga gębę i wmawia, ze to dzięki nowej fryzurze tak odmłodniała. Ma kasę, więc boja się ja wypierniczyć, bo i wpływy towarzyskie się skończą. Taka prawda. baba znalazła sobie hobby jednocześnie sposób, by dowartościować swoje niskie ego. Nie znoszę jej!!! Nadymana, przemądrzała, zgrywa wielka panią dziennikarz. Brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żałosna P.Pienkowska jest
najlepiej wyślijcie link z tym tematem do redakcji dzien dobry tvn;-) może coś z tym zrobia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3456YUIJHGFDDRTRRRYUYTYGTRFR
MOZNA BY JAKAS PETYCJE ZROBIC I ZBIERAC PODPISY CO WY NA TO? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ołki dołkiii
dobry pomysł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żałosna P.Pienkowska jest
fajnie by było gdyby wyleciała, zało,ze się że o wiele wiecej jest ludzi którzy jej nie trawia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam kiedyś, że ona jest jedyną osobą w TVN, która pracuje za darmo. Chcieli ją wyrzucic kilka lat temu, ale ona zaproponowała, że nie będzie pobierac pensji, byle tylko byc na wizji. Czaicie jakie parcie na szkło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ochote na pierogi :(
LawendowaMelodia ja tez czytalam kiedys o tym! ja tego nie potrafie zrozumiec! i co jej daje to, ze jest na wizji jak tylu ludzi zieje nienawoscia do niej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ochote na pierogi :(
tak teraz mysle, ze ona widocznie nie ma w ogole pomyslu na siebie:/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ołki dołkiii
przeczytałam że zaskarżyła pudelka bo napisali coś o ich nowej rezydencji na mokotowie którą budowali i mieli 200 tys zapłacić na cele społeczne a ktoś to nieźle skomentował ze wojewódzki już miałby osiedle gdyby zaskarżał prasę o taki pierdoły... widać że baba nie ma dystansu do siebie jest sztywna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sąsiadka z góry
rzeczywiście jest w niej cos odpychającego.....no ale co chcecie?? musi być jakis kontrast dla luzackiej Wellmanowej:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ołki dołkiii
ale pieńkowskiej nie chce się słuchać ani oglądać jej kamiennej sztywnej postawy...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sąsiadka z góry
żal mi goscia ,który z nia prowadzi "dzien dobry TVN",bo mam wrazenie ,że stoi koło niej dla ozdoby tylko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×